Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Tudom, hogy ez közhelyes, de idő kell a csapatnak, még nem kiforrott, hogy pontosan mit is akartok játszani, erre jönnek rá a durva hibák és a sérülések. Elég jó az alapanyag itt, de nem megy egyik pillanatról a másikra egy győztes csapat felépítése (és igazából nem arról van szó, hogy olyan megalázó vereségekbe szaladtok bele, mint az elmúlt években elég sokszor).Jakehomer
Az a baj, hogy minden év úgy indul, hogy elmondják, hogy milyen jó alapanyag van tampában. Aztán mindig szívás a vége😕

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Tudom, hogy ez közhelyes, de idő kell a csapatnak, még nem kiforrott, hogy pontosan mit is akartok játszani, erre jönnek rá a durva hibák és a sérülések. Elég jó az alapanyag itt, de nem megy egyik pillanatról a másikra egy győztes csapat felépítése (és igazából nem arról van szó, hogy olyan megalázó vereségekbe szaladtok bele, mint az elmúlt években elég sokszor).

Perception is reality.
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Amúgy a blokkolt punt és FG mellett McCown redzone INT-jéről se feledkezzünk meg, ha már meccsdöntő hibákról beszélünk... 2 nyerhető meccset buktunk, én azt mondom kapjon még 1 sanszot aztán jöhet Glennon inkább

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Tedford hívta a playeket tegnap? Nem láttam hálistennek a meccsetD11
Elvileg igen. Mutatták is, és most tényleg ő volt az😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Tedford hívta a playeket tegnap? Nem láttam hálistennek a meccset
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy ez a Lovie-Tedford offenseive playcalling egy rakat szar?
Van két égi meszelő elkapód, akik azért eléggé hajlamosak mindent elkapni, de nem használod ki őket. Futkározni próbálsz, folyton teljesen eredménytelenül, 1-1 jó futás meg becsúszik. RZ-ben sem használod a magas targeteket, inkább futni akarsz, 3&7-re és társai.
És mint ha azt látnám, hogy nem is akarnak fejlődni Loviék, nekik ez teljesen jó így, ami van. Szoros zakók, de konkrétan csereirányítóktól. Ez neki vállalható? Mert nekem nem lenne az.
McCown meg olyan hibákat követ el, hogy az már elképesztő. Mellette egyébként jó százalékban érnek célba a labdái, csak ez így sem ér semmit. Jelenleg még a game manager szintet sem feltétlenül súrolja. Nincs ideje? Ott van egy OC, akinek ezt látnia kell, hívjon olyan játékokat, hogy hamar szabadulhasson a labdától.Stez
Ha 10 éve ugyanazt produkálod, talán ki lehet jelenteni, hogy tizenegyedik évedre se fogsz megváltozni. Lehetsz rosszabb. Kifejtettem már a véleményem, hogy Lovie Smith milyen offense filozófiát vall (mert van neki egyébként), ami az ő hátterét tekintve nem is csoda. Ugyanez lesz, néha bejön majd, de inkább nem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A csapat bottom 5 lesz szerintem, majd nyilván jön egy QB. Csak hát az is olyan, hogy Lovieból kinézem, hogy azt se passzoltatja, csak ha muszáj, nem lesz kihasználva, mint a WR sor sem.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy ez a Lovie-Tedford offenseive playcalling egy rakat szar?
Van két égi meszelő elkapód, akik azért eléggé hajlamosak mindent elkapni, de nem használod ki őket. Futkározni próbálsz, folyton teljesen eredménytelenül, 1-1 jó futás meg becsúszik. RZ-ben sem használod a magas targeteket, inkább futni akarsz, 3&7-re és társai.
És mint ha azt látnám, hogy nem is akarnak fejlődni Loviék, nekik ez teljesen jó így, ami van. Szoros zakók, de konkrétan csereirányítóktól. Ez neki vállalható? Mert nekem nem lenne az.
McCown meg olyan hibákat követ el, hogy az már elképesztő. Mellette egyébként jó százalékban érnek célba a labdái, csak ez így sem ér semmit. Jelenleg még a game manager szintet sem feltétlenül súrolja. Nincs ideje? Ott van egy OC, akinek ezt látnia kell, hívjon olyan játékokat, hogy hamar szabadulhasson a labdától.Stez
Én régóta ezt mondom, hogy jobb lenne ha rövid passzos játékokkal tömnék az offense-t. Én azt se értettem, hogy ha pass volt miért mindig Jacksonak dobált. Evans alig kapott labdát. Sikerült behúzni egy jó WR (ha már Watkins addigra kiment) és nincs kihasználva. Ez bosszant a legjobban. Az ő sérüléséről tudni valamit? Annyira nem tűnt komolynak.

Ahogy nézem a menetrendet a bye week-ig sima 0-6 lesz ha ez így megy tovább. De ami nagyobb baj, hogy ilyen játékkal és ilyen sorsolással simán benne van a nyeretlen szezon is a pakliban. Ezért gondolok én itt már a draftra. Jobban bele kell ásnom magam az collage junior/senior felhozatalába😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy ez a Lovie-Tedford offenseive playcalling egy rakat szar?
Van két égi meszelő elkapód, akik azért eléggé hajlamosak mindent elkapni, de nem használod ki őket. Futkározni próbálsz, folyton teljesen eredménytelenül, 1-1 jó futás meg becsúszik. RZ-ben sem használod a magas targeteket, inkább futni akarsz, 3&7-re és társai.
És mint ha azt látnám, hogy nem is akarnak fejlődni Loviék, nekik ez teljesen jó így, ami van. Szoros zakók, de konkrétan csereirányítóktól. Ez neki vállalható? Mert nekem nem lenne az.
McCown meg olyan hibákat követ el, hogy az már elképesztő. Mellette egyébként jó százalékban érnek célba a labdái, csak ez így sem ér semmit. Jelenleg még a game manager szintet sem feltétlenül súrolja. Nincs ideje? Ott van egy OC, akinek ezt látnia kell, hívjon olyan játékokat, hogy hamar szabadulhasson a labdától.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Worst case scenario 😉 ami nem is olyan worst
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
2015-ben sokkal jobb lesz a QB felhozatal, de azért két hét alapján ne kezdjetek már tankoláson gondolkodni 😊Gyurma Pappa
Ezt csak azért mondod, mert a Saints is 0-2vel áll. De nekik nem kell QB😊TheBerzerker
Nem, ezt azért mondom, mert két hét után hülyeség tankoláson gondolkodni 😊

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ja és tényleg a meccs végét magyarázza már el valaki. Mert elvileg Evans serülése miatt meg kellett volna állítani az órát. Szabályos volt, hogy a zebrák elvették azt a 8 mp-et? Azért érdekes mert ugye field goal távon belül volt a csapat.TheBerzerker
Igen, normális. Ha offensive sérülés miatt áll az óra, akkor a 10mp-t el kell venni az órából (a mennyiségben nem vagyok biztos).Gyurma Pappa
A kommentátorok is ezt mondták, hogy mivel nincs már időkérés, -10 mp... Kár hogy csak 8 volt visszaTibes
Így van, peches dolog volt, de amúgy jó a szabály. Egyébként valszeg nem lett volna már idő semmiképp sem, mert mire felmegy mindenki a snaphez, lepörgött volna az óra.

A közeli blokkolt FG, és a blokkolt punt saját RZ-ban, ezek voltak a meccsvesztő hibák.Jakehomer
Konkrétan nem hittem el, hogy képesek voltak így elbaszni egy fg-t. Az a baj, hogy halmozódnak egymásra a hibák. és sajnos úgy nézem, ahogy dőlnek ki szép sorban a kezdő játkosok ez csak egyre rosszabb lesz 😕

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
2015-ben sokkal jobb lesz a QB felhozatal, de azért két hét alapján ne kezdjetek már tankoláson gondolkodni 😊Gyurma Pappa
Ezt csak azért mondod, mert a Saints is 0-2vel áll. De nekik nem kell QB😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ja és tényleg a meccs végét magyarázza már el valaki. Mert elvileg Evans serülése miatt meg kellett volna állítani az órát. Szabályos volt, hogy a zebrák elvették azt a 8 mp-et? Azért érdekes mert ugye field goal távon belül volt a csapat.TheBerzerker
Igen, normális. Ha offensive sérülés miatt áll az óra, akkor a 10mp-t el kell venni az órából (a mennyiségben nem vagyok biztos).Gyurma Pappa
A kommentátorok is ezt mondták, hogy mivel nincs már időkérés, -10 mp... Kár hogy csak 8 volt visszaTibes
Így van, peches dolog volt, de amúgy jó a szabály. Egyébként valszeg nem lett volna már idő semmiképp sem, mert mire felmegy mindenki a snaphez, lepörgött volna az óra.

A közeli blokkolt FG, és a blokkolt punt saját RZ-ban, ezek voltak a meccsvesztő hibák.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
2015-ben sokkal jobb lesz a QB felhozatal, de azért két hét alapján ne kezdjetek már tankoláson gondolkodni 😊

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
. Ha ez így megy tovább akkor jövőre meglesz az 1/1. Csak az a baj, hogy nem lesz jó irányító jövőre.TheBerzerker
Mariota, Winston és Hundley az smafu?D11
Idén volt szerinted olyan irányító a drafton aki azonnal bevethető lenne? Szerintem nem nagyon.TheBerzerker
De én a 2015-ös draftról beszélek, sztem Winston és Mariota is. Luck, RGIII kategória. Amúgy meg a Vikes sztem Teddyvel se menne rosszabbul, mint Cassellel és ugyebár a Vizeshidas gyereket franchise arcnak hozták, szóval én bedobnám a mélyvízbe.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
. Ha ez így megy tovább akkor jövőre meglesz az 1/1. Csak az a baj, hogy nem lesz jó irányító jövőre.TheBerzerker
Mariota, Winston és Hundley az smafu?D11
Ja most nézem, hogy Mariota már junior.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
. Ha ez így megy tovább akkor jövőre meglesz az 1/1. Csak az a baj, hogy nem lesz jó irányító jövőre.TheBerzerker
Mariota, Winston és Hundley az smafu?D11
Idén volt szerinted olyan irányító a drafton aki azonnal bevethető lenne? Szerintem nem nagyon.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
. Ha ez így megy tovább akkor jövőre meglesz az 1/1. Csak az a baj, hogy nem lesz jó irányító jövőre.TheBerzerker
Mariota, Winston és Hundley az smafu?
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ja és tényleg a meccs végét magyarázza már el valaki. Mert elvileg Evans serülése miatt meg kellett volna állítani az órát. Szabályos volt, hogy a zebrák elvették azt a 8 mp-et? Azért érdekes mert ugye field goal távon belül volt a csapat.TheBerzerker
Igen, normális. Ha offensive sérülés miatt áll az óra, akkor a 10mp-t el kell venni az órából (a mennyiségben nem vagyok biztos).Gyurma Pappa
Ja igen...ez volt az, ami korábban 25 mp volt nem?TheBerzerker
Szerintem az az offensive szabálytalanságnál volt, de lehet tévedek, szerencsére ritkán használt szabály.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ja és tényleg a meccs végét magyarázza már el valaki. Mert elvileg Evans serülése miatt meg kellett volna állítani az órát. Szabályos volt, hogy a zebrák elvették azt a 8 mp-et? Azért érdekes mert ugye field goal távon belül volt a csapat.TheBerzerker
Igen, normális. Ha offensive sérülés miatt áll az óra, akkor a 10mp-t el kell venni az órából (a mennyiségben nem vagyok biztos).Gyurma Pappa
Ja igen...ez volt az, ami korábban 25 mp volt nem?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Ja és tényleg a meccs végét magyarázza már el valaki. Mert elvileg Evans serülése miatt meg kellett volna állítani az órát. Szabályos volt, hogy a zebrák elvették azt a 8 mp-et? Azért érdekes mert ugye field goal távon belül volt a csapat.TheBerzerker
Igen, normális. Ha offensive sérülés miatt áll az óra, akkor a 10mp-t el kell venni az órából (a mennyiségben nem vagyok biztos).Gyurma Pappa
A kommentátorok is ezt mondták, hogy mivel nincs már időkérés, -10 mp... Kár hogy csak 8 volt vissza

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ja és tényleg a meccs végét magyarázza már el valaki. Mert elvileg Evans serülése miatt meg kellett volna állítani az órát. Szabályos volt, hogy a zebrák elvették azt a 8 mp-et? Azért érdekes mert ugye field goal távon belül volt a csapat.TheBerzerker
Igen, normális. Ha offensive sérülés miatt áll az óra, akkor a 10mp-t el kell venni az órából (a mennyiségben nem vagyok biztos).

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ja és tényleg a meccs végét magyarázza már el valaki. Mert elvileg Evans serülése miatt meg kellett volna állítani az órát. Szabályos volt, hogy a zebrák elvették azt a 8 mp-et? Azért érdekes mert ugye field goal távon belül volt a csapat.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Igazából a tegnapi meccsből egyedül Gholstont és Rainey-t tudom kiemelni. A támadó fal talán nem volt annyira szar mint a Panthers ellen, de mindig kevésnek látszik. Még mindig alig volt ideje McCown-nak. Az INT totál nem értem. Az a baja McCoen-nak hogy nem tudja, hogy mikor nem szabad eldobnia a labdát. Az INT-je is teljesen értelmetlen volt mert totál elkaphatatlan labda volt.

Defense oldalon viszont a pass elleni védekezés valami katasztrófa volt. Futás ellen egész jó volt de ha egy 423123. számú irányító is megengedhet nagy játékokat az gáz. A játék hívásokat se értettem, főleg offnese oldalon. Ha egy drive-ban főleg futtatod a csapatot akkor miért hívsz 3. és kevés yardra középső futást? Anyám is tudta, hogy ott fog futni a bucs annál a playnél pedig nem is néz nfl-t. Ha ez így megy tovább előbb vagy utóbb valakinek hamar meginog a széke az edzői stábból.

Sérüléseket meg sajnos sejtettük, hogy jönnek csak arra nem számítottam, hogy már a 2. körben leamortizálódik a kezdő csapat fele. Ha ez így megy tovább akkor jövőre meglesz az 1/1. Csak az a baj, hogy nem lesz jó irányító jövőre.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin