Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Felröppent egy Jerry Angelo (GM), Lovie Smith (HC) reunion 😊.tüsi91
Támogatom az ötletet. Mindenképp olyan edző kellene, akinek már van vezetőedzői tapasztalata, szerintem nem végzett rossz munkát Lovie Smith a medvéknél.

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hova húzzunk 1/7en? QB nem hiszem hogy marad olyan akit itt érdemes kiválasztani, TE, OLB-t nem húzunk itt, szóval sztem DE jöhetne, de kétlem hogy Clowney itt még benn lesz szóval. Fal esetleg? Még egy WR?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rick Stroud ‏@NFLSTROUD 1 perc
The #Bucs decision to fire Schiano and Dominik came down to 2 main things: No return on a huge investment in free agents and Darrelle Revis
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
edit: ja, és hát nyilván nem is sokan váltak be a drága játékosaink közül...
Thrasher
Mondjuk erről csak Wright tekintetében tehet ő, Ericet soha nem lett volna szabad leigazolni. Nicks sérülése nem hiszem hogy Dominik hibája (bár a baci fertőzés más kérdés), Revist nagyon rosszul használta Schiano (bár most Brees-Meachem nagyon beégette). VJ király, bár eléggé motivációját vesztetett az utóbbi meccseken. Goldson határeset, ha nem akarna állandóan kifejelni valakit, akkor még sokkal hasznosabb is lehetne.

Nekem egy kérdés motoszkál a fejemben: megtartjátok-e Glennont kezdőnek? Szerintem Dominik és Schiano fő hibája az volt, hogy nem baszta ki már az előző idény végén Freemant. Új QB-val, aki nem feltétlenül Glennon, és nem is feltétlenül rookie, ki lehetett volna hozni egy jobb szezont, és ráértetek volna érlelni Glennont. Jövőre bőven játszhatott volna már ő is.

Mindegy, ez már múlt. Glennon már úgy néz ki most is, mint egy nfl irányító, most tudok draftolni neki célpontokat, normális edzővel szerintem elég magasak a határok ennek a keretnek. Kérdés az, hogy jövőre vagy utána lesz valami eredmény, de szerintem eredmény az lesz.

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
EZ AZ b*ssza meg!
amikor otthon felszálltam a buszra, még egyben volt a front office,mire egy órája leszálltam róla, repültek 😊

Dominik játékosigazolási stílusát sokáig szerettem, amikor a D-fal volt a need, izomból rámentünk, nem próbáltunk varázsolni, és a kukában, ingyen találni kezdőket, amikor a DB-pozíció volt a need, szintén.
amikor kivágtunk valakit, általában az is jó döntésnek bizonyult, még ha esetleg először meglepő is, lásd pl. Brian Price.

viszont reggel éppen össze akartam szedni Bennett, Blount, meg Talib idei statisztikáit. ezt a 3 játékost elengedni nagy hiba volt, bár persze az, hogy Talib abbahagyta a börtöntöltelékeskedést, nem Dominiken múlott.
edit: ja, és hát nyilván nem is sokan váltak be a drága játékosaink közül...

úgyhogy sajnálom Dominiket, de egész egyszerűen nem fejlődött a csapat alatta.
Schiano meg takarodjon, nem fog hiányozni.

gondolom majd a coordinatorok, meg az ilyen-olyan asszisztensek (Butch Davis, anyone?) közt is nagytakarítást vág az új GM
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ki lett baszva mindenki. Dominiket kicsit sajnálom, de csak kicsit 😀
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Felröppent egy Jerry Angelo (GM), Lovie Smith (HC) reunion 😊.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
itt is viszlát van az edző úrnak :

Buccanneers fired HC Greg Schiano and GM Mark Dominik, as @JayGlazer reported.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ehelyett a Packers meccset néztem, és nem bántam meg.
az idei már a sokadik év volt zsinórban, aminek úgy futottunk neki, hogy "ühümmm, tehetséges, fiatal csapat, tavaly "X" területen nagyon gyengék voltak, de az off-seasonban ezt rendberakták, akár playoff is lehet belőle", hogy aztán csináljunk egy új problémát, "Y" területen...
egy helyben toporgunk, pedig könnyen lehetnénk jobbak, belefásul ebbe az ember már.

Schiano meg menjen, a Penn State legalább olyan hely, ahol tuti, hogy nem ő az elmúlt pár év történelmében a legnagyobb tulok...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
gyerünk srácok, kell ma a győzelem 😀 mennyi az esély rá, 0,00001%? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Ó, bárcsak eltakarodna Tampából Schiano. Húzzon vissza az egyetemi bajnokságba, nekünk meg talán lesz végre egy jó edzőnk.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ibftrubsqfpymyxdq3m5
Penn State poised to target Greg Schiano if Bill O'Brien departs
Penn State coach Bill O'Brien is poised to leave Penn State for the Texans, and if that comes to fruition, the school will target Bucs coach Greg Schiano to replace him, per NFL Media Insider Ian Rapoport.

