NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Az rendben van, hogy a Steelers az esélyesebb, ahogy lentebb is írta valaki, kb tényleg jobb lenne idén a kő papír olló. Nem is arra vagyok én most a vasárnappal kapcsolatban kíváncsi, hogy nyerünk-e, megmondom őszintén. Hanem, hogy vajon egy ilyen egetverő, a hetvenes évek végét idéző zakó után, vajon tényleg képes-e észbekapni a sok kukabúvár, hogy vajon mit rontottunk el? Hogy Banks vajon álmából is felkeltve tudja-e már váltani Johnsont a zóna határán. Vagy dolgoznak-e az Omameh - Dotson közti kommunikáción. Vagy leült-e Lovie Arroyo-val, hogy "öreg, figyi már... van egy 13 milkás elkapónk, játszassuk már kicsit..." Szóval én ezekre a dolgokra lennék kíváncsi. Mert ha a csütörtökiből nem tanulnak, akkor soha semmiből nem fognak.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Akkor egyezik az ízlésünk. 😀buccaneer
Bizony😀😀😀

Én már megmondom őszintén nemtudom pontosan hogy kötöttem ki a Bucs mellett, a Steelers mellett egyértelműen a bitang védelme miatt. Emlékszem az első meccs, amit láttam az a 2007-es superbowl volt, emiatt is áll közel a szívemhez a Giants is. Burres elkapása beleégett a retinámba. Utána kezdtem el nézni a teljes szezont és akkor ragadtam le a Tampánál, és a Steelersnél. Fura lesz ez a vasárnapi meccs. Az egyik szemem sír majd a nevet majd. Hacsak nem lesz döntetlen, de szerintem arra fizetnek a legkevesebbet😊TheBerzerker
Tévedsz...arra messze a legtöbbet fizetik 😀

Az a bizonyos Cowher úr szerintem nem 100% hogy visszavonult. Legalábbis időről időre felröppen a neve, amit persze akkor cáfolnak. Igazán furcsa lenne (szerintem neki is) ha nem a Steelers HC-je lenne és erre a posztra mostanság senkinek sincs esélye.
A Steelers futás elleni védelme egyébként kifejezetten gyenge idén. Leginkább itt látok esélyt a Tampa számára, persze ez csak akkor fog menni ha a fal összeszedi magát és nem az Atlanta elleni formájukat hozzák. Mondjuk ha valahol, akkor hazai pályán elég erősnek érzem az acélvárosiakat, hogy behúzzák ezt a meccset.Klaci79
Pont erről beszélgettünk buccaneer-el a bucs blogon, hogy én spec nem nagyon értem, hogy miért nem használja a tampa a TE game-eket. ASJ alig van használatban. Mert amellett, hogy a támadó falba is be tudna szerintem segíteni nyugodtan lehet több játékot hívni a TE-ekre. Kevés a rövid passzos meg screen játék a tampa playekben, pedig azokkal lehetne operálni abban az esetben, ha a QB-nak arra sincs ideje, hogy megvárja, amíg felfutnak a receiverek.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Oké szarul fogalmaztam. Úgy gondoltam hogy arra tesznek a legkevesebb pénzt a fogadóirodáknál.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Van ahol 14 szeres pénzt fizetnek az overtime-ra. Floyd Meyweather biztos rak rá egy-két milkát. Ő a super Bowl-on is elbukott a boroncos-sal egy magyar állam 1 éves költségvetésnyi pénzt. Jó, túloztam! De nem sokat. 😊
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Akkor egyezik az ízlésünk. 😀buccaneer
Bizony😀😀😀

Én már megmondom őszintén nemtudom pontosan hogy kötöttem ki a Bucs mellett, a Steelers mellett egyértelműen a bitang védelme miatt. Emlékszem az első meccs, amit láttam az a 2007-es superbowl volt, emiatt is áll közel a szívemhez a Giants is. Burres elkapása beleégett a retinámba. Utána kezdtem el nézni a teljes szezont és akkor ragadtam le a Tampánál, és a Steelersnél. Fura lesz ez a vasárnapi meccs. Az egyik szemem sír majd a nevet majd. Hacsak nem lesz döntetlen, de szerintem arra fizetnek a legkevesebbet😊TheBerzerker
Tévedsz...arra messze a legtöbbet fizetik 😀

