Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Ahhoz képest, hogy azt hittem DE fronton leszünk talán a legmélyebbek, ahhoz képest katasztrófa eddig az egész. Szinte abszolút nincs felőlük nyomás. Nekem eddig Johnson is nagy csalódás sérülés ide vagy oda.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Csak legyen az a DE strapabíróbb, mint Clowney! 😊buccaneer
Na igen...szegény jól megszívta😕

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Csak legyen az a DE strapabíróbb, mint Clowney! 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem láttam a meccset sajnos (BUCS appon követtem csak végig), de nekem úgy tünt, hogy:
1. az első 2 negyed katasztrófa lehetett. Ha jól emlékszem 2 negyed után Glennon neve mellett nem volt még 50 yard sem. Ez azért elég gáz.
2. nemtudom, hogyan jött össze ez a 113 yardnyi büntetés de az rengeteg meccset eldöntő tényetző volt úgy gondolom. Ebben amúgy mennyire volt benne Goodell keze? Gondolok itt a sokat vitatott Illegal Contactokra.

Glennon-ra én már tavaly is azt mondtam, hogy egy korrekt amolyan Alex Smith féle game meneger-t lehetne belőle nevelni, ami a BUCS-nak tökéletesen elég lenne egy jó meneteléshez. Én ahogy tavaly se úgy idén se benne látom a hibákat. Kommunikációs problémák, gyenge támadófal, és kiegyensúlyozatlan D line jellemzi a csapatot. Ha jó draftpikket tudunk szerezni (ami szar szezont jelentne) én se biztos, hogy most QB-t választanék. Azt hiszem lenne hova választani egy Clowney szintű vadállatot a csapatba!TheBerzerker
Ez a meccs nem Glennonon múlt szerintem. Szegény az első negyedben pl nem tudom hányszor dobta meg a huszon yardokat, csak Collins miatt folyton visszafújkálták pl. Az interceptionnél Murphy-t kijebbrakta két kézzel a védője mégsem fújták be. Mondhatjuk a szitura, hogy tovább lehetett engedni, csak ha már idén elvileg erre nagyon figyelnek, és nekünk szétfújták a meccset, akkor azt is be lehetett volna nyugodtan. A fumble-nél EDS korán indított, Jackson épp szaladt még mögötte keresztbe, és pont akkor dobta el a labdát, Glennon nem is látta szerintem, hogy indított. A safety-nél meg Mankins cserélte el magát nagyon csúnyán. Lemaradt az emberéről, csak utánanyúlni tudott már, Glennon inkább benyelte mint hogy dobjon egy pick-six-et. A labdási sem voltak olyan pontatlanok mint a statok mutatják. ASJ kb. négy passzt kapott, ebből egy nem esett ki a kezei közül kb. de mind jó helyre dobta Glennon.Cay
Ezzel megint csak az előző hozzászólásom 2. bekezdését erősíted meg😊
Egy szó mint száz, azt hiszem nem is lehet kérdés, hogy Glennon-nak kell lennie a kezdő QB-nak.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nem láttam a meccset sajnos (BUCS appon követtem csak végig), de nekem úgy tünt, hogy:
1. az első 2 negyed katasztrófa lehetett. Ha jól emlékszem 2 negyed után Glennon neve mellett nem volt még 50 yard sem. Ez azért elég gáz.
2. nemtudom, hogyan jött össze ez a 113 yardnyi büntetés de az rengeteg meccset eldöntő tényetző volt úgy gondolom. Ebben amúgy mennyire volt benne Goodell keze? Gondolok itt a sokat vitatott Illegal Contactokra.

Glennon-ra én már tavaly is azt mondtam, hogy egy korrekt amolyan Alex Smith féle game meneger-t lehetne belőle nevelni, ami a BUCS-nak tökéletesen elég lenne egy jó meneteléshez. Én ahogy tavaly se úgy idén se benne látom a hibákat. Kommunikációs problémák, gyenge támadófal, és kiegyensúlyozatlan D line jellemzi a csapatot. Ha jó draftpikket tudunk szerezni (ami szar szezont jelentne) én se biztos, hogy most QB-t választanék. Azt hiszem lenne hova választani egy Clowney szintű vadállatot a csapatba!TheBerzerker
Ez a meccs nem Glennonon múlt szerintem. Szegény az első negyedben pl nem tudom hányszor dobta meg a huszon yardokat, csak Collins miatt folyton visszafújkálták pl. Az interceptionnél Murphy-t kijebbrakta két kézzel a védője mégsem fújták be. Mondhatjuk a szitura, hogy tovább lehetett engedni, csak ha már idén elvileg erre nagyon figyelnek, és nekünk szétfújták a meccset, akkor azt is be lehetett volna nyugodtan. A fumble-nél EDS korán indított, Jackson épp szaladt még mögötte keresztbe, és pont akkor dobta el a labdát, Glennon nem is látta szerintem, hogy indított. A safety-nél meg Mankins cserélte el magát nagyon csúnyán. Lemaradt az emberéről, csak utánanyúlni tudott már, Glennon inkább benyelte mint hogy dobjon egy pick-six-et. A labdási sem voltak olyan pontatlanok mint a statok mutatják. ASJ kb. négy passzt kapott, ebből egy nem esett ki a kezei közül kb. de mind jó helyre dobta Glennon.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem láttam a meccset sajnos (BUCS appon követtem csak végig), de nekem úgy tünt, hogy:
1. az első 2 negyed katasztrófa lehetett. Ha jól emlékszem 2 negyed után Glennon neve mellett nem volt még 50 yard sem. Ez azért elég gáz.
2. nemtudom, hogyan jött össze ez a 113 yardnyi büntetés de az rengeteg meccset eldöntő tényetző volt úgy gondolom. Ebben amúgy mennyire volt benne Goodell keze? Gondolok itt a sokat vitatott Illegal Contactokra.

Glennon-ra én már tavaly is azt mondtam, hogy egy korrekt amolyan Alex Smith féle game meneger-t lehetne belőle nevelni, ami a BUCS-nak tökéletesen elég lenne egy jó meneteléshez. Én ahogy tavaly se úgy idén se benne látom a hibákat. Kommunikációs problémák, gyenge támadófal, és kiegyensúlyozatlan D line jellemzi a csapatot. Ha jó draftpikket tudunk szerezni (ami szar szezont jelentne) én se biztos, hogy most QB-t választanék. Azt hiszem lenne hova választani egy Clowney szintű vadállatot a csapatba!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
A warriors legalább eljut rájátszásig mostanában. 😊 De nem lesz bajnok, a San Antonio ismételni fog! 😀
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Kezdeném a pozitívumokkal, sztem nem kell QB-t draftolni, engem Glennon eléggé meggyőzött az elmúlt 2 meccsen, a mostani sem rajta ment el. Emellett a McCoy-David-Barron 3ast is mindenképpen meg kell tartani, ha köréjük építjük a D-t, azon az oldalon nem lesznek gondok.

Sztem a hangnememen keresztül is átjön, hogy az idei szezonnal mint olyannal már nem érdemes számolgatni. Az O-Lineról sokat elmond, hogy ez volt az idei legjobb teljesítménye, nagyon amatőrnek látszanak sajnos, Collinst is idehoztuk a nyáron aztán dobálják rá a zászlókat folyamat. Ezt a szegmenst kell leginkább megerősíteni, mert a futójátékunk is ezért ilyen kataszrófális, de ezzel már szezon eleje óta tisztában vagyunk. A másik fő probléma a secondary, igaz most Verner is egész tűrhetőt hozott, de én mind a drafton, mind a szabadügynök piacon a támadófal mellett a csapat ezen részére koncentrálnék.

Ja és mindenképpen szerezzünk egy tapasztalt O-Coordinatort is 😀

És akkor ahogy a másik Major League kedvencemnél, a Golden State Warriorsnál is hangoztattuk évekig, most mondanám, hogy: "Jövőre bajnokok leszünk!" 😀😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Abszolút egyet értek Cay szavaival. Ez a védelem most összességében nagyon gyenge volt. Eddig legalább a futás elleni védelmünk működött. Most az sem. A baj az, hogy tegnap pl. ránéztem a Colts mérkőzésére, ahol egy hajszálnyival sincsenek jobb nevek szerintem a védelemben, mint nálunk mégis csodálatosan együtt működött a front seven és a secondary és szerintem egy igen erős Ravens-t gyűrtek maguk alá. Mondjuk az tény, hogy jelen pillanatban talán nekik van a legerősebb offense-ük. De én továbbra sem értem, nálunk miért nem tud soha egyben az egész működni! Vagy ez működik, vagy az, vagy egyik sem, de minden együtt, nem is tudom volt-e ilyen az elmúlt jó pár évben.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Csak sikerült partiban maradni egy sokpontos meccsen. Ezt én sem gondoltam volna előzőleg. viszont fáj a szívem, mert most nyerhettünk volna. Ahogy a Steelers elleni meccsre azt mondtam, hogy inkább ők bukták el, mint mi nyertük, most ezt fordítva érzem. Ezt a meccset mi buktuk el.buccaneer
A következő írtam:
Ha a Saints támadósora úgy játszik, ahogy tud, akkor hiába a szar D, ezzel a Bucs támadósorral nem tudtok versenyezni egy sokpontos meccsen.

