Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 236
Amúgy lehet hülyeséget mondok, de ha kell back up Glennon mögé nem érné meg Tebow-t leigazolni? Hír értéke tuti lenne😊TheBerzerker
Az a baj, hogy csak hírértéke lenne. De ha vigasztal a dolog és ez az év végül kuka lesz, akkor Mariota megoldja a jövőt. És akkor tényleg lezárul végre a QB mizéria nálatok.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Amúgy lehet hülyeséget mondok, de ha kell back up Glennon mögé nem érné meg Tebow-t leigazolni? Hír értéke tuti lenne😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerződést kapott Louis Murphy és elküldték a gyakorló csapatból Ka'Lial Glaud.ot, Kimario McFadden-t, és Adrian Robinson-t.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
csóri Tedford nem bírta a dolgot, az jön le a hírekből, hogy idén már nem bíznak benne.
pont egy szezon közbeni OC-váltás kellett még :/

annyi a jó hír mostanában csak, hogy McCoy kéztörése nem súlyos, nagy mák, hogy megúsztukThrasher
Ez megint vezetői hiba amúgy. Nemtudom ki gondolhatta komolyan, hogy Tedford egy ilyen műtét után 2-3 héttel bevethető lesz egy ilyen stresszes munkakörben. Már korábban el kellett volna kezdeni dolgozni az utánpótlásán. De reméljük mihamarabb felépül és mielőbbi jobbulást kívánok neki innen a kárpár medencéből😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem jön jól, ez igaz. Ugyanakkor muszáj valaki az offense élére. Valaki, akit nem úgy hívnak, hogy Marcus Arroyo.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
csóri Tedford nem bírta a dolgot, az jön le a hírekből, hogy idén már nem bíznak benne.
pont egy szezon közbeni OC-váltás kellett még :/

annyi a jó hír mostanában csak, hogy McCoy kéztörése nem súlyos, nagy mák, hogy megúsztuk
több mint 9 éve
buccaneer 490
Adná az ég, hogy látnám, amint az ellenfél védőfala földbe döngöli! Legalább testközelből érezné, milyen faszságokat csinál. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
De egyébként hozzátartozik, hogy azért kell egy tartalék irányító. McCown sérült, most ha Glennonnal is történne ne adj isten valami, ki áll be? Arroyo? 😊Cay
Cousins.😀😀😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
De egyébként hozzátartozik, hogy azért kell egy tartalék irányító. McCown sérült, most ha Glennonnal is történne ne adj isten valami, ki áll be? Arroyo? 😊

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
😀 Én sem azt mondtam, hogy le kell igazolni. Pont azt mondom, hogy mobilis , de ugyanakkor az elkapóinkat onnantól kb. nem is kell a rosterre tenni, mert csak a helyet foglalják. Én sem tartom jó opciónak. Hajdan azt mondták róla, hogy teljesen olyan, mint Cam newton. Igen, mobilis. Viszont amíg Cam tud passzolni is, addig ő nem.buccaneer
De attól még olyan😊
Azon az apróságon meg, hogy nem annyira pontos ne akadjunk fenn😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
😀 Én sem azt mondtam, hogy le kell igazolni. Pont azt mondom, hogy mobilis , de ugyanakkor az elkapóinkat onnantól kb. nem is kell a rosterre tenni, mert csak a helyet foglalják. Én sem tartom jó opciónak. Hajdan azt mondták róla, hogy teljesen olyan, mint Cam newton. Igen, mobilis. Viszont amíg Cam tud passzolni is, addig ő nem.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mondjuk olyan falhoz, mint amivel elkezdtük az idényt, ilyen irányító való. Csak az a gond, hogy passzolni nem igazán tud pontosan. akkora a szórása mint egy Remington 870-esnek.buccaneer
😀😀😀

Mindenképpen kell Glennon elé egy olyan irányító, aki tavaly még a lélektani 70-es rateinget se érte el. Köszi! Mert ha le lesz igazolva még azt is kinézem, hogy beteszik elé kezdőnek.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mondjuk olyan falhoz, mint amivel elkezdtük az idényt, ilyen irányító való. Csak az a gond, hogy passzolni nem igazán tud pontosan. akkora a szórása mint egy Remington 870-esnek.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Először én is azt hittem csak poén, de tényleg workout-on van. 😀

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Höri
Ez komoly? Először azt hittem április van. Még back upnak is pénzkidobás.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mondjuk csak az az egy szépséghibája volt, hogy Cam Newton valami elképesztően szarul mozgott. Látszik rajta, hogy nincs teljesen rendben. De egyébként valóban, a Steelers simán szétcincált egy elit védelmet.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Megnéztem a Steelets-Panthers meccset. Ha úgy fog játszani a steelers ahogy a panthers ellen akkor ki se kell menni a pályára. Én a következő gondokat látom.

