Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
hát az kicsit túlzás h csúnya, sztem elég jó lett meg vagyok vele elégedve! GOBUCS
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hát ez elég gyenge lett. a sisakon a baszottnagy logo meg csúnya.
remélem a mez szebb lesz, de sztem marad 99%ban ugyanolyan.
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem bejon.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ez annyira megújult, hogy elsőre azt hittem rossz (régi) képet tettél be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ómár, gondoltam, hogy az előzőt szar fényben fotózták


maradt szürke. mindegy, még így is jobb.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
oké, úgy látszik, ez már a hivatalos:


nekem tetszik, a logo önmagában már talán túl letisztult is, de a sisakon jól mutat, még ha lehetne kicsivel kevésbé hatalmas is.
az a lényeg, hogy sötét a sisak, nem az eddigi unalmasszürke.

a mezeket viszont csak március 5-én mutatják be, pedig azt hittem, azt is ma :/
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
öreg és drága , felesleges lenne.Petikievak01
azért idén is volt még 11.5 sackje.
és szerintem tuti alá tudnánk vele íratni egy orrnehéz szerződést, amiből 1-2 év után kimászhatunk viszonylag olcsón. és ha addigra nem sikerül találni 2 erős kezdő DE-t, akkor így-is úgy-is megette a feneThrasher
😀 Az már egy tényleg majdnem hogy teljesen komplett defense lenne . Amúgy meg nem sok olyan csapatot lehet mondani amelyik 2 "erős" edge rusherrel meglenne áldva. Na de miért is ne álmodhatnál nagyot? 😉

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
öreg és drága , felesleges lenne.Petikievak01
azért idén is volt még 11.5 sackje.
és szerintem tuti alá tudnánk vele íratni egy orrnehéz szerződést, amiből 1-2 év után kimászhatunk viszonylag olcsón. és ha addigra nem sikerül találni 2 erős kezdő DE-t, akkor így-is úgy-is megette a fene
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
hopp:
 www.bucsnation.com/2014/2/20/5430240/lovie-smith-we-want-to-upgrade-quarterback-position

nem egy meglepő, soha nem látott fordulat mondjuk, hogy a neves új HC kirakja az elődje, az NFL-edzősködésre alkalmatlan phöcs választottját, csak csóri Glennonnak nagy szívás, ha tényleg lecseréljük.
csak egy jó DE-ről se feledkezzünk el. én még mindig azt mondom, hogy jöjjön Jared Allen, de azért draftolni is kéne valakit magasan.Thrasher
öreg és drága , felesleges lenne.

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hopp:
 www.bucsnation.com/2014/2/20/5430240/lovie-smith-we-want-to-upgrade-quarterback-position

nem egy meglepő, soha nem látott fordulat mondjuk, hogy a neves új HC kirakja az elődje, az NFL-edzősködésre alkalmatlan phöcs választottját, csak csóri Glennonnak nagy szívás, ha tényleg lecseréljük.
csak egy jó DE-ről se feledkezzünk el. én még mindig azt mondom, hogy jöjjön Jared Allen, de azért draftolni is kéne valakit magasan.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
bízok egy jelentős stílusváltásban, őszintén, szerintem a mostani idegenbeli mezünk elég unalmas, főleg az ónszürke sisak miatt. a hazait azért a vörös felső feldobja.

mondjuk amíg nem Bucco Bruce kacsintgat rám szuggesztíven a logon, addig nincs nagy baj 😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
csütörtökön új logo érkezik.braxa88
meg új mez meg új sisak is, kíváncsian várom 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
csütörtökön új logo érkezik.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!


na jó, ez most hülyeség lett.
Martin csak sárga? ha a sérülésre fognák, még hagyján, de sérülésveszélynek nincs jelölve.
Dotson potenciális sötétzöld? 'kay.
Spence 2 szinttel hátrébb, mint Gholston, wtf...
Foster upside nélküli átlag alatti?
és őszintén, Pennek kijárna legalább egy sárga perem.Thrasher
hol lőtted ezt a sz*r-t ????Petikievak01
 www.profootballfocus.com/blog/2014/02/12/projected-lineups-tampa-bay-buccaneers/
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.


