NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nickelbe oké
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
"Former USF CB Mike Jenkins is back in town. He has signed a one-year deal with the Bucs, team announces."

Úgy látom a védelem, amit Lovie Smith összerak elég ütőképes lesz, akár a kiemelkedő támadó alakulattal rendelkező csapatok ellen is. Eddig pozitív, amit látok az új vezetőségtől. Azt tudtuk, hogy a védelmet nagyon megerősítik, de azért néhány hasznos támadó játékost is igazoltak. Az elkapó brigád még hagy kivánni valót maga után, de remélem ezt a problémát is megoldják. 😀

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Mit lehet tudni Erik Lorigról? Őszintén megmondom, nem vagyok vele képben...Tocy
hopp, nálatok van?
egészen jó, megbízható lead blocker, persze nem egy Leach, vagy ilyesmi.
labdát viszont ritkán kapott, hiába lett egyetemi TE-ből átkonvertálva.
egy megnyugtató, megbízható plusz blokkoló
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Mit lehet tudni Erik Lorigról? Őszintén megmondom, nem vagyok vele képben...
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szerintem nem akar itt senki "sztár" qb-t. Game mamager kell, előtte egy betonfal, és Rainy meg a Dreadnaught szétfut mindent, és végre láthatjuk Cam "fasz" Newtont-t zokogni. Tavaly már sikerült ráhozni a frászt😀TheBerzerker
monnnygyuk én már akkor is elégedett leszek, ha idén nem szopunk be az egyik meccsen egy futott TD-t, a másikon meg egy hosszú futást tőle csak azért, mert már megint stuntoltatjuk a jobb oldalon Clayborne-t (aki folyton tök lomhán csinálja ezt), meg McCoyt, és nem maradt senki az azoldali C-gapenThrasher
Nem hiszem hogy Lovie alatt ilyeneket fogsz látni. Amúgy 1/7 -re nem tartja elképzelhetetlennek a a vezetőséga fr qb érkezését. Kíváncsi lennék kit húznának a Manziel, Teddy, Carr, Brotles 4esből. Én Bridgewatert az biztos, másik 3ban nem bízok.. akkor inkább Glennon McCown kettős
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Szerintem nem akar itt senki "sztár" qb-t. Game mamager kell, előtte egy betonfal, és Rainy meg a Dreadnaught szétfut mindent, és végre láthatjuk Cam "fasz" Newtont-t zokogni. Tavaly már sikerült ráhozni a frászt😀TheBerzerker
monnnygyuk én már akkor is elégedett leszek, ha idén nem szopunk be az egyik meccsen egy futott TD-t, a másikon meg egy hosszú futást tőle csak azért, mert már megint stuntoltatjuk a jobb oldalon Clayborne-t (aki folyton tök lomhán csinálja ezt), meg McCoyt, és nem maradt senki az azoldali C-gapen
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A név kötelez 😀 Newtonnal nekem speciel az a legnagyobb bajom, hogy nem nálunk van..D11
Hangsúlyoznám, hogy nem Newtonról szól ez, aki még lehet egy fasz attól, hogy én vagy más mit gondol róla 😊Gyurma Pappa
értem én, hogy mi a baj csak próbáltam elvenni az élét és beszélgetést kezdeményezni 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
A név kötelez 😀 Newtonnal nekem speciel az a legnagyobb bajom, hogy nem nálunk van..D11
Hangsúlyoznám, hogy nem Newtonról szól ez, aki még lehet egy fasz attól, hogy én vagy más mit gondol róla 😊

több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szerintem nem akar itt senki "sztár" qb-t. Game mamager kell, előtte egy betonfal, és Rainy meg a Dreadnaught szétfut mindent, és végre láthatjuk Cam "fasz" Newtont-t zokogni. Tavaly már sikerült ráhozni a frászt😀TheBerzerker
Ez így kapásból erős 2. hozzászólás.Gyurma Pappa
Igen, általában az első 10 elmegy a saját csapat keretének "megismerésére" aztán a második 10ben már lehet fikázni a ellent de a "fasz" szót csak 50+ felett szabad elővenni😛
Josszi érkezése várható😀😀gordon
Faszt. 😀😀

Arról van szó, hogy amikor megérkezel egy új társaságba, akkor sem úgy kezded, hogy elkezdesz az aranyeredről beszélgetni, vagy a feleséged rossz szokásairól. De igazából később sem nagyon hatékony a kommunikáció ezen formája.

Így indítani vegytiszta trollkodás.Gyurma Pappa
A név kötelez 😀 Newtonnal nekem speciel az a legnagyobb bajom, hogy nem nálunk van..
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Szerintem nem akar itt senki "sztár" qb-t. Game mamager kell, előtte egy betonfal, és Rainy meg a Dreadnaught szétfut mindent, és végre láthatjuk Cam "fasz" Newtont-t zokogni. Tavaly már sikerült ráhozni a frászt😀TheBerzerker
Ez így kapásból erős 2. hozzászólás.Gyurma Pappa
Igen, általában az első 10 elmegy a saját csapat keretének "megismerésére" aztán a második 10ben már lehet fikázni a ellent de a "fasz" szót csak 50+ felett szabad elővenni😛
Josszi érkezése várható😀😀gordon
Faszt. 😀😀

Arról van szó, hogy amikor megérkezel egy új társaságba, akkor sem úgy kezded, hogy elkezdesz az aranyeredről beszélgetni, vagy a feleséged rossz szokásairól. De igazából később sem nagyon hatékony a kommunikáció ezen formája.

