Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
P-Rich ACL szakadás...Nadal17
Hivatalosan még nem erősítették meg, további orvosi vizsgálatokra várnak.
Mindenesetre Norwood jó eséllyel nem lesz inaktív a GB ellen. Lockette pedig lesz szíves minden elkapása után lökdösödés nélkül, leszegett fejjel, némán a kispadhoz fáradni lejelentkezni. 😊tejbegrrr!!!
Lockettes véleményed oszton 😀 de Norwood jól jönne azert ha Rich kiszáll
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
P-Rich ACL szakadás...Nadal17
Hivatalosan még nem erősítették meg, további orvosi vizsgálatokra várnak.
Mindenesetre Norwood jó eséllyel nem lesz inaktív a GB ellen. Lockette pedig lesz szíves minden elkapása után lökdösödés nélkül, leszegett fejjel, némán a kispadhoz fáradni lejelentkezni. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
"Csak" a 15. Ezzel egyébként a még versenyben lévő csapatok közül vezetünk. Pats, Packers 10-10, Broncos 6, Colts 14 játékost vesztett eddig el.
Inkább az a kemény, hogy ebből a 15-ből 6 DL.
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Sajnálatos hogy az off fal még Lynch-nek se tud blokkolni érdekes a kontakt utáni futott yard magába foglalja az összes futott yardunkat rb által össze kel szedni a falat a következő meccsre, arról mit gondoltok hogyha Lynch megy (és úgy látszik megy) ki tudja pótolni ? Vagy idén is jön az Rb draft 😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
P-Rich ACL szakadás...Nadal17
17. vagy 18. IR játékos az évben? Sajnos lehet,hogy busto lesz a karrierje, ha jól olvastam akkor ugyanazon ACL szakadt ami már egyetemen is egyszer. Szomorú.
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
P-Rich ACL szakadás...
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
PC pont öt éve jött a csapathoz. Azt hiszem, el lehet mondani, hogy bevált. 😉

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Mondjuk ilyen elkapók ellen Maxwell sem egy életbiztosítás, tőle aztán nem áll távol a DPI-zés.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nyugi van
Maxwell jatszani fog, Simon 4.cb lesz
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Rodgers sérülése a kérdéses, ha nem lesz 100%-os, a védelmünk kifingathatja (itt nem a sérülésokozásra gondolok). Viszont ha már kifingatás egy Cobb/Adams vs. Simon az még keményebbül hangzik. Érdekes matchupok lesznek a biztos, várom már, biztos szoros, izgalmas meccs lesz!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Okung megfog bárkit, max 1-2 hurryt enged, másik oldalon vannak gondok.
Nagyon kemény meccs lesz, várom már.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
MEgkaptuk a papíron jobb matchupot (nem annyira domináns futásblokk, idegenben gyengébb játék), kérdés ez mire lesz elég.
Kicsit olyan pick ur poison érzésem van. A Peppers-Clay kettős bőven bucira veri a két tacklet a csapatból, és a Packers elkapói is eléggé jól tolják. Szerintem max 55/45 most a javunkra.
több mint 9 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Én kérek elnézést, erről lemaradtam tegnap. 😊

krankovics
Mondjuk a Carolina pont a méltó ellenfél kategória... Csak elismerést érdemelnek 😕Helmut Zimmer
Igen! Ez még meccs előtti volt:  www.fieldgulls.com/2015/1/10/7523963/gameday-lets-do-this

http://seahawks.hu
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 138 — én ezt meguntam
Én kérek elnézést, erről lemaradtam tegnap. 😊

krankovics
Mondjuk a Carolina pont a méltó ellenfél kategória... Csak elismerést érdemelnek 😕
több mint 9 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Én kérek elnézést, erről lemaradtam tegnap. 😊