Az a bizonyos Cowher úr szerintem nem 100% hogy visszavonult. Legalábbis időről időre felröppen a neve, amit persze akkor cáfolnak. Igazán furcsa lenne (szerintem neki is) ha nem a Steelers HC-je lenne és erre a posztra mostanság senkinek sincs esélye.
A Steelers futás elleni védelme egyébként kifejezetten gyenge idén. Leginkább itt látok esélyt a Tampa számára, persze ez csak akkor fog menni ha a fal összeszedi magát és nem az Atlanta elleni formájukat hozzák. Mondjuk ha valahol, akkor hazai pályán elég erősnek érzem az acélvárosiakat, hogy behúzzák ezt a meccset.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Akkor egyezik az ízlésünk. 😀buccaneer
Bizony😀😀😀

Én már megmondom őszintén nemtudom pontosan hogy kötöttem ki a Bucs mellett, a Steelers mellett egyértelműen a bitang védelme miatt. Emlékszem az első meccs, amit láttam az a 2007-es superbowl volt, emiatt is áll közel a szívemhez a Giants is. Burres elkapása beleégett a retinámba. Utána kezdtem el nézni a teljes szezont és akkor ragadtam le a Tampánál, és a Steelersnél. Fura lesz ez a vasárnapi meccs. Az egyik szemem sír majd a nevet majd. Hacsak nem lesz döntetlen, de szerintem arra fizetnek a legkevesebbet😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Akkor egyezik az ízlésünk. 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én a 90-es évektől nézek NFL-t. Vagyis hát akkortájt még csak amolyan mindenféle összefoglalót, ilyen-olyan sportcsatornákon. Amikor kialkult ez a "kedvenc csapat megválasztása" bizony benne volt nálam erősen a kalapban a Steelers is. Bucs lett belőle. Ezt a blogon már le írtam, kezdetben mindig azért néztem a csapatot, mert az istennek nem tudtam kivenni milyen logo van a sisakjukon. Akkor még a narancs-fehér szerelés volt és a Buccaneer Bruce nevű figura volt a logo, internet meg még közelben-távolban sem. Szóval mire sikerült megfejtenem mi az, már benne voltam, hogy érdekel éppen kikap vagy veszít a Bucs. Aztán a 90-es évek közepén meg megérkezett a csapathoz nagy kedvencem Mike Alstott. Na innentől egyértelmű volt. 😀 Egyébként a 90-es évek elején nagyon jó csapata volt a Steelers-nek. Egy Bill Cowher nevű fickó volt az edző akkor és nagyon tetszett a tűz, amivel égett a pálya szélén. Most talán a CBS-nél dolgozik ha jól emlékszem, vagy legalábbis valamelyik NFL-t közvetítő csatornánál. Én még őt is el tudtam volna képzelni edzőnek, amikor Lovie jött, de gondolom nem szívesen térne már vissza edzősködni. Szóval ez a csapatválasztásom kis története, aminek két érintett fele a Bucs és Steelers. 😊buccaneer
Nálam is ez a két érintett fél van. És a Steelers a No.2😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én a 90-es évektől nézek NFL-t. Vagyis hát akkortájt még csak amolyan mindenféle összefoglalót, ilyen-olyan sportcsatornákon. Amikor kialkult ez a "kedvenc csapat megválasztása" bizony benne volt nálam erősen a kalapban a Steelers is. Bucs lett belőle. Ezt a blogon már le írtam, kezdetben mindig azért néztem a csapatot, mert az istennek nem tudtam kivenni milyen logo van a sisakjukon. Akkor még a narancs-fehér szerelés volt és a Buccaneer Bruce nevű figura volt a logo, internet meg még közelben-távolban sem. Szóval mire sikerült megfejtenem mi az, már benne voltam, hogy érdekel éppen kikap vagy veszít a Bucs. Aztán a 90-es évek közepén meg megérkezett a csapathoz nagy kedvencem Mike Alstott. Na innentől egyértelmű volt. 😀 Egyébként a 90-es évek elején nagyon jó csapata volt a Steelers-nek. Egy Bill Cowher nevű fickó volt az edző akkor és nagyon tetszett a tűz, amivel égett a pálya szélén. Most talán a CBS-nél dolgozik ha jól emlékszem, vagy legalábbis valamelyik NFL-t közvetítő csatornánál. Én még őt is el tudtam volna képzelni edzőnek, amikor Lovie jött, de gondolom nem szívesen térne már vissza edzősködni. Szóval ez a csapatválasztásom kis története, aminek két érintett fele a Bucs és Steelers. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerintem egyáltalán nem lesz sima meccs,nálunk jelenleg nincs olyan,hogy állandósuló forma.A nyitó fordulóban 2 negyedig űrfoci,utána 6 negyed alatt 6 pont,majd a sima vereségnek elkönyvelt Panthers meccset még simábban nyerjük.
Persze Steel win-t várok,de sokkal nehezebbet mint a múlt héten.
Mert:
-Ha a két magas elkapótokat sikerül játékba vonni,szopunk/alacsony cornerek+középszerű talent/.
-Nincs run D,tehát ezt kell erőltetnetek/a Panthers elleni meccs nem mérvadó,ők nem is próbáltak futni ellenünk/.

