Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Örüljünk, hogy egy értékes falembert tudtunk behúzni. 😀 Szerintem nem is került sokba, Wright úgyse tudott volna érvényesülni ASJ mellett, a 4. pick pedig még elfogadható. Akkor már csak 1 guard mínuszban vagyunk. 😀MikeInsDale
Licht még mindig azt mondja, hogy ettől függetlenül nem zárkóznak el Incognito elől sem. Szóval még arra is van sansz, hogy ő is jön. Ha jól emlékszem 16 millió körül volt még a költségvetési sapkában. Mankins fizuja 6,25. Szóval Incognito kicsit necces lenne már ha hosszabbítani akarnak majd még McCoy-jal is.

több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Örüljünk, hogy egy értékes falembert tudtunk behúzni. 😀 Szerintem nem is került sokba, Wright úgyse tudott volna érvényesülni ASJ mellett, a 4. pick pedig még elfogadható. Akkor már csak 1 guard mínuszban vagyunk. 😀

több mint 9 éve
topin New England Patriots 1 956
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊buccaneer
Gondolom nem ment bele semmilyen paycutba (nem meglepő módon), mi meg jövőre nem akartunk neki 11 milliót adni..Nektek szükségetek volt rá, fizettetek érte..nekem win-win szitunak tűnik..
több mint 9 éve
buccaneer 490
Bill bácsi nem hülye gyerek. Miért engedte el? Már csak erre kell rájönni. 😊
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
végre add a pats is nekünk egy jó játékost nem csak mi nekik 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Jay Glazer twitter: Breaking: Patriots agreed to parameters of trade: Guard Logan Mankins to Bucs for pick & TE Tim WrightDexxter Tailor
Így már azért mindjárt jobban hangzik ez a jövő év is. 😊

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Lett egy fasza falemberetek szaré-hugyé

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na mostmár van, aki kordában tartsa Incognitot :p Aztamindenit

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jay Glazer twitter: Breaking: Patriots agreed to parameters of trade: Guard Logan Mankins to Bucs for pick & TE Tim Wright


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sztem vannak olyan vezérarcok a csapatban akik helyrerakják ha baj van vele az öltözőben. McCoy, David, Goldson, Jackson újak körül esetleg EDS-ben bízok. D11
Ezek mind fiatalabbak nála, nem hiszem, hogy bármelyik szavát többre tartaná a sajátjánál.
Ha jó útra tér, akkor az saját elhatározás alapján lesz, nem a tampai közegen múlik majd szvsz.Höri
V-Jax-szel egyidős, de kötve hiszem h ő akkora vezér lenne h Ricsi beállna mögé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sztem vannak olyan vezérarcok a csapatban akik helyrerakják ha baj van vele az öltözőben. McCoy, David, Goldson, Jackson újak körül esetleg EDS-ben bízok. D11
Ezek mind fiatalabbak nála, nem hiszem, hogy bármelyik szavát többre tartaná a sajátjánál.
Ha jó útra tér, akkor az saját elhatározás alapján lesz, nem a tampai közegen múlik majd szvsz.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen! Körbeugrálná. Aztán arról is kiderülne, hogy még márciusban volt. 😊buccaneer
Meghát akkor magára kell kapja az agyonhordott buliszerkót is... 😊Cay
Egyébként ahogy néztem a videót, az egyik rendőrön hosszú ujjú ing volt. Szóval tényleg elképzelhető a március, mert nem hinném, hogy Miami-ban nyáron a hosszú ujjú olyan kellemes viselet lenne. Még este sem. Hacsak nincs ott is valami szabályzat pl. a tetoválás eltakarására, vagy ilyesmi. Aztán a többit, hogy ugyanebben a szerkóban látták őket pár hete ugyanott, lehet már csak megint valami sajtó által kreált szenzáció szülte. Ki tudja? 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Igen! Körbeugrálná. Aztán arról is kiderülne, hogy még márciusban volt. 😊buccaneer
Meghát akkor magára kell kapja az agyonhordott buliszerkót is... 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen! Körbeugrálná. Aztán arról is kiderülne, hogy még márciusban volt. 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg ha köcsög lesz, akkor Evans is jól körbeugrálja, mint a kidobókat a videón.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Összességében én is azon az állásponton vagyok, hogy mindenkinek jár egy második (Incognito esetében utolsó) esély. Ha ekkora a probléma az O-Line-al, igenis merni kell kockáztatni. A nagy kérdés az lesz, hogy még ha meg is változott a srác, az öltözőben hogy fogják fogadni a játékosok, mert a média tényleg nagyon felfújta az ügyét tavaly...Tibes
Sztem vannak olyan vezérarcok a csapatban akik helyrerakják ha baj van vele az öltözőben. McCoy, David, Goldson, Jackson újak körül esetleg EDS-ben bízok. Illetve az oldalán se zöldfülű tackle lesz.
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Összességében én is azon az állásponton vagyok, hogy mindenkinek jár egy második (Incognito esetében utolsó) esély. Ha ekkora a probléma az O-Line-al, igenis merni kell kockáztatni. A nagy kérdés az lesz, hogy még ha meg is változott a srác, az öltözőben hogy fogják fogadni a játékosok, mert a média tényleg nagyon felfújta az ügyét tavaly...