1. Bell és Blount olyan szintet futotta szét az egyébként nem szar panthers védelmet, hogy már szinte sírtam a gyönyörtől. Az első helyre rangsorolt steelers futó szekció konkrétan szét fogja futni a tampai védelmet.

2. Mivel a pass rush-unk se volt túl acélos ezért úgy gondolom teljesen felesleges ezzel erőlködni, mert alapból köztudott, hogy Big Ben igazi szabadulóművész, de a panthers ellen olyan szinten dobálta másod és harmad szándékból a labdákat Brown, de még Miller felé is, hogy elképesztő. Ha a steelers offense megállítása a cél (márpedig az), akkor úgy gondolom, hogy a corner back szekciónak kell összekapnia magát de keményen, hogy levadásszák Brown-t és Wheaton-t. Nem hiszem, hogy lesz tampai sack a meccsen.

3. Támadófallal nemtudom mi lesz. Lesz végül Mankins? Ha nem lesz akkor Keasel és kedves barátai okozta nyomás miatt szegény Glennon többet fog fekve tölteni a pályán mint állva. Newton-ra is olyan nyomást eresztett rá a pittsburgh-i fal, hogy szinte nem is volt olyan game ahol legalább ne siettették volna. Iszonyatos nyomás alatt kellett játszania. Húzta is a bokáját, a végén Anderson fejezte be a meccset.

Összegezve úgy gondolom, hogy nem túl sok jót vizionálhatunk a vasárnap estére. Szerintem elég sima steelers győzelem lesz. A kérdés az, hogy mennyire sikerült helytállni és tompítani a vereség élét.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Futóként lehet őt használni. 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
V-Jax csuklótörést szenvedett... megvan a sok drop oka. Bár azt írják nem komoly, és egy meccset sem fog kihagyni. Pedig ha négy labdát akar ejteni egy meccsen, lehet jobb lenne. Amúgy milyen az a nem komoly csukló törés? Repedés lehet esetleg?

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Meg a Ramsesekkel. Rams, Jags, Bucs, Raiders... Jó kis csoport lenne a National Looser League-benD11
mi tágabbak vagyunk? 😮
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A Raiders szerintem is össze fog azért kaparni egy pár győzelmet, de pl. a Titans könnyen végezhet nagyon hátul, ha Locker ennyire nem vigyáz a labdára. A Jags meg már otthonosan mozog itt a tabella végén 😊buccaneer
Lassan össze kéne járnunk sörözni a jags szurkolókkal😀TheBerzerker
Meg a Ramsesekkel. Rams, Jags, Bucs, Raiders... Jó kis csoport lenne a National Looser League-ben
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ja a sör néha segít. 😀 Mondjuk olyan meccsen mint a Falcons elleni már az sem elég, rövid kell! Whisky, hubi, ami jagermeister, ami éppen van otthon. 😊 Bortles most is elszórta kétszer a labdát, de gondolom majd idővel belejön. A Jags szurkolóknak várniuk kell még arra a megváltásra. 😊 Nálunk meg hát reméljük a legjobbakat, de ahogy néztem ezt a Steelers-Panthers meccset, én már annak is örülni fogok, ha Pittsburgh-ben megizzadnak a hazaiak ellenünk. Mert ez a Brown gyerek pl. olyan lazán kapja szét a sec-ünket, ha olyan hülyén játszunk mint múltkor, hogy közben fagyizni fog.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Most jön Bortles, és megváltja a Jagst! 😊 A Raiders-nél viszont van baj rendesen, ráadásul a sérülések sem segítik őket. Nálunk kíváncsi leszek jövőhéten mennyire segített ez a bazi nagy zakó abban, hogy mindenki átértékelje a dolgokat. Illetve, hogy Tedford - Glennon a pályán átlendít -e végre minket a sikertelenségen. Bár én nem nagyon hiszem, hogy ez a képlet hiányzó darabkája. Valóban e között a három csapat között fog eldőlni szerintem is az 1/1

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A Raiders szerintem is össze fog azért kaparni egy pár győzelmet, de pl. a Titans könnyen végezhet nagyon hátul, ha Locker ennyire nem vigyáz a labdára. A Jags meg már otthonosan mozog itt a tabella végén 😊buccaneer
Lassan össze kéne járnunk sörözni a jags szurkolókkal😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin