Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
😕)tejbegrrr!!!
A cegnel, ahol melozom eleg fejlett operacios kontrolling rendszer van.
Most vizsgaltattam felul a mutatoszam rendszert es kiderült, hogy a mutatok 30% a tartalmaz a mukodes szempontjabol relevans informaciot.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
How to Pay Russell Wilson and Andrew Luck - What They're Worth
 bleacherreport.com/articles/2319835-how-to-pay-russell-wilson-and-andrew-luck-what-theyre-worth
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
😕)tejbegrrr!!!
Rodgers ?😊COBBold
Rodgers mit csinált az első 3 évében? Segítek akkor még játszott Favre.BigBaltazar
No offense, azt hittem kezdőként lejátszott első 3 szezonról beszélünk.COBBold
Az első 48 meccsén, ahol kezdőként játszott (tehát nem az első három szezonjában) ő is RW szintű, 2.77-es TD/INT arányt hozott. Brady 1.82-őt, Brees 1.5-öt. Ld. itt:  twitter.com/hwkbgr/status/552167400935002113/photo/1

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
😕)tejbegrrr!!!
Rodgers ?😊COBBold
Rodgers mit csinált az első 3 évében? Segítek akkor még játszott Favre.BigBaltazar
No offense, azt hittem kezdőként lejátszott első 3 szezonról beszélünk.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
😕)tejbegrrr!!!
Rodgers ?😊COBBold
Rodgers mit csinált az első 3 évében? Segítek akkor még játszott Favre.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
😕)tejbegrrr!!!
Rodgers ?😊
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
😕)

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Szerződettük Landon Cohent a D-Lineba, ha Hill sérülése nem jönne rendbe a hétvégi meccsig. Ebben a szezonban nem játszott, tavaly 13 meccset Chicagoban és 2-t Dallasban. DT mellett DE poszton is bevethető, a pass-rushban kaphat szerepet.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
PO DR csapatok PO DR csapatok elleni mérlege az idei alapszakaszban:

1. Cowboys 2-0
2. Seahawks 3-1
3-3. Packers/Patriots 2-1
5. Ravens 1-1
6. Broncos 1-2
7. Colts 1-3
8. Carolina 0-3

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akinek a játéka viszont iszonyat tetszik az Kikli. Idény elején ő volt az egyetlen Mlb akire elcsereltem volna Wagnert. Most már nem tenném,de a játéka meg mindig élvezet. Az első meccsen amit láttam, a Panthers-Patriots nagydontoben volt egy hasonló fizimiskaju belső linebackeruk,ő is elég jól tolta,rá emlékeztet 😀undisputedly
Sztem Dan Morganre gondolsz, aki egy nagyon ígéretes LB-je volt a Panthersnek, csak aztán a sokadik komoly sérülése után úgy döntött, hogy visszavonul. Az érdekesség az, hogy jelenleg mi alkalmazzuk, mint Assistant Director of Pro Personnel.

CSABI27
Igen, elvileg ő volt az. Nem tudtam,hogy nálunk dolgozik. Köszi, az infót és,hogy rákerestél/megosztottad 😊
több mint 9 éve
CSABI27 Seattle Seahawks 99 — vinczellercsaba@gmail.com
Akinek a játéka viszont iszonyat tetszik az Kikli. Idény elején ő volt az egyetlen Mlb akire elcsereltem volna Wagnert. Most már nem tenném,de a játéka meg mindig élvezet. Az első meccsen amit láttam, a Panthers-Patriots nagydontoben volt egy hasonló fizimiskaju belső linebackeruk,ő is elég jól tolta,rá emlékeztet 😀undisputedly
Sztem Dan Morganre gondolsz, aki egy nagyon ígéretes LB-je volt a Panthersnek, csak aztán a sokadik komoly sérülése után úgy döntött, hogy visszavonul. Az érdekesség az, hogy jelenleg mi alkalmazzuk, mint Assistant Director of Pro Personnel.