Persze van egy kiemelkedően játszó Brown,Bell kettősünk javuló O fallal,és visszatért JH.
Összességében jó meccset várok,7 pontos vasas győzelemmel.😉Blitzburgh
Tényleg lehet mondani, hogy nincs egy állandó forma, azonban, hogy ezért nem lenne esélyes a Steelers az szerintem nem igaz. Sőt, én sima win-t várok, mint a legtöbb fogadóiroda.
A Browns ellen nagyképűen kijöttek egy lefutott meccs második félidejére, majdnem meg is kapták érte a büntetést. A Ravens ellen buta hibákat követtünk el, ráadásul nekik minden nekünk semmi sem sikerült, ami azért elég ritka. Nyilván mi nem fogunk úgy játszani minden meccsen, mint a Panthers elleni második félidőben, de azért a jelenlegi Tampa nem is Panthers szintjén van. Nagyon sajnálom, mert nem kellene ennek így lennie, de rendre nem jönnek be a húzások, mindig van valami ami megakasztja a fejlődést. Viszont tény az is, hogy már most úgy mehetnek ki a pályára, hogy minden mindegy alapon és ez nem biztos, hogy kedvez nekünk. Az Atlanta ellen sikerült sorban eladni a labdákat, de Doug Martin most nem fogja ezt a szívességet megtenni, így a futás jobban mehet, még gyengébb fallal is. Hogy aztán a Steelers O mit tud hozzátenni, na az a nagy kérdés, de én bízom benne, hogy itt dől el a párharc és akkor tényleg jól jöhetünk ki belőle.Klaci79
Én Rainey-től most többet várok. Oké, hogy Martin már aktív, de igazából senki se tudja, hogy milyen állapotban van. Az Atlanta elleni meccset hagyjuk is, de a Rams ellen azért csak összefutkosott 144 yardot 6,5 átlaggal. Igaz, hogy a Steelers futás elleni védelme papíron jobb, mint a Rams-é, de azért nem ég és föld a különbség.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Szerintem egyáltalán nem lesz sima meccs,nálunk jelenleg nincs olyan,hogy állandósuló forma.A nyitó fordulóban 2 negyedig űrfoci,utána 6 negyed alatt 6 pont,majd a sima vereségnek elkönyvelt Panthers meccset még simábban nyerjük.
Persze Steel win-t várok,de sokkal nehezebbet mint a múlt héten.
Mert:
-Ha a két magas elkapótokat sikerül játékba vonni,szopunk/alacsony cornerek+középszerű talent/.
-Nincs run D,tehát ezt kell erőltetnetek/a Panthers elleni meccs nem mérvadó,ők nem is próbáltak futni ellenünk/.

