Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ricky Stanzi itt járt workouton.iktriad
pff...igazi "főnyeremény" lenne.TheBerzerker
hajaj, valaki bannoltatni szeretné magát :p

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Megint Glennon fog kezdeni vasárnap, és úgy néz ki nem műtik meg McCown ujját. Szerintem kihúzzák a byeweek-ig. Remélem utána is marad Mike "the neck" Glennon a kezdőben.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ricky Stanzi itt járt workouton.iktriad
pff...igazi "főnyeremény" lenne.TheBerzerker
Még nem játszott soha az NFLben, szóval lehet, hogy az lenne. Már ha leigazoljátok.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ricky Stanzi itt járt workouton.iktriad
pff...igazi "főnyeremény" lenne.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ricky Stanzi itt járt workouton.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem nagyon van időm egyetemi focit nézni, nem tudom ott milyen arányban használnak a megszokottnál több elkapót, de szerintem egyre gyakoribb ez már az NFL-ben is. Jó persze aláírom, ez csapatfüggő. 😊buccaneer
Én se vagyok annyira benne. A Bowlokat szoktam megnézni, de amennyire én tudom kevés TE-et használnak az egyetemi ligában. De ezt a nagy szakértők majd megmondják. ezt én se vágom annyira.

Mondjuk a sovány fal miatt tampában nem sokra mennének TE nélkül😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem nagyon van időm egyetemi focit nézni, nem tudom ott milyen arányban használnak a megszokottnál több elkapót, de szerintem egyre gyakoribb ez már az NFL-ben is. Jó persze aláírom, ez csapatfüggő. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Dennis Allen kirakása kapcsán azon gondolkodtam, hogy van egyébként épkézláb edző a piacon aki át tudná venni Arroyo helyét? Vagy ennek csak jövőre lehet realitása?TheBerzerker
A playbookot úgyse írnák át komolyabban, arról viszont való igaz el lehetne gondolkodni h nincs-e vki aki jobban ért a játékhíváshoz. Mondjuk a támadó edzői stábban Arroyot leszámítva nincs olyan akinek tapasztalata van play calling terén.empty taxi
Az ő tapasztalata se túl veretes azért. A mérhetetlenül "brutális" Wyoming-ban, vagy Southern Miss-ben betöltött OC karrierje nem éppen a csúcsra peredesztinálja...TheBerzerker
Jim Harbaugh helye kissé megingott a 49-ersnél. Állítólag nem is csak a botladozás miatt, az öltözőben is probléma van, mert a játékosok nem csípik a szigorát. Ha ez megtörrténne ( bár szezon vége előtt szerintem semmiképp) őt én megfelelőnek tartanám akár az OC pozíció betöltésére is. Kicsi viszont a realitása. Egyetemi edzők között biztos akad egyébként, de velük kapcsolatban nem vagyok képben. Terry Shea nevével találkoztam, aki ha jól tudom olyan neveket edzett mint RG III, Matthew Stafford bár mondjuk Josh Freeman is ide tartozik. 😊 Egyébként azért ugrott be mert a múltkor pont nekem is ez jutott eszembe, aztán megpróbáltam utánaolvasni. Az ő nevére emlékszem és azt hiszem nincs csapata. Van NFL tapasztalata is, de már meg nem mondom melyik csapatoknál. A Rams meg a Bears rémlik.buccaneer
Az a baj, hogy pont az offense tekintetében sokszor nagyon más az NCAA amennyire én tudom. Nagyon sok edző emiatt nem válik be az NFL-ben és sok van, aki nem is akar az NFL-be menni. Az NCAA-ben dübörög a spread offense, amit az NFL-ben nem nagyon szeretnek.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Dennis Allen kirakása kapcsán azon gondolkodtam, hogy van egyébként épkézláb edző a piacon aki át tudná venni Arroyo helyét? Vagy ennek csak jövőre lehet realitása?TheBerzerker
A playbookot úgyse írnák át komolyabban, arról viszont való igaz el lehetne gondolkodni h nincs-e vki aki jobban ért a játékhíváshoz. Mondjuk a támadó edzői stábban Arroyot leszámítva nincs olyan akinek tapasztalata van play calling terén.empty taxi
Az ő tapasztalata se túl veretes azért. A mérhetetlenül "brutális" Wyoming-ban, vagy Southern Miss-ben betöltött OC karrierje nem éppen a csúcsra peredesztinálja...TheBerzerker
Jim Harbaugh helye kissé megingott a 49-ersnél. Állítólag nem is csak a botladozás miatt, az öltözőben is probléma van, mert a játékosok nem csípik a szigorát. Ha ez megtörrténne ( bár szezon vége előtt szerintem semmiképp) őt én megfelelőnek tartanám akár az OC pozíció betöltésére is. Kicsi viszont a realitása. Egyetemi edzők között biztos akad egyébként, de velük kapcsolatban nem vagyok képben. Terry Shea nevével találkoztam, aki ha jól tudom olyan neveket edzett mint RG III, Matthew Stafford bár mondjuk Josh Freeman is ide tartozik. 😊 Egyébként azért ugrott be mert a múltkor pont nekem is ez jutott eszembe, aztán megpróbáltam utánaolvasni. Az ő nevére emlékszem és azt hiszem nincs csapata. Van NFL tapasztalata is, de már meg nem mondom melyik csapatoknál. A Rams meg a Bears rémlik.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Az új Bud Light reklám Warren Sappal. 😊

