Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hurrá.
Azért az komoly, hogy 35-0-nál volt az első TB 1st down. Erre túl sok magyarázata nem lehet Lovienak, aki pár napja pont a védelmet fikázta. Ott is van zűr elég rendesen, de ha egész meccsen ők vannak a pályán, úgy nem egyszerű.

több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Na ezt hogy magyarázza ki Lovie?
Nem lepne meg, ha szezon végén kiraknák, ez kicsit durva.Stez
ha nem Lovie lenne, engem az se lepne meg, ha már ma kiraknákThrasher
McCown egyébként azért jött le, mert megsérült, vagy szar volt és végre lecserélték?Stez
Megsérült.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ezt hogy magyarázza ki Lovie?
Nem lepne meg, ha szezon végén kiraknák, ez kicsit durva.Stez
ha nem Lovie lenne, engem az se lepne meg, ha már ma kiraknákThrasher
McCown egyébként azért jött le, mert megsérült, vagy szar volt és végre lecserélték?

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Na ezt hogy magyarázza ki Lovie?
Nem lepne meg, ha szezon végén kiraknák, ez kicsit durva.Stez
ha nem Lovie lenne, engem az se lepne meg, ha már ma kiraknák
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ezt hogy magyarázza ki Lovie?
Nem lepne meg, ha szezon végén kiraknák, ez kicsit durva.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem láttam a meccset, nem maradtam fenn. Pont azért, mert gondoltam, hogy valami förmedvényt fogok látni, majd megnézem az ismétlést emberi időben éjszakázás nélkül. Még így is úgy tippeltem, hogy olyan közte tíz lesz a Falcons felé. Ennél "kicsivel" több lett. Statokat néztem, az eddig impotens Falcons pass rush persze hogy virgonckodott ellenünk. Mintha törvényszerű lenne. Gondolom mert a falunk "csodálatosan" védte a sokak által várt Glennon-t. Délután azért megnézem, de 5 üveg sört legalább bekészítek az tuti, mert józanul nehéz lesz.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
"The Falcons (2-1) led 35-0 before the Buccaneers (0-3) picked up a first down."

hát én nem töltöm le, nincs nekem erre a franchise-ra ennyi időm.
Gruden óta csendben bejátszottuk magunkat a liga leglúzerebb csapatai közé, csak az a szerencsénk, hogy a Jags, vagy a Browns sokkal feltűnőbben csinálta ezt, ezért nem rajtunk röhögött mindenki, legalábbis eddig
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
én holnap melo után letöltöm azt ugy nézzem...
GOBUCS
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Este lesz vki eredménykövetőn srácok?D11
ehh, délelőttös műszak... :/
szerencsére mostantól már csak 19:00-s meccseink lesznek
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Este lesz vki eredménykövetőn srácok?
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ironikus voltam na, csak a pontok èrdekelnek értelmezhető úgy hogy a def csináljon pontokat 😀 Ami sz offenst nézve lehet hogy nem is hülyeség 😀

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Our first goal on the defensive site is to score 😀 ...Az öreg Lowie keveri a dolgokat kicst, nem mondta neki senki, hogy az inkább a támadó szekció elsődleges dolga lenne??? 😉 Vagy ő mire használja őket??? Biztos arra hogy mèg időben és jó helyen megfogják az interception utáni viszahordást 😀Tomcsik
Arról beszélt, hogy kevés pontot kell kapniuk. Nem a yardok érdeklik vagy a sackek. A pontok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Our first goal on the defensive site is to score 😀 ...Az öreg Lowie keveri a dolgokat kicst, nem mondta neki senki, hogy az inkább a támadó szekció elsődleges dolga lenne??? 😉 Vagy ő mire használja őket??? Biztos arra hogy mèg időben és jó helyen megfogják az interception utáni viszahordást 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Meg, hogy nem működik a pass rush több blitz kell. Visszatérünk az előző évhez. 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
"A lot's being said about our offense and what we're doing in certain situations," Smith said. "But where we're really not performing well enough is on the defensive side. From long drives to taking the ball away to third downs. Our first goal on the defensive side is to score. We haven't come close to any of those things right now at this stage of our season. But they will come."

Ez itt a legnagyobb gond. Ezt Smith nyilatkozta. Tehát ő kajak nem a támadóegységben, McCown-ban, a támadófalban, vagy a játékhívásokban látja a legnagyobb gondot, hanem a védelemben. 😊 Ez kész... A Rams ellen volt ott is baj, de azért nem a védelmen ment el az előző két meccs. És lehet a másik nem túl jól működő egységgel kéne kicsit foglalkozni.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Azért azt gyorsan tegyük hozzá, hogy Glennon is vétett hasonló hibákat tavaly, s az idén is vétene. Persze, neki jobban el lehet ezt nézni lévén, hogy ez még mindig csak a második éve. Amúgy Bear nagyon jól leírta, mennyire kiszámítható a játékhívás. Ezzel óriási gondok vannak. Ha az esetek kb. felében én megmondom mi fog következni, akkor ezt a többi csapat stábja értelemszerűen még jobb százalékkal teszi.buccaneer
Sőt...két hétre előre tudja😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Azért azt gyorsan tegyük hozzá, hogy Glennon is vétett hasonló hibákat tavaly, s az idén is vétene. Persze, neki jobban el lehet ezt nézni lévén, hogy ez még mindig csak a második éve. Amúgy Bear nagyon jól leírta, mennyire kiszámítható a játékhívás. Ezzel óriási gondok vannak. Ha az esetek kb. felében én megmondom mi fog következni, akkor ezt a többi csapat stábja értelemszerűen még jobb százalékkal teszi.
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Glennon tavalyi játékát nézve nem értem mit keres McCown a kezdőben. Hiába rutintalanabb, akkor is érettebb döntéseket hozott, mint ez a cserepad veterán. 2 meccs után legalább annyira fáj nézni a játékát, mint anno Freeman-ét. 😒