Így indítani vegytiszta trollkodás.

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Szerintem nem akar itt senki "sztár" qb-t. Game mamager kell, előtte egy betonfal, és Rainy meg a Dreadnaught szétfut mindent, és végre láthatjuk Cam "fasz" Newtont-t zokogni. Tavaly már sikerült ráhozni a frászt😀TheBerzerker
Ez így kapásból erős 2. hozzászólás.Gyurma Pappa
Igen, általában az első 10 elmegy a saját csapat keretének "megismerésére" aztán a második 10ben már lehet fikázni a ellent de a "fasz" szót csak 50+ felett szabad elővenni😛
Josszi érkezése várható😀😀
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2014/3/14/5509618/buccaneers-sign-evan-dietrich-smith-to-four-year-contract

ez fasza, Zuttahből meg belőle már csak ki lehet sakkozni egy jó falbelsőt, meg még Nicksből persze, úgy látszik, vele tervezünk
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Ha már így építünk a FA-ből, akkor még egy Center jól jönne, drafton meg Sammy Watkins és nagyjából kerek is lenne az egész. Végre egy használható kerettel vágnánk neki a szezonnak. 😀

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Szerintem nem akar itt senki "sztár" qb-t. Game mamager kell, előtte egy betonfal, és Rainy meg a Dreadnaught szétfut mindent, és végre láthatjuk Cam "fasz" Newtont-t zokogni. Tavaly már sikerült ráhozni a frászt😀TheBerzerker
Ez így kapásból erős 2. hozzászólás.

több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerintem nem akar itt senki "sztár" qb-t. Game mamager kell, előtte egy betonfal, és Rainy meg a Dreadnaught szétfut mindent, és végre láthatjuk Cam "fasz" Newtont-t zokogni. Tavaly már sikerült ráhozni a frászt😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Erről a Collinsról írjon már vki vmit, aki már látta életében játszani többször is.D11
A Pats rookie LB-e, nagyon jó pass coverage-ben. A szezon utolsó harmadában alkotott nagyot. Nézd meg a Kóc elleni Div. PO meccs összefoglalóját.Burkus
Azt a Collins ismerem én draftoltam GM-ben 😛
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Erről a Collinsról írjon már vki vmit, aki már látta életében játszani többször is.D11
A Pats rookie LB-e, nagyon jó pass coverage-ben. A szezon utolsó harmadában alkotott nagyot. Nézd meg a Kóc elleni Div. PO meccs összefoglalóját.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Erről a Collinsról írjon már vki vmit, aki már látta életében játszani többször is.D11
előző hsz tartalmaz mindent amit tudni kell róla
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Erről a Collinsról írjon már vki vmit, aki már látta életében játszani többször is.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hümm, sokáig nem halogathattuk Penn leváltását, de Collinst állítólag anno run playeknél le is cserélték, annyira szar run blocker a kitűnő passzblokkolás mellett.
több mint 10 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
az eszem megáll, persze, hogy a Patshez ment ez is...Thrasher
Jogos az észrevétel, lassan olyan a szitu mint ha a Bucs lenne a "nevelőegyesület" 😊Burkus
akkor McCoynak örülnék még! 😊mascherano
😀 Be is baszna.. Mi meg Collinsnak örülnénk, adnánk érte Owusut például.. 6.85 s a alatt futja 3-cone drillt 😀 Na?D11
😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
az eszem megáll, persze, hogy a Patshez ment ez is...Thrasher
Jogos az észrevétel, lassan olyan a szitu mint ha a Bucs lenne a "nevelőegyesület" 😊Burkus
akkor McCoynak örülnék még! 😊mascherano
😀 Be is baszna.. Mi meg Collinsnak örülnénk, adnánk érte Owusut például.. 6.85 s a alatt futja 3-cone drillt 😀 Na?
több mint 10 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
az eszem megáll, persze, hogy a Patshez ment ez is...Thrasher
Jogos az észrevétel, lassan olyan a szitu mint ha a Bucs lenne a "nevelőegyesület" 😊Burkus
akkor McCoynak örülnék még! 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
az eszem megáll, persze, hogy a Patshez ment ez is...Thrasher
Jogos az észrevétel, lassan olyan a szitu mint ha a Bucs lenne a "nevelőegyesület" 😊
több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 631 — balazs.t85@gmail.com
az eszem megáll, persze, hogy a Patshez ment ez is...Thrasher
Remélem legalább olyan jó üzlet lesz mint Talib és Blount 😊