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Groin lett megerősítve. Állítólag nem számítanak hosszú kihagyásra. Sztem saints ellen nem fog játszani, de után rendben lesz.D11
2-3 hét a hírek szerint.
8. hétre várják a visszatérését.Stez
Ott lesz Murhpy V-Jax mellett. Meg gondolom beugrik Herron, ha már emlegettük Arroyo kapcsán.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Groin lett megerősítve. Állítólag nem számítanak hosszú kihagyásra. Sztem saints ellen nem fog játszani, de után rendben lesz.D11
2-3 hét a hírek szerint.
8. hétre várják a visszatérését.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Dennis Allen kirakása kapcsán azon gondolkodtam, hogy van egyébként épkézláb edző a piacon aki át tudná venni Arroyo helyét? Vagy ennek csak jövőre lehet realitása?TheBerzerker
A playbookot úgyse írnák át komolyabban, arról viszont való igaz el lehetne gondolkodni h nincs-e vki aki jobban ért a játékhíváshoz. Mondjuk a támadó edzői stábban Arroyot leszámítva nincs olyan akinek tapasztalata van play calling terén.empty taxi
Az ő tapasztalata se túl veretes azért. A mérhetetlenül "brutális" Wyoming-ban, vagy Southern Miss-ben betöltött OC karrierje nem éppen a csúcsra peredesztinálja...TheBerzerker
True. Btw egyébként már a Wyomingban is játékosa volt Herron.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Dennis Allen kirakása kapcsán azon gondolkodtam, hogy van egyébként épkézláb edző a piacon aki át tudná venni Arroyo helyét? Vagy ennek csak jövőre lehet realitása?TheBerzerker
A playbookot úgyse írnák át komolyabban, arról viszont való igaz el lehetne gondolkodni h nincs-e vki aki jobban ért a játékhíváshoz. Mondjuk a támadó edzői stábban Arroyot leszámítva nincs olyan akinek tapasztalata van play calling terén.empty taxi
Az ő tapasztalata se túl veretes azért. A mérhetetlenül "brutális" Wyoming-ban, vagy Southern Miss-ben betöltött OC karrierje nem éppen a csúcsra peredesztinálja...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Dennis Allen kirakása kapcsán azon gondolkodtam, hogy van egyébként épkézláb edző a piacon aki át tudná venni Arroyo helyét? Vagy ennek csak jövőre lehet realitása?TheBerzerker
A playbookot úgyse írnák át komolyabban, arról viszont való igaz el lehetne gondolkodni h nincs-e vki aki jobban ért a játékhíváshoz. Mondjuk a támadó edzői stábban Arroyot leszámítva nincs olyan akinek tapasztalata van play calling terén.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Dennis Allen kirakása kapcsán azon gondolkodtam, hogy van egyébként épkézláb edző a piacon aki át tudná venni Arroyo helyét? Vagy ennek csak jövőre lehet realitása?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Most direkt megnéztem, a Carolina verte meg őket akkor, szóval az is egy NFC South derbi volt. De nagyon nehéz menet lesz! Még az 1-3 ellenére is őket tartom jelenleg a legerősebbnek a csoportban.buccaneer
Jó hát persze. Ha az NFC south-ot nézem szerintem is a Saints vagy a Panthers között fog eldőlni a csoportgyőzelem. De azért had bizakodjunk már😊
Steelers ellen is úgy kellett menni a Heinz Field-re, hogy akkora zakó lesz mint a ház.TheBerzerker
Az a jó sportban, hogy nem mindig a legjobb nyer. 😊 Lehet most sem lesz meg a papírforma. Meglátjuk! 😊
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 pbs.twimg.com/tweet_video/BypPpynIMAEikbf.mp4

röhögök!!!😀TheBerzerker
K nagy volt, meg is lepett, hogy nem játszották vissza. ez ugye azután az Antonio Brown passz után volt, azért is olyan feszült Lansanah
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Groin lett megerősítve. Állítólag nem számítanak hosszú kihagyásra. Sztem saints ellen nem fog játszani, de után rendben lesz.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Az a jó az NFC South-ban, hogy ott senkit sem szabad leírni. Kivéve talán minket, velünk évről évre ez történik. Hozzáteszem gyakorta rászolgálunk. De viccet félretéve itt tényleg olyan csapatok vannak, akikben mindig benne van a PO szereplés, ha felszívják magukat. Illetve a betli is ott lebeg rendszeresen.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most direkt megnéztem, a Carolina verte meg őket akkor, szóval az is egy NFC South derbi volt. De nagyon nehéz menet lesz! Még az 1-3 ellenére is őket tartom jelenleg a legerősebbnek a csoportban.buccaneer
Jó hát persze. Ha az NFC south-ot nézem szerintem is a Saints vagy a Panthers között fog eldőlni a csoportgyőzelem. De azért had bizakodjunk már😊
Steelers ellen is úgy kellett menni a Heinz Field-re, hogy akkora zakó lesz mint a ház.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Most direkt megnéztem, a Carolina verte meg őket akkor, szóval az is egy NFC South derbi volt. De nagyon nehéz menet lesz! Még az 1-3 ellenére is őket tartom jelenleg a legerősebbnek a csoportban.buccaneer
Payton-eraban a Superdome-ban minden csoportriválistól kaptunk már ki, sok mindenki mástól nem is (2012-t ne nézzük, akkor Payton ugye "pihent"). Tavaly a nagy Seahawks zakó után a Panthers is lelkesen jött a SD-ba 😊

Otthon a O 28 pont felett átlagol, a D meg 15 körül kap.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Most direkt megnéztem, a Carolina verte meg őket akkor, szóval az is egy NFC South derbi volt. De nagyon nehéz menet lesz! Még az 1-3 ellenére is őket tartom jelenleg a legerősebbnek a csoportban.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mondjuk minden sorozat megszakad egyszer, de azért az félő, hogy a Saints 2012 decembere óta nem kapott ki otthon. 😊buccaneer
Majd ez lesz a dopping. Nincs annál szebb, mint amikor egy ilyen sorozatot egy csoportrivális szakít meg😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk minden sorozat megszakad egyszer, de azért az félő, hogy a Saints 2012 decembere óta nem kapott ki otthon. 😊buccaneer
Egyrészt, másrészt azt is mutatták a hajnali meccsen, hogy otthon a NO offense durva pontot átlagol, míg a védelem kb. feleannyi pontot kap, mint idegenben. Húzós lesz az, Breesék otthon más csapatnak tűnnek.