NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hat akkor en is csak gratulalni tudok a csapatnak. Megmondom oszinten a masodik negyedben kikapcsoltam a tv-t mert olyan idegbeteg voltam az elkeserito jatek miatt. Az jutott eszembe, amikor anno Hassie-val jatszottunk ilyen kilatastalannak tuno csatakat, akkor siman vege lett a jateknak. Aztan kesobb az, hogy na de ez mar az uj Hawks, barmennyire is a regin szocializalodtam es imadom Oket meg mindig. Szoval visszakapcsoltam es pont Ryan td dobasat latom. Na ez volt az ujkori era tipikus pillanata. Aztan meg most eppen vegigondoltam azt, hogy mennyi mindent le lehet egy ilyen meccsbol szurni. Peldaul azt a tipikus kliset, hogy soha ne add fel! Es, hogy csapatban szep az elet. Ettol vagy erosebb, mert egy jo csapatban akkor is van eselyed, mikor borzasztoan teszed a dolgod, mikor kuzdesz es szenvedsz, de megsem megy. Ekkor a tobbiek azok, akik felemelnek es tovabbloknek, hogy tovabb tudj harcolni. Es ezt a sajat eletemre is le lehet vetiteni. Meg le is kell. Talan ezert tud ilyen szemelyes lenni a sport. Ezert tud ennyi szivet megragadni. Mar a cirkusz es kenyeren kivul. 😊

GO 'HAWKS!!!

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Huha. Tavaly teljesen kulturált volt a Denver fanokkal ez a két hetes várakozás,meg rengeteg elemzest is feltettek, amit élmény volt olvasni, jól rahangokt a meccsre, de előre latom mi lesz itt a fórum Pats fanjai altal,ha már pár órával a meccs után a Hawks topikban megy a szarozas 😊undisputedly
Nem értelek,konkrétan melyik hozzászólásra gondoltál? Mert én itt visszaolvastam egy pár oldalt ,de egy ilyen hozzászólást sem találtam,amit Pats fan írt volna.Amúgy gratulálok az NFC címhez,szenzációs meccs volt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Na megvolt a Szokásos Nagy Éves Első Félidős Offense Terített Betli - már-már izgultam.

Ez a Seahawks és ez a meccs totálisan a 2008-as Steelers-t idézi bennem...
Defense wins the Championship! Húzzátok be!Soldados
Azért van különbség: Nekünk csalnak a bírók és még a cseréréik is!

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Huha. Tavaly teljesen kulturált volt a Denver fanokkal ez a két hetes várakozás,meg rengeteg elemzest is feltettek, amit élmény volt olvasni, jól rahangokt a meccsre, de előre latom mi lesz itt a fórum Pats fanjai altal,ha már pár órával a meccs után a Hawks topikban megy a szarozas 😊
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Grat a hoxnak, de nem ertem miert mindenki ugy latja, hogy mekkorat jatszott a hox, gyakorlatilag kozuk nem volt a meccshez, csak a GB hibaibol eltek.Pari
Vagy lehet azt is mondani, hogy addig tudott a Green Bay pontokat tenni a táblára, amíg folyamatosan a Seattle red zone előtt kapták meg a labdákat a Hawks hibái miatt, vagyis ők meg ebből éltek... Szerintem ez a "ki kinek a hibáiból élt és ki lőtte lábon saját magát" témakör mindig belemagyarázás és félrevezető.

