Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mi baja van LS-nek Glennonnal?
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
4-5 éve vagyok BUCS drukker de ilyen siralmas játékot még nem láttam tőlük....
borzaszto volt néznni... első 2 forduloban nem kezdö qb játszot és most játszot egy rendes qb megis kaptuk rendesen....minden téren megérdemeljük a power ranking 32. helyét..
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Kaotikusabb helyzetű csapat szerintem nincs jelenleg a ligában (és tavaly is ez volt), pedig nagyon bírtam a Sapp-Lynch érát...mondjuk, ki nem? Talán csak a Raiders fanok nem 😛

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ott van elhibázva a dolog, hogy egyértelműen meg kellett volna próbálni Glennonra építeni. Egy sexy Rexy szintet simán tud a srác, de ezzel a McCown próbálkozással meghülyítettek mindenkit, morálisan is. Talán most majd kivételesen Smith tanul belőle, különben elmondhatja, hogy halad előre a "Pintéri úton 😛"
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 868 — Deion Sanders for president!
Esküszöm mintha direkt Smith kirúgatására mennének. Sajnálom, hogy ilyen szánalmasra sikerült az első félidő és remélem jobbak lesztek az év végére. Kellene egy kis vér pár játékosba.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Szerintem tök jól játszott a Tampa. Amennyit én láttam a meccsből, abban volt egy remek elkapott TD, majd jó védekezés, picksix, és utána megint leparancsolták az Atlantát.
Igaz, hogy csak a negyedik negyed 6. percében kapcsoltam be a tv-t, de amit én láttam a meccsből, az 14-0 a Tampának.

Bocsi Tampa fanok, legközelebb, korábban kelek, hátha ez a titka 😉James007
Mondjuk itt ehhez a 4. negyedhez hozzátartozik, hogy Matt Ryan, és a Falcons elkapók ekkor már rárakták a grillre a húspogikat a pálya szélén, és csapkodták fel a miller lite-okat. Míg a Tampa küzdött a speciális egység elkapóival, a Falcons utánpótlásával, a szertáros kisfiával, és a cheerleaderek koreográfusával a pályán kb. 😀Cay
Volt egy piilanat, hogy az öreg Blank csevegett Mattyvel a pálya szélén. Látszott a szemében a kimondatlan "na azért, kisköcsögök, na azért. Hát tudtok ti játszani."

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Szerintem tök jól játszott a Tampa. Amennyit én láttam a meccsből, abban volt egy remek elkapott TD, majd jó védekezés, picksix, és utána megint leparancsolták az Atlantát.
Igaz, hogy csak a negyedik negyed 6. percében kapcsoltam be a tv-t, de amit én láttam a meccsből, az 14-0 a Tampának.

Bocsi Tampa fanok, legközelebb, korábban kelek, hátha ez a titka 😉James007
Mondjuk itt ehhez a 4. negyedhez hozzátartozik, hogy Matt Ryan, és a Falcons elkapók ekkor már rárakták a grillre a húspogikat a pálya szélén, és csapkodták fel a miller lite-okat. Míg a Tampa küzdött a speciális egység elkapóival, a Falcons utánpótlásával, a szertáros kisfiával, és a cheerleaderek koreográfusával a pályán kb. 😀

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Doug Martin játszott?Minitron
Pálya szélén a sapkájával 😀

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Doug Martin játszott?

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Szerintem tök jól játszott a Tampa. Amennyit én láttam a meccsből, abban volt egy remek elkapott TD, majd jó védekezés, picksix, és utána megint leparancsolták az Atlantát.
Igaz, hogy csak a negyedik negyed 6. percében kapcsoltam be a tv-t, de amit én láttam a meccsből, az 14-0 a Tampának.