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2013/12/15/5214024/fire-greg-schianoDexxter Tailor
eh, sok benne a faszság, Sandertől megszokottan.
a lényeggel egyetértek, de azért ne jelentsük már ki szemrebbenés nélkül, hogy Revis a legjobb CB, McCoy meg a legjobb DT a ligában. David mint a legjobb 3-4 OLB, az kb. oké. mondjuk tovább nem is olvastam.
sok hülye túlzást meg általánosítást ír ez a csávó

mármint 4-3, nyilván, na
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.bucsnation.com/2013/12/15/5214024/fire-greg-schiano


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Hát srácok, sok sikert, szurkolok nektek, hogy minél több győzelmetek legyen, nagy küzdelmet várok ma, de szerintem a D-nk megfogja Glennont és a futójátékotokat is, és így az Offense-ünk valahogy megoldja a meccset
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Tegnap láttam a West Endben egy Bucs dzsekis idős urat, nem kicsit lepődtem meg 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 pro32.ap.org/article/glennon-manuel-face-first-time-pros
Érdekes kis cikk Glennon és Manuel ill. Schiano és Marrone párhuzamba vonható életrajzával.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
eh, megnéztem.
amit az első TD-jüknél, meg az azelőtti Cam futásnál csináltunk, borzalmas volt. az első meccsen a TD-t is így futotta, Clayborn stuntolt befelé, a szélen meg nem maradt normális containment. vagymi. nem jut eszembe magyar szó.
aztán Barron amatőr szögben támadta, majd a TD-t is benézte.

nagyon gáz, hogy az egész 4. negyed garbage time volt 😕
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
óbakker. meló miatt nem tudtam nézni a meccset, de 6 pont? 1/10 3rd down conversion?
jó ez a Panthers D, de nem ennyireThrasher
Hát igen, még egy FG járt volna annál a vicces fumblinál 😊

A LoS-en nagyon csúnyán elbuktátok a párharcokat.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
óbakker. meló miatt nem tudtam nézni a meccset, de 6 pont? 1/10 3rd down conversion?
jó ez a Panthers D, de nem ennyire
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Glenonn lett a hónap újonc támadója! még a végén itt ragad a zsiráf 😊
ja és Levente Dávid lett az NFC-ben a hét védekező játékosa, neki is grat


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
slimshady77 Tampa Bay Buccaneers 3
Grat az újjab Whez. Úgy látszik Schiano (és Glennon) is marad még egy darabig?iktriad
Shiano miatt nem sírnék, viszont Glennonból még lesz jó irányító 😀 szeretném ha maradna!

Ancsika
több mint 10 éve
slimshady77 Tampa Bay Buccaneers 3
Gratulálok!
Furcsa érzés, hogy az ellenfél odaadja tálcán a győzelmet? 😊Bazzani
Az kicsit túlzás hogy odaadta 😊 Sztem igencsak főtt a feje a lionsnak, mert nem tudtak mit kezdeni a Bucsal 😛 Pedig volt rá esélyük nem is egy 😀

Ancsika
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Gratulálok!
Furcsa érzés, hogy az ellenfél odaadja tálcán a győzelmet? 😊Bazzani
amikor Lindell elkezdett ügyeskedni, majdnem biztos voltam benne, hogy az aktuális balfaszkodást ez fogja jelenteni, és ezzel fogjuk lenullázni az ellenfél hibáit. 😊
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
glennon nem annyira szar, fene se tudja, hogy marad-e. remélem siánót kibasszák, botrány volt az év első fele, egy értelmes edzővel szerintem 8-3-mal állna a csapatDexxter Tailor
az utsó 2 meccse láttán már bizakodom, hogy jövőre nem kell QB-t hoznunk. franchise QB valszleg sose lesz, de hát ez Tampa, itt ezt már megszoktuk...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Ha nyer még 2 meccset a Tampa, akkor szerintem mindkettő marad.iktriad
pont így számolom én is, hogy a 11-5 az, amivel abszolút tuti maradna jövőre is.
ha addig nem lesz újabb botrány, és ha az utóbbi 3 meccsen látott, egész jó playhívást látjuk (leszámítva néhány hülyeséget, pl. a túlzásbavitt trükközést a Falcons ellen), nem is ugrok a kútba, hogy nem szabadulunk meg tőle, de túl vidám se leszek.
de ha később visszatérünk ahhoz, ami eddig ment...