Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
@tejbegrrr

Szóval az elkapónik most úgy állnak, hogy van egy ADB a slotba, egy Kearse aki kb 3. számú WR, egy újonc Norwood aki idén kb 5 passzt kapott el és egy Matthews aki idén kb 1db passzt kapott el.
Ja, és persze Lockett aki special teamer.

Még jó, hogy a maradék védelmek között nincs olyan amelyik top lenne. A futásban és Russ magicben bízhatunk.undisputedly
Ha kell L.Willson is tud a pálya szélen játszani. Néhányszor álltak is fel így, nyilván csak szükségből. Ráadásul még TE képest gyors is. Tudom, hogy mit gondolsz róla, de ha elkapja a fonalat akkor nagy játékokat tud bemutatni + sebesség + jól bírja az ütéseket. Nekem még az tetszik benne, hogy nagyon "ég" a meccsen, odateszi magát sokszor. Igaz van hogy csúnya droppjai vannak. Reméljük a Packers ellen a jobbik formáját látjuk.
Btw azt ne feledjük el Ő a 4. számú TE-ünk.BigBaltazar
Luke Willson siman az egyik legjobbunk szerintem. Nyilvan lehetnek homaly napjai, de amiket produkal idonkent, az nagyon kiraly. Altalaban Ot se elsore viszik le a foldre, mert volt ugy, hogy mar harman csimpaszkodtak ra. Egesz egyszeruen akkor darab a mukso, hogy az mar onmagaban is egy fenyegetes. Az meg csak hab a tortan, hogy gyors es altalaban jol kap el, valamint meg kontrolallni is tudja a testet eses kozben. Szoval nekem nagy kedvencem.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
@tejbegrrr

Szóval az elkapónik most úgy állnak, hogy van egy ADB a slotba, egy Kearse aki kb 3. számú WR, egy újonc Norwood aki idén kb 5 passzt kapott el és egy Matthews aki idén kb 1db passzt kapott el.
Ja, és persze Lockett aki special teamer.

Még jó, hogy a maradék védelmek között nincs olyan amelyik top lenne. A futásban és Russ magicben bízhatunk.undisputedly
Ha kell L.Willson is tud a pálya szélen játszani. Néhányszor álltak is fel így, nyilván csak szükségből. Ráadásul még TE képest gyors is. Tudom, hogy mit gondolsz róla, de ha elkapja a fonalat akkor nagy játékokat tud bemutatni + sebesség + jól bírja az ütéseket. Nekem még az tetszik benne, hogy nagyon "ég" a meccsen, odateszi magát sokszor. Igaz van hogy csúnya droppjai vannak. Reméljük a Packers ellen a jobbik formáját látjuk.
Btw azt ne feledjük el Ő a 4. számú TE-ünk.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Reménykedek Scott felépülésében nem is azért mert olyan nagy tehetség de nagyon kitartó a srác és ez nagyon szimpatikus 😊szabolcs13
Ha jól értem, nem beteg, csak állapotban van: valami egészségtelenül vékony a ketyegőjében az egyik oldalon, ezért nem teheti ki magát túlzott fizikai igénybevételnek, mert abból baj lehet. Márpedig a profi foci - meglepetés! - komoly fizikai igénybevétellel jár. Akkor lehet belőle játékos, ha több vizsgálat igazolja, hogy korábban benéztek valamit, de nyilván sziklaszilárd bizonyíték kell ahhoz, hogy valaha pályára engedjék.tejbegrrr!!!
Hát igen a foci ilyen fizikai igénybevételel jàr ha nem 100% az ő helyébe se erőltetném nehogy valami komoly baja legyen (még komolyabb )
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Reménykedek Scott felépülésében nem is azért mert olyan nagy tehetség de nagyon kitartó a srác és ez nagyon szimpatikus 😊szabolcs13
Ha jól értem, nem beteg, csak állapotban van: valami egészségtelenül vékony a ketyegőjében az egyik oldalon, ezért nem teheti ki magát túlzott fizikai igénybevételnek, mert abból baj lehet. Márpedig a profi foci - meglepetés! - komoly fizikai igénybevétellel jár. Akkor lehet belőle játékos, ha több vizsgálat igazolja, hogy korábban benéztek valamit, de nyilván sziklaszilárd bizonyíték kell ahhoz, hogy valaha pályára engedjék.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Én kérek elnézést, erről lemaradtam tegnap. 😊

