Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
"Josh is our quarterback!"

Ezt majd sokat fogjátok hallani! 😀 😀 😀
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Mondjuk ha belerakom az '5M McCownért akció'-t a 'Revis cutoljuk'-mérleg másik edényébe... Hát nem is tudom.
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Ha már kiraktuk Revis-t, akkor remélem AFC csapathoz igazol.
Már csak az hiányozna, hogy Atlantában kössön ki. 😐

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 206 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
McCown simán kezdő lehet, mondjuk simán lehet, hogy olyan lesz, mint Flynn...Dexxter Tailor
és simán lehet, hogy kurvafáradt vagyok 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 206 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
McCown simán kezdő lehet, mondjuk simán lehet, hogy olyan lesz, mint Flynn...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
MJ-nek Cinciben sem volt teljesítménye, egy Atkins/(még jó)Peko/Dunlap mellett, Zimmer irányítása alatt....
5-6sackes 43DE negyed ennyi pénzből megvan, én jó döntésnek vélem, hogy elengedte a Bengals.MarioAna
jaja, én is ezért tartok ettől egy kicsit. jó, most is lesz mellette egy McCoy persze, az se rossz.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Revis cut.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
oh wow, 5 millió évente?
eddig azt hittem, Glennon kicsit előnyben lesz, mert hát bele van fektetve már egy draftpick, de ez így minimum fej-fej melletti verseny,
nem tudom. Glenonnal szeretném azért kezdeni az évet, hogy lássuk, tud-e tovább fejlődni. ha a preseason után úgy döntünk, hogy McCown lesz a kezdő, anélkül, hogy meccseken megnéznék Mike-ot, azzal csak elodáztuk az újabb QB-draftot.
minden esélyt meg kéne neki adni rá, hogy kifejlődjön, persze azért ne feltétlen meccsek árán.

Revisnek meg max. másfél órája van még a csapatnál, ha jól emlékszem a határidőre.
és istenem, tavaly még elgondolkodtam azon, hoyg veszek Revis-mezt 😀
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Az érkező játékosokkal nincs semmi baj (vagyis.. ezt majd mindjárt), csak tavalyi első körünk fáj főleg, ha úgy alakulna esetleg hogy Revis cut majd szépen visszaigazolja Jets.. Akkor az lesz a helyzet hogy lényegében egy évre kölcsönkaptuk Revist egy első körért, és egy olyan évre ahol nem volt 100%-osan egészséges. Ergo lehúztak mindket egy első körrel, és megint rajtunk röhög a liga..

MJ-től meg tartok, hogy megkapta a nagy lét, és csak ezért érkezett. Meg bulizni Floridába. Teljesítmény meg nem lesz csak 'másnap' meg ilyen olyan ügyek ..D11
MJ-nek Cinciben sem volt teljesítménye, egy Atkins/(még jó)Peko/Dunlap mellett, Zimmer irányítása alatt....
5-6sackes 43DE negyed ennyi pénzből megvan, én jó döntésnek vélem, hogy elengedte a Bengals.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jójó nálunk lehet csak kezdő meg a Jagsnél 😀
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Josh McCown 10M 2 év. Kicsit sokez egy backupértD11
Backup-ért? Nem vagyok én abban biztos,hogy őt "bekápnak" szánják. Egészséges versenyhelyzet lesz a kezdő QB posztért és bár nem tartom sokra McCown tudását,de a Glennon-ét sem...így szerintem Josh lesz a kezdő...legalábbis a következő szezon elején biztos. 😊
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Josh McCown 10M 2 év. Kicsit sokez egy backupért
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
4:30 ra tolták a press conferencet
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na, roppant göthös vagyok, úgyhogy nincs energiám túl sokat okoskodni, midnenki örömére.
csak annyit írnék, hoyg az eredményességtől függetlenül az zavar szurkolóként, hogy egy Revis-szintű játékost nem láthattunk játszani egy olyan szezonban se, ahol nem sérülésből tért vissza, és ahol nem egy NFL-szintre teljesen alkalmatlan HC-je volt.
nem mondom, hogy nem gazdaságosabb, meg satöbbi ez így, de a lényeg az, hogy élvezzük a meccseket, az meg folyamatos újjáépítés mellett nehéz.

meg az az első körös. az fáj.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Az érkező játékosokkal nincs semmi baj (vagyis.. ezt majd mindjárt), csak tavalyi első körünk fáj főleg, ha úgy alakulna esetleg hogy Revis cut majd szépen visszaigazolja Jets.. Akkor az lesz a helyzet hogy lényegében egy évre kölcsönkaptuk Revist egy első körért, és egy olyan évre ahol nem volt 100%-osan egészséges. Ergo lehúztak mindket egy első körrel, és megint rajtunk röhög a liga..

