Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem az eredményesség számít, hanem az, hogy pl. a Reid-féle Eagles-hez semmi köze....na az WC volt....
Lehet, h WC-t akart, de ez nem látszott...nekem nem....run,run....Orton sztem nem ment 150 yard fölé 10-12 meccsen....

Inkább ne offoljuk szét a TB-topicot, menjük haza, vagy PMezzünk...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Figy, azt nem gondolod komolyan, hogy azt WC-nek lehetett nevezni... 😀
Gondolj bele, ahhoz kellett volna passzolni is... 😊
05-06-ban zseniális Olineunk volt, Jones futott, aztán ennyi....nekem ez nem WC....Bear
Akkor beszéjünk eredményességről inkább, mert a jó offense = West Coast, eredménytelen = nem West Coast 8-) Csak a vertikális passzjátékot nem Berrianre, meg Rexyre kell építeni, henem Cutlerre, meg Jefferyre inkább. Ortonnal még ennyire se forszíroztam volna, dehát mit tudok én. McCown nem buta, csak gyenge a karja, ezt kb. mindenki látja, akinek szeme van. Vele tényleg a rengeteg screenre, shallow cross, meg mittomén milyen route-okre épülő offense kéne, de ez se megy pillanatok allatt. Szóval ha így nézzük, februárban talán még nem volt annyira rossz ez a koncepció, új QB, új WR, új támadófal, legyen minden klasszik, és vagyunk olyan jók, hogy megoldjuk, aztán ahogy összeszokottabbak leszünk, kinyitjuk a playbookot egy kicsit. sajnos elkezdődött a szezon, és ennyit értek a koncepciók.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én azt mondom sokkal többet tud ez a csapat annál, mint amit tegnap mutatott. Még idejében jött ez a brutál zakó ahhoz, hogy összekapják magukat és jobb szezonzárás legyen mint tavaly.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Figy, azt nem gondolod komolyan, hogy azt WC-nek lehetett nevezni... 😀
Gondolj bele, ahhoz kellett volna passzolni is... 😊
05-06-ban zseniális Olineunk volt, Jones futott, aztán ennyi....nekem ez nem WC....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért ez nem teljesen igaz - a Bearsből egy szutyok szezon után 2. évében PO, 3. évében SB-ba jutó csapatot faragott....a gond az, hogy nem tud megújulni....ezt már írtam korábban....uazok a hibák....csak most (2014-ben) jobban pofánvág, ha nincs QB-d és prasspothoz alkalmas falad, mint 8-9 éve....Bear
Én csak azt nem értem, hogy miért nem játszatja azokat a játékosokat, akik pusztítani tudnának olyan módon, hogy tudjanak is pusztítani. Höri mondta a meccs alatt és nagyon megragadt a fülemben, hogy van, hogy azért mennek tampába játékosok zsíros szerződéssel, mert fasza a floridai tengerpart.TheBerzerker
Az a gond, hogy ő egy filozófiát próbál ráhúzni egy csapatra....így nem az történik, hogy megnézi, kik is vannak itt, miben is jók, aztán csinálunk nekik egy pofás playbookot....defben szerintem még elmegy ez a felfogás, ha van hozzá normális állomány (de ehhez ért is)...O-ban viszont marhaság azt játszani, amit túlhaladott az NFL....kéne ide egy éhes WC OC, mindjárt más lenne a helyzet....Bear
Bear, amit Lovie futtat, és amit Chicagoban a Martz-ére kivételével futtatott, az echte, klasszik West Coast. De ehehz is kell támadófal, irányító, elkapó, futó. Körülbelül ebben a sorrendben. Ha négyből csak kettő van meg, akkor tudjuk, hogy mi a vége.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért ez nem teljesen igaz - a Bearsből egy szutyok szezon után 2. évében PO, 3. évében SB-ba jutó csapatot faragott....a gond az, hogy nem tud megújulni....ezt már írtam korábban....uazok a hibák....csak most (2014-ben) jobban pofánvág, ha nincs QB-d és prasspothoz alkalmas falad, mint 8-9 éve....Bear
Én csak azt nem értem, hogy miért nem játszatja azokat a játékosokat, akik pusztítani tudnának olyan módon, hogy tudjanak is pusztítani. Höri mondta a meccs alatt és nagyon megragadt a fülemben, hogy van, hogy azért mennek tampába játékosok zsíros szerződéssel, mert fasza a floridai tengerpart.TheBerzerker
Az a gond, hogy ő egy filozófiát próbál ráhúzni egy csapatra....így nem az történik, hogy megnézi, kik is vannak itt, miben is jók, aztán csinálunk nekik egy pofás playbookot....defben szerintem még elmegy ez a felfogás, ha van hozzá normális állomány (de ehhez ért is)...O-ban viszont marhaság azt játszani, amit túlhaladott az NFL....kéne ide egy éhes WC OC, mindjárt más lenne a helyzet....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért ez nem teljesen igaz - a Bearsből egy szutyok szezon után 2. évében PO, 3. évében SB-ba jutó csapatot faragott....a gond az, hogy nem tud megújulni....ezt már írtam korábban....uazok a hibák....csak most (2014-ben) jobban pofánvág, ha nincs QB-d és prasspothoz alkalmas falad, mint 8-9 éve....Bear
8-9 éve egészen más volt az NFL, ezzel nagyon egyet tudok érteni. Átfogalmazom: a mai NFL-ben nem egy forradalmi edző.Gyurma Pappa
Volt egy összevásárolt, bőven Top10 támadófal, futójátékkal. Top10 ST-t összerakta Toub, Angelo tényleg jó játékosokat szedett össze. Kapott egy védelmet, amit továbbvitt, és Top10 egységből csinált Top5-öt. Persze vaskos mázli is kellett a draftokon. Ez a mai napig messzire visz.

