Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Seahawks Sign Undrafted Free Agent WR George Farmer, Converting To Defensive Back

Nagyon tehetséges gyerek, viszonylag nagy UDFA lóvét adott neki a Dallas mégsem tudott megragadni ott sajnos. Kíváncsi leszek erre az átképzésre.

több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Egyébként az O-line jobb volt, mint az előző heti, Gilliam megbízhatóbb volt RT poszton, mint Britt. Persze elférne még egy Mathis, akadtak még gondok. A kényszersecondary sem volt rossz, szerintem onnan Terrell lóg ki, Shead és Bailey is jó volt. KPL-től kicsit többet vártam, volt egy csúnyán elhibázott tackle-je. Ami nagyon tetszett, hogy az első félidőben Smith végig nyomás alatt volt, ha elkerülnék a sérülések ezt a mély védőfalat, akkor a védelemben nem lesz sok gondunk.

Wright az! Várom, mikor kezd holdoutba. Helmut
Meccs közben nekem az jutott eszembe, hogy Ryan mikor fogja követelni a pénzét, mert lassan több időt tölt a pályán, mint Wilsonék 😀
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Shead és Bailey játéka milyen volt?
Hl videó alapján Shead nagyot játszott cornerben.
undisputedly
Shead gyakorlatilag shutdown corner volt, Sherman helyén. A D#-ből különben majdnem mindenki jó volt, csak az a sok flag ne lenne.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Shead és Bailey játéka milyen volt?
Hl videó alapján Shead nagyot játszott cornerben.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
+1 Archer teljesítmánye meglepett...
+2 Utálom az O 3& Outjait
Wilson játékával kapcsolatban félig tele a pohár, mert látszik, hogy újratervezés fázisban van, és tényleg kapott olyan geci hívásokat, hogy Manning,Brady is számolná 3 mp-ig, de azért az amikor a töküres Baldwint hát, őőő .... nem találta meg... 😕
Félig teli aza pohár, mert a Graham Wilson kapcsolat alakul, és ez bíztató!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Az élet nem habostorta, elvtársak. Csapásokat adunk és csapásokat kapunk.

Fantasztikus mérkőzést láttunk!
Mind a két O line remek teljesítményt mutatott.
Wilson atletizmusa szerencsére nem kopott meg, így nem kapott 11 sacket. Megint nem kapott könnyű hívásokat Wilson, próbált ő keresni mindenkit, még Krisztit is, csak Kriszti hát nem mindig látja át, ami a pályán történik. Volt itt minden, epic drop, missverständniss ( a QB játék figyelemmel követésének hanyagolása).

Még nem emeltem ki a futójátékot, no de csak azért, mert nincs mit kiemelni rajta... A fal, hát nem volt acélos, és ezáltal megkaptuk a választ a kérdésre, kell e Mathis?

Kiemelném Lockett, és Graham urakat.
A kezdő D éledezik... De azért ez még mindig nem az. A hívások mondjuk úgy előtérbe helyezték a sztár védő játékosok egyéni képességeit, és kevésbé úsztak rá a megoldjuk mint csapat témára.
Wagner nem mondott igazat, amikor azt állította, hogy ő a legjobb LB... Wright az! Várom, mikor kezd holdoutba.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk az érdekes lenne ha pont nálatok kapná meg azt a pénzt amit nagyon szeretne, és eddig sehol, és amiért mi is elküldtük, miközben az egyik fő Hawk épp a pénzéért reklamál.

Egyébként pont jó lenne nektek. Talán itt már le is ad az igényeiből az esetleges SB esély miatt. Sajnálom, hogy ennyire a pénzre ment rá, mert egyébként jó játékos.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Mathis jön vizitre.
Via nfl.com
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Üdv!
Szerintetek Chancellor kap majd több pénzt?
Oszi
Az eddigi tapasztalatok alapján valamit kap, de nem feltétlenül azt, amit szeretne. QB-kulcs pozi RB- Skill pozi, MLB-határeset-esetünkben kulcs pozi-, SS-egyik sem.
Nekem Bobby után a kedvencem, és a Legionban ő a Boom . Imádnám, ha lelekesen játszana, utálnám ha tradelnénk, már csak azért is, mert Kancellár LOB-ra, és csapatra gyakorolt hatása lényegesen nagyobb, mint az a piaci érték, amit kapnánk érte... 😕
Helmut
Igen, ő a D# csöndes szörnyetege, a backfield LB-e (már ha rémlik hogyan blitz-el, vagy állítja meg a Wagner-éken túljutott futót)

Nekem csak egy kérdésem nincs:
Hol késik a Seattle-t bemutató útikalauz? Ha-Ha-Ha.

több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Ez a mai meccs fasza lesz, már érzem! GO HAWKS! Mondjuk a ma hajnali után csak jobb lehet. A Lions - Redskins highlight háromnegyede arról szólt, hogy hogyan csomagolták össze a liga legjobb QBját. Na mind1, legalább azon lehetett nevetni 😀. Remélem Lockett ma is villog.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Evan Mathis?
Stopyt
Szerintem jó lenne szerződtetni, de valószínűleg túl magas lenne a fizetése, úgyhogy necces.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Remélem nem kap pénzt,mert az veszélyes precedens lenne. Ahogy Helm is mondta, az SS közel sem a legfontosabb pozíció.