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Detroit-Dallas meccs számunkra jól alakult, mert ahogy várható volt a Lions D fal nagyjából megette reggelire a Cowboys O falat, a mi falunkkal nem is tudom mit csináltak volna...
A Carolina ellen egy kevéspontos, viszonylag szoros meccsre számítok (mint az alapszakaszban), aztán szerintem várhatjuk a Green Bay-t otthon.Aguirre
Az első félidő elég ijesztő volt, legyilkolt futás, minden snapben földhöz vágott irányító, tényleg kellemetlen lehetett volna.

Amúgy ha a Rams megy LA-be, akkor mi ugye maradunk az NFC Westben? 😊tejbegrrr!!!
Szerintem nem mennek. Amúgy egyszerű. Ha a Lions jött volna hozzánk, akkor 10+ sack instant. Sweezey-t a birkózó múltjával megnéztem volna Suh ellen. Keresztbe lenyelte volna oda-vissza. Mármint Suh őt.

A. neten az egyik Panthers fán leirza,hogy miben változtak a meccsünk óta. Tamadofal kicserelodott, a sexondaryban is rookiek. Plusz Harper. Na öt meg Russ fogja oda-vissza megenni. Arra nem gondolnak a Panthersnel,hogy amikor találkoztunk,akkor mélyponton voltunk és így is otthon bertuk őket. Rookie tackle a falban Bennettnek ajándék.

Akinek a játéka viszont iszonyat tetszik az Kikli. Idény elején ő volt az egyetlen Mlb akire elcsereltem volna Wagnert. Most már nem tenném,de a játéka meg mindig élvezet. Az első meccsen amit láttam, a Panthers-Patriots nagydontoben volt egy hasonló fizimiskaju belső linebackeruk,ő is elég jól tolta,rá emlékeztet 😀
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A Detroit-Dallas meccs számunkra jól alakult, mert ahogy várható volt a Lions D fal nagyjából megette reggelire a Cowboys O falat, a mi falunkkal nem is tudom mit csináltak volna...
A Carolina ellen egy kevéspontos, viszonylag szoros meccsre számítok (mint az alapszakaszban), aztán szerintem várhatjuk a Green Bay-t otthon.Aguirre
Az első félidő elég ijesztő volt, legyilkolt futás, minden snapben földhöz vágott irányító, tényleg kellemetlen lehetett volna.

Amúgy ha a Rams megy LA-be, akkor mi ugye maradunk az NFC Westben? 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
A Detroit-Dallas meccs számunkra jól alakult, mert ahogy várható volt a Lions D fal nagyjából megette reggelire a Cowboys O falat, a mi falunkkal nem is tudom mit csináltak volna...
A Carolina ellen egy kevéspontos, viszonylag szoros meccsre számítok (mint az alapszakaszban), aztán szerintem várhatjuk a Green Bay-t otthon.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most akadtam erre a videóra:

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
annyit írtam h nem lesz könnyű. de összeszartam magam. hú. jajbraxa88
Ne vedd magadra. Mikor menjünk bele egy PO meccsbe már-már irritáló magabiztossággal, mint az első seed birtokában a CLinken egy negatív mérlegű csapat ellen. PErsze, kieshetünk mert benne van, no de azért...
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
Fórumok, szakirodalom csoporttársak 😊
(4. év jenő phys edun mielőtt a csoporttársakra és a szakirodalomra rákérdezel 😊 )Helmut Zimmer
És ehhez képest azt sem tudod, hogy ipodon nem lehet kikapcsolni a helyesírásellenőrzőt: meg kell várni, amíg megunja.

Abban egyetértek veled, hogy a HC sikerét nagyban befolyásolja stáb (ki nem?). A kérdés inkább az, hogy Quinn-nek megvan-e a terve/stábja és csapata, ami végrehajta azt?! Szerintem PC-től meg lehet tanulni a koordinációt, motivációt, kommunikációt a szükséges szinten. De a személyre szabott stábot választani kell...Vagy beilleszkedni egy csapatba és így erodálódnak a tehetségesebbek, vagy emelkednek fel kevésbé azok.12
De tudom, hogy kit kell megkérdezni, és még választ is kapok 😊 😛

Teljesen egyetértek veled! Hogy Quinnben ott van-e a képesség az hamarosan kiderül. PC erényeit senki sem vonja kétségbe szerv kultúra teremtés, csapatépítés (stáb is nyílván), mentorálás, átlátóképesség terén.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És ehhez képest azt sem tudod, hogy ipodon nem lehet kikapcsolni a helyesírásellenőrzőt: meg kell várni, amíg megunja.12
Kíváncsi vagyok, hogy egy iPod-on mit csinálhat a helyesírás-ellenőrző? Checkolja, hogy jól van-e benne az mp3 tag-ben a One Direction? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Fórumok, szakirodalom csoporttársak 😊
(4. év jenő phys edun mielőtt a csoporttársakra és a szakirodalomra rákérdezel 😊 )Helmut Zimmer
És ehhez képest azt sem tudod, hogy ipodon nem lehet kikapcsolni a helyesírásellenőrzőt: meg kell várni, amíg megunja.

Abban egyetértek veled, hogy a HC sikerét nagyban befolyásolja stáb (ki nem?). A kérdés inkább az, hogy Quinn-nek megvan-e a terve/stábja és csapata, ami végrehajta azt?! Szerintem PC-től meg lehet tanulni a koordinációt, motivációt, kommunikációt a szükséges szinten. De a személyre szabott stábot választani kell...Vagy beilleszkedni egy csapatba és így erodálódnak a tehetségesebbek, vagy emelkednek fel kevésbé azok.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
annyit írtam h nem lesz könnyű. de összeszartam magam. hú. jaj
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
panthers?
jó formában vannak, nem lesz könnyűbraxa88
Ugyan már! Örüljetek, ha nem a Lions nyer és a Panthers megy hozzátok, Panthers sima lenne.diverdoc
Ennyi. Ha nem is sima, de ne ........ már össze magunkat egy negatív mérlegű csapattól, aki csak negatív mérlegű csapatokat győzött le idegenben, azok is csoportellenfelek. ÉRtem én,hogy playoffban minden megtörténhet, de nem hiába miénk az első seed. A Cards 3. irányítóval egy félidő után vezetett, idegenben.
MEgnézem én, ahogyan a C-Linken legyőznek minket. Amennyiben meg sikerül, amúgy sincs keresnivalónk egy GB- DAL/DET ellen.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
panthers?
jó formában vannak, nem lesz könnyűbraxa88
Ugyan már! Örüljetek, ha nem a Lions nyer és a Panthers megy hozzátok, Panthers sima lenne.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
panthers?
jó formában vannak, nem lesz könnyűbraxa88
Ezt te sem gondolod komolyan? Ez a Panthers egy középszerű csapat. Örülhetnek, ha a 10, 15 pontot elérik ellenetek. Nem tudom láttad e a meccset, de ha LIndley csak fele ennyire lett volna impotens, akkor a védelem megnyerte volna neki a meccset. Egy szó mint száz ha a Pantherssel játszotok, sima W a dolog.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
panthers?
jó formában vannak, nem lesz könnyűbraxa88
Ráadásul most sok hülyeség ki is ment a rendszerükből. Ettől függetlenül a leggyengébb bentmaradt csapat. A secondary abszolút nem lett letesztelve. Idén a Panthers idegenben csak a Tampát, Atlantát és a Szenteket verte meg. Remélem győz a Dallas és marad nekünk a Panthers. Ez a Cardinals ma minden téren szét volt csúszva. A Dallason tovább jutó Detroit biztosan nehezebb falat lenne.

Persze még az is benne van, hogy könnyen kikapunk, meg a playoffban minden megtörténhet blablabla.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
panthers?
jó formában vannak, nem lesz könnyű