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Rohadt mód nem örülök ennek a hírnek, a csávó csak egy hajszállal nagyobb tapló mint amilyen jó játékos, sztem jó döntés sajnos...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Biztos nem egy nyúlszívű alak ez a Richie, de a sajtó szerintem jól odabaszott neki. Annyira felkapták ezt a sztorit, hogy bárki meghallja a nevét kirázza a hideg. De én D11 véleményét osztom. nem vagyok hajlandó még egy meccsen végigszenvedni Cousins fogalmatlan megmozdulásait. 😀
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
sztem Incognito is tudja h ez lehet az utolso esélye az NFLben és ha ez miatt nem tud változni akkor ott tétyleg nagy problémák vannak én egy esélyt adnék neki föleg azért mert ilyen szar azO line
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én kicsit vegyesen fogadom ezt a dolgot megmondom őszintén. Egyrészről kicsit úgy érzem Lovie segget csinál most a saját szájából. Kicsit félek attól, hogy Incognito amúgy egy bomlasztó elem, és nem vagyok benne biztos, hogy itt nem lesz az. Nem szimpatikus játékos. Másrészről pedig ott van az, hogy durvára semmi kedvem ismét egy olyan vergődést végignézni mint tavaly... azért szeretném én is ha eredményes lenne a csapat. És ha választanom kell Cousins és Incognito játéka között, egyértelmű melyiket választanám. Mégis nem vagyok biztos benne, hogy most ez a jó lépés Smith-től. Úgy gondolom sokat rombol abból, amit nagyon is jól felépített a fejekben.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Leszarom, ha ezen múlik hogy lesz e szezonunk akkor jöjjön Ricsi. Inkább ő mint Cousins szerencsétlenkedése.
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Richie Incognito a guard poszton kihívásokkal küszködő Buccaneersnél van ma látogatóban. Lovie Smith, a Tampa Bay főedzője pár hete azt válaszolta arra az újságírói kérdésre, hogy leigazolnák-e Incognitót, hogy csak olyan játékosokat igazolnak, akik illenek az öltözői légkörbe. Lehet azonban, hogy szükség törvényt bont.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
RT @JayGlazer: Breaking: The Bucs are bringing Richie Incognito in for a visit today, could sign him if visit goes wellHöri
édes f*szom...
pompás válasz ez arra, amit jimmy írt tegnap
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
RT @JayGlazer: Breaking: The Bucs are bringing Richie Incognito in for a visit today, could sign him if visit goes well