Persze van egy kiemelkedően játszó Brown,Bell kettősünk javuló O fallal,és visszatért JH.
Összességében jó meccset várok,7 pontos vasas győzelemmel.😉Blitzburgh
Tényleg lehet mondani, hogy nincs egy állandó forma, azonban, hogy ezért nem lenne esélyes a Steelers az szerintem nem igaz. Sőt, én sima win-t várok, mint a legtöbb fogadóiroda.
A Browns ellen nagyképűen kijöttek egy lefutott meccs második félidejére, majdnem meg is kapták érte a büntetést. A Ravens ellen buta hibákat követtünk el, ráadásul nekik minden nekünk semmi sem sikerült, ami azért elég ritka. Nyilván mi nem fogunk úgy játszani minden meccsen, mint a Panthers elleni második félidőben, de azért a jelenlegi Tampa nem is Panthers szintjén van. Nagyon sajnálom, mert nem kellene ennek így lennie, de rendre nem jönnek be a húzások, mindig van valami ami megakasztja a fejlődést. Viszont tény az is, hogy már most úgy mehetnek ki a pályára, hogy minden mindegy alapon és ez nem biztos, hogy kedvez nekünk. Az Atlanta ellen sikerült sorban eladni a labdákat, de Doug Martin most nem fogja ezt a szívességet megtenni, így a futás jobban mehet, még gyengébb fallal is. Hogy aztán a Steelers O mit tud hozzátenni, na az a nagy kérdés, de én bízom benne, hogy itt dől el a párharc és akkor tényleg jól jöhetünk ki belőle.
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
NBA-ben a Warriorsnak drukkolok, kábé hasonló volt a szisztéma szurkolásom első 7 évében 1 PO részvételt leszámítva, és végre jó a csapat, szóval azt mondom, Tampában is csak ki kell várni... 😀Tibes
Már csak egy kérdés maradt. Hány éve szurkolsz a Bucsnak?ulpianus
Nekik még csak 2010 óta, szóval türelmes vagyok (még) 😀

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
És állítólag mostmár úgy néz ki, hogy Tedford az egész szezont kihagyja, és helyette Arroyo lesz. Persze ezt hivatalosan úgy kommunikálják, hogy Tedford megmarad papíron a posztján. Szerintem mostmár jobb lenne a kő papír ollóval döntenék el a hátralévő meccsek eredményeit.TheBerzerker
0-16 😒'peach
Szóval még így se lesz egyetlen tampai győzelem sem? Szomorú vagyok |8

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
És állítólag mostmár úgy néz ki, hogy Tedford az egész szezont kihagyja, és helyette Arroyo lesz. Persze ezt hivatalosan úgy kommunikálják, hogy Tedford megmarad papíron a posztján. Szerintem mostmár jobb lenne a kő papír ollóval döntenék el a hátralévő meccsek eredményeit.TheBerzerker
0-16 😒'



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
És állítólag mostmár úgy néz ki, hogy Tedford az egész szezont kihagyja, és helyette Arroyo lesz. Persze ezt hivatalosan úgy kommunikálják, hogy Tedford megmarad papíron a posztján. Szerintem mostmár jobb lenne a kő papír ollóval döntenék el a hátralévő meccsek eredményeit.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A két magas elkapónkat három forduló alatt nem sikerült játékba hozni, a támadófal pedig centi helyet sem bírt nyitni még az Atlanta védőfalán sem. Soroljam még? 😊buccaneer
Igen pont ezt akartam mondani, hogy hiába van 2 bitangjó elkapó akik 6 méter magasak és gyorsak mint a fing ha nincsenek játékba hozva mert:
1. a fal olyan siralmas, hogy addig se képesek feltartani az ellen d lineját, hogy legyen idejük felfutni.
2. olyan fos a gameplan, hogy alapból nem kapnak labdát
3. ha kapnak a. kiejtik, b. kiverik a kezükből.

Tudom, hogy a sleelers játéka elég rapszódikus, és talán, de csak talán, ha szar napot fognak ki és a szerencse és a környező bolygók együttállása olyan 3 órát képez, hogy minden összejön akkor van esély arra, hogy pariban lehet a két csapat és a bucs be tudja húzni a meccset. Oké, negatív vagyok.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
NBA-ben a Warriorsnak drukkolok, kábé hasonló volt a szisztéma szurkolásom első 7 évében 1 PO részvételt leszámítva, és végre jó a csapat, szóval azt mondom, Tampában is csak ki kell várni... 😀Tibes
Már csak egy kérdés maradt. Hány éve szurkolsz a Bucsnak?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Ez nagyon szánalmas franchise-ra nézve!Évről évre eltelik 4-5 forduló és a szurkolóknak már a jövő évi draft 1/1 várományos irányítói a beszédtémája. Persze okkal, hozzáteszem. De ez tényleg szánalmas. Kezd olyan lenni, mint a magyar klubcsapatok a nemzetközi kupákban. Azok a szeptembert nem élik meg, a Bucs az októbert. Lehet Tampában sokan néznek magyar focit?buccaneer
NBA-ben a Warriorsnak drukkolok, kábé hasonló volt a szisztéma szurkolásom első 7 évében 1 PO részvételt leszámítva, és végre jó a csapat, szóval azt mondom, Tampában is csak ki kell várni... 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
A két magas elkapónkat három forduló alatt nem sikerült játékba hozni, a támadófal pedig centi helyet sem bírt nyitni még az Atlanta védőfalán sem. Soroljam még? 😊
több mint 9 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Szerintem egyáltalán nem lesz sima meccs,nálunk jelenleg nincs olyan,hogy állandósuló forma.A nyitó fordulóban 2 negyedig űrfoci,utána 6 negyed alatt 6 pont,majd a sima vereségnek elkönyvelt Panthers meccset még simábban nyerjük.
Persze Steel win-t várok,de sokkal nehezebbet mint a múlt héten.
Mert:
-Ha a két magas elkapótokat sikerül játékba vonni,szopunk/alacsony cornerek+középszerű talent/.
-Nincs run D,tehát ezt kell erőltetnetek/a Panthers elleni meccs nem mérvadó,ők nem is próbáltak futni ellenünk/.

