Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Viszont Gerald McCoy szerintem minden idők DT-szezonját fogja hozni, felírhatjátok.szaba
ezzel a meglátásal sztem nem vagy egyedül😊)
eddig parádés amit mutat meg a tegnapi meccsen az egész kezdö defense parádés volt
am már tavaly is ez volt nálunk jobb nezzni a D t mint O!

mikor az O van fent álltalába csak tépem a hajam
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jimmy, Dotson elég jó az OL-ben, csak egyedül kevés. Tedford volt itt a vizes zokni, nem értem mit látott benne Lovie a jóbaráton kívül... Viszont Gerald McCoy szerintem minden idők DT-szezonját fogja hozni, felírhatjátok.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hitelkártyacsalás miatt rúgták ki az Ole Miss-ről, állítólag.Cay
wow, fehérgalléros bűnőzés délen, focistától, nesze nektek klisékThrasher
Létezik az a mítosz, hogy Big Love micsoda karakter, meg családi értékek, meg mittomén. A Sam Hurd esetet leszámítva éveken keresztül élmezőnyben volt a csapat mindenféle letartóztatásokban. Olyan apróságokat nem is említve, hogy Kreutz eltörte a csapattársa állát, Briggs összetört egy sportkocsit oszt elszaladt, Urlacher nős ember létére felcsinált egy prostit, szóval volt mindenféle érdekesség.

Tegnap néztem a meccset, hát elkezdődött. Sikerült Tedford személyében egy abszolút fogalmatlan OC-t kiválasztani (anno megfogadtam, hogy a Cal meccseit nem nézem, amíg ez a barom a góré), a támadófal jó játékosokat nyomokban sem tartalmaz (de vannak elkapók, erre nem mertem volna fogadni), de a D+ST már több pontot szerez, mint az offense. McCown meg abból a tíz millából vesz egy új gerincet, és még marad is neki bőven. Nem lesz ez rossz, mondjuk jó se lesz, szerintem kapásból meglesz a 8 győzelem, aztán ha kap jó játékosokat, akkor lesz jobb, ha nem kap, akkor nem lesz, ő nem fog kinevelni senkit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
buccaneer 490
azt nem tudom eldönteni h mi voltunk jok az elsö félidöbe vagy a bills volt ennyire szar 😀csupi4
Szerintem Manuel-lel kissé mellé lőttek, de azért úgy gondolom nem annyira rossz ez a Bills offense, mint ahogy az egész csapatuk sem. Viszont szerintem leszámítva a támadófalat, most a mi játékosállományunk valamivel jobb.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Szegény McCown nagyon szenved... de szerintem ez 90%-ban a fal sara. Cousins mindenre képtelen, Omameh sincs a helyzet magaslatán, ahogy Collins is homály. Én is azon gondolkoztam meccs közben amit Csupi is ír, hogy a Bills szívatja magát ennyire a sok büntetéssel, vagy a mi játékunk javult. Szerintem egyértelműen jobb a gameplay, McCown gyorsabban szabadul a labdától a hívott játékok miatt. Van két biztos célpontja V-Jax, és Evans személyében. Egyszerűen mázlink van, hogy Martin is piszok jó, az elkapók is jók, és McCown is hozza a "szolid" kezdő szintet. A védelem elsőosztályú az egész előszezonban. Ami gond itt lesz, az a támadófalból fog adódni. Buccaneerrel meg egyetértek abban, hogy Cousins egyszerűen öli az épp elmémet... borzalmas amit csinál. Három meccs alatt talán két blokkolást láttam tőle. Egy nulla az egész, nem értem miért van a kezdőben.Cay
Az első meccsen még tényleg azt modta az ember, hogy ő Cousins nem várhatunk tőle sokat. A másodikon már forgattam a szemeimet. Most a harmadikon elszakadt nálam a cérna, mert az hagyján hogy ő maga a végzet, még állandó kezdő is. Nem értem Warhop mi a szent szart lát benne.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Szegény McCown nagyon szenved... de szerintem ez 90%-ban a fal sara. Cousins mindenre képtelen, Omameh sincs a helyzet magaslatán, ahogy Collins is homály. Én is azon gondolkoztam meccs közben amit Csupi is ír, hogy a Bills szívatja magát ennyire a sok büntetéssel, vagy a mi játékunk javult. Szerintem egyértelműen jobb a gameplay, McCown gyorsabban szabadul a labdától a hívott játékok miatt. Van két biztos célpontja V-Jax, és Evans személyében. Egyszerűen mázlink van, hogy Martin is piszok jó, az elkapók is jók, és McCown is hozza a "szolid" kezdő szintet. A védelem elsőosztályú az egész előszezonban. Ami gond itt lesz, az a támadófalból fog adódni. Buccaneerrel meg egyetértek abban, hogy Cousins egyszerűen öli az épp elmémet... borzalmas amit csinál. Három meccs alatt talán két blokkolást láttam tőle. Egy nulla az egész, nem értem miért van a kezdőben.

