Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Két érdekes statisztika az előszezonból:
Josh McCown 74,1 completion rate. Azért az ilyen fal mellett nem szar. Még jó mellett sem lenne az. 😊
Mike Evans 19,2 yard elkapásonként. Az meg már tényleg nagyon Jacksonos. 😊Cay
Igen ezt én is néztem a minap. McCown szerintem egy jó game manager. Ha lesz előtte fal nem lesz vele nagy gond. elkapók vannak, és a dreadnaughtban pedig erősen lehet bízni azt hiszem. Én csak a sérülések miatt fosok a depth miatt.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
na, asszem most kezdek csak igazán meccslázban égni, tegnap azt álmodtam, hogy megöltem Cam Newtont, és a főnököm gyanakodott rám. O.oThrasher
Akkor a te főnököd, csakis Ron Rivera lehet. 😊
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na, asszem most kezdek csak igazán meccslázban égni, tegnap azt álmodtam, hogy megöltem Cam Newtont, és a főnököm gyanakodott rám. O.o
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Két érdekes statisztika az előszezonból:
Josh McCown 74,1 completion rate. Azért az ilyen fal mellett nem szar. Még jó mellett sem lenne az. 😊
Mike Evans 19,2 yard elkapásonként. Az meg már tényleg nagyon Jacksonos. 😊

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Cam aszongya, simán játszani fog ellenünk az 1. héten, borda ide vagy oda.
pedig el tudnám viselni, ha Derek Andersont sz*pathatnánk szanaszét...Thrasher
Próbálkozni lehet, remélem meggyötörjük rendesen.D11
Nem lesz azzal gond, mert már nincs Steve Smith. Komolyan mondom, az a csávó 150 yard alatt nem kapott el egyszer se a Bears ellen.füligjimmy
Ellenünk tavaly 2 meccsen nem kapott el százat. Remélem 6. héten is megtartja a jó szokását. 😀
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cam aszongya, simán játszani fog ellenünk az 1. héten, borda ide vagy oda.
pedig el tudnám viselni, ha Derek Andersont sz*pathatnánk szanaszét...Thrasher
Próbálkozni lehet, remélem meggyötörjük rendesen.D11
Nem lesz azzal gond, mert már nincs Steve Smith. Komolyan mondom, az a csávó 150 yard alatt nem kapott el egyszer se a Bears ellen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
jo látni h mostanában pörög egy kicsit a Bucsforum😊
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Cam aszongya, simán játszani fog ellenünk az 1. héten, borda ide vagy oda.
pedig el tudnám viselni, ha Derek Andersont sz*pathatnánk szanaszét...Thrasher
Próbálkozni lehet, remélem meggyötörjük rendesen.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Cam aszongya, simán játszani fog ellenünk az 1. héten, borda ide vagy oda.
pedig el tudnám viselni, ha Derek Andersont sz*pathatnánk szanaszét...
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Megijedtek, hogy Ricsit vizetre hívtuk gyorsan ideadták Mankinst szaré húgyé. Tim Wright számaira kíváncsi leszek.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ez valóban nagyon jó hír, de ettől még az O line nincs rendben, és depth se nagyon van sajnos😕 Lehet Belichick már előre gondolkodik és lassan elkezdik a Pats-nél az új csapat építését és nekiállt a pickek bezsákolásának.

Mindenesetre erős bizakodásra ad okot a dolog, amit Smith-ék műveltek ebben az offseason/preseason időszakban az erősen megsüvegelendő! Lassan több jót tettek ebben az időszakban, mint ami rosszat művelt Schiano az elmúlt években. Mostmár csak azért kell elkezdeni imádkozni, hogy lehozzuk az idényt a lehető legkevesebb sérüléssel. Főleg az O line esetében.

Már csak az nyugtalanít egy picit, hogy állítólag Mankins-t totális meglepetésként érte a dolog. Reméljük a teljesítményére ez nem lesz hatással. Bár egy olyan profit mint ő nem kéne, hogy ez befolyásolja. Pénzét végülis megkapja.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊buccaneer
Jövőre lejár a szerződése és esély sem volt a hosszabbításra.Boston
Akkor Revis és az ő csillagászati fizetése látom megkezdi áldásos hatását. Mi tudjuk milyen az. 😊buccaneer
1év 12M. Nem olyan csillagászati az.gordon
Akkor rosszul emlékeztem. Nekem valami 20 körüli maradt meg, nem tudom miért.buccaneer
A jövő évi számai ilyenek, de az is csak a matekozás miatt.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊buccaneer
Jövőre lejár a szerződése és esély sem volt a hosszabbításra.Boston
Akkor Revis és az ő csillagászati fizetése látom megkezdi áldásos hatását. Mi tudjuk milyen az. 😊buccaneer
1év 12M. Nem olyan csillagászati az.gordon
Akkor rosszul emlékeztem. Nekem valami 20 körüli maradt meg, nem tudom miért.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊buccaneer
Jövőre lejár a szerződése és esély sem volt a hosszabbításra.Boston
Akkor Revis és az ő csillagászati fizetése látom megkezdi áldásos hatását. Mi tudjuk milyen az. 😊buccaneer
1év 12M. Nem olyan csillagászati az.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊buccaneer
Jövőre lejár a szerződése és esély sem volt a hosszabbításra.Boston
Akkor Revis és az ő csillagászati fizetése látom megkezdi áldásos hatását. Mi tudjuk milyen az. 😊
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Höri
ezt így kérném aranyköpésekbe, úgyse frissült a SB óta.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊buccaneer
Jövőre lejár a szerződése és esély sem volt a hosszabbításra.Boston
Jövőre is kurva sokat keresett volna. Esély sem volt a paycutra 😊

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Apró kiegészítés.
"Hogyaszondja Jason Licht," the former Patriots director of pro personnel.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ilyenkor tök érdekes lenne belátni a színfalak mögéThrasher
Belichick benyomja a tévét, látja az ESPN alul futó csíkján, hogy a Buccaneers-nél vizitál Ingonito. WTF mondja magában és kikeresi a mobilján Schiano számát. Tárcsázás közben eszébe jut, hogy jaj az öreg havert már kirúgták, szóval kiabál a fiatalasszonynak, hogy ugyan bingelje már meg, hogy ki is ott a GM. Hogyaszondja Jason Licht, na jól van, csörgeti.

- Üdv Jason, látom nagyon el vagytok keseredve ha már a köpködős is jó lenne guard posztra. Hát miért nem kerestél meg engem, itt van nekem ez a Logan srác, az ellenfél heréjét letépi ha arról van szó.
- Hát, nem is tudom, azért Mankins elég elit kategória, nem akarok magas pickeket elszórni egy ilyen fiatal csapatra, nem idén akarunk Super Bowlt nyerni.
- Milyen magas picket? Nem kell nekem olyan, így is a tököm tele van vele annyi pénzt kellene neki adnunk. Nálatok van hely a sapka alatt dögivel, nem?
- Van, igazából Mankins fizetésének a duplája is befér.
- Na hát akkor minden meg van oldva, odaküldöm nektek, két évig blokkol a fekete Dougnak mint a gép, PFF 4. helyezésre simán jó. Csak adjatok cserébe valami Rutgers-est.
- Fogytán vagyunk, de a Tim Wright srácot el tudom küldeni, úgy is draftoltuk a Seferian-Jenkins-t.
- Az a fodrász gyerek?
- Igen.
- Jöjjön, remélhetőleg ő nem kezd el nekem itt lövöldözni.
- Csak így?
- Azért egy 4. kört még adjál mellé, mert még megvétózná a Goodell, amilyen megalomániás formában van mostanság, azátn így befogjuk a szájukat.
- Deal.
- Nagyszerű. További szép napot, Go Rutgers.

több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊buccaneer
Jövőre lejár a szerződése és esély sem volt a hosszabbításra.

Do your job
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
holy shit.
azért így már eléggé meg vagyok nyugodva, legalábbis pár évig, amíg ki nem öregszik Mankins.
ilyenkor tök érdekes lenne belátni a színfalak mögé, és látni pontosan, hogy alakultak a tervek a draft előtt és után, meg amikor egyértelmű lett, hogy Nicks kuka.

Wrightot behúzom fantasyben, az tuti, tőlünk a Patsbe Brady TE-jének? Instant All-Pro. :p
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Azta O_O Le a kalappal a vezetőség előtt, amit művelnek a nyáron az nem semmi! Még a végén tényleg esélyesek leszünk PO-ra is 😀

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lehet hogy ez volt a deal. A Bucs márciusban elengedi Revist hozzánk, cserébe augusztusban megkapja Mankinst. 😊
több mint 9 éve
buccaneer 490
Azért ahogy MikeInsDale is írta, még 1 guard mínuszban vagyunk. 😊
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
még a végén jo lesz az O line 😀