krankovics
Mondjuk a Carolina pont a méltó ellenfél kategória... Csak elismerést érdemelnek 😕Helmut Zimmer
Így van, a Carolinának semmi szégyenkezni valója nincs. Három negyedig derekasan helyt álltak.
szvsz semmi szükség az ilyen képekre.BigBaltazar
Én kérek elnézést, erről lemaradtam tegnap. 😊

krankovics
Mondjuk a Carolina pont a méltó ellenfél kategória... Csak elismerést érdemelnek 😕Helmut Zimmer
Így van, a Carolinának semmi szégyenkezni valója nincs. Három negyedig derekasan helyt álltak.
szvsz semmi szükség az ilyen képekre.BigBaltazar
Én kérek elnézést, erről lemaradtam tegnap. 😊

krankovics
Mondjuk a Carolina pont a méltó ellenfél kategória... Csak elismerést érdemelnek 😕Helmut Zimmer
Így van, a Carolinának semmi szégyenkezni valója nincs. Három negyedig derekasan helyt álltak.
szvsz semmi szükség az ilyen képekre.BigBaltazar
Ha nem lettek volna méltó ellenfelek akkor se kellenek az ilyen képek 😊)
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Én kérek elnézést, erről lemaradtam tegnap. 😊

krankovics
Mondjuk a Carolina pont a méltó ellenfél kategória... Csak elismerést érdemelnek 😕Helmut Zimmer
Így van, a Carolinának semmi szégyenkezni valója nincs. Három negyedig derekasan helyt álltak.
szvsz semmi szükség az ilyen képekre.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
A lenti felsorolásnál, mit takar az a "non-football injury"? Otthon leesett az ágyról és eltört a keze vagy mi? 😀Hanni
Pinkins lábközép-izületei sérültek még az edzőtábor előtt (Lisfranc sérülés), Scottnál meg tavasszal egy ritka szívrendellenességet diagnosztizáltak, még az is lehet, hogy soha nem játszhat. Azért aláírtunk vele, és a csapattal dolgozik, volt már negatív lelete is.tejbegrrr!!!
Reménykedek Scott felépülésében nem is azért mert olyan nagy tehetség de nagyon kitartó a srác és ez nagyon szimpatikus 😊
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A lenti felsorolásnál, mit takar az a "non-football injury"? Otthon leesett az ágyról és eltört a keze vagy mi? 😀Hanni
Pinkins lábközép-izületei sérültek még az edzőtábor előtt (Lisfranc sérülés), Scottnál meg tavasszal egy ritka szívrendellenességet diagnosztizáltak, még az is lehet, hogy soha nem játszhat. Azért aláírtunk vele, nálunk dolgozik és fizetést kap, közben meg bizakodó: volt már negatív lelete is.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Unger sérüléséről sincs amúgy hír.undisputedly
PC azt mondta a meccs után, hogy az öltözőben már rendben volt, de nyilván orvosok is megnézik. Talán nem olyan ijesztő a helyzet, mint amilyennek a pályán tűnt.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A lenti felsorolásnál, mit takar az a "non-football injury"? Otthon leesett az ágyról és eltört a keze vagy mi? 😀
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
P-Rich ACL szakadás...Nadal17
Hivatalosan is megerősítették. Így néz ki most az idei draft class: Richardson IR, Britt játszik, bár néha jobb lenne, ha nem tenné, Marsh IR, Norwood néha játszik, Pierre-Louis IR, Staten PS, Scott Reverse/Non-football injury, Pinkins Reverse/Non-football injury, Small Ravens PS.tejbegrrr!!!
Jó de ezt eddig is tudtuk hogy ez a draft 0-la volt remélem az idei jobb leszszabolcs13
Az,hogy mindegyik IR-en végezte még nem jelenti azt,hogy nulla volt a draft.

