Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk minden sorozat megszakad egyszer, de azért az félő, hogy a Saints 2012 decembere óta nem kapott ki otthon. 😊buccaneer
Egyrészt, másrészt azt is mutatták a hajnali meccsen, hogy otthon a NO offense durva pontot átlagol, míg a védelem kb. feleannyi pontot kap, mint idegenben. Húzós lesz az, Breesék otthon más csapatnak tűnnek.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Mondjuk minden sorozat megszakad egyszer, de azért az félő, hogy a Saints 2012 decembere óta nem kapott ki otthon. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most nézegetem Glennon statjait és a pályán is érződött, hogy bár jobb volt mint McCown azért nem volt túl veretes. 79-es ratinget hozott össze úgy hogy csak 1szer adta el a labdát. Látszik, hogy a passz pontossággal volt nagy baja. Mondjuk azt is leszarom ha 200 kísérletből hozza össze azt a 25-30 átadás amivel sikerül nyerni😀 Mondjuk azért jó lenne ezen javítani. De talán tényleg jó lesz ez az irány, csak Arroyo kellene kibaszni, de őt nagyon!TheBerzerker
Ha csak 20 yardos deep ballokat hívnak Glennonra nem lesz sokkal jobb a pontossága. ASJ-n meg látszik h király lesz csak olyan szar a fal h muszáj kihasználni az egyébként durván alulértékelt blokkolási képességeit.empty taxi
Pedig érdemes lesz pár hosszút megeresztenie a Saints ellen ha bírja majd a fal előtte, mert nincs nagyon normális CB New Orleans-ban. A futás elleni védelmük is elég középszer, szóval lesz ott keresnivalója Martin-nak meg Rainey-nek is. Pláne úgy, hogy a 4,5-es a Tampai futás átlag egy elég jó helyre rangsorolja a kalózainikat. Egy jó gameplan-el verhetőek most. Ha csak a Dallas elleni nagy zakó után nem kapnak magukhoz.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Most nézegetem Glennon statjait és a pályán is érződött, hogy bár jobb volt mint McCown azért nem volt túl veretes. 79-es ratinget hozott össze úgy hogy csak 1szer adta el a labdát. Látszik, hogy a passz pontossággal volt nagy baja. Mondjuk azt is leszarom ha 200 kísérletből hozza össze azt a 25-30 átadás amivel sikerül nyerni😀 Mondjuk azért jó lenne ezen javítani. De talán tényleg jó lesz ez az irány, csak Arroyo kellene kibaszni, de őt nagyon!TheBerzerker
Ha csak 20 yardos deep ballokat hívnak Glennonra nem lesz sokkal jobb a pontossága. ASJ-n meg látszik h király lesz csak olyan szar a fal h muszáj kihasználni az egyébként durván alulértékelt blokkolási képességeit.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ja és még valami...csoportállás.

Saints-et kiütötték, a Panthers és a Falcons IR listája lassan hosszabb, mint a roster. Tavaly a panthers 1-3ról nyert csoportot. Meg kell érezni a vérszagot és szét kell tépni mindenkit, aki útba kerül!😀TheBerzerker
Azért ennél szerényebben 😀
Bár örülnék a Tampa sikerének, de a tegnapi meccs is azt mutatja, hogy egy komoly győzelem után igencsak nagyot lehet koppanni.
Ráadásul nem tudom mi lesz Evans-el, de súlyosnak tűnt sajnos a sérülése. (remélem hamar visszatér)Nélküle nehezebb lesz.
Ráadásul nem lesz védelem ilyen adakozó a sárgákkal sem.Klaci79
Jó hát ebben volt egy jó nagy adag túlzás. De nekünk már ennek is örülni kell😊TheBerzerker
Jaja most legalább 1 hétig nyeregben érezhetjük magunkat 😀😀Tibes
Legyünk egy kicsit bizakodóbbak ha kérhetem!😊
Még akkoris ha a jövő héten New Orleans-ba kell utazni. Vannak ott is gondok bőven, és úgy érzem emiatt foghatóak. Azért az a 17 pont, amit összehoztak Dallasban nem túl acélos, hogy némi vicces szófordulattal éljek. A Dallasi total defense csak 1 hellyel van a tampai felett. Ezt a Saints-et szerintem simán lehetne 20 pont alatt tartani. Ismétlem...lehetne!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Ja és még valami...csoportállás.

Saints-et kiütötték, a Panthers és a Falcons IR listája lassan hosszabb, mint a roster. Tavaly a panthers 1-3ról nyert csoportot. Meg kell érezni a vérszagot és szét kell tépni mindenkit, aki útba kerül!😀TheBerzerker
Azért ennél szerényebben 😀
Bár örülnék a Tampa sikerének, de a tegnapi meccs is azt mutatja, hogy egy komoly győzelem után igencsak nagyot lehet koppanni.
Ráadásul nem tudom mi lesz Evans-el, de súlyosnak tűnt sajnos a sérülése. (remélem hamar visszatér)Nélküle nehezebb lesz.
Ráadásul nem lesz védelem ilyen adakozó a sárgákkal sem.Klaci79
Jó hát ebben volt egy jó nagy adag túlzás. De nekünk már ennek is örülni kell😊TheBerzerker
Jaja most legalább 1 hétig nyeregben érezhetjük magunkat 😀😀

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ja és még valami...csoportállás.

Saints-et kiütötték, a Panthers és a Falcons IR listája lassan hosszabb, mint a roster. Tavaly a panthers 1-3ról nyert csoportot. Meg kell érezni a vérszagot és szét kell tépni mindenkit, aki útba kerül!😀TheBerzerker
Azért ennél szerényebben 😀
Bár örülnék a Tampa sikerének, de a tegnapi meccs is azt mutatja, hogy egy komoly győzelem után igencsak nagyot lehet koppanni.
Ráadásul nem tudom mi lesz Evans-el, de súlyosnak tűnt sajnos a sérülése. (remélem hamar visszatér)Nélküle nehezebb lesz.
Ráadásul nem lesz védelem ilyen adakozó a sárgákkal sem.Klaci79
Jó hát ebben volt egy jó nagy adag túlzás. De nekünk már ennek is örülni kell😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Ja és még valami...csoportállás.

Saints-et kiütötték, a Panthers és a Falcons IR listája lassan hosszabb, mint a roster. Tavaly a panthers 1-3ról nyert csoportot. Meg kell érezni a vérszagot és szét kell tépni mindenkit, aki útba kerül!😀TheBerzerker
Azért ennél szerényebben 😀
Bár örülnék a Tampa sikerének, de a tegnapi meccs is azt mutatja, hogy egy komoly győzelem után igencsak nagyot lehet koppanni.
Ráadásul nem tudom mi lesz Evans-el, de súlyosnak tűnt sajnos a sérülése. (remélem hamar visszatér)Nélküle nehezebb lesz.
Ráadásul nem lesz védelem ilyen adakozó a sárgákkal sem.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen, a Saints elleni beharangozóm erre lesz kiélezve. 😊 Glennon meg igen, jól érzi a pálya közepét de a szélre bűn rosszul passzol.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ja és még valami...csoportállás.

Saints-et kiütötték, a Panthers és a Falcons IR listája lassan hosszabb, mint a roster. Tavaly a panthers 1-3ról nyert csoportot. Meg kell érezni a vérszagot és szét kell tépni mindenkit, aki útba kerül!😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most nézegetem Glennon statjait és a pályán is érződött, hogy bár jobb volt mint McCown azért nem volt túl veretes. 79-es ratinget hozott össze úgy hogy csak 1szer adta el a labdát. Látszik, hogy a passz pontossággal volt nagy baja. Mondjuk azt is leszarom ha 200 kísérletből hozza össze azt a 25-30 átadás amivel sikerül nyerni😀 Mondjuk azért jó lenne ezen javítani. De talán tényleg jó lesz ez az irány, csak Arroyo kellene kibaszni, de őt nagyon!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
A győzelmünk kulcsa szerintem a Glennon- Murphy játékkapcsolat volt, ami már az előszezon alatt is működött. Egy 3.számú elkapótól 99 yard nem rossz.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
 pbs.twimg.com/tweet_video/BypPpynIMAEikbf.mp4

röhögök!!!😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ja és bár azt nem néztem, hogy ASJ mennyi blokknál volt a falban, de elkapóként megint nagyon keveset volt használva. Talán ha 2-3 labdát kapott.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Első meccs amit élőben végig néztem.. 😀 Lehet gyakrabban kéne innentől 😊

Nem volt egyszerű menet, de kijárt a srácoknak a győzelem a múltheti után, nagyot küzdöttek. Glennon nem brillírozott, de mérföldekkel jobb volt McCown-nál. Elég sok dobása nem oda ment, ahova kellett volna, de a végén csak sikerült megtalálnia Vincent Jacksont, aki ezt leszámítva az egész meccsen ismét csak csalódás volt. Louis Murphy volt egyértelműen a nyerőember, nameg a védőfal is nagyot játszott a sackekkel meg futás ellen, a secondaryt inkább nem minősíteném. A Pittsburgh meg magát verte meg, rengeteg volt a buta szabálytalanság, nameg Big Bennek is megköszönhetjük hogy 2x is túldobta Antonio Brownt az utolsó negyedben.

A lényeg, hogy megcsillant némi reménysugár és Arroyo is javított a mérlegén 😀😀

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Gratulálok én is! De azért pár gondolat...

1. Megvan végre az első győzelem, de azért lássuk be, hogy ezt a meccset csak 35-40%ban nyerték meg kedvenc kalózaink, mert 60-65%ben a steelers vesztette el. Több mint 120 yardnyi büntetéssel és 5 sackkel nem lehet meccset nyerni. Az, hogy ennek ellenére s steelers meccsben maradt az a tampai offense szegénységi bizonyítványa. Vannak biztató jelek, mert 1-2 playben Glenonnak már akár 3-4 mp-e is volt passzolni, de összességében ez kevés. A fal javuló tendenciát mutat és jó az út de van még hova fejlődni.

