Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
"Doug Martin's injury is "wait and see", while Logan Mankins' may not be as serious as it seemed."

Fasza lesz ha már a második héten érezni lehet majd a depth hiányát.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
valószínűleg Anderson kezd.
nem akarok túl nagy arcúnak tűnni, de ez szerintem sima W, fogadnék is rá, ha fogadtam volna már életemben valamireThrasher
na ennyire értek a focihoz
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
valószínűleg Anderson kezd.
nem akarok túl nagy arcúnak tűnni, de ez szerintem sima W, fogadnék is rá, ha fogadtam volna már életemben valamire
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ó, Murphyvel csináltunk végülis helyet neki?
már a Raidersben is azt vártam évek óta, hogy végre kiforrjon, de hát úgy látom, sose fog
több mint 9 éve
buccaneer 490
Valószínű a sérülése lehet a ludas. Egyébiránt teljesen egyetértek veled. 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én sem értem miért Murphy? Vagy hogy miért nem a kutyaütő Russell Shepard, inkább így mondom. A Murphy - Glennon összhang nagyon is észrevehető volt az előszezonban. Meg a számok szerint is ő domborította a legjobbat a tartalék elkapók közül. A számok pedig nem hazudnak... általában.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen, és Louis Murphy kuka. Azért őt sajnálom, hogy így alakult.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
jól van, Pattont csak visszaigazoltuk, lesz itt visszahordó
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nekem nem volt egyértelmű, hogy mit is akarnak M.Wright esetében, tekintve, hogy sérülése révén pl. a hétvégi mérkőzést is nagy valószínűséggel kihagyja. Azt hittem ez is szerepet játszhat nála, de kiderült, hogy nem.buccaneer
Azért amikor arról volt szó, hogy mennyire szar a depth kb öngyilkosság lett volna elengedni. Na jó lehet túlzok, de mindenképpen hibás döntés lett volna.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nekem nem volt egyértelmű, hogy mit is akarnak M.Wright esetében, tekintve, hogy sérülése révén pl. a hétvégi mérkőzést is nagy valószínűséggel kihagyja. Azt hittem ez is szerepet játszhat nála, de kiderült, hogy nem.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én úgy gondolom, ha lesz egy 0ás vagy egy pozitív szezon az már jó eredménynek számít. Én nem várok idén PO-t a csapattól, max 1-2 év múlva lehet ez elvárás. Ha azonban valamilyen fura közjáték és a véletlenek egybeesése végett ez megtörténne az abszolút erőn felüli teljesítmény lenne a csapattól.

Wright "visszatérése" csak engem nem lepett meg?😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Persze, hogy bízom. Hogyne bíznék. De azért nem prognosztizálok minden meccsen 20 pontos Bucs győzelmet. 😀 kemény év lesz, ahol remélhetőleg összekovácsolódik a stáb és a játékosállomány. Ez lenne szerintem az első fontos lépés. És igen! Go Bucs! 😊
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Az utóbbi évek tényleg csalódást keltőek voltak, de most jobbnak tűnik a csapat, a vezetőség, minden. A pad elég karcsúnak hat, de hátha ott is lesznek meglepetések. Több bizalmat kérek kalóz társak! 😕) Go buccaneers!

több mint 9 éve
buccaneer 490
Valóban vannak mindhárom ellenfélnek gyenge pontjai. Viszont főleg a Falcons elleni idegenbeli, na arra nem lehet nagy pénzzel fogadni. Bár azt egyikre sem ajánlanám. 😊 Összességében nem tartom könnyűnek a sorsolást. Több olyan csapattal találkozunk, aki a tavalyi pozíciójához képest fejlődött valamiben. Pl. Redskins, Vikings, Browns, Lions.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
egyre többet nézzem a sorsolást ha formába lesznek a srácok akkor 3-0 al kezdhetünk simán😛
😀csupi4
Szép lesz onnan egy 3-13-as szezon 😛empty taxi
meglepetés lesz majd csak figyeld 😉 😛csupi4
Ahham, mint minden évben. "ez aaaaz! az ideit figyeld!" week 8.... "jól van, majd jövőre, jó lesz ez, csak ez az apróság nem kéne, azt jövőre javítjuk" ... 😊

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
egyre többet nézzem a sorsolást ha formába lesznek a srácok akkor 3-0 al kezdhetünk simán😛
😀csupi4
Szép lesz onnan egy 3-13-as szezon 😛empty taxi
meglepetés lesz majd csak figyeld 😉 😛
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
egyre többet nézzem a sorsolást ha formába lesznek a srácok akkor 3-0 al kezdhetünk simán😛
😀csupi4
Szép lesz onnan egy 3-13-as szezon 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
egyre többet nézzem a sorsolást ha formába lesznek a srácok akkor 3-0 al kezdhetünk simán😛
😀
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
A kapitányaink: J. McCown, V. Jackson, G. McCoy, L. David, M. Koenen 😊 Túl nagy meglepetés gondolom nem ért senkit 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Szinte biztos, hogy ő lesz. Csak tényleg az van, hogy mintha elfogytunk volna. Pedig a holtszezonban szerintem a rendelkezésünkre álló játékosanyag nem ezt mutatta.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Rainey lesz szerintem a visszahordó. Az első nem hivatalos depth charton is punt returnernek volt feltüntetve. Csak így jelenleg tényleg két egészséges futónk van kb. Ne adj isten lesz valami, akkor rohangálhat Martin egyedül egy egész szezont, vagy Rainey a visszhaordás mellett viszi még az egész futójátékot is a hátán...

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Simst csütörtökig nem lehet PUP-ra tenni, vagy mi van.
de tuti odakerül
több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen, de az igazsághoz azért az hozzá tartozik, amit ki is emeltek az évad után. A Bucs-nak "viszonylagosan" könnyű sorsolása volt, bár nehéz ilyet mondani tényleg ebben a ligában. Jól kijött a lépés. És az sem mindennapos, hogy 10-6-al nincs meg a rájátszás. Ez is mutatja, hogy akik ellen tényleg nyerni kellett volna hozzá, az nem volt meg sajnos. Ha maga a csapat lett volna olyan jó, akkor tudtuk volna folytatni a felzárkózást az elit csapatokhoz. Tényleg voltak jó játékosaink, kiváló játékosaink. Csak nálunk állandóan az nem stimmelt, hogy együtt az egész működjön. Ja meg persze, hogy a sérülteket megfelelően pótolni tudjuk.
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
ja meg persze barber😊
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
hát igen...nem volt semmi az a szezon egy hajszál választot el a PO tol!jo kis csapat volt...(Freeman, blount(ujonc volt), talib ,mike willimas(ujonc volt) Winslow nagy formában voltak a srácok)