Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Most sikerült megnéznem a meccset, eléggé vegyes érzelmeim vannak. A védekezést nem firtatnám, mert szerintem azzal sok gond nem lesz (feltéve, hogy a sérülések elkerülik a csapatot).

Támadó oldalon McCown számomra óriási kérdőjel. Csinál meglepő és merész dolgokat is, ugyanakkor többször nem vállal be hosszabb, ugyanakkor tiszta dobásokat, 35 éves létére pedig 2 ilyen hülyeségből INT-önt dobni ez megengedhetetlen. A futójáték sajnos botrányos volt, úgy szivárogtak át a védők a falon ahogy akartak, mondjuk majd kíváncsi leszek, hogy egy átlagosabb védősor ellen hogy fog ez szuperálni.

Összességében szomorú, mert Goldson simán visszavihette volna TD-re a végén, de ha pozitívan nézem, nem játszottunk jól és mégis megvolt az esély a győzelemre. A Ramset azért illik megcsípni a következő fordulóban.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szegény Means... szerintem bárki mást ellehetett volna küldeni. 4 db snaphez állt fel a Panthers ellen. Jött amúgy CB pozícióba Crezdon Butler. Én nem nagyon ismerem őt, de ahogy olvasok róla olyasmi lehet mint Myron Lewis anno, hogy tök jól néz ki az oldalvonalon. Mert magas, gyors, hosszú kezű. Csak a pályára ne küldd mert focizni azt nem nagyon tud.Cay
Ja... Butler 2010-es draftja óta 6!!! csapatot járt meg mire tampába került. Elég jó igazolásnak tűnik...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Szegény Means... szerintem bárki mást ellehetett volna küldeni. 4 db snaphez állt fel a Panthers ellen. Jött amúgy CB pozícióba Crezdon Butler. Én nem nagyon ismerem őt, de ahogy olvasok róla olyasmi lehet mint Myron Lewis anno, hogy tök jól néz ki az oldalvonalon. Mert magas, gyors, hosszú kezű. Csak a pályára ne küldd mert focizni azt nem nagyon tud.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Jenkins IR, a kezdőből nagyon nem fog hiányozni, de a cseresorunk nuku.

a peremjátékosok cserélgetése meg ja, nem valószínű, hogy a kezdő pass rusht megoldanákThrasher
Pont most olvastam én is. Egyre vékonyodik a depth pedig még csak a második hét jön...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jenkins IR, a kezdőből nagyon nem fog hiányozni, de a cseresorunk nuku.

a peremjátékosok cserélgetése meg ja, nem valószínű, hogy a kezdő pass rusht megoldanákThrasher
Igazából Meanst nem értem TC-ben halálradícsérték, jó is volt. A pathers ellen nem tudta magát kijátszani mert alig volt pályán. Nem látom a koncepciót ebben a lépésben. Means valahol kezdőben fog ragadni mark my words
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Jenkins IR, a kezdőből nagyon nem fog hiányozni, de a cseresorunk nuku.

a peremjátékosok cserélgetése meg ja, nem valószínű, hogy a kezdő pass rusht megoldanák
több mint 9 éve
buccaneer 490
Most tényleg nem azért, de Bowers most is sérült, meg ahogy ismerjük kb. az egész évben az lesz. Miért nem lehet tőle szabadulni, ha már úgysem tudjuk használni semmire? Van benne potenciál? Majd jövőre megmutatja legfeljebb a Patriots-ban vagy mit tudom én a Steelers-ben. (Most csak írtam két csapatot találomra) De szerintem még ott sem.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Volt egy teljes előszezonuk megnézni melyik játékos a jobb. Erre most is megy a variálás. Javítani a pass rusht... Szerintem Means volt az egyik olyan játékos aki úgy gondolom egy sérülés esetén megállta volna a helyét akár kezdőként.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Pedig Means-re is azt mondták milyen jó lesz az idén! ???
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
A Tampa Bay Buccaneers ismét szerződtette a végső keretszűkítéskor elküldött defensive end Larry English-t és elküldte a defensive end Steven Means-t.