Külöbségek: A védelemben a játékosok messze nem annyira jók.Verner nem Tillmann (és igaz, hogy Revis nem illene ebbe a "rendszerbe"), Barron nem Mike Brown, és még sorolhatnám. McCown rosszabb, mint Sexy Rexy. Tessék, kimondtam. Volt 2 jó meccse, és volt 2 meccse, amikor jók voltak a statisztikái. Mivel ezek zsinórban jöttek, mindenki azt hiszi, hogy jó játékos. Nem az, ne add a labdát a kezébe negyvenszer. Vincent Jackson 3 tiszta, "chain moving" labdát elejtett az első félidőben, Rainey nem Forte, sorolhatnám ezt is.

Nem lesz sokkal jobb. Rosszabb persze nem nagyon lehet, de sose a második félidei feltámadásokról volt híres az öreg. Kipukkanások voltak szép számmal. Ha visszatérnek a sérültek, a védelmet össze fogja kapni, nem mernék rá nagy összegben fogadni, hogy ilyen rosszak lesznek. A roster aljáról ki lesznek pucolva azok, akik nem tudnak ST-ben játszani, és jönni fog a támadófal, meg a get of the bus running, ó, a get of the bus running mantra mennyire hiányzik.

Kicsit fáj az érzékeny lelkemnek ez a vergődés, de sic transit gloria mundi.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Azért ez nem teljesen igaz - a Bearsből egy szutyok szezon után 2. évében PO, 3. évében SB-ba jutó csapatot faragott....a gond az, hogy nem tud megújulni....ezt már írtam korábban....uazok a hibák....csak most (2014-ben) jobban pofánvág, ha nincs QB-d és prasspothoz alkalmas falad, mint 8-9 éve....Bear
Én csak azt nem értem, hogy miért nem játszatja azokat a játékosokat, akik pusztítani tudnának olyan módon, hogy tudjanak is pusztítani. Höri mondta a meccs alatt és nagyon megragadt a fülemben, hogy van, hogy azért mennek tampába játékosok zsíros szerződéssel, mert fasza a floridai tengerpart.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Azért ez nem teljesen igaz - a Bearsből egy szutyok szezon után 2. évében PO, 3. évében SB-ba jutó csapatot faragott....a gond az, hogy nem tud megújulni....ezt már írtam korábban....uazok a hibák....csak most (2014-ben) jobban pofánvág, ha nincs QB-d és prasspothoz alkalmas falad, mint 8-9 éve....Bear
8-9 éve egészen más volt az NFL, ezzel nagyon egyet tudok érteni. Átfogalmazom: a mai NFL-ben nem egy forradalmi edző.