Amíg és amikor Brees és a Saints O úgy játszott, ahogy az elvárható lenne, akkor nem voltatok versenyben. Brees két INT-je hozta közelebb a meccset, amiből igazából egyért kellett megdolgozni, a pick6 ajándék volt. Ezt a meccset meg sem nyerhették volna, ha a Saints O nem betlizik az első félidő végén-második elején. De ebben semmi meglepetés nincs, tavalyi meccsen amikor nem voltak INT-ek, 14 ponttal többet is csináltunk.

Az a baj, hogy a Bucs O két drive-ban nézett ki úgy, ahogy egy versenyképes NFL O kinéz, az TD is lett. A meccs maradék részében inkább fejetlen csirkének nézett ki sokszor, főleg a OL a millió büntetéssel. Így nem lehet meccset nyerni. Ha állandósítani tudjátok ezt az előbbi szintet, akkor ez a csapat versenyképes lehet, mert a D úgy néz ki összekapta magát az atlantai pofon után.Gyurma Pappa
Szerintem azért nem volt olyan összeszedett ez a #D. Így az 511 benyalt yarddal. A futás elleni védelem nagyon gyenge volt. Páran viszont nagyon jó meccset hoztak (Barron, David, McCoy), őket azért sajnálom. Viszont az tény, hogy amíg az offense nem tud kiegyensúlyozott teljesítményt hozni, addig semmi keresnivalónk sehol. Leginkább pedig a fallal van gond mindig. Folyamatos kommunikációs hibák, pl a safety-nél. Ez már a szezon ötödik meccse, de Collinsra folyton dobálják az ilyen baromságokból adódóan a zászlókat. És az a durva, hogy az idény egészét nézve, még ma volt a legjobb a támadófal talán...

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Csak sikerült partiban maradni egy sokpontos meccsen. Ezt én sem gondoltam volna előzőleg. viszont fáj a szívem, mert most nyerhettünk volna. Ahogy a Steelers elleni meccsre azt mondtam, hogy inkább ők bukták el, mint mi nyertük, most ezt fordítva érzem. Ezt a meccset mi buktuk el.buccaneer
A következő írtam:
Ha a Saints támadósora úgy játszik, ahogy tud, akkor hiába a szar D, ezzel a Bucs támadósorral nem tudtok versenyezni egy sokpontos meccsen.

Amíg és amikor Brees és a Saints O úgy játszott, ahogy az elvárható lenne, akkor nem voltatok versenyben. Brees két INT-je hozta közelebb a meccset, amiből igazából egyért kellett megdolgozni, a pick6 ajándék volt. Ezt a meccset meg sem nyerhették volna, ha a Saints O nem betlizik az első félidő végén-második elején. De ebben semmi meglepetés nincs, tavalyi meccsen amikor nem voltak INT-ek, 14 ponttal többet is csináltunk.

Az a baj, hogy a Bucs O két drive-ban nézett ki úgy, ahogy egy versenyképes NFL O kinéz, az TD is lett. A meccs maradék részében inkább fejetlen csirkének nézett ki sokszor, főleg a OL a millió büntetéssel. Így nem lehet meccset nyerni. Ha állandósítani tudjátok ezt az előbbi szintet, akkor ez a csapat versenyképes lehet, mert a D úgy néz ki összekapta magát az atlantai pofon után.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Csak sikerült partiban maradni egy sokpontos meccsen. Ezt én sem gondoltam volna előzőleg. viszont fáj a szívem, mert most nyerhettünk volna. Ahogy a Steelers elleni meccsre azt mondtam, hogy inkább ők bukták el, mint mi nyertük, most ezt fordítva érzem. Ezt a meccset mi buktuk el.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Félreérthető voltam, ha azt érezted, hogy ez most egy könnyű meccs lesz nekünk. Abszolút nem, sőt ha százalékosan kellene az esélyeket kifejezni én olyan 85-15-öt mondanék a Saints javára. De nagyjából ilyen esélyekkel mentünk Pittsburgh-be is. És nem érzem azt sem, hogy ez a Saints most erősebb lenne a Steelers-nél.buccaneer
Ha a Saints támadósora úgy játszik, ahogy tud, akkor hiába a szar D, ezzel a Bucs támadósorral nem tudtok versenyezni egy sokpontos meccsen. Ha beszarik az O, akkor meg úgy is mindegy, majd lesz valami...

