NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Most nézem a meccseket. A Jags-el is kemény versenyben vannak a kalózok. Lesz itt m ég mini bajnokság az 1/1ért a tampa, az oakland és a jags hármas között:😊TheBerzerker
A raiders túl jó
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most nézem a meccseket. A Jags-el is kemény versenyben vannak a kalózok. Lesz itt m ég mini bajnokság az 1/1ért a tampa, az oakland és a jags hármas között:😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
A Pittsburgh nagyon jól játszott, szépen építették fel a támadásaikat. Szétszedték a Panthers front sevent, ami valljuk be, emberes munka. régi ismerős LeGarette Blount több mint 100 yardot futott meg egy TD-t is csinált. Szóval Schiano így utólag is bekaphatja.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ja és azt ne felejtsük el, hogy a Steelers hajnalban otthon döngölte földbe azt a Panthers-t, aki ellen sikerült kikapni. Akkor van bármi esély Pittsburgh-ben ha úgy játszik a csapat, hogy még a nagy Troy is maga alá csinál. Ennek természetesen nincs nagy realitása. Igazi meccs lesz, mert ha meg lehetne jelölni 2. számú csapatot a fórumon az nálam Steelers lenne😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mindig a Houston-t emlegetitek de az első 2 meccsen azért nem túl acélos csapatokkal játszottak. Most a 3. körben meg egy vergődő, de azért a szintén vergődő Redskinsnél és tampával kb egy szinten szenvedő Raidersnél jobb Giants el is popsizta őket rendesen, és a JJ Watt bezette betonvédelem be is nyelt 30 pontot.

Én most nagyon kíváncsi leszek, hogy a hosszabb szünet fellazítja-e Lovie elképzeléseit és mi lesz akkor ha Tedford hivja a game-eket Glennon-nak. Lehet, hogy a byeweek előtt kiderül, hogy lehet-e menni az 1/1re. Mert bár a steelers se csillog olyan szép fémszerűen mint pár éve, de még így is csúnya zakóba lehet beleszaladni Pittsburgh-ben.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Volt egy összevásárolt, bőven Top10 támadófal, futójátékkal. Top10 ST-t összerakta Toub, Angelo tényleg jó játékosokat szedett össze. Kapott egy védelmet, amit továbbvitt, és Top10 egységből csinált Top5-öt. Persze vaskos mázli is kellett a draftokon. Ez a mai napig messzire visz.
füligjimmy
OFF:
Biztos benne van Lovie keze is, de Rivera rakta inkább össze azt a csapatot szvsz. Távozott az SB után, aztán 2007-ben össze is omlott a védelem, mint a kártyavár. Utána két évig vegetáltunk valahol a középmezőny alján, majd Marinellivel táltosodott meg a D# 2010-ben.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hat igen V-Jax nem szokot kielyteni labdát ezzen a meccsen meg asszem 2 is....csupi4
tavaly is dropokkal kezdte az évet, aztán belejött.

