Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hm, most azt nézem, hogy ha AP még a következő fordulóig megkapja az újonnan bevezetett, 6 meccses automatikus eltiltást, akkor ellenünk még pont nem játszhat.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nagyon nem örülök, hogy még midnig egyhelben áll a karrierje, de őszintén, ma valszleg nem a futónkon fog múlni, nyerünk-e.
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
martin nem fog ma játszani!
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Most olvasom, hogy ráadásul Austin Davis-szel fog kezdeni a Rams.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Na igen! Én is egy kicsit elszálltam az elmúlt napokban a dolog borongósabb oldalára. Az igazság az, hogy Clayborn mindig fel tudja valamivel zaklatni a lelkivilágomat. 1.körösként nagyon sokat vártam tőle és gondolom nem csak én egyedül. Szinte semmit nem bizonyított és most már nem is fog, pedig még most is évad elején abban reménykedtem, hogy na majd most megmutatja miért volt ő első körös. Leírhatatlan csalódás egy magamfajta szurkoló számára ez a 4 éves teljesítmény. A hétvégére meg visszatérve, a Rams tényleg igazi 1/1 esélyes. Szóval ha őket nem győzzük le hazai pályán, akkor kit? 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Azért nem olyan vészes a helyzet. A védőfal nem lett rosszabb mint mondjuk a tavaly év eleji. Pass rush évek óta nincs Tampában, szóval tényleg most hiányzik? 😊 (csak viccelek.) Martin nélkül tavaly is elkaristoltunk. ASJ helyett ott lesz Myers, pár lasztit csak el tud kapni. Sima win vasárnap! 😀Cay
Én a 0-16-ot arra értettem, ha mindenhol egy Cousins klón játszana. 😀buccaneer
Jah, igen, azt gondoltam mire érted. Csak úgy általánosságban próbáltam kis pozitív hozzáállást vinni az elmúlt napok eseményeibe. 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Azért nem olyan vészes a helyzet. A védőfal nem lett rosszabb mint mondjuk a tavaly év eleji. Pass rush évek óta nincs Tampában, szóval tényleg most hiányzik? 😊 (csak viccelek.) Martin nélkül tavaly is elkaristoltunk. ASJ helyett ott lesz Myers, pár lasztit csak el tud kapni. Sima win vasárnap! 😀Cay
Én a 0-16-ot arra értettem, ha mindenhol egy Cousins klón játszana. 😀
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Azért nem olyan vészes a helyzet. A védőfal nem lett rosszabb mint mondjuk a tavaly év eleji. Pass rush évek óta nincs Tampában, szóval tényleg most hiányzik? 😊 (csak viccelek.) Martin nélkül tavaly is elkaristoltunk. ASJ helyett ott lesz Myers, pár lasztit csak el tud kapni. Sima win vasárnap! 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
na...lassan nem kell izgulnom a szezon miatt.TheBerzerker
Johnson és ASJ nem játszik valószínű a Rams ellen. Martin meg ha igen akkor limited.D11
Szuper...szerintem játszon minden poszton Cousins.TheBerzerker
0-16-al úgy is régen zárt már a franchise... 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
na...lassan nem kell izgulnom a szezon miatt.TheBerzerker
Johnson és ASJ nem játszik valószínű a Rams ellen. Martin meg ha igen akkor limited.D11
Szuper...szerintem játszon minden poszton Cousins.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
na...lassan nem kell izgulnom a szezon miatt.TheBerzerker
Johnson és ASJ nem játszik valószínű a Rams ellen. Martin meg ha igen akkor limited.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Anthony Becht okos tanácsai a Rams ellen: a védelemnek el kell vennie a labdát, a támadó falnak meg meg kell védenie. Korrekt meglátások...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
na...lassan nem kell izgulnom a szezon miatt.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Clayborn IR bicepsz szakadás. Remélem Meanst visszahozzukD11
Scott Solomon jött vissza.empty taxi
Hülye legyek ha értem mit akarunk Solomontól meg Englishtől
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Clayborn IR bicepsz szakadás. Remélem Meanst visszahozzukD11
Scott Solomon jött vissza.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Clayborn IR bicepsz szakadás. Remélem Meanst visszahozzukD11
belőle se lesz már soha kezdő...
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Clayborn IR bicepsz szakadás. Remélem Meanst visszahozzuk
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A Rams még mindig nem az az átlagos védősor lesz. Tudom, te sem rájuk gondoltál. 😊buccaneer
Náluk abban bízom hogy a védelmünk hoz néhány TD-t 😀 Azért a Rams offense-t szerintem nem lesz nehéz legyalulni 😊 McCowntól meg bőven elég ha nem vállal ilyen idióta kapkodós dobásokat, mint a 2 INT-nél...Tibes
Ugyanezt gondoltuk a Pathersről! Mi változott?D11
A Rams sztem mérföldekkel gyengébb csapat mint a Panthers 😊Tibes
Ha kivesszük a képletből Cam-et akkor sztem nem!
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
A Rams még mindig nem az az átlagos védősor lesz. Tudom, te sem rájuk gondoltál. 😊buccaneer
Náluk abban bízom hogy a védelmünk hoz néhány TD-t 😀 Azért a Rams offense-t szerintem nem lesz nehéz legyalulni 😊 McCowntól meg bőven elég ha nem vállal ilyen idióta kapkodós dobásokat, mint a 2 INT-nél...Tibes
Ugyanezt gondoltuk a Pathersről! Mi változott?D11
A Rams sztem mérföldekkel gyengébb csapat mint a Panthers 😊