Marsh kifejezetten jó rotációs falember volt. D-lineban nem igen szoktak egyből robbantani az újoncok.
KPL-ből bőven lehet a következő kiemelkedő LB a csapatban. P-Rich és Norwood aggasztó mértékben nem lett bevonva a játékba, holott idén nem egy rookie elkapót láttunk jól játszani. Amúgy meg töltött a roster, idejük sincs kibontakozni egyeseknek.undisputedly
Kifejezetten a két WR-re gondoltam főleg hogy Rich nek ugyan az a szalagra szakatt el Norwood rooki-ként is 25 éves bár a többi se volt olyan jo persze Marsh ne volt olyan rossz de azért idén jobb draftra reménykednek meg hogy lessz első körünk de csak 32.helyen persze 😀szabolcs13
Később, 1-2 év múlva fognak hiányozni az idei játékosok, de odáig még sok víz lefolyik a Dunán.undisputedly
Igen bár azért idén is van egy kis hiány WR poszton 2korbe szerintem jobbat is tudtunk volna húzni de mar mind1 de addig meg reménykedjünk a idei jó drfatba meg a jó trendek beszabolcs13
Devante Adams ^ ^

Sok jót nem várok jövőhétre, 100%-os Rodgers-el semi mi lennénk az esélyesek így meg egészen aggasztónak néz ki a dolog. Nagy teher nincs rajtunk, meglátjuk mi sül ki belőle.JayB
Hát szerintem nem sokkal vagyunk erősebbek max 55-45 re gondolok de renèlem siman nyerünk Go Hawks 😊
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
P-Rich ACL szakadás...Nadal17
Hivatalosan is megerősítették. Így néz ki most az idei draft class: Richardson IR, Britt játszik, bár néha jobb lenne, ha nem tenné, Marsh IR, Norwood néha játszik, Pierre-Louis IR, Staten PS, Scott Reverse/Non-football injury, Pinkins Reverse/Non-football injury, Small Ravens PS.tejbegrrr!!!
Jó de ezt eddig is tudtuk hogy ez a draft 0-la volt remélem az idei jobb leszszabolcs13
Az,hogy mindegyik IR-en végezte még nem jelenti azt,hogy nulla volt a draft.

Marsh kifejezetten jó rotációs falember volt. D-lineban nem igen szoktak egyből robbantani az újoncok.
KPL-ből bőven lehet a következő kiemelkedő LB a csapatban. P-Rich és Norwood aggasztó mértékben nem lett bevonva a játékba, holott idén nem egy rookie elkapót láttunk jól játszani. Amúgy meg töltött a roster, idejük sincs kibontakozni egyeseknek.undisputedly
Kifejezetten a két WR-re gondoltam főleg hogy Rich nek ugyan az a szalagra szakatt el Norwood rooki-ként is 25 éves bár a többi se volt olyan jo persze Marsh ne volt olyan rossz de azért idén jobb draftra reménykednek meg hogy lessz első körünk de csak 32.helyen persze 😀szabolcs13
Később, 1-2 év múlva fognak hiányozni az idei játékosok, de odáig még sok víz lefolyik a Dunán.undisputedly
Igen bár azért idén is van egy kis hiány WR poszton 2korbe szerintem jobbat is tudtunk volna húzni de mar mind1 de addig meg reménykedjünk a idei jó drfatba meg a jó trendek beszabolcs13
Devante Adams ^ ^

Sok jót nem várok jövőhétre, 100%-os Rodgers-el semi mi lennénk az esélyesek így meg egészen aggasztónak néz ki a dolog. Nagy teher nincs rajtunk, meglátjuk mi sül ki belőle.
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
@undisputedly egyet értek bár én bízok Lynch be csak az off fal javulna 😊 ja és Unger nagyon kell
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
@szabolcs13 Biztosan húzhattunk volna hasznosabb elkapót is.

Amúgy továbbra sem hiszek az O#-ban. A futásban sem. A passzról nem is beszélve.
Egyedül az RW magic ami reményt kelt bennem. Unger sérüléséről sincs amúgy hír.
Nem hagyatkozhatunk mindig a védelemre. Így is rendkívüli, hogy az idei és tavalyi 32 alapszakasz plusz 4 PO meccsből kb 2 volt ahol gyengén játszott a védelem.

