Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.tampabay.com/sports/football/bucs/bucs-revis-schiano-created-stressful-atmosphere/2162312
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lehet ezt csűrni, meg csavarni, Lovie Smith felfelé bukott. Ez hányszor szokott jól elsülni?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Akkor örülünk úgy összeségében?D11
Szerintem elégedettek lehetnek a Bucs szurkolók az offseason eddigi lépéseivel, bár ahogy olvasom mindenki számára rejtély, hogy Dennis Hickey miként tarthatta meg az állását az FO-ban (player personnel igazgató). Licht is jó választásnak tűnik, aztán menetközben kiderül, hogyan szerepel, mint végső döntéshozó.

szerk.: most olvasom, hogy minden kérdésben (draft, FA, roster) Lovie Smithé az utolsó szó, tehát Lichtnak mégsem lesz akkora felelőssége. Kíváncsi vagyok mit sikerül nekik kihozni ebből a keretből, amelyik azért egyáltalán nincs hiány a tehetségnek.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
The Buccaneers hired Cardinals vice president of player personnel Jason Licht as their general manager.Csifu
A Patsnél director of pro personel volt, vagyis az NFL csapatok játékosait figyelte FA célpontok után kutatva, plusz egyfajta visszacsatolást végzett az egyetemi részleg irányába, hogy nyomon követte az újoncok fejlődését, hogy melyik rookie-ból milyen környezetben, milyen szerepben lettek bustok vagy éppen telitalálatok. Az NFL csapatok feltérképezésével besegített a draft során is, hiszen képes volt a többi csapat hiányposztjait elemezni, ami a draftnapi manőverek során hasznos információ lehet.DoM
Ez nagyon jól hangzik 😀 Akkor örülünk úgy összeségében?
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
The Buccaneers hired Cardinals vice president of player personnel Jason Licht as their general manager.Csifu
A Patsnél director of pro personel volt, vagyis az NFL csapatok játékosait figyelte FA célpontok után kutatva, plusz egyfajta visszacsatolást végzett az egyetemi részleg irányába, hogy nyomon követte az újoncok fejlődését, hogy melyik rookie-ból milyen környezetben, milyen szerepben lettek bustok vagy éppen telitalálatok. Az NFL csapatok feltérképezésével besegített a draft során is, hiszen képes volt a többi csapat hiányposztjait elemezni, ami a draftnapi manőverek során hasznos információ lehet.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
'kay.
több mint 10 éve
Csifu 223
The Buccaneers hired Cardinals vice president of player personnel Jason Licht as their general manager.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Anno New Yorkban is nagyon tépték a hajukat miatta a Gmen drukkerek.Persze valóban,pozíciós edzőként beválhat.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Bill Sheridan lett a LB edző nálunk.
Mire számíthatunk tőle és miért lehet előrelépés az eddigi LB edzőhöz képest (Murke) aki szerintem remek munkát végzett?Bazzani
Átlagos D-t hozott össze, ami valljuk be nem volt nehéz ezzel az anyaggal. Eszetlen blitzek, rossz játékhívások. Nem tudok semmit az előző edzőtökről, de Sheridan nem volt jó DC. Ettől még LB coachnak jó lehet.
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Van már valami hír, hogy ki lesz a GM? Az edzői stáb már össze van rakva, de GM még nincs. Elég furcsa. 😐MikeInsDale
Akik legink képben vannak:
- Lionel Vital Falcons Director of player personnel: ebből a munkakörből lett egyébként GM Les Snead (Rams) és David Caldwell (Jaguars) is. Anno a Redskins futója volt, korábban a Ravensnél, a Patsnél, a Jetsnél és a Brownsnál volt scout.
- Marc Ross Giants Vice president of player evaluation :A Giantses idők előtt a Bills országos college scoutja volt, anno 27 évesen lett 2000-ben az Eagles college scouting igazgatója, ez NFL-rekord.
- Morocco Brown Redskins director of pro personnel: állítólag Pierre Garcon, Joshua Morgan, Stephen Bowen, Barry Cofield, Josh Wilson, Darrel Young, Chris Baker, Nick Sundberg és Kai Forbath Washingtonba hozatala is az ő érdeme, előtte a Chicagonál Assistant Director of Pro Personnel (innen ismeri Loviet), az AFC-s ellenfelek scoutingja volt a fő feladata.
- Lake Dawson Titans vice president of player personnel: anno a Chiefs elkapója volt, anno a 2000-es évek elején a Holmgren-éra legjobb éveiben Seattle-ben dolgozott, onnan került a Tennessee-be, ahol a GM Ruston Webster jobbkeze.
- Tom Gamble Eagles vice president of player personnel: Sokan azt gondolták, hogy már a tavalyi offseasonben is GM lesz belőle. Az állomáshelyein összesen 12x volt PO-csapat: 5x Colts, 5x Eagles, 2x 49ers. Van tapasztalata college és pro scoutingban, szerződések tárgyalásában és védelmi edzőként egyaránt. Az apja Harry anno az Eagles GM-je volt.