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A Rams még mindig nem az az átlagos védősor lesz. Tudom, te sem rájuk gondoltál. 😊buccaneer
Náluk abban bízom hogy a védelmünk hoz néhány TD-t 😀 Azért a Rams offense-t szerintem nem lesz nehéz legyalulni 😊 McCowntól meg bőven elég ha nem vállal ilyen idióta kapkodós dobásokat, mint a 2 INT-nél...Tibes
Ugyanezt gondoltuk a Pathersről! Mi változott?
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Ráadásul Chris Long is sérült. Nem baj, mi kompenzáljuk azzal, hogy valószínű megint korlátozott lesz a game planning, és nem Tedford hívja a játékokat ismét. 😕

több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen, a Rams könnyen meglehet a harmadik számú irányítójával kénytelen harcba szállni. 😊
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
A Rams még mindig nem az az átlagos védősor lesz. Tudom, te sem rájuk gondoltál. 😊buccaneer
Náluk abban bízom hogy a védelmünk hoz néhány TD-t 😀 Azért a Rams offense-t szerintem nem lesz nehéz legyalulni 😊 McCowntól meg bőven elég ha nem vállal ilyen idióta kapkodós dobásokat, mint a 2 INT-nél...

több mint 9 éve
buccaneer 490
Most sikerült megnéznem a meccset, eléggé vegyes érzelmeim vannak. A védekezést nem firtatnám, mert szerintem azzal sok gond nem lesz (feltéve, hogy a sérülések elkerülik a csapatot).

Támadó oldalon McCown számomra óriási kérdőjel. Csinál meglepő és merész dolgokat is, ugyanakkor többször nem vállal be hosszabb, ugyanakkor tiszta dobásokat, 35 éves létére pedig 2 ilyen hülyeségből INT-önt dobni ez megengedhetetlen. A futójáték sajnos botrányos volt, úgy szivárogtak át a védők a falon ahogy akartak, mondjuk majd kíváncsi leszek, hogy egy átlagosabb védősor ellen hogy fog ez szuperálni.

Összességében szomorú, mert Goldson simán visszavihette volna TD-re a végén, de ha pozitívan nézem, nem játszottunk jól és mégis megvolt az esély a győzelemre. A Ramset azért illik megcsípni a következő fordulóban.Tibes
A Rams még mindig nem az az átlagos védősor lesz. Tudom, te sem rájuk gondoltál. 😊
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Most sikerült megnéznem a meccset, eléggé vegyes érzelmeim vannak. A védekezést nem firtatnám, mert szerintem azzal sok gond nem lesz (feltéve, hogy a sérülések elkerülik a csapatot).

Támadó oldalon McCown számomra óriási kérdőjel. Csinál meglepő és merész dolgokat is, ugyanakkor többször nem vállal be hosszabb, ugyanakkor tiszta dobásokat, 35 éves létére pedig 2 ilyen hülyeségből INT-önt dobni ez megengedhetetlen. A futójáték sajnos botrányos volt, úgy szivárogtak át a védők a falon ahogy akartak, mondjuk majd kíváncsi leszek, hogy egy átlagosabb védősor ellen hogy fog ez szuperálni.

Összességében szomorú, mert Goldson simán visszavihette volna TD-re a végén, de ha pozitívan nézem, nem játszottunk jól és mégis megvolt az esély a győzelemre. A Ramset azért illik megcsípni a következő fordulóban.