a többi beszélgetéshez meg nem, hogy hozzászólni nem tudok értékeset, elovlasni sincs őket energiám, így 4-5 évnyi edzőcserélgetés, meg egy helyben toporgás után.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ez tetszett ez az edzőgárda elemzés. 😊 De közel jár az igazsághoz sajnos. Én nem akarok utólag okoskodni, megmondom őszintén én azt hittem Lovie "szakértelme" elég lesz ahhoz, hogy rájátszásba menjünk. Nagyot tévedtem...Cay
Amikor megtudtam, hogy ő lesz a coach én is azt hittem jó lesz. Nincsenek is egyébként túl rossz eredményei a Medvékkel, sőt... ugyanakkor az látszik, hogy itt valami látványosan nem működik és az öreg Lovie-nak halvány lila fingja nincsen, hogy mit csináljon. Lehet én a helyében nem Collins-t igazoltam voltam le először a Bengals-ból, hanem az ottani O-line edzőt, ne haragudjatok, de ha fejtetőre állok sem jut eszembe most a neve. Kibaszott jól dolgozik évek óta azzal a fallal.
Amikor edzőt kerestünk nem nagyon volt választék jó edzőkben. Volt ugye ő meg Tony Sparano és Bill o'Brien- t emlegették, hogy vezetőedzői székre pályázik. Ez utóbbi szakembert szinte végig a Texans kapcsán emlegették és végül amikor meghallgatták őt és Lovie Smith-t ( mert ha jól emlékszem ő is volt ott interjún) O'Brien-t választották. Akkor gondolkodtam is rajta, hogy miért nem Lovie-t választották, hiszen komoly vezetőedzői tapasztalattal rendelkező ember, akinek még az eredménysora sem olyan rossz. Nos így utólag már mi is láthatjuk, hogy jól döntöttek Houstonban, mert a tavalyi romokból valami épülni látszik ott, méghozzá úgy, hogy a draftolt játékosaik eddig nem is igazán tudtak hozzátenni. Szóval nem dolgozik rosszul Bill O'Brien. Hoztam már fel példának eddig is a Texans-t , mert én valami olyasmi produkcióra számítottam egyébként a csapatunktól, mint amit eddig láttam a Texans-tól, ahol a számos helyen kudarcot valló Ryan Fitzpatrick az irányító. Mégis működni látszik náluk a dolog. Szóval meg lehet ezt csinálni.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Ez tetszett ez az edzőgárda elemzés. 😊 De közel jár az igazsághoz sajnos. Én nem akarok utólag okoskodni, megmondom őszintén én azt hittem Lovie "szakértelme" elég lesz ahhoz, hogy rájátszásba menjünk. Nagyot tévedtem...

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
hat igen V-Jax nem szokot kielyteni labdát ezzen a meccsen meg asszem 2 is....
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ezt a blogon már rengetegszer leírtam Lovie a legnagyobb hibát a stáb kiválasztásánál már el is követte. Nézzük meg: Tedford szerencsétlen egy komoly műtét után. Inkább lenne neki való egy hintaszék meg otthon mrs.Tedford forró levese meg meleg kötött pulcsija. Arroyo egy katasztrófa, a büdös életben nem lesznek Glennon hibái kijavítva ha rajta múlik.Érdekes, hogy Marc Trestman pl. McCown-ból is kihozott valamit egy nem túl acélos fal mellett. Arroyo egyet hozott ki, minket a sodrunkból. Hayes- Stocker nem tudom mit művel, de az elkapóink csak vegetálnak. V-Jax olyan labdát ejtett ki a Falcons ellen, hogy azt hittem Russell shepard van a pályán, Evans meg látni, hogy messze rosszabbul alkalmazkodott eddig az NFL-hez, mint draftolt társai (pl. a csoportból mindjárt Cooks és Benjamin), akik már most csapatuk húzó emberei. Warhop eddig két dolgot művelt. A két dolog neve Oniel Cousins és Garett Gilkey. ( Mankins nem az ő transzfere) Mintha csak Cleveland gyakorló csapatból lehetne erősíteni. Mankins érkezése előtt olyan volt az egész, mintha az öt ember összhangja valahogy így nézett volna ki: Most mi van..? Nem erre..? A picsába! Mögülük meg nyöszörgő hang: Azta roha... (Puffanás, kis szünet.) Most szopattok? Frazier egy bukott edző, mondjuk legalább mögötte van valami tapasztalat. Joe Cullen egy alkoholista, Gill Byrd-nek ez az első komolyabb NFL megbízatása és cornereink pók a falon szaladgálásából nem látszik számomra kiszűrődni, hogy valami kibaszott nagy tudást hozott volna magával. Ugyanez vonatkozik Mikal Smith-re. Talán egyedül Nickerson az, akire azt mondom, hogy ide való.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, tapasztalata van, sok évvel a háta mögött pedig mégis hétről hétre úgy viselkedik, olyan fos plannel áll elő, mint valami újonc HC, akinek köze sincs a meccsekhez. Lovie seggét már a harmadik héten megmentette, hogy az első két ellenfélnél #2-3 QB-k dobáltak, egyébként úgy elpicsázták volna a bagázst egymás után háromszor, hogy azt megemlegetik. Mindig csak a türelem, de ha jön egy új FO, akkor nem árt, hogy ha érzi az ember, hogy a Schieno-féle nulláról legalább egy kicsit sikerült ellépni. De nem, nem sikerült. Szar a fal? További hány csapatnál lehetne ezt kifogásként említeni? Ezekre nem lehet rákenni mindent.
A fejétől bűzlik a hal, és ez a nagy baj.
Az meg végképp, hogy 3 hét után látni, hogy amit Lovie itt eltervezett, az egy csőd.