http://seahawks.hu
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Emberek Kam mit művelt. Hihetetlen volt egész meccsen. Én koca szurkolóként a Qb/Rb párost szoktam nézni de itt szinte mindig a 31-est kerestem mert onnan jött a show. Jövök szurkolni amíg el nem véreztek vagy inkább véget nem ér a szezon 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 138 — én ezt meguntam
Meglepően kevés volt a bünti. Okung, Carp semmi fals start, Bennett se nagyon ugrált most a semleges zónába és nagyon nem is volt kétes bírói ítélet. Egyedül Lockette dobta le a láncot, de nála ez standard.garrett27
Pont ugyanezt akartam, nagyon fegyelmezett volt az O-fal, egyetlen false start rémlik, ezzel együtt csak összejött 6 büntiből 60 yard, de abból a fele Lockette és a facemaskos eset.tejbegrrr!!!
Nem voltak feltartó blokkolások, ilyenkor nincs két számolás a falban (gondolom majd csak akkor, ha szarban a haza), ez kb látszott is a futójátékon is azzal együtt, hogy ejjdefasza az a Carolina védelem, ne vitassuk el az érdemeit!
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Meglepően kevés volt a bünti. Okung, Carp semmi fals start, Bennett se nagyon ugrált most a semleges zónába és nagyon nem is volt kétes bírói ítélet. Egyedül Lockette dobta le a láncot, de nála ez standard.garrett27
Pont ugyanezt akartam, nagyon fegyelmezett volt az O-fal, egyetlen false start rémlik, ezzel együtt csak összejött 6 büntiből 60 yard, de abból a fele Lockette és a facemaskos eset.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Meglepően kevés volt a bünti. Okung, Carp semmi fals start, Bennett se nagyon ugrált most a semleges zónába és nagyon nem is volt kétes bírói ítélet. Egyedül Lockette dobta le a láncot, de nála ez standard.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az jo lenne, mert szegeny Simon jelenleg az uj Kelly Jennings. Meg a hotdog arus is ra fog dobni.endorphyn
És azt se felejtsük,hogy a játéka visszatérő eleme a 3 flag/meccs faktor, amire msot csak azért nem volt lehetőség,mert Benjamin úgy verte minden játéknál,hogy Simonnak esélye sem volt DPI-re.undisputedly
Tenyleg, most nem is volt flagje 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az jo lenne, mert szegeny Simon jelenleg az uj Kelly Jennings. Meg a hotdog arus is ra fog dobni.endorphyn
És azt se felejtsük,hogy a játéka visszatérő eleme a 3 flag/meccs faktor, amire msot csak azért nem volt lehetőség,mert Benjamin úgy verte minden játéknál,hogy Simonnak esélye sem volt DPI-re.
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az jo lenne, mert szegeny Simon jelenleg az uj Kelly Jennings. Meg a hotdog arus is ra fog dobni.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én 100%ra mondom h Maxwell játszik egy hét mulva. beteg volt a héten, jövőre kipiheni és jó erőnlétbe is lesz. kell is
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Annyiból érdekes lesz, hogy amennyivel jobb O-val rendelkezik a Cowboys/Packers, sztem legalább annyivak gyengébb is a védelmük. És azért más lesz a meccs képe, ha tudtok a földön haladni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lehet, hogy nagyon nagyon negativ vagyok, de eltekintve, hogy gyoztunk es tenyleg szep dolgaink voltak, ez a jatek boven keves lesz a nehezebb ellenfelek ellen. Meg akkor is, ha mar mindenki elmondta, hogy a Panthers nem fekszik nekunk. Futas olesbol adtak most lecket mindazoknak, akik ellenunk meg jatszani fognak. Termeszetesen mindenki figyelt, aki szamit. A passzok, meg szepek, de azokban bizonytalanabbak vagyunk kicsit. Ok, ez a mai napra annyira azert nem volt igaz. 😊 Szoval lehet, hogy csak a felig teli pohar hangulat teszi, de en nagyon nem ereztem azt az elsopro magabiztossagot es folenyt, ami egyertelmuen kiemelne minket a tobbi SB aspirans kozul. 😊endorphyn
Azért ez picit becsapós, mert a tegnapi csapatunk közelebb volt a tavalyi 12-4-eshez, mint az idei alapszakaszban produkált negatív mérleghez. Amit meg kell oldanotok, az a no2 CB poszt, ha nem épül fel Maxwell, mert Simont ki fogja végezni Rodgers/Romo. Viszont sztem bárki jön szembe, simán feltesztek nekik a földön 150-200 yardot.gabokocka
Illetve a Panthers front7 messze a legjobb volt a bent maradt ellenfelek közül. Denver tudná csak extra ember nélkül így megfogni a futásunkat, de most gondok vannak ott is LB poszton. AMúgy engem sem győzött meg a tegnapi játék. Ez az O fal elképesztően szar. Néztem tegnap a Ravens-PAts meccset, és ott mindkét fal rendre annyi időt hagyott,hogy nem csak kávéra, de kávézó nyitásra is elég idő maradt a Qb-nak. Máshol egy-egy benyelt hurry vagy hit után mondják,hogy "ez a falember nem valami jó", nálunk minden play ilyen. Olvastam valamelyik oldalon, hogy Britt a teljes PO-ba jutott 12 csapatot tekintve a második legrosszabb értékeléssel rendelkező falember volt, tehát amikor azt mondjuk,hogy az a jobb oldal az tényleg a világ szégyene, akkor közel állunk a valósághoz. Tackle között abszolút nem tudtunk futni, de még ha sikerült átjutnia Sweezeynek a LB szintre, a nagy birkozó multjával egy rohadt blokkot nem tudott kiadni. Szégyen. Nincs rá jobb szó. Cable igazán eltakarodhatna valahová OC-nek, mert amit a fallal művel az egyszerűen szánalmas. Hogy gondolják,hogy majd ilyen 6. körös bohóc technikájú falemberekkel játszunk runheavy-t? És még gyengék is mellé.

Ha nem lenne Russ és Lynch nem lenne a liga legjobb erőfutója, Cable már rég egyetemi szintre kellett volna,hogy vissza szivárogjon. Na mindegy...