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Most nézegetem McCown statisztikáit és végülis javult a panthers meccs óta. Pontosabban dob és a rateingje is magasabb volt tegnap majdnem 10 ponttal. Labdát is csak egyet adott el ugye, szóval ez már nevezhető fejlődésnek😀TheBerzerker
a viharnig láttam a meccset, még nem töltöttem le a második félidőt, de a második futott TD-jét láttam, az nagyon vagány volt.
ugyanakkor viszont talán túl bátor is. ez lehet a baj, hogy nagyon bizonyítani akar, és ezért vállal be kamikaze passzokat sack helyett, vagy nemtom.
igazából múlt héten az utsó negyedben is jó volt, tegnap se volt rossz, csak van mindig pár idióta, amatőr döntése amivel lenulláz mindent, plusz se ideje nincs a jump ballokra Jackson meg Evans felé, se a playhívás nem olyan.
tegnap párszor olyan helyzetben jött a checkdown a flatbe ahelyett, hogy odak*rtuk volna valamelyik égimeszelőnek, hogy jajj.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Majd csütörtökön kiteljesedik egy karrier és franchise rekord formájában 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most nézegetem McCown statisztikáit és végülis javult a panthers meccs óta. Pontosabban dob és a rateingje is magasabb volt tegnap majdnem 10 ponttal. Labdát is csak egyet adott el ugye, szóval ez már nevezhető fejlődésnek😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én értem amúgy, hogy McCown múlt heti teljesítményét látva miért döntöttek a biztonsági játék mellett, és hívtak annyi futást. főleg, hogy már az elejétől kezdve 4 yardos átlaggal működött. Azt viszont már kevésbé, hogy ettől hogy fog javulni McCown játéka. Meg, hogy miért parkol a 2 Ferrari a garázsban? (Evans, Jackson) Mert kb. ez a helyzet amúgy. Ott van két kiváló, technikás, 2 méteres elkapó. Akikkel kb. tényleg csak annyit kell tenni, hogy magasra íveled a labdát, és lehúzzák. Ahogy tette azt Jackson, mert összességében, a karjai hosszúságával, súlypontemelkedésével, kb. 1 méterre ment magasabbra, mint az őt őrző corner. Szóval ez mind adott. És hát erre is készültünk az előszezon során, ezért jött Evans a drafton stb... Erre Rainey szaladgál... most tényleg no comment. Nem Rainey-t akarom bántani. Mert szépen (sokszor fal nélkül) odapakolta azt a 144 yardot. Hanem a rendszerrel van komoly gond. Ülnek a Ferrarikon... nehogy McCown eladja a labdát. De eladja ő így is, akkor most nem lenne jobb hagyni, hogy mindenki játsszon? Főleg ha van ott tehetség! Mármint elkapó oldalról.Cay
Engem az se érdekel ha meccsenként akár 2szer is eladja a labdát ha kioszt 3-4 td-t😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én értem amúgy, hogy McCown múlt heti teljesítményét látva miért döntöttek a biztonsági játék mellett, és hívtak annyi futást. főleg, hogy már az elejétől kezdve 4 yardos átlaggal működött. Azt viszont már kevésbé, hogy ettől hogy fog javulni McCown játéka. Meg, hogy miért parkol a 2 Ferrari a garázsban? (Evans, Jackson) Mert kb. ez a helyzet amúgy. Ott van két kiváló, technikás, 2 méteres elkapó. Akikkel kb. tényleg csak annyit kell tenni, hogy magasra íveled a labdát, és lehúzzák. Ahogy tette azt Jackson, mert összességében, a karjai hosszúságával, súlypontemelkedésével, kb. 1 méterre ment magasabbra, mint az őt őrző corner. Szóval ez mind adott. És hát erre is készültünk az előszezon során, ezért jött Evans a drafton stb... Erre Rainey szaladgál... most tényleg no comment. Nem Rainey-t akarom bántani. Mert szépen (sokszor fal nélkül) odapakolta azt a 144 yardot. Hanem a rendszerrel van komoly gond. Ülnek a Ferrarikon... nehogy McCown eladja a labdát. De eladja ő így is, akkor most nem lenne jobb hagyni, hogy mindenki játsszon? Főleg ha van ott tehetség! Mármint elkapó oldalról.

több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Szép dolog a türelem amúgy, de McCown esetében egy 35 éves QBról beszélünk. Én nem a csapatot kritizálom jelenleg főként, sorozatban 2 meccsen ilyen hülyeségekből eladni a labdát sztem veterán irányítótól nem fér bele. Nem fogom a nyakába varrni a vereségeket, de támadófal ide vagy oda, sztem gyenge teljesítményt nyújt eddig. Remélem a Falcons ellen nem így lesz 😊

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lovienak egy dolog hiányzik ahhoz, hogy nagy (legendás) HC legyen: be kellene látnia, hogy az O-filozófia, amit képvisel, halálra van ítélve....olyan embereket választ OC-nak, akik ezt nyomatják....ha pl. egy WCO-szerű O-t építtetne fel a beton D mellé, komoly erőt képviselne minden csapata....bár én is azt mondom, h még nem kell temetni a csapatot....bár valószínű, hogy ez az év még az építkezésre megy rá....
Mi (többek között) a következők miatt nem csíptünk gyűrűt....a SB-ra kijönni egy ilyen gameplan-nel: középső futás (2 yard), középső futás(2 yard), incomplete pass.... 😀 Ez volt a gameplan 😀 (Igen, így volt benne: incomplete pass) 😀
Előre fújtuk, hogy mi lesz a play....szánalom...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)