több mint 9 éve
buccaneer 490
Jabari Greer lesérült, Jonathan Vilma már nem volt a régi, Malcolm Jenkins és Roman Harper távozott, de gondolom úgy számoltak, hogy majd a Vaccaro-Byrd kettős ütni fog. buccaneer
Greer azért a korban is benne volt már, Vilma úgy szintén, és ráadásul két éve végig sérült volt. A másik két csodáról meg annyit, hogy 3 évig egyhuzamban volt a liga leggyengébb S párosa a Jenkins-Harper páros. Vaccaro tavaly gond nélkül játszotta le Harper a sérüléséig, el is ment a csoport Harperen (a Panthers elleni idegenbeli meccsen ő szopta be az utolsó drive-ban azt a nagy playt, ami a TD-hez vezetett, meg előtte sem muzsikált túl jól). Jenkins-szen elment a SF elleni 2011-es PO meccs, azóta sem javult sokat, tény hogy akarásban elől járt mindig, most a Philyben valahogy magára talált, minden bizonnyal nem érezte túl jól magát már NOLA-ban, de ebbe ugye nem látunk bele.

Byrd elvesztése fájó, de nem véletlenül nem engedte Loomis, hogy a Falcons elvigye Rafael Bush-t, aki a elég jó FS, csak ugye más stílus, mint Byrd. Byrdöt azért hoztuk, hogy megoldja a legnagyobb tavalyi problémánkat: a labdaszerzést. Hát ez nem jött be. Úgyhogy most visszatérünk a Vaccaro-Bush smash-mouth safety pároshoz, ők ketten hasonlóak, mint a Goldson-Whitner páros volt SF-ben, csak Vaccaro jobb mint Whitner valaha, és szerintem Bush is lehet jobb, mint Goldson volt, pár tény, hogy mindkettőjüknek van még mit tanulnia.

A legnagyobb bajunk nem az, hanem hogy megszűnt a pass rush, mint olyan, és így meg kurva nehéz bármit csinálni. Szerényebben kellett volna az offseasonben talán, ki tudja.

Érdekes meccs lesz, de azért a SD-ban, olyan vérmes reményekkel nem lennék a helyetekben. Paytonnal a kispadon (2012-es szezont nem igazán számolja bele senki a Payton-era-ba, érthető okokból) 2010 január 2-a óta nem kaptunk ki a Dome-ban, egy floridai csapattól, aminek az irányítója Josh Freeman volt. 😊 Azon meccsen lesérült a Saints minden RB-je, az akkor még emelkedőben lévő csillag Jimmy Graham, és gyakorlatilag az egész secondary. Ráadásul egy olyan meccsen, ahol mindegy volt, de ezeken a sérüléseken (nyilván ezer más dolgon is) gyakorlatilag elment a SEA elleni PO meccs.

Másik oldalról, ha nyertek, az igen komoly indikátora annak, hogy a Saints ez évi szezonja egy elég nagy kuka, mert lássuk be, ez a Bucs, khm, hát nem jó.Gyurma Pappa
Félreérthető voltam, ha azt érezted, hogy ez most egy könnyű meccs lesz nekünk. Abszolút nem, sőt ha százalékosan kellene az esélyeket kifejezni én olyan 85-15-öt mondanék a Saints javára. De nagyjából ilyen esélyekkel mentünk Pittsburgh-be is. És nem érzem azt sem, hogy ez a Saints most erősebb lenne a Steelers-nél.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Miért? Volt már aki 7-9-el nyert csoportot. 😊buccaneer
Seattle Seahawks 2010-es szezon.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Jabari Greer lesérült, Jonathan Vilma már nem volt a régi, Malcolm Jenkins és Roman Harper távozott, de gondolom úgy számoltak, hogy majd a Vaccaro-Byrd kettős ütni fog. buccaneer
Greer azért a korban is benne volt már, Vilma úgy szintén, és ráadásul két éve végig sérült volt. A másik két csodáról meg annyit, hogy 3 évig egyhuzamban volt a liga leggyengébb S párosa a Jenkins-Harper páros. Vaccaro tavaly gond nélkül játszotta le Harper a sérüléséig, el is ment a csoport Harperen (a Panthers elleni idegenbeli meccsen ő szopta be az utolsó drive-ban azt a nagy playt, ami a TD-hez vezetett, meg előtte sem muzsikált túl jól). Jenkins-szen elment a SF elleni 2011-es PO meccs, azóta sem javult sokat, tény hogy akarásban elől járt mindig, most a Philyben valahogy magára talált, minden bizonnyal nem érezte túl jól magát már NOLA-ban, de ebbe ugye nem látunk bele.

