Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
😀 A sérülés alatt nem magát a megsérülést értem hanem annak a felépülési idejét, illetve, hogy az illető mennyire akarja magát hivatalosan játékra alkalmas állapba hozni, illetve 100%ig egészségesnek mutatni magát. Szóval nem akkarsz suliba menni beteg leszel effektus biztos megvan az isiből, így értem!D11
Nem akarásnak nyögés a vége. 😊 Minden bizonnyal ez is benne lehet a pakliban. Csak akkor rossz pályát választott az illető. 😊Cay
Vagy rossz csapatot. A győzelem izé sok jót ki tud hozni mentálisan gyenge játékosokból. Én ebben látom az okát, hogy nálunk problémás játékosok beváltak a Patsnél.D11
Az ok-okozati kapcsolat szerintem nem teljesen így van, mert a győzelmek nem jönnek csak úgy. Az elmúlt két edzői gárda minősége közelében sincs a Pats edzői gárdájának, HC szinten ugye biztosan, most koordinátorokba nem is látom értelmét mélyen belemenni.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
😀 A sérülés alatt nem magát a megsérülést értem hanem annak a felépülési idejét, illetve, hogy az illető mennyire akarja magát hivatalosan játékra alkalmas állapba hozni, illetve 100%ig egészségesnek mutatni magát. Szóval nem akkarsz suliba menni beteg leszel effektus biztos megvan az isiből, így értem!D11
Nem akarásnak nyögés a vége. 😊 Minden bizonnyal ez is benne lehet a pakliban. Csak akkor rossz pályát választott az illető. 😊Cay
Vagy rossz csapatot. A győzelem izé sok jót ki tud hozni mentálisan gyenge játékosokból. Én ebben látom az okát, hogy nálunk problémás játékosok beváltak a Patsnél.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
😀 A sérülés alatt nem magát a megsérülést értem hanem annak a felépülési idejét, illetve, hogy az illető mennyire akarja magát hivatalosan játékra alkalmas állapba hozni, illetve 100%ig egészségesnek mutatni magát. Szóval nem akkarsz suliba menni beteg leszel effektus biztos megvan az isiből, így értem!D11
Nem akarásnak nyögés a vége. 😊 Minden bizonnyal ez is benne lehet a pakliban. Csak akkor rossz pályát választott az illető. 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Világos! 😊 Már csak azt nem tudom, hová lett a hűtőből a Hubertus...
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Olyan vendégeim vannak, akiket nem tudok józanul elviselni. Lehet pont ezért azt a mondatrészt még mindig nem értem, hogy a "sérülés is hozzáállás kérdése sokszor". 😊buccaneer
😀 A sérülés alatt nem magát a megsérülést értem hanem annak a felépülési idejét, illetve, hogy az illető mennyire akarja magát hivatalosan játékra alkalmas állapba hozni, illetve 100%ig egészségesnek mutatni magát. Szóval nem akkarsz suliba menni beteg leszel effektus biztos megvan az isiből, így értem!D11
Egyetértek ezzel teljesen, NBA-ben is nagyon sokan játsszák el ezt, nem 1 játékos váltott már csapatot is amikor nagyobb méreteket öltött a "hisztéria" 😊 Sajnos van akinek egy NFL kezdő pozíció megszerzése/megtartása nem elég motivációnak 😀

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Olyan vendégeim vannak, akiket nem tudok józanul elviselni. Lehet pont ezért azt a mondatrészt még mindig nem értem, hogy a "sérülés is hozzáállás kérdése sokszor". 😊buccaneer
😀 A sérülés alatt nem magát a megsérülést értem hanem annak a felépülési idejét, illetve, hogy az illető mennyire akarja magát hivatalosan játékra alkalmas állapba hozni, illetve 100%ig egészségesnek mutatni magát. Szóval nem akkarsz suliba menni beteg leszel effektus biztos megvan az isiből, így értem!
több mint 9 éve
buccaneer 490
Olyan vendégeim vannak, akiket nem tudok józanul elviselni. Lehet pont ezért azt a mondatrészt még mindig nem értem, hogy a "sérülés is hozzáállás kérdése sokszor". 😊
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem tudom... én kicsit morci voltam annak idején a Blount - Demps csere kapcsán. Nem tűnt kifizetődőnek, és néha már-már tényleg bosszantó, hogy csak úgy vándorolnak a középszerűen játszó klasszisok, a Pats-be, hogy végül ott mutassák meg, tudnak ők focizni. 😊 Bár abban is lehet valami, amit nem is tudom ki nyilatkozott, hogy mennyivel professzionálisabb ott a légkör. Szóval nekem már eleve a csere sem volt szimpatikus. Aztán az végképp, hogy a felkészülési időszakban hallani sem lehetett Demps-ről, mert fontosabbnak tartotta az atletikát. Úgy gondolom ez példázza a mentalitását. Meg hát tavaly kétszer ütközték le, a második után kiesett egész szezonra... Nem gondolom, hogy most esetleg másként lenne. Legyen akármilyen gyors is, tényleg olyan mint a ropi.Cay
Én úgy gondolom, hogy ebbe nagy szerepe van az edzőnek is, mármint hogy milyen a hozzáállás. Elképzelhetőnek tartom a tavaly hallott dolgok után, hogy Demps azt mondta magában, hogy 'én ennek a faszinak nem focizok'. A sérülés is hozzáállás kérdése sokszor, lásd RGIII (mondjuk ő már a beteg kategória) vagy Jay primadonna Cutler... Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy a Demps nyilatkozta, hogy ismét van kedve focizni lássuk, hogy megy ha van kedve és a lehetőség is adott!
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Háttérkép a szezonnyitóra. Itt eléritek teljes méretében:  buccaneershun.files.wordpress.com/2014/08/hatter_seasonopen2.jpg
Használjátok egészséggel. 😊

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nem tudom... én kicsit morci voltam annak idején a Blount - Demps csere kapcsán. Nem tűnt kifizetődőnek, és néha már-már tényleg bosszantó, hogy csak úgy vándorolnak a középszerűen játszó klasszisok, a Pats-be, hogy végül ott mutassák meg, tudnak ők focizni. 😊 Bár abban is lehet valami, amit nem is tudom ki nyilatkozott, hogy mennyivel professzionálisabb ott a légkör. Szóval nekem már eleve a csere sem volt szimpatikus. Aztán az végképp, hogy a felkészülési időszakban hallani sem lehetett Demps-ről, mert fontosabbnak tartotta az atletikát. Úgy gondolom ez példázza a mentalitását. Meg hát tavaly kétszer ütközték le, a második után kiesett egész szezonra... Nem gondolom, hogy most esetleg másként lenne. Legyen akármilyen gyors is, tényleg olyan mint a ropi.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Gholstonra ma azt mondták, hogy rendben lesz a szezonra.
Jamesre időpont nincs, de tovább tarthat a dolog. Nem is feltélten bánom, ha ez esetleg oda vezet, hogy Dempsnek pályára kell lépnie kisebb sérülések/rotáció esetén, legalább elválik végre, használható-e.Thrasher
Ezt adom, jó lenne ha Dempsnek végre meglenne a sansza, ha így akkor így, de most végre meglátjuk, hogy mire képes azon kívül, hogy gyors. Illetve mennyire terhelhető és strapabíró.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Gholstonra ma azt mondták, hogy rendben lesz a szezonra.
Jamesre időpont nincs, de tovább tarthat a dolog. Nem is feltélten bánom, ha ez esetleg oda vezet, hogy Dempsnek pályára kell lépnie kisebb sérülések/rotáció esetén, legalább elválik végre, használható-e.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én sem látom annyira vészesnek a helyzetet. Egyedül az O LINE az ami szar. Ha McCown-nak futni kell az már régen rossz. A D LINE viszont fasza lesz idén. Én sem érzek 8-8nál többet ebben a csapatban jelenleg és az is a legoptimistább verzió.

Ez a McCoy meg olyan mint egy bulldozer!😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
sérültekröl tud valaki valamit?gondolik itt gholstonra wright meg jamsre asszem ök sérültek lecsupi4
Gholston, és James vállsérülése komolyabb. Előbbi hosszabb időt fog kihagyni. Utóbbi pedig nem játszik szombaton. Wright, és Magee sérüléséről még nem tudni.

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
sérültekröl tud valaki valamit?gondolik itt gholstonra wright meg jamsre asszem ök sérültek le
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nem tudom, én most nem látom olyan csúfosan ezt a meccset. Kikaptunk ugyan, de volt pár szembetűnő változás. A fal sem volt annyira szar. Jó, jó sem volt, de a Meredith - Omameh csere jónak tűnik. Cousins viszont még mindig pocsék szegény. McCownnak is több ideje volt. Két rontott passza volt összesen. Igaz, csak másfél negyedet volt fent. De amikor a kezdő támadó és védőegységünk volt fent, érezhető volt a fölény. Nyíltak lyukak a futóknak. Mondjuk én ezt most inkább a fullbacket is pályára küldő játéknak tudom be. És a most kezdő TE pozícióban játszó Myers is szépeket blokkolgatott. V-Jax zseniális. Mondjuk abban a TD-ben éreztem kicsit a malacot, hogy két védő között odarakta McCown, és egyik sem ütötte le. McCoy egy vadállat. Az egész védelem jó. A sec volt kicsit gyengécske így kezdők nélkül. Evans-ben, meg ASJ-ben egyértelműen ott a potenciál. Ahogy Wilson lepattant Evans-ről, az hatalmas volt pl. 😊 Higgyétek el ezek lesznek az erősségeink. Csak a falat kéne kicsit összébb gereblyézni. És hiába kaptunk ma ki, ez nem volt annyira rossz, ha a kezdőket nézzük. Viszont a backup... azt hagyjuk... 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Ezen a formaidőzítés dolgon már én is elgondolkoztam, mert eddig az egyik leggyengébb produkcióval rukkoltunk elő. Gyenge támadófal ide vagy oda ennyire azért nem vagyunk szarok. Vagy legalábbis én úgy gondolom. Az utolsó reményem, hogy valami ilyesmi van a dologban, különben ez megint egy nagyon gyászos év lesz!
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sztem vannak bíztató jelek, nem most kell tarolni hanem regularban. Remélem jól van időzítve a forma. A Redskins elleni meccs a pre utolsó meccse. A skins védelem szétszedhető és ha sikerül az önbizalmat adhat a továbbiakban. Én addig nem bocsátkozok semmien kijelentésbe, de ha ott jó lesz az O akkor van remény egy nulszás szezonra legalább.
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
hát erre a teljesitményre nehéz bármit is irni! az offenese továbbra is egyenlö a 0 val a D be is voltak problémák a mai napon a secundery elég gyengének tünt, nem tudom mi lesz majd ha egy brees fog ellenünk dobálni tul sok jora nem számithatunk! mccoy meg egy isten de egyedül kevés lesz😕csupi4
Amíg a kezdők voltak fent sem volt jó az offense? Sajnos arról a negyedről lemaradtam, de statok meg az eredmény alapján nem tűnt rossznak.Tibes
hát arra elég h nyerünk 4-5 meccset többre n em sztemcsupi4
Nem valami bíztató... Mondjuk én az idei szezonban egy 8-8 vagy 9-7es mérleggel már bőven elégedett lennék, a PO még valszeg korai

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
hát erre a teljesitményre nehéz bármit is irni! az offenese továbbra is egyenlö a 0 val a D be is voltak problémák a mai napon a secundery elég gyengének tünt, nem tudom mi lesz majd ha egy brees fog ellenünk dobálni tul sok jora nem számithatunk! mccoy meg egy isten de egyedül kevés lesz😕csupi4
Amíg a kezdők voltak fent sem volt jó az offense? Sajnos arról a negyedről lemaradtam, de statok meg az eredmény alapján nem tűnt rossznak.Tibes
hát arra elég h nyerünk 4-5 meccset többre n em sztem
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
hát erre a teljesitményre nehéz bármit is irni! az offenese továbbra is egyenlö a 0 val a D be is voltak problémák a mai napon a secundery elég gyengének tünt, nem tudom mi lesz majd ha egy brees fog ellenünk dobálni tul sok jora nem számithatunk! mccoy meg egy isten de egyedül kevés lesz😕csupi4
Amíg a kezdők voltak fent sem volt jó az offense? Sajnos arról a negyedről lemaradtam, de statok meg az eredmény alapján nem tűnt rossznak.

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
ja meg legalább volt 3-4 sérültünk a meccsen:S:S
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
hát erre a teljesitményre nehéz bármit is irni! az offenese továbbra is egyenlö a 0 val a D be is voltak problémák a mai napon a secundery elég gyengének tünt, nem tudom mi lesz majd ha egy brees fog ellenünk dobálni tul sok jora nem számithatunk! mccoy meg egy isten de egyedül kevés lesz😕
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
hjaj. 3rd downok: 2/13?
5 sack?
Dempst egész sok labdát kapott RB-ként.Thrasher
Én csak a 2. negyedbe kukkantottam bele, kár azért az Evans TD-ért amit elszerencsétlenkedett touchbackre, össze kell szednie magát fejben még. A támadófal pedig sem a futásoknál, sem a passzoknál nem szuperált túl jól...

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hjaj. 3rd downok: 2/13?
5 sack?
Dempst egész sok labdát kapott RB-ként.