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért ez nem teljesen igaz - a Bearsből egy szutyok szezon után 2. évében PO, 3. évében SB-ba jutó csapatot faragott....a gond az, hogy nem tud megújulni....ezt már írtam korábban....uazok a hibák....csak most (2014-ben) jobban pofánvág, ha nincs QB-d és prasspothoz alkalmas falad, mint 8-9 éve....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Lovie minden csak nem egy forradalmi edző. Ő nem tud végigvinni a egy rebuildinget, szerintem egy-két Bears szurkoló azt már mondta, mondogatja itt egy ideje. Ha akartok valamit, friss vér kell ide, NCAA-ből, de nem valami lejárt lemez, mint Schiano, hanem egy éhes "fiatal", akinek vannak sikerei az egyetemi futballban (Schiano ugye ott sem volt kimondottan sikeres, 68-67-es mérleg nem nevezhető annak, még akkor sem ha voltak ott Bowl győzelmek is), és kimondja: kérek 3 évet, ha 4. évben nincs PO magam mondok fel.
Hiába van egy papíron jó D (McCoy nélkül nem kiváló), ha képtelen évek óta egy közepes O-t sem összehozni a csapat. Szegény Martin küzd, de hülyébbnél hülyébb sérülések (vállsérül, most meg kézsérülés) miatt szerencsétlenkedik, amikor meg játszana nincs fala. A QB kérdés az vállalhatatlan, a FA piacon "fizetünk sokat, és lesz valami" mentalitás nem megy, VJ hiába beast, ha senki nem dobja oda neki, a többi igazolást hagyjuk is.

Összefoglalva: fejétől bűzlik, de az FO és a coaching staff feletti probléma.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Fossuk le a szezont és menjünk rá az 1/1-re😊 A támadó falat meg meg lehet erősíteni a többi körben.

Indítsuk el a kis mini bajnokságunkat a raiders-el meg a chiefs-el az 1/1ért😀 Aztán jöhet Mariota.TheBerzerker
Mariota sem tud csodát tenni, ha nincs előtte fal.berger90
Van még azért több kör a drafton is, meg lesz szabadügynök piac is. Kivéve persze a 4. kört.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Fossuk le a szezont és menjünk rá az 1/1-re😊 A támadó falat meg meg lehet erősíteni a többi körben.

Indítsuk el a kis mini bajnokságunkat a raiders-el meg a chiefs-el az 1/1ért😀 Aztán jöhet Mariota.TheBerzerker
Mariota sem tud csodát tenni, ha nincs előtte fal.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ja, meg Warhop. És azt is kifelejtettem visszakanyarodva a Texans-ra, hogy a Redskins és Oakland passz elleni védelme a két forduló alapján top 3-as jelenleg!buccaneer
Azért nézzük meg azt is, hogy a jelenlegi statokat, milyen csapatok ellen hozták össze...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Fossuk le a szezont és menjünk rá az 1/1-re😊 A támadó falat meg meg lehet erősíteni a többi körben.

Indítsuk el a kis mini bajnokságunkat a raiders-el meg a chiefs-el az 1/1ért😀 Aztán jöhet Mariota.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért mielőtt mindenki sírva fakadna és eltemetne mindenkit...
Én felkeltem és végig is néztem a meccset. A harmadik negyed környékén én is teljesen kétségbe voltam esve de a meccs végére ez átváltott valami teljesen másban. Két dolgot ugyanis le kell szögezni:

1. kedvenc kalózaink azért nem annyira szarok mint amilyen játékot produkáltak ma.
2. a falcons rohadtul nem olyan jó csapat, hogy csak úgy bepakoljon tampában 50 pontot.

Egyszerűen arról van szó, hogy a szerencsétlenség és a véletlenek olyan közjátékának lehettünk tanúi, amilyet kb 20 évente egyszer láthatunk. Ez ma sajnos hőn szeretett kalózainkkal esett meg. Vannak hiányosságok a csapatban nem is kevés, és az is tény, hogy McCown szerepét is át kellene értékelni, de amiért itt Lovie Smith fejét lehet venni az szerintem az, hogy továbbra is az az Arroyo hívta a gameeket, aki amikor beállt OC-nak pályája során 20 meccséből 19-et!!!!! elvesztett. Én bízom abban, hogy ez a pofon (nem is pofon inkább kiütés) még olyan időpontban jött, amiből rengeteg olyan következtetést lehet levonni, amire előre viszi a csapat szekerét. Ha Tedford ténylegesen visszatér én jelentős javulást várok a csapattól. McCown szerepét azonban erősen át kellene gondolni. Nem azzal van a baj, hogy mennyire pontosan paszol, vagy, hogy hány yardot termel hanem sokkal inkább azzal, hogy veterán létére rettenetesen meggondolatlan olyan dolgokba megy bele amibe nem kéne. A mai kb 1,5 negyed alapján Glennon sokkal meggondoltabbnak tűnt nekem. Az is igaz, hogy egy ilyen meccs alapján nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, de egyre inkább úgy gondolom, hogy célszerű lenne irányítót váltani.TheBerzerker
Persze lehet, de hát már évek óta ezeket ismételgetjük. Hogy nem volt azért ez olyan rossz, meg voltak bíztató jelek. De könyörgöm! Hát nézzünk már az eredményekre, és ne csak az éjszakaira, hanem visszamenőleg az elmúlt évekre. Rendre rommá vernek minket!buccaneer
Van abban valami, amit mondassz, de amikor Schiano repült akkor tudtommal nem volt a piacon szabadon "kemény tökű" HC. Smith-t meg akkor a tampai múltja miatt elég egyértelmű választásnak és opciónak tartotta mindenki. Nem is lenne bele baj, ha egy beton védelem elé tudna tenni egy közepes offsense-t meg special team-et. Azzal már lehetne nagy eredményeket elérni.