több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Grat a hoxnak, de nem ertem miert mindenki ugy latja, hogy mekkorat jatszott a hox, gyakorlatilag kozuk nem volt a meccshez, csak a GB hibaibol eltek.
A GB toketlenkedte el az osszes TO-t, a trick playt, az on side kicket, a 2pt conv-t.
Lynch az egyetlen aki tegnap jo volt a hoxnal a tobbi 0.
Meg ilyeneket olvasok, hogy a kis bully clutch, meg elit?! Ne mar, ket ertelmes passza volt az egesz meccsen.
Shermant magasztaljak, hogy serulten jatszot...a serulest kovetoen 1 labda ment az iranyaba, nem is ertem a GB-t ezt miert nem hasznalta ki!?
Thomast serulese remelem nem komoly, ot kedvelem, meg lynch-et,
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
A félidőben őszintén bevallom, hogy kikapcsoltam a streamet a francba. Majd hezitáltam 20 percet és csak visszakapcsoltam. Erre jött a fake fg és a feltámadás. Szívesen srácok. 😉Sebii
Én meg 5 perccel a vége előtt 19-7-nél elaludtam. Reggel halál nyugodtan keltem, hogy ez sajna elment. Erre nézem az eredményt és majdnem leestem a székről. Szóval én is hozzátettem a magamét 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Le a kalappal Shermann elött is,fél kézzel játszani,respect. Mi a sérülése?
Gratula..))))))))
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 253 — E/1
Nagy elmeny volt ez a meccs!
Pedig hanystor ki akartam kapcsolni a tv-t ,mondvan ;eldolt!

Nagy volt az utolso 5 perc....atya eg....
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Seattle Playoff Wk egyik nagy előnye, hogy Tori Black ilyen képeket pakolgat ki magáról utána Seahawks cuccban. 😀

Egyébként a fiókcsapat nevében gratula az újabb Superbowlba jutáshoz!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Nagyon szeretem Wilsont mint embert, de remélem, hogy amikor a szerződését tárgyalják, eszébe jut majd ez a meccs, és hogy mit tettek itt ma a társak.

Nyílván lesz majd sok értékelés, de nem lehet szó nélkül elmenni a védelem munkája mellett.

Fejben, mentalitásban borzalmasan erős ez a csapat.Helmut Zimmer
Meccs utáni nyilatkozatban ki is emelte, hogy dobott négy picket, és örül,hogy ilyen csapat van mellette. Ha megnyerjük a döntőt, felőlem mind a 150 milliót megkaphatja egy évre.

Az nem vitás,hogy szánalmasan játszottak a támadók a mecss 3/4 részében és csak a védelem emberfeletti munkája tartott minket életben. Csak és kizárólag ők. 180 yard alatt tartották Rodgerst. Hihetetlen. Egy nagyon jó packers támadósort fogtunk meg.undisputedly
Ez igaz, de 60 percig tart a meccs, és szerintem ez a CSAPAT definíciója. Ha szarul megy valakinek ,a többiek ott állnak mögötted. Az első 45 percben a védelem fedezte az offense hátsóját, simán lehetett volna blowout is. Az utolsó 10 percben viszont az offense viszonozta a szívességet, és az a 10 perc meg klasszikus lesz. A legfontosabb időben hozni a legjobb formádat...na ahhoz kell brutális mentális erő. Ehhez a fordításhoz mindenki kellett, és pont ezek a srácok. Főleg Wilson, de Kearse, Baldwin is legenda lesz ezek után. Ez a két év álom 😊Hulkeinstein
Szerintem gondolkodjon el az O,hogy mennyi védelem.lett volna képes ezt a rengeteg hibát kompenzálni. A liga történetében nem sok. Ez már nem az első eset,hogy a támadók az ostoba hibaikkal szembe kopik a védelmet.
A probléma ott van,hogy Wilson kapja majd a hypot meg a többi támadó playt mutogatják megállás nélkül a tv csatornák. Wilson jobban teszi,ha minden interjút a sb-ig úgy kezd,hogy köszönöm a vedelemnek.undisputedly
Nem köpte szembe! Amikor kellett, akkor megnyerték a meccset. Erről szól ez a játék! Ez a Seahawks Offense sokszor bebizonyította már, hogy amikor game is on the line, akkor előlép és akár egy egész meccsnyi szenvedés után is képes megújulni.

És igen. Ha nem a liga legjobb védelme lenne, akkor ez már rég eldőlt volna, de az utolsó lehetőséggel élt az Offense és ettől nagy csapat ez a Seahawks. És ez a Seahawks így van felépítve! A védelem meccsben tart és amikor kell, akkor az Offense beviszi a döntő ütést.