Bocsi Tampa fanok, legközelebb, korábban kelek, hátha ez a titka 😉
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mondtunk mi már mindent az elmúlt évek során. Csak nem jön be. Most mondjuk azt, hogy jövőre úgyse sikerül! Hátha ez beválik. 😀
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nem kell csüggedni. Innen már csak feljebb van.TheBerzerker
Mondtuk tavaly.. 😀buccaneer
Tavaly nem azt mondtuk, hogy majd jövőre? 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem kell csüggedni. Innen már csak feljebb van.TheBerzerker
Mondtuk tavaly.. 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem kell csüggedni. Innen már csak feljebb van.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Az első két mérkőzésen azért a védelem tartotta magát, bár a passz elleni védekezés ott sem volt túl fényes. Az offense viszont mindhárom estben katasztrófális volt. Ezt az eredmény ismeretében úgy is le merem írni, hogy még nem láttam ezt a Falcons elleni derbit.buccaneer
Ezen nem is lehet csodálkozni. Egy olyan csávó hívja a playeket aki eddig nem sok jót tudott felmutatni . (Bucs QB coach Marcus Arroyo. Has been part of 19 losses in last 20 games. 0-6 Cal in '12, 1-11 USM in '13 & now 0-3) Az offensive coordinator ott sem volt a meccsen! 😊 A problémák így házon belül keresendők...csóri Lovie meg ott áll és néz ki a fejéből (mint anno a Bears meccseken) , hogy ez megint vele történik meg.Greengo
Az Arroyo féle játékhívásoknak is húzzuk az ívet a blogon ne félj! De azért Lovie-t nem tudom annyira sajnálni, mert Arroyo-t nem én választottam mellé. Hiába! A jó döntés nehéz és döntést hozni felelősség, a rossz döntésnek meg következménye van. Jelen esetben Lovie értetlen ábrázata.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Az első két mérkőzésen azért a védelem tartotta magát, bár a passz elleni védekezés ott sem volt túl fényes. Az offense viszont mindhárom estben katasztrófális volt. Ezt az eredmény ismeretében úgy is le merem írni, hogy még nem láttam ezt a Falcons elleni derbit.buccaneer
Ezen nem is lehet csodálkozni. Egy olyan csávó hívja a playeket aki eddig nem sok jót tudott felmutatni . (Bucs QB coach Marcus Arroyo. Has been part of 19 losses in last 20 games. 0-6 Cal in '12, 1-11 USM in '13 & now 0-3) Az offensive coordinator ott sem volt a meccsen! 😊 A problémák így házon belül keresendők...csóri Lovie meg ott áll és néz ki a fejéből (mint anno a Bears meccseken) , hogy ez megint vele történik meg.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az ítélőképességemet elvakította az évtizedes sikerszéria.füligjimmy
81-63, 3 csoportgyőzelem, egy SB, egy főcsoportdöntő, úgy csinálsz, mintha tönkretette volna a franchise-t, vagy nemtom.Thrasher
Nem szeretek klasszikusokat idézni, még akkor sem, ha rólam van szó. Amikor veszel egy edzőt ekkora múlltal, akkor tudod, hogy mire számíthatsz. A csávó nem hülye. Nem ő a legfényesebb villanykörte, de nem hülye. Ha nyáladzva üvöltöző edzőt akar a szurkolósereg, felhívnám a figyelmet, hogy akik toporzékolnak, roppant rövid életűek. A bírókra lehet visítozni, csak értelme nincs annak se. Leírtam anno, hogy soha ne várjatok tőle olyanokat, mint half time adjustment, vagy time management. De ezt az offseason is úgy kezdte, mint az összeset: megerősítette a támadófalat, megerősítette a védőfalat, hozott egy veterán irányítót. Amit soha a büdös életbe nem hittem volna, hogy ezekbe a pozíciókba fognak draftolni, egyedül ez volt a meglepetés. Johnson-Ogunleye, Mankins-Ruben Brown, McCown-Griese, csakhogy az elején kezdjük. Kiválaszott Terry Shea személyében egy edzőt, aki büdös életben NFL OC nem volt. Tedford se volt sose NFL OC, de legalább fel tud mutatni egy Poinsettia Bowl vereséget (élőben néztem a Utah ellen). Közbejöttek a sérülések, McCown statisztikái kisúlyozák magukat, és nemsokára beáll a QBR kb. 75 köré, ahova ő tartozik (ezért imádom a matematikát). Visszatér Martin, Johnson, McCoy, meg Foster. Big Love mutatója valami egészen parádés, ha van extra ideje felkészülni, viszont egészen botrányos mutatója van főműsoridőben. Azt kapod, amit megvettél.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
buccaneer 490
Az első két mérkőzésen azért a védelem tartotta magát, bár a passz elleni védekezés ott sem volt túl fényes. Az offense viszont mindhárom estben katasztrófális volt. Ezt az eredmény ismeretében úgy is le merem írni, hogy még nem láttam ezt a Falcons elleni derbit.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem nagyon ismerem mi folyt és mi folyik Tampa-ban, csak a tegnapi meccs első 15-20 perce alapján írom amit írok: Lehet, hogy az offense a fő gond, de tegnap védelem se volt pályán, az szent. Rendben van, 3&out-ok, stb., de a második negyed elején már 28-0 volt az eredmény... Nehogy már fáradtságról legyen szó 1 negyed után... Oké, volt egy return TD is benne, meg volt egy fumble. De nemhogy egy jó, de egy átlagos védelmen sem szaladnak át ennyire 1 negyed alatt, akármit is csinál az offense. Amikor Ryan-nál volt a labda, úgy dobálgatott, mintha edzésen lenne. Jonesnak egy negyed alatt 100 yardja jön össze úgy, hogy úgy kaphat el, hogy méterekre tőle senki? Roddy White sérült, Jones-on kívül csere elkapók, kit akart ez a passz védelem lefogni, ha nem Jones-t? Merthogy nem őrá vigyáztak, az tuti, úgy korzózott mindenfelé, mintha csak a parkban sétálna.