hmm
több mint 9 éve
buccaneer 490
Akkor nem néztem be, mert ezt a jelentet én is láttam. Azt hittem Tedford az. Ha meg már ott van akkor miért ne ő hívná a játékot.Vagy éppen lehet, hogy ő volt, de a játékokat állítólag tényleg Arroyo hívta ,nem tudom. De ma eljutottam reggel odáig, hogy olvassak a meccsről és ott is az volt, hogy Arroyo hívta a játékokat.Mondjuk ezek a stream-ek olyan szarok, hogy tényleg örül az ember, hogy a meccset látja sokszor, nem hogy felismerjen valakit rajta.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Gyerekek! Van még rajtam kívül esetleg valaki, aki kezd kételkedni Tedford-ban? Mert azok a hívások amiket láttam egy kissé leverték nálam a szelepsapkát. Egy ilyen köztudottan kiváló front seven ellen, hogy a picsába lehet így játszani? És most vonatkoztassunk el a fal állapotától.buccaneer
nem is Tedford volt a playcaller :p szívműtétből lábadozik. hogyhívják volt, a QB edzőnk, meg gondolom Lovie is bevetette az offense szakértelmét, muha.

volt pár fura dolog amúgy, de annyira nem tudom a playhívást bántani most, ennyire megzavarodott QB-vel, mint McCown a meccs 3/4-ében, nagyon meg van lőve a csapat.Thrasher
Én ezt kicsit furcsálottam. Mert én is úgy tudtam, hogy lábadozik. A meccs elején pedig mutatták Arroyo-t az oldalvonalon. Meccs közben pedig fent a kis fülkében a támadókoordinátort. Akinek nem nagyon lehetett látni az arcát a baseball sityaktól, és azt írták ki, hogy Jeff Tedford Offensive koordinátor. De ezek szerint akkor jól benézték. Én nem voltam biztos benne ki hívta a playeket. De akkor ezekszerint Arroyo

több mint 9 éve
buccaneer 490
Arroyo hívta, igen! Igen közben eszembe jutott, hogy nem Tedford hívja a játékokat, mert lábadozik. A Rams ellen már ő fogja. Mindegy. Szerintem szar hívások voltak. Azt erőltettük, ami nem megy. Nem is tudom, hogy gondoltuk, hogy egy ilyen bika védő hetesen lyukat csapunk ezzel a fallal. Lényegesen többször kellett volna oldalra helyezni a játékot, középen pedig csak annyit, amennyi feltétlenül szükséges. Ebből tényleg csak Martin sérülése keveredhetett ki, semmi más.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Gyerekek! Van még rajtam kívül esetleg valaki, aki kezd kételkedni Tedford-ban? Mert azok a hívások amiket láttam egy kissé leverték nálam a szelepsapkát. Egy ilyen köztudottan kiváló front seven ellen, hogy a picsába lehet így játszani? És most vonatkoztassunk el a fal állapotától.buccaneer
nem is Tedford volt a playcaller :p szívműtétből lábadozik. hogyhívják volt, a QB edzőnk, meg gondolom Lovie is bevetette az offense szakértelmét, muha.

volt pár fura dolog amúgy, de annyira nem tudom a playhívást bántani most, ennyire megzavarodott QB-vel, mint McCown a meccs 3/4-ében, nagyon meg van lőve a csapat.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Gyerekek! Van még rajtam kívül esetleg valaki, aki kezd kételkedni Tedford-ban? Mert azok a hívások amiket láttam egy kissé leverték nálam a szelepsapkát. Egy ilyen köztudottan kiváló front seven ellen, hogy a picsába lehet így játszani? És most vonatkoztassunk el a fal állapotától.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na? Rice backup rb-nek?😀TheBerzerker
nem jó, ligaeltiltás. méghozzá a legálszentebb fajtábólThrasher
Eltiltást is kapott? Én azt hittem csak kivágta a Ravens.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Na? Rice backup rb-nek?😀TheBerzerker
nem jó, ligaeltiltás. méghozzá a legálszentebb fajtából
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na? Rice backup rb-nek?😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
hat kurva szarok voltunk martin meg blokolásba is nagyon gyenge volt sajnos ....
de még így is meglehetet volna a meccs , csak szegény Goldson kezében maradt:S
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Kiváncsi leszek a következő fordulókban, hogy csak azért volt ennyire penetráns a futójáték, mert mi faszán megöltük, vagy egyáltalán nem fog működni a szezon során. Illetve, hogy Lovie meddig ragaszkodik McCownhoz.gabokocka
Sajnos itt nem nem McCown a ludas. Csak ledobált 183 yardot.
De az a 3 sack eddig az azért elég komoly.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Kiváncsi leszek a következő fordulókban, hogy csak azért volt ennyire penetráns a futójáték, mert mi faszán megöltük, vagy egyáltalán nem fog működni a szezon során. Illetve, hogy Lovie meddig ragaszkodik McCownhoz.gabokocka
Egy kurva darab lukat nem tudtak nyitni, ánuszon keresztül meg nehéz futni..
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Kiváncsi leszek a következő fordulókban, hogy csak azért volt ennyire penetráns a futójáték, mert mi faszán megöltük, vagy egyáltalán nem fog működni a szezon során. Illetve, hogy Lovie meddig ragaszkodik McCownhoz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Egyrészt elnézést szeretnék kérni, rosszkor rosszidőben "kötekedtem" az eredménykövetőben, nem szokásom.