Viszont nem akarok "károgni" 😊 Újabb NFCCG

GO HAWKS!
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
P-Rich ACL szakadás...Nadal17
Hivatalosan is megerősítették. Így néz ki most az idei draft class: Richardson IR, Britt játszik, bár néha jobb lenne, ha nem tenné, Marsh IR, Norwood néha játszik, Pierre-Louis IR, Staten PS, Scott Reverse/Non-football injury, Pinkins Reverse/Non-football injury, Small Ravens PS.tejbegrrr!!!
Jó de ezt eddig is tudtuk hogy ez a draft 0-la volt remélem az idei jobb leszszabolcs13
Az,hogy mindegyik IR-en végezte még nem jelenti azt,hogy nulla volt a draft.

Marsh kifejezetten jó rotációs falember volt. D-lineban nem igen szoktak egyből robbantani az újoncok.
KPL-ből bőven lehet a következő kiemelkedő LB a csapatban. P-Rich és Norwood aggasztó mértékben nem lett bevonva a játékba, holott idén nem egy rookie elkapót láttunk jól játszani. Amúgy meg töltött a roster, idejük sincs kibontakozni egyeseknek.undisputedly
Kifejezetten a két WR-re gondoltam főleg hogy Rich nek ugyan az a szalagra szakatt el Norwood rooki-ként is 25 éves bár a többi se volt olyan jo persze Marsh ne volt olyan rossz de azért idén jobb draftra reménykednek meg hogy lessz első körünk de csak 32.helyen persze 😀szabolcs13
Később, 1-2 év múlva fognak hiányozni az idei játékosok, de odáig még sok víz lefolyik a Dunán.undisputedly
Igen bár azért idén is van egy kis hiány WR poszton 2korbe szerintem jobbat is tudtunk volna húzni de mar mind1 de addig meg reménykedjünk a idei jó drfatba meg a jó trendek be
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
P-Rich ACL szakadás...Nadal17
Hivatalosan is megerősítették. Így néz ki most az idei draft class: Richardson IR, Britt játszik, bár néha jobb lenne, ha nem tenné, Marsh IR, Norwood néha játszik, Pierre-Louis IR, Staten PS, Scott Reverse/Non-football injury, Pinkins Reverse/Non-football injury, Small Ravens PS.tejbegrrr!!!
Jó de ezt eddig is tudtuk hogy ez a draft 0-la volt remélem az idei jobb leszszabolcs13
Az,hogy mindegyik IR-en végezte még nem jelenti azt,hogy nulla volt a draft.

Marsh kifejezetten jó rotációs falember volt. D-lineban nem igen szoktak egyből robbantani az újoncok.
KPL-ből bőven lehet a következő kiemelkedő LB a csapatban. P-Rich és Norwood aggasztó mértékben nem lett bevonva a játékba, holott idén nem egy rookie elkapót láttunk jól játszani. Amúgy meg töltött a roster, idejük sincs kibontakozni egyeseknek.undisputedly
Kifejezetten a két WR-re gondoltam főleg hogy Rich nek ugyan az a szalagra szakatt el Norwood rooki-ként is 25 éves bár a többi se volt olyan jo persze Marsh ne volt olyan rossz de azért idén jobb draftra reménykednek meg hogy lessz első körünk de csak 32.helyen persze 😀szabolcs13
Később, 1-2 év múlva fognak hiányozni az idei játékosok, de odáig még sok víz lefolyik a Dunán.
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
P-Rich ACL szakadás...Nadal17
Hivatalosan is megerősítették. Így néz ki most az idei draft class: Richardson IR, Britt játszik, bár néha jobb lenne, ha nem tenné, Marsh IR, Norwood néha játszik, Pierre-Louis IR, Staten PS, Scott Reverse/Non-football injury, Pinkins Reverse/Non-football injury, Small Ravens PS.tejbegrrr!!!
Jó de ezt eddig is tudtuk hogy ez a draft 0-la volt remélem az idei jobb leszszabolcs13
Az,hogy mindegyik IR-en végezte még nem jelenti azt,hogy nulla volt a draft.