Nem láttam a többi meccseteket, de ha ez a standard teljesítmény eddig, akkor részvétem. Mindenesetre akkor nem csak az offense-el van gond, az is szent. De azért inkább azt feltételezem, hogy ez egy kivétel volt, ennyire nem lehet rossz ez a relative jó nevekből álló csapat. Edző ide vagy oda.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ahmad Black tegnapi tweetje:

This who I got cut from?

— IG: ahmadblack3535 (@ahmadblack35) September 19, 2014
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én arra emlékszem vissza, amikor az edzőtáborozások ideje alatt nem is tudom melyik újságnak a milyen zsurnalisztája emelte ki, hogy milyen jó lesz idén ez a Bucs offense. Mi meg elhittük, mert el akartuk hinni!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Smith nem fog idegeskedni.
És nem változtat az elképzelésein. Mindig ez volt, aki történjék bármi, nem nagyon enged a tervéből. Mellékes, hogy az vagy nem jó, vagy nem sikerül kivitelezni. Megnéztem mindegyik Bucs meccset és igazából elképesztő, de a csapatban nem is látom a küzdőszellemet, a kitartást, a motivációt. És szerintem ez kurva nagy gáz. Smith pedig úgy látom, hogy ezen nem akar, vagy nem tud változtatni. De hogy három meccs után ezt tükrözze egy csapat, az durva. Nem látom, hogy egy "nagy" múlttal rendelkező, tapasztalt edző van a csapatnál, mint ha egy újonc, Schiano-féle csóka próbálkozna, aztán köze nincs a meccshez, és bambán áll, megoldás híján. Ha ez így folytatódik, akkor én az egy év után kiraknám a fenébe, nem várnék plusz X évet még. Azt pedig lassan be kell látni, hogy ez az offense alkalmatlan a futásra. Tök mindegy, Rainey vagy Martin, vagy bárki van ott. A védelem is ratyi jó pár helyen, McCoy kiesésével pedig végképp gyengültek, de ha valaki az egész meccsen pályán van kb., akkor elfárad, hibázik. Jó dolog a védelem baszogatása, de az első két meccs emlékeim szerint inkább az offensen és a szar playcallingon ment el. És Lovie fikázza azt a védelmet, ami emlékeim szerint az első két meccsén nem kapott 20 pontnál többet. Ami szvsz nem sok. Az offense ellenben végig vért pisált.