na jó, ez most hülyeség lett.
Martin csak sárga? ha a sérülésre fognák, még hagyján, de sérülésveszélynek nincs jelölve.
Dotson potenciális sötétzöld? 'kay.
Spence 2 szinttel hátrébb, mint Gholston, wtf...
Foster upside nélküli átlag alatti?
és őszintén, Pennek kijárna legalább egy sárga perem.Thrasher
hol lőtted ezt a sz*r-t ????

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100


na jó, ez most hülyeség lett.
Martin csak sárga? ha a sérülésre fognák, még hagyján, de sérülésveszélynek nincs jelölve.
Dotson potenciális sötétzöld? 'kay.
Spence 2 szinttel hátrébb, mint Gholston, wtf...
Foster upside nélküli átlag alatti?
és őszintén, Pennek kijárna legalább egy sárga perem.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
höh, kivágtuk Carimit. nem segített rajta Lovie érkezéseThrasher
Plusz jött Mike Kafka is, utóbbinak tavaly nálunk nem sikerült rosterre kerülnie a Gabbert, Henne, Stanzi, Matt Scott 4es miatt...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
höh, kivágtuk Carimit. nem segített rajta Lovie érkezése
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Az ítélőképességemet elvakította az évtizedes sikerszéria.füligjimmy
81-63, 3 csoportgyőzelem, egy SB, egy főcsoportdöntő, úgy csinálsz, mintha tönkretette volna a franchise-t, vagy nemtom.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.bucsnation.com/2014/1/30/5360834/schiano-dominik-thought-mike-williams-was-lazy-would-have-signed

óbaz. ha ez igaz, és tényleg Brittet akartuk idehozni, még nagyobb mentális problémái voltak a stábnak, mint gondoltam.

annyira sokára lesz még a következő szezon... :( bármennyire próbáljon is letörni itt füligjimmy, én nagyon bízom a Smith-féle csapatban. ha találunk egy normális DE-t (JARED ALLEN), vagy ha ki tudunk hozni egy jó szezont Claybornból (mondjuk ez olcsóbb megoldás lenne, meg neki a sérója is jobb), nagyon állat lehet a D-nk...Thrasher
Az ítélőképességemet elvakította az évtizedes sikerszéria.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
elméletileg a Bucs érdeklődik Vick iránt , érdekes.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy várható volt, Derrick Brooks bekerült a Halhatatlanok közé.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2014/1/30/5360834/schiano-dominik-thought-mike-williams-was-lazy-would-have-signed

óbaz. ha ez igaz, és tényleg Brittet akartuk idehozni, még nagyobb mentális problémái voltak a stábnak, mint gondoltam.

annyira sokára lesz még a következő szezon... 😕 bármennyire próbáljon is letörni itt füligjimmy, én nagyon bízom a Smith-féle csapatban. ha találunk egy normális DE-t (JARED ALLEN), vagy ha ki tudunk hozni egy jó szezont Claybornból (mondjuk ez olcsóbb megoldás lenne, meg neki a sérója is jobb), nagyon állat lehet a D-nk...
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lehet ezt csűrni, meg csavarni, Lovie Smith felfelé bukott. Ez hányszor szokott jól elsülni?füligjimmy
Azt olvastam, hogy draft pickek és front office munkatársak tekintetében a GM szava a döntő. Lovie végül csak az 53-as roster kialakítása és vélhetően FA területen kapott szabad kezet.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Former #Bears D-line coach Mike Phair has reunited with Lovie Smith and been hired by #Bucs as an assistant D-line coach.

Ez sem meglepő 😊. Sok Bucs meccset fogok nézni szeptembertől, kicsit retro Bears feelingje lesz az egésznek.