Marsh kifejezetten jó rotációs falember volt. D-lineban nem igen szoktak egyből robbantani az újoncok.
KPL-ből bőven lehet a következő kiemelkedő LB a csapatban. P-Rich és Norwood aggasztó mértékben nem lett bevonva a játékba, holott idén nem egy rookie elkapót láttunk jól játszani. Amúgy meg töltött a roster, idejük sincs kibontakozni egyeseknek.undisputedly
Kifejezetten a két WR-re gondoltam főleg hogy Rich nek ugyan az a szalagra szakatt el Norwood rooki-ként is 25 éves bár a többi se volt olyan jo persze Marsh ne volt olyan rossz de azért idén jobb draftra reménykednek meg hogy lessz első körünk de csak 32.helyen persze 😀
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Azért kicsit meredeknek tartom, hogy úgy játszunk az NFC Championshipért, hogy WR poszton az előző év eleji Depth chart 4. -5. játékostól kezdődik az idei. Elit D ide vagy oda.Nadal17
Azért ott van Baldwin aki szerencsére jól játszik és Willson is ha hozza amit múltkor akkor lesz egy jó TE-nk is
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
P-Rich ACL szakadás...Nadal17
Hivatalosan is megerősítették. Így néz ki most az idei draft class: Richardson IR, Britt játszik, bár néha jobb lenne, ha nem tenné, Marsh IR, Norwood néha játszik, Pierre-Louis IR, Staten PS, Scott Reverse/Non-football injury, Pinkins Reverse/Non-football injury, Small Ravens PS.tejbegrrr!!!
Jó de ezt eddig is tudtuk hogy ez a draft 0-la volt remélem az idei jobb leszszabolcs13
Az,hogy mindegyik IR-en végezte még nem jelenti azt,hogy nulla volt a draft.

Marsh kifejezetten jó rotációs falember volt. D-lineban nem igen szoktak egyből robbantani az újoncok.
KPL-ből bőven lehet a következő kiemelkedő LB a csapatban. P-Rich és Norwood aggasztó mértékben nem lett bevonva a játékba, holott idén nem egy rookie elkapót láttunk jól játszani. Amúgy meg töltött a roster, idejük sincs kibontakozni egyeseknek.
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Érdekes. Mióta szokás kamerát küldeni a huddlebe?

undisputedly
Latvanyosnak latvanyos de nem hinnem, hogy annyira egeszseges. Lynch arrebb is rakja.

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
P-Rich ACL szakadás...Nadal17
Hivatalosan is megerősítették. Így néz ki most az idei draft class: Richardson IR, Britt játszik, bár néha jobb lenne, ha nem tenné, Marsh IR, Norwood néha játszik, Pierre-Louis IR, Staten PS, Scott Reverse/Non-football injury, Pinkins Reverse/Non-football injury, Small Ravens PS.tejbegrrr!!!
Jó de ezt eddig is tudtuk hogy ez a draft 0-la volt remélem az idei jobb lesz
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Azért kicsit meredeknek tartom, hogy úgy játszunk az NFC Championshipért, hogy WR poszton az előző év eleji Depth chart 4. -5. játékostól kezdődik az idei. Elit D ide vagy oda.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
@tejbegrrr

Szóval az elkapónik most úgy állnak, hogy van egy ADB a slotba, egy Kearse aki kb 3. számú WR, egy újonc Norwood aki idén kb 5 passzt kapott el és egy Matthews aki idén kb 1db passzt kapott el.
Ja, és persze Lockett aki special teamer.

Még jó, hogy a maradék védelmek között nincs olyan amelyik top lenne. A futásban és Russ magicben bízhatunk.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
P-Rich ACL szakadás...Nadal17
Hivatalosan is megerősítették. Így néz ki most az idei draft class: Richardson IR, Britt játszik, bár néha jobb lenne, ha nem tenné, Marsh IR, Norwood néha játszik, Pierre-Louis IR, Staten PS, Scott Reverse/Non-football injury, Pinkins Reverse/Non-football injury, Small Ravens PS.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekes. Mióta szokás kamerát küldeni a huddlebe?