több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Attól tartok, McCown kész "fumble-gyár" lesz a szezonban... Értem én, hogy a fal is benne van, de nem túl bíztató az eddigi preseason meccsek alapján, bár a passzolási statjai legalább egész jók 😀

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
azt nem tudom eldönteni h mi voltunk jok az elsö félidöbe vagy a bills volt ennyire szar 😀
több mint 9 éve
buccaneer 490
Végre egy győzelem ilyen siralmas OL mellett is. Viszont a blogon is megjegyeztem, ez a Cousins gyerek engem alapból kivégez.
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
GoBucs!
több mint 9 éve
buccaneer 490
A hivatalos verzió szerint ez még a draft előtt történt. 😊
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
 www.tmz.com/2014/08/22/mike-evans-nightclub-brawl-miami-fight-video-bouncers/

Evans odatette magát 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Hitelkártyacsalás miatt rúgták ki az Ole Miss-ről, állítólag.Cay
wow, fehérgalléros bűnőzés délen, focistától, nesze nektek klisék
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Gondolod, hogy megment minket? 😀buccaneer
Láttam már 1-2 NFL combine-t, de Rishaw Johnsonnál darabosabb mozgású arcra nem emlékszem. Egyébként a csávó olyan ostoba, hogy az Ole Missen se tudta teljesíteni a tanulmányi követelményeket.empty taxi
Alábecsülöd az Ole Miss-t, nem olyan könnyű oda bekerülni.
A diszlexiás Powenak is csak harmadikra sikerült.Höri
Közbe utánanéztem balhé miatt rúgták ki az Ole Missről, erre szarul emlékeztem. Mondjuk az is sokmindent elmond, h mióta őt kirúgták az Ole Missről azóta tudtommal egyetlen egy ember volt akinek ez sikerült: egy Philander Moore nevű elkapó, őt konkrétan letartóztatták családon belüli erőszakért...empty taxi
Hitelkártyacsalás miatt rúgták ki az Ole Miss-ről, állítólag.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gondolod, hogy megment minket? 😀buccaneer
Láttam már 1-2 NFL combine-t, de Rishaw Johnsonnál darabosabb mozgású arcra nem emlékszem. Egyébként a csávó olyan ostoba, hogy az Ole Missen se tudta teljesíteni a tanulmányi követelményeket.empty taxi
Alábecsülöd az Ole Miss-t, nem olyan könnyű oda bekerülni.
A diszlexiás Powenak is csak harmadikra sikerült.Höri
Közbe utánanéztem balhé miatt rúgták ki az Ole Missről, erre szarul emlékeztem. Mondjuk az is sokmindent elmond, h mióta őt kirúgták az Ole Missről azóta tudtommal egyetlen egy ember volt akinek ez sikerült: egy Philander Moore nevű elkapó, őt konkrétan letartóztatták családon belüli erőszakért...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gondolod, hogy megment minket? 😀buccaneer
Láttam már 1-2 NFL combine-t, de Rishaw Johnsonnál darabosabb mozgású arcra nem emlékszem. Egyébként a csávó olyan ostoba, hogy az Ole Missen se tudta teljesíteni a tanulmányi követelményeket.empty taxi
Alábecsülöd az Ole Miss-t, nem olyan könnyű oda bekerülni.
A diszlexiás Powenak is csak harmadikra sikerült.

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én most olvastam a dolgot és abban egyetértek, hogy a falunk nem lesz mostantól megállíthatatlan. Viszont szerintem abban a megállapításban azért van valami, hogy McCray nem valószínű, hogy megérte volna ilyen safety keretmélység mellett az 53 fős keretszűkítést. Smith ezt minden mindegy alapon megpróbálta, azt kész. Veszíteni semmit sem fogunk vele. A fal ettől rosszabb nem lesz Johnson érkezésével az tuti. És bár én nem nagyon láttam Chiefs meccseket, amit pedig láttam ott nem pont Johnsont figyeltem megmondom őszintén, de azt írják év vége fele már egész jó játékot is mutatott néha.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én sem örömömben raktam oda a 😀 jelet!buccaneer
Érzékeltem a szmájlit, a szándékom az volt h alátámasszam 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Én sem örömömben raktam oda a 😀 jelet!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gondolod, hogy megment minket? 😀buccaneer
Láttam már 1-2 NFL combine-t, de Rishaw Johnsonnál darabosabb mozgású arcra nem emlékszem. Egyébként a csávó olyan ostoba, hogy az Ole Missen se tudta teljesíteni a tanulmányi követelményeket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Gondolod, hogy megment minket? 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt a felmentő sereg

Bucs traded S Kelcie McCray to Kansas City for G Rishaw Johnson.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ezt is aláírom. De ez olyan, hogy ha egy rosszul működő rendszerbe raksz ilyen jó, de problémás karakterű játékosokat és várod, hogy jók legyenek úgy, hogy szar a csapat (ide az edzői stáb is tartozik), nem ők leszelnek akik a hátukra fogják kapni a többieket. Sőt inkább kerékkötői lesznek a csapatnak. Míg egy jól összhangban dolgozó és eredményes közösség elbírja, sőt magába építi őket.D11
Teljesen igazad, vagy én másképp látom az ok-okozatot. De ezen nem fogunk szerintem összeveszni 😊

Mondjuk abban szerintem egyetértünk, hogy annál rosszabb, mint Schiano idején volt, nehezen lehet.Gyurma Pappa
Ezzel sztem mindenki egyetért 😊 Csak nehogy Loviet is akkora szeret övezze pár éven belül, mint északon
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ezt is aláírom. De ez olyan, hogy ha egy rosszul működő rendszerbe raksz ilyen jó, de problémás karakterű játékosokat és várod, hogy jók legyenek úgy, hogy szar a csapat (ide az edzői stáb is tartozik), nem ők leszelnek akik a hátukra fogják kapni a többieket. Sőt inkább kerékkötői lesznek a csapatnak. Míg egy jól összhangban dolgozó és eredményes közösség elbírja, sőt magába építi őket.D11
Teljesen igazad, vagy én másképp látom az ok-okozatot. De ezen nem fogunk szerintem összeveszni 😊

Mondjuk abban szerintem egyetértünk, hogy annál rosszabb, mint Schiano idején volt, nehezen lehet.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
😀 A sérülés alatt nem magát a megsérülést értem hanem annak a felépülési idejét, illetve, hogy az illető mennyire akarja magát hivatalosan játékra alkalmas állapba hozni, illetve 100%ig egészségesnek mutatni magát. Szóval nem akkarsz suliba menni beteg leszel effektus biztos megvan az isiből, így értem!D11
Nem akarásnak nyögés a vége. 😊 Minden bizonnyal ez is benne lehet a pakliban. Csak akkor rossz pályát választott az illető. 😊Cay
Vagy rossz csapatot. A győzelem izé sok jót ki tud hozni mentálisan gyenge játékosokból. Én ebben látom az okát, hogy nálunk problémás játékosok beváltak a Patsnél.D11
Az ok-okozati kapcsolat szerintem nem teljesen így van, mert a győzelmek nem jönnek csak úgy. Az elmúlt két edzői gárda minősége közelében sincs a Pats edzői gárdájának, HC szinten ugye biztosan, most koordinátorokba nem is látom értelmét mélyen belemenni.Gyurma Pappa
Ezt is aláírom. De ez olyan, hogy ha egy rosszul működő rendszerbe raksz ilyen jó, de problémás karakterű játékosokat és várod, hogy jók legyenek úgy, hogy szar a csapat (ide az edzői stáb is tartozik), nem ők leszelnek akik a hátukra fogják kapni a többieket. Sőt inkább kerékkötői lesznek a csapatnak. Míg egy jól összhangban dolgozó és eredményes közösség elbírja, sőt magába építi őket.