MJ-től meg tartok, hogy megkapta a nagy lét, és csak ezért érkezett. Meg bulizni Floridába. Teljesítmény meg nem lesz csak 'másnap' meg ilyen olyan ügyek ..
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Én meg azt nem értem, hogy nem néztetek tavaly elég Panthers meccset? Borzasztó sovány secondaryvel is simán hozták le a meccseket, csak azért mert az egyik legjobb front 7 tombolt előttük. Vagy nézzetek oda SF-be, ahol a secondary legjobb játékosa, visszamenőleg is, egy tavalyi újonc Reid. Nincs ott senki, aki nagy pénzt kért (Goldson, Whitner, Rogers), még egy Wright is egészen jónak nézett ki tavaly, amikor játszania kellett.

Smith szinte biztos, hogy előnyben fogja részesíteni a frontot, és átlagos kezdőkkel megoldjátok hátul. + még azért vissza van a draft, meg az FA piac nagy része, felesleges aggódni szvsz.

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nem hiszem el, hogy tényleg kidobnánk a tavalyi első körünket. Pedig egyre inkább úgy fest.. 😕 Szépen a Patsben köt majd ki, mint minden értékünk. Lesz egy Vernerünk meg egy Tillmanünk Revis helyett.(Ja igen Tillman nálunk visitel állítólag by Schefter) Csak az bántó, hogy egy Sheldon Richardsont buktunk ezen.D11
Naa, ennyire azért nem rossz a helyzet. Revis 16 milliós capjéből jött két posztján top3 FA játékos. Még a megszerzésük előtt be akartam írni, h ha lesz egy 9-10 milliós Verner és egy kb 7 milliós Johnson deal, akkor egy megoldott kezdő posztból tud csinálni az FO kettőt két remek játékossal. Csak ehhez meg kell őket szerezni. Sikerült, ráadásul Verner nagyon olcsón jött.
Úgy is fel lehet fogni, hogy tavaly nem Revisért adtatok első kört, hanem a pro bowler, fiatal, nem sérülékeny Vernerért, aki remekül illik Lovie rendszerébe, most pedig mellé igazoltatok egy Johnsont.
Nem igazán értem a csalódottságot. Persze a legszebb az lett volna, ha ugyanezt meglépitek Revis trade nélkül, de az akkor nem volt rossz döntés és senki nem lát a jövőbe.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Vernerhez Grat! 😉

meg MJ-hez is...

:-/ 😉
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem hiszem el, hogy tényleg kidobnánk a tavalyi első körünket. Pedig egyre inkább úgy fest.. 😕 Szépen a Patsben köt majd ki, mint minden értékünk. Lesz egy Vernerünk meg egy Tillmanünk Revis helyett.(Ja igen Tillman nálunk visitel állítólag by Schefter) Csak az bántó, hogy egy Sheldon Richardsont buktunk ezen.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Michael Johnson után Alterraun Verner is a Bucs-hoz szerződött. Szép!KmetyG
Amilyen LOLosan indult a Bucs napja a 2. első körös pick követeléssel Revisért, oylan erősen van vége(?)

Kíváncsi leszek a "Sziget" melyik csapatnál köt ki majd?
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Michael Johnson után Alterraun Verner is a Bucs-hoz szerződött. Szép!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
The #Bucs have until 4 pm tomorrow to complete a deal for Darrelle Revis until it’s decision time. They plan to take that time.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
McCluster a Titansnál :/
jöjjön Hester, vagy valami, Page kapott még egy évet, de nem szeretném, ha tényleg ő lenne a returnerünk
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Eddig nem rossz a felhozatal... 😀

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
jött Brandon Myers, valami oknál fogva. csak nem Wright lesz a kezdő TE?