Persze van egy kiemelkedően játszó Brown,Bell kettősünk javuló O fallal,és visszatért JH.
Összességében jó meccset várok,7 pontos vasas győzelemmel.😉
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ez nagyon szánalmas franchise-ra nézve!Évről évre eltelik 4-5 forduló és a szurkolóknak már a jövő évi draft 1/1 várományos irányítói a beszédtémája. Persze okkal, hozzáteszem. De ez tényleg szánalmas. Kezd olyan lenni, mint a magyar klubcsapatok a nemzetközi kupákban. Azok a szeptembert nem élik meg, a Bucs az októbert. Lehet Tampában sokan néznek magyar focit?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Amúgy lehet hülyeséget mondok, de ha kell back up Glennon mögé nem érné meg Tebow-t leigazolni? Hír értéke tuti lenne😊TheBerzerker
Az a baj, hogy csak hírértéke lenne. De ha vigasztal a dolog és ez az év végül kuka lesz, akkor Mariota megoldja a jövőt. És akkor tényleg lezárul végre a QB mizéria nálatok.Klaci79
Nemtudom...oké, hogy Heisman esélyes, de ahogy egy kedves (egyébként Steelers szurkoló) barátom mondta, az Oregon elég nagy macskajancsikkal játszik.TheBerzerker
Azért Mariotát én bevállalnám, ha nem lenne még 2-3 évig Big Ben. Élmény nézni a játékát, ami persze nem jelent semmit NFL szinten, de most szegény ember miből főzzön. Jövőre nem látok jobb opciót a kalózoknak. Két év múlva látnék Hackenberg személyében, de ki akar addig várni? 😀Klaci79
Goff >>> Hackenberg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy lehet hülyeséget mondok, de ha kell back up Glennon mögé nem érné meg Tebow-t leigazolni? Hír értéke tuti lenne😊TheBerzerker
vagy kezdőbe, vagy sehova!

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Amúgy lehet hülyeséget mondok, de ha kell back up Glennon mögé nem érné meg Tebow-t leigazolni? Hír értéke tuti lenne😊TheBerzerker
Az a baj, hogy csak hírértéke lenne. De ha vigasztal a dolog és ez az év végül kuka lesz, akkor Mariota megoldja a jövőt. És akkor tényleg lezárul végre a QB mizéria nálatok.Klaci79
Nemtudom...oké, hogy Heisman esélyes, de ahogy egy kedves (egyébként Steelers szurkoló) barátom mondta, az Oregon elég nagy macskajancsikkal játszik.TheBerzerker
Azért Mariotát én bevállalnám, ha nem lenne még 2-3 évig Big Ben. Élmény nézni a játékát, ami persze nem jelent semmit NFL szinten, de most szegény ember miből főzzön. Jövőre nem látok jobb opciót a kalózoknak. Két év múlva látnék Hackenberg személyében, de ki akar addig várni? 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Amúgy lehet hülyeséget mondok, de ha kell back up Glennon mögé nem érné meg Tebow-t leigazolni? Hír értéke tuti lenne😊TheBerzerker
Az a baj, hogy csak hírértéke lenne. De ha vigasztal a dolog és ez az év végül kuka lesz, akkor Mariota megoldja a jövőt. És akkor tényleg lezárul végre a QB mizéria nálatok.Klaci79
Nemtudom...oké, hogy Heisman esélyes, de ahogy egy kedves (egyébként Steelers szurkoló) barátom mondta, az Oregon elég nagy macskajancsikkal játszik.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin