NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Dempsről láttam pár apró részletet a TC-ből, tényleg durva. Illetve hát ez már tavaly is látszott annál a kevés lehetőségnél, ami jutott neki. Ha megtanul visszahordani, és nem sérül le, sztár lehet.

Means brutál robbanékony, jó lenne, ha legalább passz szitukban rendszeresen játszana, mert a tavaly 7%-os snapcount az semmi.
Az meg, hogy Bowerst kipróbáltuk DT-ben, az ilyen utsó szalmaszálnak tűnt...Thrasher
És állítólag nem volt meggyőző belül sem. Viszont olvastam olyat is, hogy kivételes formában van fizikailag. Nem tudom :/ Jó lenne ha mutatna valamit, ha Smith keze alatt se akkor nem tudom hol képesek belőle bármi teljesítményt kicsikarni
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Dempsről láttam pár apró részletet a TC-ből, tényleg durva. Illetve hát ez már tavaly is látszott annál a kevés lehetőségnél, ami jutott neki. Ha megtanul visszahordani, és nem sérül le, sztár lehet.

Means brutál robbanékony, jó lenne, ha legalább passz szitukban rendszeresen játszana, mert a tavaly 7%-os snapcount az semmi.
Az meg, hogy Bowerst kipróbáltuk DT-ben, az ilyen utsó szalmaszálnak tűnt...
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Kis összefoglaló a tc-ről. Ahol van új a nap alatt. 😊
A QB-jaink kiegyensúlyozottan teljesítettek, McCown kicsit meggyőzőbb volt. Tight endjeink közül Stocker teljesítménye érdemel említést. ASJ is jó edzőtábort fut, de elmarad még attól amire képes lehet, de ugye ő csak most csatlakozott a csapathoz, Smith elégedett a hozzáállásával és az eddig látottakkal. ( tényleg kurva nagy a srác 😮 ) Sérülése rendben van. Tim Wrightnak is volt ma két nagy játéka 11-11 elleni jáétkban. RB-k közül Doug Martin kicsattanóan jó formában és állapotban van. Fut elkap minden, ami kell. Mögötte Rainey és Sims is kiegyensúlyozottan teljesítményt nyújtanak a játék minden területén. Jeff Demps érdemel említést hihetlen sebessége van, ha edzői stáb megtalálja a 'helyét' hatalmas fegyvere lehet a Buccaneersnek.
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
Futóink közül Mike James fut gyenge TC-t. Mike Evans még nincs teljesítőképessége csúcsán, de bíztató és jól mozog, el tud szakadni a védőitől és voltak szép elkapásai. Steeter megint jó napot fogott, de inkonzisztens elkapásokban, sokszor kap el testel és droppol is. Kisebb nevű újoncaink közül Sims melett Herron is bizakodásra ad okot, gyors jók kezei és kiválóan mozog. Ezen poszton befutó lehet Owusu is. Nicks visszavonult szarban a haza.. Jamon Meredith az egyetlen épkézláb guard a csapatban. Cousins, Omameh, Edwards fog megverekedni a másik kiadó pozícióért. Egyenlőre Cousins a kezdő.

Védő oldalon. Steven Means viszi eddig a pálmát. Bowerst és Gholstont probálgattuk kivül és belül is. Clayborn lassúnak tűnik lehet valami kisebb sérülés hátráltatja. Messze van attól, hogy kezdő játékos legyen ezt Licht nyilaztkozta. Fosternek ma volt egy nagy játéka leszedett egy labdát (McCown), meg Jeff Demps megszivatta egyszer és otthagyta, mint Szent Pál az oláhokat.
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
Azóta ma Fletcher is megégett a lánybackerek közül, Demps egy állat, ha így folytatja lesz helye a csapatban.) Verner beteg és padozott. A helyén Leo és Jenkins játszott az első csapattal. Leonard Johnsonról jó véleménnyel van Lovie. Edzhető, okos játékos. Egyenlőre ő az első számú nickelünk. Goldson még nem végez 100%-os edzésmunkát, de amikor pályán van jól mozog. Barron kapcsán érdeme megjegyezni, hogy nem harmstringet szedett össze az offseasonben, hanem a térdével voltak gondok, de úgy tűnik rendben lesz.
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Minden idők egyik legjobbja lehetett volna a posztján.
Legyen az oka bármi is, nagyon sajnálom hogy nem tudott kiteljesedni a karrierje.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hát van ilyen. Kéne valakit hozni a helyére. Bucs blogon olvastam Alex Boonet, nem lenne rossz kérdés az ára. Kétlem, hogy évi 7M alatt megúsznánk és ehhez nem kell azért Nostradamusnak lenni..
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
hát, nem ez volt az nfl történetének legjobb igazolása

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
gratulálok
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
na, hát Nicks elméletileg most már egészséges, most személyes okok miatt nem jár edzésre.
Thrasher
On July 25, 2014 the Tampa Bay Buccaneers and Carl Nicks mutually agreed to part ways, ending his tenure with the team.

"After careful consideration, I have made the decision to step away from the game."Carl Nicks

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Mondjuk Smith nyilatkozata is priceless volt, kb. annyit tudott mondani, hogy van ilyen. Nem akarom festeni a falra az ördögöt, de így Nickset nem lehet kordában tartani...

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na, hát Nicks elméletileg most már egészséges, most személyes okok miatt nem jár edzésre.

amúgy összeszedhetnánk magunkat, 1 hónapja semmi hozzászólás? :p
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/emvls5zjph8wvtrl8a0p
The NFL Cup: West rosters
Stealing a page from World Cup, where players play for their homeland, Dave Dameshek traces NFL players to their high schools to create the ultimate regional football showdown.


Tampa Bay Arean nyerte az NFL Cupot 😀 Martin Nicks és EDS a csapatban mint helyi erő, akik IRL is a Tampát erősítik
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
ezt a mezt még meg kell szoknom 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 918 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártyák Mike Evansről és Sefarian-Jenkinsről

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Freemant a Giants is kirakta... szegénynek annyi.Thrasher
Nana, még a CFL-ben lehet jövője 😊

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Freemant a Giants is kirakta... szegénynek annyi.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 985 — Jó ötletnek tűnt!
RIP

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
R.I.P. MALCOLM GLAZER

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
hát Nicks nem jár OTA-ra. pompás.
Thrasher
ennyit arról, hogy Smith tudja-e motiválni. nem véletlen hogy nem is küzdöttünk hogy túlfizessük...

(itt off, de azért megjegyzem, hogy Payton valahogy mindig megoldotta, odaát sokszor beszéltünk erről, hogy mekkora motivátor is ő. csak úgy mondom)

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hát Nicks nem jár OTA-ra. pompás.
most abba ne is menjünk bele, hogy mekkora fasság az, hogy vannak nem kötelező edzések, és hogy milyen hülyén néz ki, hogy a nem kötelező edzésen meg nem jelenés miatt elégedetlen az edző, a léyneg, hoyg ennyi kihagyás után itt kéne lennie a lusta dagadéknak.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
haha, jó, tudom, megragadtam a lényeget, de Evans nyilatkozata:
"It's in the great state of Florida. I'd love to play there [with] the great weather. I don't know if Tampa has a beach or not - I'm not too up-to-date on the [geography] of it. If it has a beach, then it's going to be easy for me, because I grew up in Galveston [Texas], and they have a beach down there."

Tampa BAY Buccaneers...Thrasher
Azért most nagyon durván röhögök😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Captain Fear Tampa Bay Buccaneers 1
Üdv. Minden Kalóznak!
2 éve követem a liga eseményeit és első perctől a Bucs mellé tettem le a voksom.Sajnos eddig nem sok sikerben volt részem ,részünk...de most minden adott egy sikeres szezonhoz.Sokat erősödött roster,valamelyest gyengülő csoportellenfelek és persze Lovie Smith.
Egyenlőre ennyit,majd megismertek😊
Go Bucs!!
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
 www.buccaneers.com/multimedia/videos/Mike_Evans_OneHanded_Catch/1b53f8a0-79c8-4869-8f67-e0cf1430950c

ő + VJax...omg Glennon 5000 yard 😀Borbinho
Ezt a videót így naponta 10x megnézem 😀
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.buccaneers.com/multimedia/videos/Mike_Evans_OneHanded_Catch/1b53f8a0-79c8-4869-8f67-e0cf1430950c

ő + VJax...omg Glennon 5000 yard 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Nicks egy óriás csecsemő, és ha a HC meg tudja fegyelmezni, akkor ott van benne a potenciál. Schiano erre alkalmatlan volt, Smith talán megoldja.

Ha nem, akkor megint le fog sérülni, vagy a túlsúly vagy szimpla igénytelenség miatt.

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Srácok Carl Nicks-ről mit lehet tudni? Mit jósoltok mi lesz vele?sevarafa
abból kiindulva, hogy az 5. körig nem draftoltunk OG-t, és hogy elengedtük Zuttah-t, aki belül bárhol egész jól bevethető, és hogy jelenleg csak noname OG-k vannak rajta kívül a keretben, biztos nagyon jónak látjuk az egészségét.
mert oké, hogy Dietrich-Smith is rotálható, na de akkor meg center nincs.
szal nagyon arra építünk, hogy Nicks végigbírja az évet.