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Megmondom őszintén először én is örültem Smith-nek, vagy nem is annyira az ő személyének, inkább annak, hogy Schiano megy, mert neki is volt sokmindenhez köze, csak a futballhoz nem. Ezt a tegnapit kb ezer dologra rá lehet fogni, csak a véletlenre nem. A gameplan rossz támadó oldalon, ahogy a támadófal is szar, a QB játék impotens. Ebből adódóan a passz játék is, a futó pedig vagy van, vagy nincs. A speciális egység játékosai nem tudnak blokkolni. Patton pedig amellett, hogy nem túl gyors, a labdabiztonsága is hagy kívánnivalót. Miután pedig majdnem elhagyta, fair catch-t csinál már 10 yardnál, akkor is amikor kb a 30-ig futhatna, mert meghült benne a szar. A sec nem tud zónázni, mert még mindig senki nem tudta nekik megtanítani hogy kell. Az olyan fiataloknak mint Banks, Barron, Johnson, akik Schiano alatt kezdték a karrierjüket, és most itt folytatják Smith alatt. Verner, Johnson, Collins, és a többi holtszezonban hozott nagy név pedig szarik mindenki pofájába, és egyáltalán nem akar úgy játszani, ahogy Tampa Bay előtt. Mankins szomorú, mert ez itt nem New England. EDS meg ideges, mert ez itt nem a Packs. Így vagy análbeöntést ad magának, vagy kettépróbál fejelni valakit. A QB coach fiatalabb, mint a kezdő QB. Ezek a problémák nem tegnap éjszaka keletkeztek, ezek vannak. Voltak múlt héten is, meg előtte. Csak nem ült ki ennyire az eredményjelzőre, mivel két gyengébb offense ellen játszottunk, egy második és egy harmadik irányító ellen. Smith meg olyan nyugodt, mintha épp a világ legjobb mariskáját tolta volna az arcába. Ezen nincs mit magyarázni, ezt nem lehet megmagyarázni. Ezt nem a véletlen alakította így. Ha pedig mindenáron mindig pozitívak akarunk lenni, mondjuk azt, hogy a futás elleni védelem egész jó Tampában, és ennyi. Semmi más pozitívum nincsen. Mert fejetlenség van, és semmi nincs összerakva.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én azt mondom sokkal többet tud ez a csapat annál, mint amit tegnap mutatott. Még idejében jött ez a brutál zakó ahhoz, hogy összekapják magukat és jobb szezonzárás legyen mint tavaly.TheBerzerker
És akkor jobb lesz? Az a baj, hogy ez csak elfedi a hiányosságokat, nem oldja meg azokat, lásd Schiano első éve.Gyurma Pappa
Ha hajlandóak belátni, hogy az elképzelések nem jók és változtatnak rajta akkor jobb lehet. Schiano ragaszkodott a baromságaihoz. Emiatt alakult ki az az állóvíz, amin szépen lefolyt a tavalyi szezon. Arról nem is beszélve, hogy olyan viszonyt alakított ki ezzel az LR-be amilyet.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Én azt mondom sokkal többet tud ez a csapat annál, mint amit tegnap mutatott. Még idejében jött ez a brutál zakó ahhoz, hogy összekapják magukat és jobb szezonzárás legyen mint tavaly.TheBerzerker
És akkor jobb lesz? Az a baj, hogy ez csak elfedi a hiányosságokat, nem oldja meg azokat, lásd Schiano első éve.