2. Az teljesen egyértelmű, hogy Glenonnak kell lennie a kezdőnek. Kulcs szituációkban sokkal higgadtabb mint McCown, és nem adogatja el a labdát mint egy hülyegyerek. Arroyo jelenléte viszont nemhogy a stadionban, de Floridában is teljességgel indokolatlan. 4. negyedben 1.58nál 2 és 10re hosszú passzokat hívni amikor még 13 yard-ra vagy az endzone-tól elképesztően nagy OC hiba. Legalább 1 futást kellett volna hívni a 1.rst downért, és simán le lehetett volna pörgetni az órát. Ugyanakkor meg 2 és 30ra középső futást hívott. No Komment. Komolyan mondom még az is jobb lenne ha McCown lenne az OC. Legalább idősebb mint Arroyo.

Sajnálom kicsit a steelerst mert a Ravens behúzta a maga meccsét.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Gratulálok kedves felebarátaim. Szép volt!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Huhúúúú, Josh iz ar kóterbekk!!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mondjuk biztos nem könnyű neki, mert amikor körbevette magát ezzel a stábbal nyilván nem az volt a célja, hogy kudarcot valljon. Ugyanakkor úgy látom rendkívül nehezére esik a változtatás, lényegében annak a beismerése, hogy rosszul döntött számos helyen a pozíciók betöltésénél. Ráadásul évad közben változtatgatni tényleg gázos. De én azt mondom inkább esnénk rajta túl most, hogy legalább évad végére összeálljon valami, aztán a következő évet már onnan egy kész dologról lehetne kezdeni. Igaz hogy külső pályán, de legalább szöges cipőben és nem mezítláb.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem volt elég neki 3 siralmas meccs, hogy lássa a dolgok egészét és azt, hogy hol kell változtatnia? Magában. 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Lovie pont nem nyilatkozott egyértelműen, mert megint a szokásos szöveget nyomta, hogy meg kell nézni a dolgok egészét, és vizsgálni kell hol kell változtatni. Semmi konkrétum. Gondolom mindezt fapofával. Egyébként a 10 nap tényleg jól jön egy ilyen zakó után. Csak én úgy érzem, hogy ez a Bucs most több sebtől vérzik, mint amiből ennyi idő alatt fel lehet épülni.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
egy biztos, nekünk nagyon bejött a 10 nap felkészülés...na persze nem ilyen pofonból kellett felállni és elég komplett volt a csapat is, de látványosan jót tett a hosszú idő az tutiKlaci79
Én már azzal is elégedett lennék ha nem az eddig megszokott töketlen támadójátékot kell majd néznem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
egy biztos, nekünk nagyon bejött a 10 nap felkészülés...na persze nem ilyen pofonból kellett felállni és elég komplett volt a csapat is, de látványosan jót tett a hosszú idő az tuti
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az rendben van, hogy a Steelers az esélyesebb, ahogy lentebb is írta valaki, kb tényleg jobb lenne idén a kő papír olló. Nem is arra vagyok én most a vasárnappal kapcsolatban kíváncsi, hogy nyerünk-e, megmondom őszintén. Hanem, hogy vajon egy ilyen egetverő, a hetvenes évek végét idéző zakó után, vajon tényleg képes-e észbekapni a sok kukabúvár, hogy vajon mit rontottunk el? Hogy Banks vajon álmából is felkeltve tudja-e már váltani Johnsont a zóna határán. Vagy dolgoznak-e az Omameh - Dotson közti kommunikáción. Vagy leült-e Lovie Arroyo-val, hogy "öreg, figyi már... van egy 13 milkás elkapónk, játszassuk már kicsit..." Szóval én ezekre a dolgokra lennék kíváncsi. Mert ha a csütörtökiből nem tanulnak, akkor soha semmiből nem fognak.Cay
Ráadásul Lovie is lenyilatkozta azt, hogy látja, hogy amit eddig csináltak az nem működik és változtatni kell. Kérdés, hogy ez mennyire volt szar marketing blabla és mennyire gondolja ezt komolyan. Tény, hogy itt most vasárnap az lesz a nagy kérdés, hogy látunk-e változást a játékstílusban. Mégha nem is lesz egyből eredményes.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Az rendben van, hogy a Steelers az esélyesebb, ahogy lentebb is írta valaki, kb tényleg jobb lenne idén a kő papír olló. Nem is arra vagyok én most a vasárnappal kapcsolatban kíváncsi, hogy nyerünk-e, megmondom őszintén. Hanem, hogy vajon egy ilyen egetverő, a hetvenes évek végét idéző zakó után, vajon tényleg képes-e észbekapni a sok kukabúvár, hogy vajon mit rontottunk el? Hogy Banks vajon álmából is felkeltve tudja-e már váltani Johnsont a zóna határán. Vagy dolgoznak-e az Omameh - Dotson közti kommunikáción. Vagy leült-e Lovie Arroyo-val, hogy "öreg, figyi már... van egy 13 milkás elkapónk, játszassuk már kicsit..." Szóval én ezekre a dolgokra lennék kíváncsi. Mert ha a csütörtökiből nem tanulnak, akkor soha semmiből nem fognak.