Állítólag Vital és Dawson már 2. interjún is volt nálatok.empty taxi
Köszönöm.
Nem rossz névsor. A védelemhez jól ért Lovie Smith, ide biztos megfelelő játékosokat igazolna, de az offense nem az Ő asztala, ezért szükséges lesz valaki, aki kordában tarja, hogy ne csak jó védőkre, de jó támadó játékosokra is költsünk az offseason-ben.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bill Sheridan lett a LB edző nálunk.
Mire számíthatunk tőle és miért lehet előrelépés az eddigi LB edzőhöz képest (Murke) aki szerintem remek munkát végzett?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Van már valami hír, hogy ki lesz a GM? Az edzői stáb már össze van rakva, de GM még nincs. Elég furcsa. 😐MikeInsDale
Akik legink képben vannak:
- Lionel Vital Falcons Director of player personnel: ebből a munkakörből lett egyébként GM Les Snead (Rams) és David Caldwell (Jaguars) is. Anno a Redskins futója volt, korábban a Ravensnél, a Patsnél, a Jetsnél és a Brownsnál volt scout.
- Marc Ross Giants Vice president of player evaluation :A Giantses idők előtt a Bills országos college scoutja volt, anno 27 évesen lett 2000-ben az Eagles college scouting igazgatója, ez NFL-rekord.
- Morocco Brown Redskins director of pro personnel: állítólag Pierre Garcon, Joshua Morgan, Stephen Bowen, Barry Cofield, Josh Wilson, Darrel Young, Chris Baker, Nick Sundberg és Kai Forbath Washingtonba hozatala is az ő érdeme, előtte a Chicagonál Assistant Director of Pro Personnel (innen ismeri Loviet), az AFC-s ellenfelek scoutingja volt a fő feladata.
- Lake Dawson Titans vice president of player personnel: anno a Chiefs elkapója volt, anno a 2000-es évek elején a Holmgren-éra legjobb éveiben Seattle-ben dolgozott, onnan került a Tennessee-be, ahol a GM Ruston Webster jobbkeze.
- Tom Gamble Eagles vice president of player personnel: Sokan azt gondolták, hogy már a tavalyi offseasonben is GM lesz belőle. Az állomáshelyein összesen 12x volt PO-csapat: 5x Colts, 5x Eagles, 2x 49ers. Van tapasztalata college és pro scoutingban, szerződések tárgyalásában és védelmi edzőként egyaránt. Az apja Harry anno az Eagles GM-je volt.

Állítólag Vital és Dawson már 2. interjún is volt nálatok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Van már valami hír, hogy ki lesz a GM? Az edzői stáb már össze van rakva, de GM még nincs. Elég furcsa. 😐MikeInsDale
Mivel Lovie Smith lesz a de facto GM, így ez a pozíció most jóval kevésbé fontos a csapatnál, mint a korábbi években


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Van már valami hír, hogy ki lesz a GM? Az edzői stáb már össze van rakva, de GM még nincs. Elég furcsa. 😐

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
ezt a hülye faszt 😀😀😀
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 deadspin.com/witness-kellen-winslow-was-jerkin-it-in-his-car-when-1503350112