Ez a Seahawks és ez a meccs totálisan a 2008-as Steelers-t idézi bennem. A liga legjobb védelmével rendelkezik, amely szinte verhetetlen, ezért az biztos, hogy végig meccsben van a csapat, még akkor is, amikor az Offense végig csődöt mond. De aztán ugyanez az Offense mindig előlép, amikor a legjobban kell, egyszerűen ez a clutch fogalma. Ettől kiváló ez a csapat és a 2008-as Steelers. Tökéletesen kiegészíti egymást a két egység.

Defense wins the Championship! Húzzátok be!Soldados
Tökéletesen egyetértek azzal, amit leírtál.

Pár napja én is hasonló szellemben írtam a csapatról. Nincs tökéletes csapat. Lehet tökéletességre törekedni, de az NFL-ben nem tudsz tökéletes csapatot építeni. Egy ilyen meccs után ne a hibásokat keressük már. Arra lesz 7 hónap. Ennél nagyobb sportélményt nem tud okozni egy csapat. CSAPAT. Erről szól ez a játék, soha nem fog all pro játszani minden poszton, undi. Wilson pedig sztem teljesen szimpatikus, mindig elmondja, hogy ne őt dícsérjék, hanem a csapatot. Mit kéne még csinálnia? Hány irányító csinálta volna meg ezt a comeback-et?
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon szeretem Wilsont mint embert, de remélem, hogy amikor a szerződését tárgyalják, eszébe jut majd ez a meccs, és hogy mit tettek itt ma a társak.

Nyílván lesz majd sok értékelés, de nem lehet szó nélkül elmenni a védelem munkája mellett.

Fejben, mentalitásban borzalmasan erős ez a csapat.Helmut Zimmer
Meccs utáni nyilatkozatban ki is emelte, hogy dobott négy picket, és örül,hogy ilyen csapat van mellette. Ha megnyerjük a döntőt, felőlem mind a 150 milliót megkaphatja egy évre.

Az nem vitás,hogy szánalmasan játszottak a támadók a mecss 3/4 részében és csak a védelem emberfeletti munkája tartott minket életben. Csak és kizárólag ők. 180 yard alatt tartották Rodgerst. Hihetetlen. Egy nagyon jó packers támadósort fogtunk meg.undisputedly
Ez igaz, de 60 percig tart a meccs, és szerintem ez a CSAPAT definíciója. Ha szarul megy valakinek ,a többiek ott állnak mögötted. Az első 45 percben a védelem fedezte az offense hátsóját, simán lehetett volna blowout is. Az utolsó 10 percben viszont az offense viszonozta a szívességet, és az a 10 perc meg klasszikus lesz. A legfontosabb időben hozni a legjobb formádat...na ahhoz kell brutális mentális erő. Ehhez a fordításhoz mindenki kellett, és pont ezek a srácok. Főleg Wilson, de Kearse, Baldwin is legenda lesz ezek után. Ez a két év álom 😊Hulkeinstein
Szerintem gondolkodjon el az O,hogy mennyi védelem.lett volna képes ezt a rengeteg hibát kompenzálni. A liga történetében nem sok. Ez már nem az első eset,hogy a támadók az ostoba hibaikkal szembe kopik a védelmet.
A probléma ott van,hogy Wilson kapja majd a hypot meg a többi támadó playt mutogatják megállás nélkül a tv csatornák. Wilson jobban teszi,ha minden interjút a sb-ig úgy kezd,hogy köszönöm a vedelemnek.undisputedly
Nem köpte szembe! Amikor kellett, akkor megnyerték a meccset. Erről szól ez a játék! Ez a Seahawks Offense sokszor bebizonyította már, hogy amikor game is on the line, akkor előlép és akár egy egész meccsnyi szenvedés után is képes megújulni.

És igen. Ha nem a liga legjobb védelme lenne, akkor ez már rég eldőlt volna, de az utolsó lehetőséggel élt az Offense és ettől nagy csapat ez a Seahawks. És ez a Seahawks így van felépítve! A védelem meccsben tart és amikor kell, akkor az Offense beviszi a döntő ütést.

Ez a Seahawks és ez a meccs totálisan a 2008-as Steelers-t idézi bennem. A liga legjobb védelmével rendelkezik, amely szinte verhetetlen, ezért az biztos, hogy végig meccsben van a csapat, még akkor is, amikor az Offense végig csődöt mond. De aztán ugyanez az Offense mindig előlép, amikor a legjobban kell, egyszerűen ez a clutch fogalma. Ettől kiváló ez a csapat és a 2008-as Steelers. Tökéletesen kiegészíti egymást a két egység.

Defense wins the Championship! Húzzátok be!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nagyon szeretem Wilsont mint embert, de remélem, hogy amikor a szerződését tárgyalják, eszébe jut majd ez a meccs, és hogy mit tettek itt ma a társak.

Nyílván lesz majd sok értékelés, de nem lehet szó nélkül elmenni a védelem munkája mellett.

Fejben, mentalitásban borzalmasan erős ez a csapat.Helmut Zimmer
Meccs utáni nyilatkozatban ki is emelte, hogy dobott négy picket, és örül,hogy ilyen csapat van mellette. Ha megnyerjük a döntőt, felőlem mind a 150 milliót megkaphatja egy évre.

Az nem vitás,hogy szánalmasan játszottak a támadók a mecss 3/4 részében és csak a védelem emberfeletti munkája tartott minket életben. Csak és kizárólag ők. 180 yard alatt tartották Rodgerst. Hihetetlen. Egy nagyon jó packers támadósort fogtunk meg.undisputedly
Ez igaz, de 60 percig tart a meccs, és szerintem ez a CSAPAT definíciója. Ha szarul megy valakinek ,a többiek ott állnak mögötted. Az első 45 percben a védelem fedezte az offense hátsóját, simán lehetett volna blowout is. Az utolsó 10 percben viszont az offense viszonozta a szívességet, és az a 10 perc meg klasszikus lesz. A legfontosabb időben hozni a legjobb formádat...na ahhoz kell brutális mentális erő. Ehhez a fordításhoz mindenki kellett, és pont ezek a srácok. Főleg Wilson, de Kearse, Baldwin is legenda lesz ezek után. Ez a két év álom 😊Hulkeinstein
Szerintem gondolkodjon el az O,hogy mennyi védelem.lett volna képes ezt a rengeteg hibát kompenzálni. A liga történetében nem sok. Ez már nem az első eset,hogy a támadók az ostoba hibaikkal szembe kopik a védelmet.
A probléma ott van,hogy Wilson kapja majd a hypot meg a többi támadó playt mutogatják megállás nélkül a tv csatornák. Wilson jobban teszi,ha minden interjút a sb-ig úgy kezd,hogy köszönöm a vedelemnek.undisputedly
Qb draftot kívántunk a Carolina ellen az alapszakaszban, és ha nagyon őszinte vagyok, én még mindig gyorsulok a lehetőségtől. 😊
több mint 9 éve
GeriHawk Seattle Seahawks 62 — 12#
NEEEEEEEEEE! A seattlei rendőrség tweetelt Bennettnek, hogy vigye vissza a biciklit 😀undisputedly
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
2 NFL-t előtte nem néző emberrel ültem le megnézni a meccset.
Azt hiszem gazdagodott a magyar NFL éra 2 szurkolóval 😀
Az utolsó negyedben ők is a karfát markolták és IZGULTAK.
Hihetetlen mit tolt ez a csapat.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyon szeretem Wilsont mint embert, de remélem, hogy amikor a szerződését tárgyalják, eszébe jut majd ez a meccs, és hogy mit tettek itt ma a társak.

Nyílván lesz majd sok értékelés, de nem lehet szó nélkül elmenni a védelem munkája mellett.