Azt is remélem,hogy a büntetését sem.törlik el,mert az szintúgy veszélyes lenne a jövőre nézve,hiszen mindenki látná,hogy teljesen felesleges kockáztatni a sérülést edzésen,inkább elmennek nyarqlni,úgysem lesz semmi következménye.
több mint 10 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
Evan Mathis?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
KC elleni várható kezdő fal: Okung, Britt, Nowak, Sweezy, Gilliam
braxa88
Szóval Caroll komolyan gondolja, hogy Drew Nowakból centert akar faragni. Na ezért nem irigylem Wilsont...
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Üdv!
Szerintetek Chancellor kap majd több pénzt?
Oszi
Az eddigi tapasztalatok alapján valamit kap, de nem feltétlenül azt, amit szeretne. QB-kulcs pozi RB- Skill pozi, MLB-határeset-esetünkben kulcs pozi-, SS-egyik sem.
Nekem Bobby után a kedvencem, és a Legionban ő a Boom . Imádnám, ha lelekesen játszana, utálnám ha tradelnénk, már csak azért is, mert Kancellár LOB-ra, és csapatra gyakorolt hatása lényegesen nagyobb, mint az a piaci érték, amit kapnánk érte... 😕
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Üdv!
Szerintetek Chancellor kap majd több pénzt?
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
KC elleni várható kezdő fal: Okung, Britt, Nowak, Sweezy, Gilliam
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Gillaim volt tegnapi edzésen a kezdő RT- hajrá!! Britt meg LG.
Carrollnak töke kivan már fallal ugy nézki 😊
braxa88
Vagy csak a helyettesítésket gykorolták....remélem nem lesz igazam, mert Britt nem alkalmas.
Helmut
A PFF valami 70. legjobb T-ként mérte tavaly...
Nem is értem miért nem gondoskodtunk rendesen az upgraderől.

Amúgy arra remélem mindenki emlékszik, hogy a második körben választottuk ki tavaly! Lol.




Nate Boyer LS cut.
Coolearie
Nem meglepetés, de a fickó valószínűleg egy életre feltöltődött pozitív élményekkel. A továbbiakat már ő sem gondolhatta komolyan, főleg LS szerepben. Sok sikert neki a civil életben!
garrett27
Állítólag JS nehezebben viselte a dolgot, mint Boyer 😀
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Nate Boyer LS cut.
Coolearie
Nem meglepetés, de a fickó valószínűleg egy életre feltöltődött pozitív élményekkel. A továbbiakat már ő sem gondolhatta komolyan, főleg LS szerepben. Sok sikert neki a civil életben!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Nate Boyer LS cut.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Gillaim volt tegnapi edzésen a kezdő RT- hajrá!! Britt meg LG.
Carrollnak töke kivan már fallal ugy nézki 😊
braxa88
Vagy csak a helyettesítésket gykorolták....remélem nem lesz igazam, mert Britt nem alkalmas.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Gillaim volt tegnapi edzésen a kezdő RT- hajrá!! Britt meg LG.
Carrollnak töke kivan már fallal ugy nézki 😊
braxa88
Most képzeld el Okung mit gondolhat, mint egyetlen igazán NFL szintű ember a falban. Állandóan variálnak körülötte, mire kialakulna az összhang már más áll mellette. Így nehéz.
garrett27
1. csapattal gyakorlók kezdő LG poszton: Bailey, Milton, Sokoli, Glowinski és Britt
bő 2 hét alatt 😀

Gilliamből sztem akár lehet egy korrekt kezdő RT
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Gillaim volt tegnapi edzésen a kezdő RT- hajrá!! Britt meg LG.
Carrollnak töke kivan már fallal ugy nézki 😊
braxa88
Most képzeld el Okung mit gondolhat, mint egyetlen igazán NFL szintű ember a falban. Állandóan variálnak körülötte, mire kialakulna az összhang már más áll mellette. Így nehéz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Gillaim volt tegnapi edzésen a kezdő RT- hajrá!! Britt meg LG.
Carrollnak töke kivan már fallal ugy nézki 😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Az OL-el kapcsolatban a Helm és Undi által taglalt cikkben minden benne van:
Aki ismeri Cable pályafutását az ne várja, hogy pass protection-ben tud valamit alkotni, ráadásul Wilson-nal a fal mögött ez még nehezíti is ezt a "vak foltot". Ebből a szempontból nyugodtan készülhetünk egy, a korábbiakhoz hasonlóan izgulós szezonra. 😊 Kár pánikolni rajta.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"