Byrd elvesztése fájó, de nem véletlenül nem engedte Loomis, hogy a Falcons elvigye Rafael Bush-t, aki a elég jó FS, csak ugye más stílus, mint Byrd. Byrdöt azért hoztuk, hogy megoldja a legnagyobb tavalyi problémánkat: a labdaszerzést. Hát ez nem jött be. Úgyhogy most visszatérünk a Vaccaro-Bush smash-mouth safety pároshoz, ők ketten hasonlóak, mint a Goldson-Whitner páros volt SF-ben, csak Vaccaro jobb mint Whitner valaha, és szerintem Bush is lehet jobb, mint Goldson volt, pár tény, hogy mindkettőjüknek van még mit tanulnia.

A legnagyobb bajunk nem az, hanem hogy megszűnt a pass rush, mint olyan, és így meg kurva nehéz bármit csinálni. Szerényebben kellett volna az offseasonben talán, ki tudja.

Érdekes meccs lesz, de azért a SD-ban, olyan vérmes reményekkel nem lennék a helyetekben. Paytonnal a kispadon (2012-es szezont nem igazán számolja bele senki a Payton-era-ba, érthető okokból) 2010 január 2-a óta nem kaptunk ki a Dome-ban, egy floridai csapattól, aminek az irányítója Josh Freeman volt. 😊 Azon meccsen lesérült a Saints minden RB-je, az akkor még emelkedőben lévő csillag Jimmy Graham, és gyakorlatilag az egész secondary. Ráadásul egy olyan meccsen, ahol mindegy volt, de ezeken a sérüléseken (nyilván ezer más dolgon is) gyakorlatilag elment a SEA elleni PO meccs.

Másik oldalról, ha nyertek, az igen komoly indikátora annak, hogy a Saints ez évi szezonja egy elég nagy kuka, mert lássuk be, ez a Bucs, khm, hát nem jó.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Jabari Greer lesérült, Jonathan Vilma már nem volt a régi, Malcolm Jenkins és Roman Harper távozott, de gondolom úgy számoltak, hogy majd a Vaccaro-Byrd kettős ütni fog. Én Byrd esetében már a leigazolása után is azt gondoltam, hogy van kockázat a transzferben. Persze nem azért mert rossz játékos, hanem biztos emlékeztem a Pro Bowl meccsre, ahol sérülés miatt le kellett jönnie. Na ez egy ilyen éve lesz, gondoltam. Igaz nem meniszkusz problémára gondoltam, hanem inkább mindenféle húzódásokra, ez igaz.
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
A Saintsre rájár a rúd. Nemrég olvastam egy cikket, hogy milyen komoly játékosokat engedtek el, hogy leigazolják Jairis Byrdöt, akinek most sikerült szezon végéig lesérülni..

Remélem jó kis meccset játszunk ma velük 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Miért? Volt már aki 7-9-el nyert csoportot. 😊
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Érdekesség nr. 2: az volt az utolsó szezon, amint PO-ba jutottatok, 9-7, nem túl veretes mérleggel nyertétek a csoportot.Gyurma Pappa
Igaz😕TheBerzerker
Nem cinkelni akartalak, csak tényleg érdekes.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Érdekesség nr. 2: az volt az utolsó szezon, amint PO-ba jutottatok, 9-7, nem túl veretes mérleggel nyertétek a csoportot.Gyurma Pappa
Igaz😕

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Érdekesség nr. 2: az volt az utolsó szezon, amint PO-ba jutottatok, 9-7, nem túl veretes mérleggel nyertétek a csoportot.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Érdekességek vol.1

A tampa egyik emlékezetes utolsó pillanatbeli győzelme egy vasárnapi meccsen 2007ben éppen a Saints ellen volt. Az akkori Bucs QB egy bizonyos Luke McCown volt, Josh McCown öccse, aki jelenleg Drew Brees backup-ja. Luke McCown akkor a sérült Jeff Garcia helyére ugrott be és élete legjobb teljesítményét nyújtva verte meg irányításával a Bucs a Saints-t. Több mint 300 yardot dobált szét, amihez 2 td is párosult.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
És jön Stanzi?
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nálam? 😊 Én imádom a jó futó és a jó fullback játékot. Szóval nekem már a két TE is sok. 😊 Ezek a 4-5 WR felállások meg pláne. Persze nem vitatom, hogy tud az eredményes lenni.