besz*rok 😀
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2014/1/15/5312480/bucs-coordinators-introductory-conferences-gut-reactions
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Akeem Spence fűvel az autójában volt akkora sz*rházi, hogy 100 mérföld/óra fölött száguldozzon.
eltitlás nem lesz belőle, de azért gratulálok az ilyeneknek.Thrasher
Csak gyeptégla volt a kerthez. 😊
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Akeem Spence fűvel az autójában volt akkora sz*rházi, hogy 100 mérföld/óra fölött száguldozzon.
eltitlás nem lesz belőle, de azért gratulálok az ilyeneknek.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lovie Smith szerintem tud hozni egy szintet. Egy a közepesnél jobb csapat szintjét. A fölé nem igen tud menni. Ebben a brutál csoportban nem tudom elég lesz-e.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
monnnnndom hogy az csak a minimum
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ok csak ennek a keretnek szvsz már évek óta nem egy 7-9 körüli szezon kéne h legyen a célkitűzése...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Durva milyen emberkéket engedtünk el. Nagyon rossz érzés volt nézni, hogy Blount mekkorát játszik. Talibről nem is beszélve. Kellet e nekünk Revis, lehet csak meg kellett volna regulázni Talibot. Ja igen meg normális edzőt kellett volna hozni aki erre képes. Bennett 8,5 sack a szezonban. Tegnap két fumbli meg fél sack.. Komolya sírva fakadnék legszívesebben. Ja és Blount szaré húgyé ment el és annyiért is játszik, a két másik jó madár meg ~5M-ért. És ha most mellétesszük hogy mi milyen szerződésekkel kínáltuk meg a szerződtetett játékosaink, akkor azért az erős. Okés rózsaszín köd van mert húztunk Martint meg Davidet, meg jól struktúrált szerződéseket adott Dominik ha már legalább kurva drága is volt mellé. De rengetek szar igazolás és hibás döntés születetett az elmúlt jópár évben amik után ez már kijárt. És most félretéve a Revis tradet, például nézzük inkább Goldsont aki kijelenthetjük hogy nem érte meg az árát az eddigiek alapján, mert nem tud szabályosan szerelni. Az idei ő cap hitjéből majd ~1,5 milla híján kijön a fennt említett 3 játékos szerződése a 2013as évre.. Ja és idén meg hozhatnánk Jairus Byrdot hamár itt lesz coach a fater

Kíváncsi vagyok mit működik majd az új stáb a drafton meg az FA-n.D11
Nekem is csak ezen tudott járni az eszem egész playoffban. és nem okoskodni akarok, mert Talib elcserélését vigyorogva fogadtam anno én is, meg hát én se értettem, Blount mé nem volt képes megcsinálni a rövid yardosakat, erre most tessék...
De nem bírom megérteni pl. miért tettünk fel mindent Bowersre, és hagytuk elmenni Bennettet. Az oké, hogy 2. körös pick bolt Bowers, nagy befektetés, de az idei kevés játékát látva nem bírom elképzelni, hogy tudott volna olyat mutatni a szezon előtt, hogy ennyire megbízzanak benne. Michael Clayton szerződéshosszabbítása óta nem csináltunk ilyen hülyeséget...

Az edzőkhöz eddig nem akartam hozzászólogatni egyenként, a lényeg, hogy elégedett vagyok, főleg Smith miatt. nem érdekel, hogy viszonylag alacsonyan van-e esetleg a plafonja, ha a padló magas: ha vele, és néhány ilyen szintű védővel 7-9 alatt hzunk jövőre, megeszem a kalapom, és ez a minimum, ennél jobbat várok.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Durva milyen emberkéket engedtünk el. Nagyon rossz érzés volt nézni, hogy Blount mekkorát játszik. Talibről nem is beszélve. Kellet e nekünk Revis, lehet csak meg kellett volna regulázni Talibot. Ja igen meg normális edzőt kellett volna hozni aki erre képes. Bennett 8,5 sack a szezonban. Tegnap két fumbli meg fél sack.. Komolya sírva fakadnék legszívesebben. Ja és Blount szaré húgyé ment el és annyiért is játszik, a két másik jó madár meg ~5M-ért. És ha most mellétesszük hogy mi milyen szerződésekkel kínáltuk meg a szerződtetett játékosaink, akkor azért az erős. Okés rózsaszín köd van mert húztunk Martint meg Davidet, meg jól struktúrált szerződéseket adott Dominik ha már legalább kurva drága is volt mellé. De rengetek szar igazolás és hibás döntés születetett az elmúlt jópár évben amik után ez már kijárt. És most félretéve a Revis tradet, például nézzük inkább Goldsont aki kijelenthetjük hogy nem érte meg az árát az eddigiek alapján, mert nem tud szabályosan szerelni. Az idei ő cap hitjéből majd ~1,5 milla híján kijön a fennt említett 3 játékos szerződése a 2013as évre.. Ja és idén meg hozhatnánk Jairus Byrdot hamár itt lesz coach a fater

Kíváncsi vagyok mit működik majd az új stáb a drafton meg az FA-n.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gill Byrd named Bucs cornerbacks coach  wp.me/p14QSB-9nZF

A faszi jó edző sztem. Ő is samesz, csakúgy, mint Spencer, vagy az a Hayes-Stroker gyerek, aki nem tudom nálunk mi volt. De ahogy nézem Lovie a fiát is benyomta. 😊