több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Azt nem értem én sem, hogy a szezon előtt a legtöbb szakértő meglepetéscsapatként várta a Bucs-t, hogy végre van esély a PO-ra stb.. Azért az offense-ről tényleg nem lehetett megmondani, hogy ennyire gyenge lesz, tudom már sokan elmondtátok előttem de ezzel a V-Jax Evans kettőssel széjjel lehetne szivatni csomó védelmet egy megfelelő playbookkal. McCown elég rendesen félre lett nézve, 3 meccsből 3 betli, nézzük meg Glennont kezdőként mit hoz, aztán ha vele is ilyen gány lesz az egész, akkor tényleg irány az 1/1.

A secondaryt lehet én értékelem túl, de azért egy Barron-Goldson-Verner 3asból sztem többet ki lehetne hozni, mint ez a szerencsétlenkedés, viszont összességében a védelem esetén legalább tudom azt mondani, hogy legyünk türelmesek. McCown ideje ezzel szemben nálam bőven lejárt.

Összességében én azért semmiképp sem intenék be Lovie-nak év végén, nem csinálhatjuk azt mint a magyar focival, hogy ha nincs rögtön eredmény akkor szevasz, úgy hogy évek óta konstans rosszak vagyunk. Még ha régimódi is az öreg, tapasztalata azért van.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Részemről én többet vártam a támadó egységtől is. Bár már a draft után is látszott, hogy a fal foghíjas lesz, mégis bíztam abban, hogy ha nem is jutunk a rájátszásba, a 14.-15 hét előtt előbb nem úszik el a hajó. Ehhez képest ezt lényegében három után elmondhatjuk. Sőt, azt kell mondjam, hogy már az első előszezon meccs után is értetlenül néztem, hogy ez ennyire gáz lesz? Csalódás, hiszen ennyire rossz szereplésre nem számítottam. És itt már kezdünk túl menni azon, hogy csak a támadófallal van a probléma. Ahogy Cay barátunk írta a blogon " Ez a csapat szar! Az egész." és igaza van. Viszont mi szurkolók szerintem joggal tesszük fel a kérdést, hogy miért? Mert szerintem 100 NFL-t néző embertől ha megkérdeztük volna a szezon előtt kit sorolna fel a lehetséges pozitív meglepetés csapatok között a draft után, 70 tuti belevette volna a felsorolásba a csapatot.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A támadó egység nem okoz csalódást, mert nagyjából erre lehetett számítani. A O-line még nem szokott össze, McCown még mindig érthetetlen a kezdőben, a támadó edző pedig hiányzik. Ami engem nagyon bosszant az a védelem. |8 Smith és Fraizer eddig mindig jó eredményt hoztak a védelmet tekintve, tele van a csapat jó védőjátékosokkal, mégis egy rakás szerencsétlenség az egész. McCoy és Foster sérülése ellenére se kellene ennyire széthullani, kritikán aluli sajnos, amit művelnek a pályán. Remélem fog valami változás következni, mert ez így megint csúf szezon lesz.MikeInsDale
Nem okoz csalódást?
Hát nem tudom, számomra ezzel a WR sorral ez csalódás. És úgy is vélem, hogy Glennonnal az első két meccsen is más lett volna az offenseről kialakult kép.