Én azért úgy gondolom, hogy még erősen korai lenne meneszteni. Ha az a nyomorék Schiano kapott 2 évet (sajnos letöltendőt, és sajnos tampában) akkor Lovie-nak, aki azért Schiano-nál sokkal jobb coach járna ennyi bizalom.TheBerzerker
Schiano azért ment, mert a saját csapata is ellene volt már.
Ha Lovie így folytatja, neki is könnyen ez lehet a vége, akár egy év után is.

Az meg szerintem külön nagy gáz, hogy ez a Falcons amúgy közel nem olyan jó csapat, hogy ennyi pontot csináljon. Mégis csinált. Szerencsétlenség az, amikor kapsz 28 pontot, nem ennek a dupláját, amikor egyébként ha végig játszik az ellen, akkor 70 pontot kap kb. a Bucs, ami rohadt tré.
Lehet osztani a védelmet Lovienak, csak amikor az offensen 35 perc után képes 1st downra, akkor a védelemben van a legkisebb gond.
Már most látszik, hogy a fejétől bűzlik a hal. És az nem a QB poszt, hanem az edzői gárda. A QB poszt is bűzlik McCownnal, de ő ennyit tud, aki többet várt, az nem ismeri. Viszont Lovie nem csak a QB posztot baszta el, hanem mindent. Az egész offense egy nulla, nincs OL, a játékhívás 3. meccsen is kritikán aluli, ezek után meg kiáll és azt mondja, hogy a védelemtől többet vár.
Lol.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Ja, meg Warhop. És azt is kifelejtettem visszakanyarodva a Texans-ra, hogy a Redskins és Oakland passz elleni védelme a két forduló alapján top 3-as jelenleg!
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én sem tartom jó dolognak meneszteni pár mérkőzés után Smith-t. Most már ha így döntött a felső vezetés, akkor én is úgy gondolom, hogy a 2 év neki is jár. Mert akkor most már fogjuk rá, hogy építkezünk az idén és készülünk a következő szezonra, mert ez az idei semmilyen formában nem lesz a miénk. Egyébként amit mondani akartok azt is értem és ezt a szakértők is alátámasztották. Egy elég komoly társaság jött azért itt össze, amire lehet építeni. Csak amit eddig láttam, az felettébb nem tetszett és ennek akarok hangot adni. Nagyon remélem azt, hogy Smith nem csinál ökörséget és egy olyan társaságot épít jövőre ezekből a nevekből, ami végre ütőképes lesz és legfőképpen bír pontokat szerezni. És nem csak a védelemre alapozva. Viszont ahol úgy érzem, hogy szükséges a változás az az irányítókkal foglalkozó edző személye. És még Tedford sem győzött meg, hogy ezzel OC poszttal feltétlenül el fog bírni.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Azért mielőtt mindenki sírva fakadna és eltemetne mindenkit...
Én felkeltem és végig is néztem a meccset. A harmadik negyed környékén én is teljesen kétségbe voltam esve de a meccs végére ez átváltott valami teljesen másban. Két dolgot ugyanis le kell szögezni:

1. kedvenc kalózaink azért nem annyira szarok mint amilyen játékot produkáltak ma.
2. a falcons rohadtul nem olyan jó csapat, hogy csak úgy bepakoljon tampában 50 pontot.

