NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Akkkor basztok rá, ha Lovie kimondja egyszer, hogy XY is our quarterback. Onnantól nincs visszaút. Sims valóban nem needre jött, de a csávó egy kiköpött Matt Forte, és hát az nem egy rossz dolog.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
az RB kb. a legnagyobb baromság, ahova húzhattunk.
fasza célpontjaink lettek, az első 2 pick tetszett, de ezt nem bírom megérteni.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Annyira tudtam, hogy az első 2 körben WR és TE draft lesz. A 3. körös Rb pikket se tartom elpazaroltnak, de a maradék körökben azért célszerűbb lenne belekezdeni a betonfal építésébe is. Továbbra is úgy gondolom, hogy jelenleg nincs szükség tampában új qb-ra. Én már korábban is azt mondtam, hogy érdemes lenne Glennonnak adni esélyt, mert annyira nem volt rossz a srác tavaly egy olyan időszakban, amikor a totális káosz és némi vírusos fertőzés szennyezte az öltözőt. Csak azért láttam némi esélyt qb pikkre, mert sosem volt egyértelmű számomra, hogy mit akar Smith Glennon-al. De úgy fest nem jött be az új HC új QB szabály.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
WR kellett, TE jó választás, RB minek???

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
eh, Lovie még nem modnott igazat mióta itt van 😊 persze hát ez az a szakasza az évnek
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Kár, hogy nem hihető... 😀
Elég nagy az esély rá, hogy Mallett megy Houston-ba, a helyére pedig a Pats elviszi Glennont. Szerintem egy 4. körös pickért is simán odaadják.

A 2. körben egy OL vagy OLB húzás elfogadható lenne, a 3. körben pedig QB-t húznék. Kövezzetek meg, de AJ McCarron nekem szimpatikus. Jó game manager, magabiztos és igazi vezér.MikeInsDale
AJ McCarron, Aaron Murray és Tajh Boyd. Boydot imádnám, aztán persze lehet szar lesz de 3. kör ért egy prómát megérhet aztán hátha Wilson. Másnem még mindig ott van McCown
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Smith azt mondta, hogy Glennon a jövő.Gyurma Pappa
Hallottam, 1 hete meg 2. vagy 3. körért árultuk állítólag. Meg ha jól tévedek olyasmi is rémlik, hogy mobilis QB-t szeretnének Smithék... Ahhoz képest Glennon future... Fasza.
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Kár, hogy nem hihető... 😀
Elég nagy az esély rá, hogy Mallett megy Houston-ba, a helyére pedig a Pats elviszi Glennont. Szerintem egy 4. körös pickért is simán odaadják.

A 2. körben egy OL vagy OLB húzás elfogadható lenne, a 3. körben pedig QB-t húznék. Kövezzetek meg, de AJ McCarron nekem szimpatikus. Jó game manager, magabiztos és igazi vezér.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Smith azt mondta, hogy Glennon a jövő.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jah és a műsorban feltette kérdésre, a tampa mez szar pontosabban az ébresztőóra számstílus, a sisak meg a logó viszont jó. 😀
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Kellet WR! Evanst biztonságos húzásnak tartom, okos megbízható játékos. Nem fog a parkolóban füvezni. Williams hülye volt mint a segg nem volt itt helye, szóval nem kell sírni miatta. Evans méretei nagyonszépek, ha egy icicpicit gyorsabb lenne és tudna egy 4.4 elejét, akkor imádnám ezt a picket. De így se sírok nyílván. Jó elkapót húztunk, de 1/7-en. Irányító nem jött első körben, pedig reménykedtem hogy felmegyünk Teddyért, de nem tettük. A vikes megint nagyon jól draftol, akárcsak tavaly. Szóval irányító nem érkezett.
Remélem nem Carr jön a 2. körben, mert azt nem szeretném nagyon nem, mellesleg engem Ponderre emlékeztet a srác. Xavier Su'a-Filo lenne a dream pick bennt is van remélem nem hagyjuk bennt. Raiderstől félek ki ne húzzák előttünk. 3. körben meg jöjjön egy TE vagy egy OLB. inkább OLB aztán meg Lyerla 😀
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
először azt akartam írni, hogy: "f*szláma vagyok az egyetemi focihoz, úgyhogy nem tom, lesz-e annyival jobb Evans, mint Williams lehetett volna, hogy ez így megérje", de aztán rájöttem, hogy igazából Jackson pótléka lesz Evans, nem Williamsé. Jacksont már nagy előnyből is utolérik néha, a sebessége miatt nem biztos, hogy sok van benne.
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Mike Evans lett a pick, itt is van az interjúm az edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/30/the-coachs-view-mike-evans/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Na kit szeretnénk estére? Én Watkins, Teddyt, Manzielt vagy Evans 1/7-re, ha nem lesz trade. Ebben a tetszési sorrendben. De a két A&M játékosnál jobban örülnék egy letradenek.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Derrick Brooks mezét visszavonultatjátok:  profootballtalk.nbcsports.com/2014/05/06/buccaneers-retire-derrick-brooks-jersey-in-september/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ez elég roller... :/
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 039 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend:
Kezdés a Panthers eleln otthon, és már a 3 héten Prime Time meccs, igaz idegenben.

Week 1 - Carolina Panthers, Sunday Sep 7, 4:25 PM, FOX
Week 2 - St. Louis Rams, Sunday 4:05 PM, FOX
Week 3- at Atlanta Falcons, Thursday Sep 18, 8:25 PM, CBS/NFL Network (TNF)
Week 4 - at Pittsburgh, Sunday Sep 28, 1:00 PM, FOX Steelers
Week 5 - at New Orleans Saints, Sunday Oct 5, 1:00 PM, FOX
Week 6 - Baltimore Ravens, Sunday Oct 12, 1:00 PM, CBS
Week 7 - BYE
Week 8 - Minnesota Vikings, Sunday Oct 26 1:00 PM, FOX
Week 9 - at Cleveland Browns, Sunday Nov 2, 1:00 PM, FOX
Week 10 - Atlanta Falcons, Sunday Nov 9, 1:00 PM, FOX
Week 11 - at Washington Redskins, Sunday Nov 16, 1:00 PM, FOX
Week 12 - at Chicago Bears, Sunday Nov 23, 1:00 PM
Week 13 - Cincinnati Bengals, Sunday Nov 30, 1:00 PM, CBS
Week 14 - at Detroit Lions, Sunday Dec 7, 1:00 PM, FOX
Week 15 - at Carolina Panthers, Sunday Dec 14, 1:00 PM, FOX
Week 16 - Green Bay Packers, Sunday Dec 21, 1:00 PM, FOX
Week 17 - New Orleans Saints, Sunday Dec 28, 1:00 PM, FOX
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Volt ma egy Mock játék, én tevékenykedtem itt (Iis)

1st round Mike Evans, WR (Texas A&M)
Kell az elkapó, bárki is legyen a QB, Evans pedig a nagyon jóféléből van.

2nd round Stephon Tuitt, DT (Notre Dame)
Kell DT posztra a fiatalság McCoy mellé, Tuitt jó lenne.

3rd round Marcus Martin, C (USC)
Itt nyilván G lenne, de ő ott is nagyon szolid kis játékos

5th round Xavier Grimble, TE (USC)
Meglepett, hogy kijött a draftra, egyetemen ez az ő éve lehetett volna. Nagy lehetőség van benne.

6th roundTyler Gaffney, RB (Stanford)
Kell Martin mellé a tehermentesítés, Gaffney-t nagyon kedveltem egyetemen.

7th round Khyri Thornton, DT (Southern Mississippi)
Sokkal jobb játékos nem volt már bent

LB, CB és S posztra is kellett volna hozni embert, de mindent nem lehet 1 drafton. Alapjáraton tetszik, a véleményetekre kíváncsi vagyok.Habi
nekem is tetszik, igaz én fantasy be vagyok a Tampával😀gordon
DT nem needünk sikerült két játékost is hozni, míg LB-t nem. Futóval is tele a padlás. TE csak az 5. körben. A Martin pick tetszik viszont, Evans helyett Watkins jobban tetszene, vagy ha nincs bennt akkor QB, második körben meg QB pick esetén WR, Watkins esetén meg OLB vagy TE.
C+
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Glennon után zseniálus terv lenne még egy project qb... 😀peach
Ezért írtam én is azt korábban, hogy sok rációt nem látom a qb pikkben. Vannak más erősítésre váró posztok is. Az a baj, hogy Smith nyilatkozataiból nagyon nem egyértelmű számomra, hogy mi a terve Glennon-al. Lehet, behúznak egy hátsó körös qb-t, erre Mettenberger szerintem ideális lehetne, ha nem terveznek Glennon-al. McCown-nek lehet még 1-2 jó éve, kérdés kit akarnak mögötte betaníttatni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Glennon után zseniálus terv lenne még egy project qb... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Kezdem jobban beleásni magamat a draft kérdésbe és kezdem úgy gondolni, hogy ha irányítót akar húzni a tampa, akkor Mccarron, vagy Mettenberger lenne a legideálisabb. Mccarron talán bevethetőd, de Mettenberger 2 év padozással Mccown mögött igencsak jó lehet. Kérdés megér-e egy első körös pikket, és ha nem akkor elviszi-e más. Roethillsberger 2 lehet a csávó.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Volt ma egy Mock játék, én tevékenykedtem itt (Iis)

1st round Mike Evans, WR (Texas A&M)
Kell az elkapó, bárki is legyen a QB, Evans pedig a nagyon jóféléből van.

2nd round Stephon Tuitt, DT (Notre Dame)
Kell DT posztra a fiatalság McCoy mellé, Tuitt jó lenne.

3rd round Marcus Martin, C (USC)
Itt nyilván G lenne, de ő ott is nagyon szolid kis játékos

5th round Xavier Grimble, TE (USC)
Meglepett, hogy kijött a draftra, egyetemen ez az ő éve lehetett volna. Nagy lehetőség van benne.

6th roundTyler Gaffney, RB (Stanford)
Kell Martin mellé a tehermentesítés, Gaffney-t nagyon kedveltem egyetemen.

7th round Khyri Thornton, DT (Southern Mississippi)
Sokkal jobb játékos nem volt már bent

LB, CB és S posztra is kellett volna hozni embert, de mindent nem lehet 1 drafton. Alapjáraton tetszik, a véleményetekre kíváncsi vagyok.Habi
nekem is tetszik, igaz én fantasy be vagyok a Tampával😀
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Befogják húzni...vesztett annyit az értékéből, hogy elérhető lesz 1/7-tel.
Elkapókat tudnak húzni lentebbi körökben is, mert elég jó az idei felhozatal.
Én se örülök neki, mert szerintem is lutri a srác, de sajnos nagy az esély rá, hogy nálunk köt ki.

több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Teddy "BUST BUST BUST" Bridgewater látogatást tett hétfőn tampában. kezdek félni...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Volt ma egy Mock játék, én tevékenykedtem itt (Iis)

1st round Mike Evans, WR (Texas A&M)
Kell az elkapó, bárki is legyen a QB, Evans pedig a nagyon jóféléből van.

2nd round Stephon Tuitt, DT (Notre Dame)
Kell DT posztra a fiatalság McCoy mellé, Tuitt jó lenne.

3rd round Marcus Martin, C (USC)
Itt nyilván G lenne, de ő ott is nagyon szolid kis játékos

5th round Xavier Grimble, TE (USC)
Meglepett, hogy kijött a draftra, egyetemen ez az ő éve lehetett volna. Nagy lehetőség van benne.

6th roundTyler Gaffney, RB (Stanford)
Kell Martin mellé a tehermentesítés, Gaffney-t nagyon kedveltem egyetemen.

7th round Khyri Thornton, DT (Southern Mississippi)
Sokkal jobb játékos nem volt már bent

LB, CB és S posztra is kellett volna hozni embert, de mindent nem lehet 1 drafton. Alapjáraton tetszik, a véleményetekre kíváncsi vagyok.


JT Daniels fan