több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
A támadó egység nem okoz csalódást, mert nagyjából erre lehetett számítani. A O-line még nem szokott össze, McCown még mindig érthetetlen a kezdőben, a támadó edző pedig hiányzik. Ami engem nagyon bosszant az a védelem. |8 Smith és Fraizer eddig mindig jó eredményt hoztak a védelmet tekintve, tele van a csapat jó védőjátékosokkal, mégis egy rakás szerencsétlenség az egész. McCoy és Foster sérülése ellenére se kellene ennyire széthullani, kritikán aluli sajnos, amit művelnek a pályán. Remélem fog valami változás következni, mert ez így megint csúf szezon lesz.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Mi baja van LS-nek Glennonnal?silent7939
a long snappernek semmiHöri
😀 ez jó!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most minden vicc és baszogatás nélkül tényleg volt olyan aki azt gondolta, hogy ez Lovie-val, Tedford-al és McCown-al egy diadalmenet lesz?
Szerintem totál borítékolható volt, hogy ezt a brigádot ők nem fogják felrázni. Persze minket majd tuti levernek megint, de ez csak részletkérdés.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mi baja van LS-nek Glennonnal?silent7939
Papíron egyébként semmi. Folyamatosan azt hangoztatják, hogy Mike Glennon a jövő Tampában, csak épp mindent ennek ellentétesen tesznek. Folyton a rutinról meg a mobilitásról hadovál, hogy ez szól McCown mellett, Glennon ellenében. Bár nem is tudom melyikük tűnt csütörtökön is másodéves újoncnak...Cay
Ugyanezt a csontot rágtuk x éven keresztül, aztán jött Cutler. Ezt a problémát lecseréltük koordinátorra, meg támadófalra, aztán ezt a csontot rágtuk éveken keresztül. Van egy olyan Simpson család jelenet, amikor Homér egy erdőben találkozik egy mérges medvével, aztán kiderül, hogy a medvén van egy nyakörv. Ez egy olyan nyakörv, amiben elektromosság van - kérdezi magától Homér. Felrakja, megrázza az áram. Várjunk csak, nem lehetek biztos benne. Felrakja még egyszer.

A Tampa vezetősége Homér Simpson ebben a történetben. Az áram előtte megbaszott valakit, de ők inkább személyesen is meggyőződnek róla.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Mi baja van LS-nek Glennonnal?silent7939
Papíron egyébként semmi. Folyamatosan azt hangoztatják, hogy Mike Glennon a jövő Tampában, csak épp mindent ennek ellentétesen tesznek. Folyton a rutinról meg a mobilitásról hadovál, hogy ez szól McCown mellett, Glennon ellenében. Bár nem is tudom melyikük tűnt csütörtökön is másodéves újoncnak...

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi baja van LS-nek Glennonnal?silent7939
a long snappernek semmi

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mi baja van LS-nek Glennonnal?
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
4-5 éve vagyok BUCS drukker de ilyen siralmas játékot még nem láttam tőlük....
borzaszto volt néznni... első 2 forduloban nem kezdö qb játszot és most játszot egy rendes qb megis kaptuk rendesen....minden téren megérdemeljük a power ranking 32. helyét..
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Kaotikusabb helyzetű csapat szerintem nincs jelenleg a ligában (és tavaly is ez volt), pedig nagyon bírtam a Sapp-Lynch érát...mondjuk, ki nem? Talán csak a Raiders fanok nem 😛

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 501 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ott van elhibázva a dolog, hogy egyértelműen meg kellett volna próbálni Glennonra építeni. Egy sexy Rexy szintet simán tud a srác, de ezzel a McCown próbálkozással meghülyítettek mindenkit, morálisan is. Talán most majd kivételesen Smith tanul belőle, különben elmondhatja, hogy halad előre a "Pintéri úton 😛"