Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Jaj, akkor már Chicago-ban! 😊 Nem ment messzire. 😊 Igen, abban a 10-6-os évben nálunk volt. Hogy bíztam azután az év után Freemanben. Jó nagy csalódás lett a vége.
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
asszem akkor volt freemanek a jo szezonja akkor azért az sikerenek számitot 10-6 al végeztünk most is jo lenne egy hasnlo szezon 😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Juj, Spurlock! Nem is tudom Detroitban van talán most?Egyébként igen, ő elég jól hordott vissza, csak az időszak, amikor nálunk volt nem volt valami túl sikeres. Persze ez nem az ő hibája volt természetesen. 😊buccaneer
Chicagoban van, meg is érte az 53-at.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Juj, Spurlock! Nem is tudom Detroitban van talán most?Egyébként igen, ő elég jól hordott vissza, csak az időszak, amikor nálunk volt nem volt valami túl sikeres. Persze ez nem az ő hibája volt természetesen. 😊
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Spurlock óta nem volt egy normális visszahordonk.....pedig ez már nem ma volt
több mint 9 éve
buccaneer 490
Lehet, hogy megoldja, de én speciel még egyszer nem láttam visszahordani. Sőt, azt még gyakorolni sem. Sims mondjuk az első hat hétben így sem úgy sem fog játszani. PUP listát megért volna, úgy a helyére befért volna valaki.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
És Rainey lesz a returnerünk. Simst nem tettük ir-re, és James is 53. Ezért lett cut sztem a két srác. PS-be lehet erősödni, Bobby meg reméljük megoldja
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Dempst és Pattont szerződtettük a PS-be ők voltak az elsők 😉
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ezzel a mélységgel kizártnak tartok egy PO. szereplést. Sajnos! Gondolom ezt Smith is tudja, mert azt csak nem gondolja, hogy ez elég lesz. Viszont akkor meg nem értem miért adogatunk 4. köröket a jövő évi draftról, még akkor is ha azt Mankinsért adtuk.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
állj, Pattont is kiraktuk? hát akkor kukázunk mástól returnert, csak fura ez így, hogy a jövőbeni visszahordónk a preseason 1 percét se töltötte nálunk
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én sem igazán értem... Már Patton is kuka... konkrétan nincs visszahordónk. Legalábbis ez a két ember + Eric Page csinálta csak ezt az előszezonban, de ő meg már a 75 fős szűkítést sem érte meg.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem vagy egyedül. Én már rég nem értek sok mindent. 😊
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Az eddigi kerek csökkentéssel egyetértettem, mert jól szűrték ki a játékosokat, de Major Wright-ot miért kellett kivágni? A két kezdő safety mögött legalább volt egy minőségi csere, nem értem... 😒

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
és Demps is kuka, újabb hosszú életű Schiano+Dominik megoldás
több mint 9 éve
buccaneer 490
Sajnálom én is voltaképp mindkettőjüket. Viszont sajnos azt kell mondjam nem született rossz döntés.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
hát Barth ment, szerettük, ez van, tényleg drága volt, túlélem.
Meredith-szel meg lassan mindenki elfogy, aki tavaly a falban pályára lépettThrasher
Elképesztő, hogy Meredith-nek mennyire nem ment az idei holtszezonban. Sokkal több volt ő benne ennél... nem értem mi történhetett.

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
hát Barth ment, szerettük, ez van, tényleg drága volt, túlélem.
Meredith-szel meg lassan mindenki elfogy, aki tavaly a falban pályára lépett
több mint 9 éve
buccaneer 490
Vannak sajnos( főleg az offense-ben) többen is. Milyen csoda csapatot ki lehet má' állítani belőlük. Még az is lehet, hogy maguk eszére hallgatva fordítva állnának fel, azt megindulnának a saját célterület felé. Mondjuk úgy el is érnék azt. 😀
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
hát ez a kafka gyerek nagyon gyenge😀
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én nem gondoltam, hogy ennyire szar a cserepad. Hát, az! Azt hittem egyébként legalább 1-2 drive erejéig azért feljönnek a kezdők.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
A tegnapi meccs cudar volt... remélem nem sok kezdőjátékos sérül le szezonközben...

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Két érdekes statisztika az előszezonból:
Josh McCown 74,1 completion rate. Azért az ilyen fal mellett nem szar. Még jó mellett sem lenne az. 😊
Mike Evans 19,2 yard elkapásonként. Az meg már tényleg nagyon Jacksonos. 😊Cay
Igen ezt én is néztem a minap. McCown szerintem egy jó game manager. Ha lesz előtte fal nem lesz vele nagy gond. elkapók vannak, és a dreadnaughtban pedig erősen lehet bízni azt hiszem. Én csak a sérülések miatt fosok a depth miatt.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
na, asszem most kezdek csak igazán meccslázban égni, tegnap azt álmodtam, hogy megöltem Cam Newtont, és a főnököm gyanakodott rám. O.oThrasher
Akkor a te főnököd, csakis Ron Rivera lehet. 😊
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na, asszem most kezdek csak igazán meccslázban égni, tegnap azt álmodtam, hogy megöltem Cam Newtont, és a főnököm gyanakodott rám. O.o
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Két érdekes statisztika az előszezonból:
Josh McCown 74,1 completion rate. Azért az ilyen fal mellett nem szar. Még jó mellett sem lenne az. 😊
Mike Evans 19,2 yard elkapásonként. Az meg már tényleg nagyon Jacksonos. 😊