Fejben, mentalitásban borzalmasan erős ez a csapat.Helmut Zimmer
Meccs utáni nyilatkozatban ki is emelte, hogy dobott négy picket, és örül,hogy ilyen csapat van mellette. Ha megnyerjük a döntőt, felőlem mind a 150 milliót megkaphatja egy évre.

Az nem vitás,hogy szánalmasan játszottak a támadók a mecss 3/4 részében és csak a védelem emberfeletti munkája tartott minket életben. Csak és kizárólag ők. 180 yard alatt tartották Rodgerst. Hihetetlen. Egy nagyon jó packers támadósort fogtunk meg.undisputedly
Ez igaz, de 60 percig tart a meccs, és szerintem ez a CSAPAT definíciója. Ha szarul megy valakinek ,a többiek ott állnak mögötted. Az első 45 percben a védelem fedezte az offense hátsóját, simán lehetett volna blowout is. Az utolsó 10 percben viszont az offense viszonozta a szívességet, és az a 10 perc meg klasszikus lesz. A legfontosabb időben hozni a legjobb formádat...na ahhoz kell brutális mentális erő. Ehhez a fordításhoz mindenki kellett, és pont ezek a srácok. Főleg Wilson, de Kearse, Baldwin is legenda lesz ezek után. Ez a két év álom 😊Hulkeinstein
Szerintem gondolkodjon el az O,hogy mennyi védelem.lett volna képes ezt a rengeteg hibát kompenzálni. A liga történetében nem sok. Ez már nem az első eset,hogy a támadók az ostoba hibaikkal szembe kopik a védelmet.
A probléma ott van,hogy Wilson kapja majd a hypot meg a többi támadó playt mutogatják megállás nélkül a tv csatornák. Wilson jobban teszi,ha minden interjút a sb-ig úgy kezd,hogy köszönöm a vedelemnek.
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
grat a heroikus győzelemhez! egy kissé skizofrén érzéssel, de nektek fogok szurkolni Arizonában... 😀

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Nagyon szeretem Wilsont mint embert, de remélem, hogy amikor a szerződését tárgyalják, eszébe jut majd ez a meccs, és hogy mit tettek itt ma a társak.

Nyílván lesz majd sok értékelés, de nem lehet szó nélkül elmenni a védelem munkája mellett.

Fejben, mentalitásban borzalmasan erős ez a csapat.Helmut Zimmer
Meccs utáni nyilatkozatban ki is emelte, hogy dobott négy picket, és örül,hogy ilyen csapat van mellette. Ha megnyerjük a döntőt, felőlem mind a 150 milliót megkaphatja egy évre.

Az nem vitás,hogy szánalmasan játszottak a támadók a mecss 3/4 részében és csak a védelem emberfeletti munkája tartott minket életben. Csak és kizárólag ők. 180 yard alatt tartották Rodgerst. Hihetetlen. Egy nagyon jó packers támadósort fogtunk meg.undisputedly
Ez igaz, de 60 percig tart a meccs, és szerintem ez a CSAPAT definíciója. Ha szarul megy valakinek ,a többiek ott állnak mögötted. Az első 45 percben a védelem fedezte az offense hátsóját, simán lehetett volna blowout is. Az utolsó 10 percben viszont az offense viszonozta a szívességet, és az a 10 perc meg klasszikus lesz. A legfontosabb időben hozni a legjobb formádat...na ahhoz kell brutális mentális erő. Ehhez a fordításhoz mindenki kellett, és pont ezek a srácok. Főleg Wilson, de Kearse, Baldwin is legenda lesz ezek után. Ez a két év álom 😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyon szeretem Wilsont mint embert, de remélem, hogy amikor a szerződését tárgyalják, eszébe jut majd ez a meccs, és hogy mit tettek itt ma a társak.

Nyílván lesz majd sok értékelés, de nem lehet szó nélkül elmenni a védelem munkája mellett.

Fejben, mentalitásban borzalmasan erős ez a csapat.Helmut Zimmer
Meccs utáni nyilatkozatban ki is emelte, hogy dobott négy picket, és örül,hogy ilyen csapat van mellette. Ha megnyerjük a döntőt, felőlem mind a 150 milliót megkaphatja egy évre.

Az nem vitás,hogy szánalmasan játszottak a támadók a mecss 3/4 részében és csak a védelem emberfeletti munkája tartott minket életben. Csak és kizárólag ők. 180 yard alatt tartották Rodgerst. Hihetetlen. Egy nagyon jó packers támadósort fogtunk meg.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Nagyon szeretem Wilsont mint embert, de remélem, hogy amikor a szerződését tárgyalják, eszébe jut majd ez a meccs, és hogy mit tettek itt ma a társak.

Nyílván lesz majd sok értékelés, de nem lehet szó nélkül elmenni a védelem munkája mellett.

Fejben, mentalitásban borzalmasan erős ez a csapat.Helmut Zimmer
Hihetetlen a csapat mentális ereje, nagyon kevés csapat van a sporttörténelemben, akik ennyire együtt vannak a legfontosabb pillanatokban.

Wilson fizuját ez a meccs csak felfelé fogja tolni. It's not about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. Ez a fordítás eszméletlen volt.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nagyon szeretem Wilsont mint embert, de remélem, hogy amikor a szerződését tárgyalják, eszébe jut majd ez a meccs, és hogy mit tettek itt ma a társak.

Nyílván lesz majd sok értékelés, de nem lehet szó nélkül elmenni a védelem munkája mellett.

Fejben, mentalitásban borzalmasan erős ez a csapat.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
HIHETETLEN!!!!!

Nem tudom mit mondjak, ez bekerül életem legnagyobb meccsei, és sportpillanatai közé 😊))
Köszönöm a csapatnak! Micsoda lélekjelenlét! ÉS mindenki odatette magát, egyszerűen hihetetlen
Wilson! 4 int után megnyerni innen hibátlan játékkal
Lynch beast mode megint
Az elkapók is összeszedték magukat a végére
A fal is hatalmasat alkotott a végén
Sherman fél kézzel!
Thomas is sérülten

ÁÁÁÁÁÁÁÁ

SUPERBOWL! SUPERBOWL! SUPERBOWL! SUPERBOWL!!!Hulkeinstein
Kívánom jövőre bajban legyél kinek drukkolj 😛

Amúgy grat a Hawsknak fene a | a pofátokat 😉 | Tényleg gratdande
Jövőre mi leszünk ott dande, meglesz az 😉
Köszi a gratulációt! 😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
NEEEEEEEEEE! A seattlei rendőrség tweetelt Bennettnek, hogy vigye vissza a biciklit 😀
több mint 9 éve
GeriHawk Seattle Seahawks 62 — 12#
youtube felhangosít, háttérzaj leszállZolee23
Úúúúúj élet vár, felejts el mindent,
Mindent, ami fáj.

Hihetetlen meccs volt, nem először az elmúlt években, mindig meg tudnak lepni. Wilson olyan passzokat próbált meg az első félidőben amilyeneket soha máskor. Honnan jött vissza a meccsbe ő is.... A punter meg a kicker nem is igazi amerikai focista szokták mondani...Ryannek mégis sikerült az első TD-nket passzolnia.Mákunk volt persze, de 2 éve Atlantában nem. Hihetetlen mekkora szívük van a játékosainknak. 1 éve az SB győzelem után féltem, hogy már nem fog annyira tűzbe hozni ez a szezon de sikerült azt is felülmúlni, főleg ezzel a meccsel. Szerencsésnek érzem magam, hogy ennek a csapatnak szurkolhatok, ki gondolta volna még pár éve. Csodaszép város, csodás szurkolókkal - bárki bármit is mondjon róluk.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 088 — Chalk Dawk fan

Wilson balján a cointoss specialista, Tarvaris Jackson 😀