Egyszerűen arról van szó, hogy a szerencsétlenség és a véletlenek olyan közjátékának lehettünk tanúi, amilyet kb 20 évente egyszer láthatunk. Ez ma sajnos hőn szeretett kalózainkkal esett meg. Vannak hiányosságok a csapatban nem is kevés, és az is tény, hogy McCown szerepét is át kellene értékelni, de amiért itt Lovie Smith fejét lehet venni az szerintem az, hogy továbbra is az az Arroyo hívta a gameeket, aki amikor beállt OC-nak pályája során 20 meccséből 19-et!!!!! elvesztett. Én bízom abban, hogy ez a pofon (nem is pofon inkább kiütés) még olyan időpontban jött, amiből rengeteg olyan következtetést lehet levonni, amire előre viszi a csapat szekerét. Ha Tedford ténylegesen visszatér én jelentős javulást várok a csapattól. McCown szerepét azonban erősen át kellene gondolni. Nem azzal van a baj, hogy mennyire pontosan paszol, vagy, hogy hány yardot termel hanem sokkal inkább azzal, hogy veterán létére rettenetesen meggondolatlan olyan dolgokba megy bele amibe nem kéne. A mai kb 1,5 negyed alapján Glennon sokkal meggondoltabbnak tűnt nekem. Az is igaz, hogy egy ilyen meccs alapján nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, de egyre inkább úgy gondolom, hogy célszerű lenne irányítót váltani.TheBerzerker
Persze lehet, de hát már évek óta ezeket ismételgetjük. Hogy nem volt azért ez olyan rossz, meg voltak bíztató jelek. De könyörgöm! Hát nézzünk már az eredményekre, és ne csak az éjszakaira, hanem visszamenőleg az elmúlt évekre. Rendre rommá vernek minket!buccaneer
Van abban valami, amit mondassz, de amikor Schiano repült akkor tudtommal nem volt a piacon szabadon "kemény tökű" HC. Smith-t meg akkor a tampai múltja miatt elég egyértelmű választásnak és opciónak tartotta mindenki. Nem is lenne bele baj, ha egy beton védelem elé tudna tenni egy közepes offsense-t meg special team-et. Azzal már lehetne nagy eredményeket elérni.

Én azért úgy gondolom, hogy még erősen korai lenne meneszteni. Ha az a nyomorék Schiano kapott 2 évet (sajnos letöltendőt, és sajnos tampában) akkor Lovie-nak, aki azért Schiano-nál sokkal jobb coach járna ennyi bizalom.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az az igazság, hogy egy olyasvalakire lenne szükségünk, aki lényegében csodát művel. De bármily hihetetlen van ilyen. Ott van pl. O'Brien aki a Texans élére került. Nézzétek meg! Egy csoda irányítót csinál Ryan Fitpatrick-ből. Ryan Fitpatrick-ből ismétlem!buccaneer
Azért ott várjunk még egy pár hetet. Mégiscsak a Redskins-el meg a Raiders-el játszottak az első 2 körben. Majd ha lenyomják a Colts-ot, vagy az idén eddig messzemenően meglepetéseket szolgáltató Bills-t, majd akkor kiderül, hogy mekkora csodát művel O'Brian.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Fitzpatrick az a Fitpatrick. 😊
több mint 9 éve
buccaneer 490
Az az igazság, hogy egy olyasvalakire lenne szükségünk, aki lényegében csodát művel. De bármily hihetetlen van ilyen. Ott van pl. O'Brien aki a Texans élére került. Nézzétek meg! Egy csoda irányítót csinál Ryan Fitpatrick-ből. Ryan Fitpatrick-ből ismétlem!
több mint 9 éve
buccaneer 490
Azért mielőtt mindenki sírva fakadna és eltemetne mindenkit...
Én felkeltem és végig is néztem a meccset. A harmadik negyed környékén én is teljesen kétségbe voltam esve de a meccs végére ez átváltott valami teljesen másban. Két dolgot ugyanis le kell szögezni:

1. kedvenc kalózaink azért nem annyira szarok mint amilyen játékot produkáltak ma.
2. a falcons rohadtul nem olyan jó csapat, hogy csak úgy bepakoljon tampában 50 pontot.