Másrészt, ezért ha egy kezdő RB 9 próbálkozásból 9 yardot hoz, ezek után lesérül, az azért több mint szerencsétlenség, hozzátéve hogy 10 hónap alatt játszott 2 NFL meccset és mindkettőn megsérült. Oké, nem sérülékeny (mondjuk azért számonkérni, hogy egy RB-t "összevernek", nem igazán gondolhattad komoly D11). Oké, egy vállsérülés nem karrier kettévágó. De azért ne csináljunk úgy, hogy ez így normális, mert szerintem nem az. Mindössze ennyit szerettem volna mondani tegnap is.Gyurma Pappa
Kicsit rosszul érint, ha Martin jön fel szóba. Tavaly volt 3 rosszabb meccse a 6-ból amikor is megsérült, ki lett kiáltva hogy szar, az senkit nem érdekel, hogy TOP3 futás elleni védelem ellen volt a 3 rossz meccse. Oké hogy 6-ból, de erről nem biztos, hogy tehet. Sarkítok nem is kicsit most, de csak a szemléltetés kedvéért: Ha egy vascsővel lábon basznak és eltörik a lábad az nem sérülékenység kérdése szerintem. Elég szomorú, hogy megsérült ráadásul ismét egy fos számokat hozott. Remélem tud javítani és nem komoly bal váll után nem jönne jól egy bal térd.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Benjamin úgy tűnik jó választás volt a Panthers-től. Nálunk viszont van baj bőven. Most azon túllépvén, hogy szar a támadófal. Azért én abban sem voltam tegnap biztos, hogy a gameplan jó. Hardy-ék ellen középen szaladgálni 3&15-nél. McCown meg úgy követi a book-ot mintha a szentírás lenne. Meg sem nézi hova dobja a labdát, igaz, hogy két másodperce sincs szerencsétlennek, hogy megpróbáljon ésszel játszani, de akkor is. Amúgy a Panthers megérdemelte a győzelmet, sokkal jobban össze voltak rakva mint mi. Nagy égés volt ez a tegnapi.Cay
Megérdemelte de ez a Panhers simán verhető volt tegnap. A hívások szarok voltak. Nem értem, hogy ha nincs ideje passzolni egy olyan irányítónak, aki nem pásztázza a pályát (ideje se volt mondjuk rá) és oda dobja amerre néz, miért nem volt több screen vagy TE játék. Komolyan mondom, hogy ebben Lovie is benne volt vastagon. De legyen ez tanulópénz. Ha McCown nem gondolkodik és olyan mint egy katona, akkor igenis fontos a jó play hívás. Az edzőnek keményebben bele kellett volna nyúlnia a játékba. Ha nem megy a hosszú és középpasszos játék akkor nem az a magooldás, hogy odaadom a futónak aztán majd megoldjuk.

Szegény Goldson-nak meg benne volt a kezében a meccs😕

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Benjamin úgy tűnik jó választás volt a Panthers-től. Nálunk viszont van baj bőven. Most azon túllépvén, hogy szar a támadófal. Azért én abban sem voltam tegnap biztos, hogy a gameplan jó. Hardy-ék ellen középen szaladgálni 3&15-nél. McCown meg úgy követi a book-ot mintha a szentírás lenne. Meg sem nézi hova dobja a labdát, igaz, hogy két másodperce sincs szerencsétlennek, hogy megpróbáljon ésszel játszani, de akkor is. Amúgy a Panthers megérdemelte a győzelmet, sokkal jobban össze voltak rakva mint mi. Nagy égés volt ez a tegnapi.