Egyszerűen arról van szó, hogy a szerencsétlenség és a véletlenek olyan közjátékának lehettünk tanúi, amilyet kb 20 évente egyszer láthatunk. Ez ma sajnos hőn szeretett kalózainkkal esett meg. Vannak hiányosságok a csapatban nem is kevés, és az is tény, hogy McCown szerepét is át kellene értékelni, de amiért itt Lovie Smith fejét lehet venni az szerintem az, hogy továbbra is az az Arroyo hívta a gameeket, aki amikor beállt OC-nak pályája során 20 meccséből 19-et!!!!! elvesztett. Én bízom abban, hogy ez a pofon (nem is pofon inkább kiütés) még olyan időpontban jött, amiből rengeteg olyan következtetést lehet levonni, amire előre viszi a csapat szekerét. Ha Tedford ténylegesen visszatér én jelentős javulást várok a csapattól. McCown szerepét azonban erősen át kellene gondolni. Nem azzal van a baj, hogy mennyire pontosan paszol, vagy, hogy hány yardot termel hanem sokkal inkább azzal, hogy veterán létére rettenetesen meggondolatlan olyan dolgokba megy bele amibe nem kéne. A mai kb 1,5 negyed alapján Glennon sokkal meggondoltabbnak tűnt nekem. Az is igaz, hogy egy ilyen meccs alapján nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, de egyre inkább úgy gondolom, hogy célszerű lenne irányítót váltani.TheBerzerker
Persze lehet, de hát már évek óta ezeket ismételgetjük. Hogy nem volt azért ez olyan rossz, meg voltak bíztató jelek. De könyörgöm! Hát nézzünk már az eredményekre, és ne csak az éjszakaira, hanem visszamenőleg az elmúlt évekre. Rendre rommá vernek minket!
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én megmondom őszintén nagy reményekkel vártam Lovie Smith-t. Azt gondoltam egy komoly, vezetőedzői tapasztalatokkal rendelkező edzőt kapunk. Bár mondom ezt a legutóbbi mérkőzést még nem láttam, de az első két mérkőzésen a stáb hibát hibára halmozott. Gondolom ez most sem volt másképpen. És számomra az az őrület, hogy nem látszik Lovie Smith-nél az, hogy tanult volna chicagói hibáiból. Két ilyen irányító mellett eleve öngyilkosság volt egy enyhén szólva is lyukas támadófallal nekimenni az idénynek. Jött Mankins és mindjárt lesérült. Lehet persze mondani, hogy a sérülések is közre játszanak, ami alapvetően igaz. Azonban én úgy érzem az edzői stáb abszolút rossz irányból közelíti meg a problémákat. pl. itt van Smith a Falcons meccs előtti nyilatkozata, ahol a védelmet határozta meg fő csapásiránynak, amikor az offense jó esetben mérkőzésenként 14 pontot szerez, amivel kurva nehéz mérkőzést nyerni, legyen bármilyen bika védelmed is. Ahogy nézem most hetet szerzett, mert egy TD-t a védelem tett hozzá. Kezdem úgy érezni Smith-szel is lyukra futottunk.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Azért mielőtt mindenki sírva fakadna és eltemetne mindenkit...
Én felkeltem és végig is néztem a meccset. A harmadik negyed környékén én is teljesen kétségbe voltam esve de a meccs végére ez átváltott valami teljesen másban. Két dolgot ugyanis le kell szögezni:

1. kedvenc kalózaink azért nem annyira szarok mint amilyen játékot produkáltak ma.
2. a falcons rohadtul nem olyan jó csapat, hogy csak úgy bepakoljon tampában 50 pontot.

Egyszerűen arról van szó, hogy a szerencsétlenség és a véletlenek olyan közjátékának lehettünk tanúi, amilyet kb 20 évente egyszer láthatunk. Ez ma sajnos hőn szeretett kalózainkkal esett meg. Vannak hiányosságok a csapatban nem is kevés, és az is tény, hogy McCown szerepét is át kellene értékelni, de amiért itt Lovie Smith fejét lehet venni az szerintem az, hogy továbbra is az az Arroyo hívta a gameeket, aki amikor beállt OC-nak pályája során 20 meccséből 19-et!!!!! elvesztett. Én bízom abban, hogy ez a pofon (nem is pofon inkább kiütés) még olyan időpontban jött, amiből rengeteg olyan következtetést lehet levonni, amire előre viszi a csapat szekerét. Ha Tedford ténylegesen visszatér én jelentős javulást várok a csapattól. McCown szerepét azonban erősen át kellene gondolni. Nem azzal van a baj, hogy mennyire pontosan paszol, vagy, hogy hány yardot termel hanem sokkal inkább azzal, hogy veterán létére rettenetesen meggondolatlan olyan dolgokba megy bele amibe nem kéne. A mai kb 1,5 negyed alapján Glennon sokkal meggondoltabbnak tűnt nekem. Az is igaz, hogy egy ilyen meccs alapján nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, de egyre inkább úgy gondolom, hogy célszerű lenne irányítót váltani.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin