Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
kizárt, hogy odaadjuk 3. körért, minimum egy magas 2. mivel contract alatt van, így nekünk nem sürgős, maga alatt vágja a fát petey
oké! 3. kör, de ha sajátjogon Pro bowl meghívót kap akkor 2-ra változik. Na? 😀D11
saját jogon? a két szép szeméért? 😀 hát nem tudom, kíváncsi lennék hogy amikor nincs mellette egy izmos OL fal mire megy. kiderül.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
kizárt, hogy odaadjuk 3. körért, minimum egy magas 2. mivel contract alatt van, így nekünk nem sürgős, maga alatt vágja a fát petey
oké! 3. kör, de ha sajátjogon Pro bowl meghívót kap akkor 2-ra változik. Na? 😀
több mint 9 éve
buccaneer 490
Boone kiváló guard, de az igazság az, hogy szerződtetése egyértelműen gyengíti a Bucs hosszútávú erősítési stratégiáját tekintve, hogy olyan játékosok szerződését kell majd meghosszabbítani, mint McCoy. Természetesen ez az állapot sem jó, Edwards még nem NFL kész, Meredith és Omameh max. egy erős csere, Cousins meg úgy szar ahogy van. Sokkal nagyobb baj viszont, hogy Collins is pocsék formát mutatott. Nehéz okosat kitalálni, a Carl Nicks mizéria ide vezetett. A stáb annyiban hibázott, hogy hagyta elhúzódni az ügyét és nem ismerte fel időben, hogy ennek ez lesz a vége. Bizonyára számítottak a visszatérésére, hogy milyen orvosi információk alapján azt nem tudom. Sajnos az igazság az, hogy lekésett a csapat arról, hogy bármi komolyat tudjanak lépni. Ez a szörnyű helyzet.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
kizárt, hogy odaadjuk 3. körért, minimum egy magas 2. mivel contract alatt van, így nekünk nem sürgős, maga alatt vágja a fát.

több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Sziasztok! Új vagyok, remélem sikerül aktívabbá tennem a fórumot 😀 Nem vagyok túl nagy szakértő, de azért az első előszezon meccs ellenére én sokat várok idén az offense-től. Ti láttok arra esélyt, hogy az O-Line valahogy pozitív impulzust kapjon - feljavuljon?Tibes
Alex Boone 😊
cseréltünk amúgy, Jamon Meredithet kihúztuk, mint lehetséges kezdő guardot, Oniel Cousins lépett egyelőre a helyére, de valahogy nem hiszem, hogy ez jelentős változást hozna...Thrasher
Boone-ról én is olvastam, de egy 2. vagy 3. körös pick sztem azért elég magas ár lenne érte. Elvileg a Giants is érdeklődik. Nicks jól megkavarta a lapokat ezzel a visszavonulással, tekintve, hogy McCown és Glennon sem túl mobilis, mindenképpen erősíteni kellene a falat.Tibes
Giants 3. kört ajánlott érte az sztem best buy lenne számunkra, figyelembe véve, hogy nagy számot is kell neki adni. Ezzel a guard részleggel nem vághatunk neki a szezonnak. Ő vagy Ricsi? Inkább adjunk egy 3. kört 9ersnek 😀D11
Jó a 3. kör még tényleg belefér, nem jönne rosszul Boone. Az NFL.com-on még azt írták, hogy a vezetőség eléggé odavan Kadeem Edwardsért, mondjuk nem hiszem, hogy a srác már első évében nagyot "robbantana".

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sziasztok! Új vagyok, remélem sikerül aktívabbá tennem a fórumot 😀 Nem vagyok túl nagy szakértő, de azért az első előszezon meccs ellenére én sokat várok idén az offense-től. Ti láttok arra esélyt, hogy az O-Line valahogy pozitív impulzust kapjon - feljavuljon?Tibes
Alex Boone 😊
cseréltünk amúgy, Jamon Meredithet kihúztuk, mint lehetséges kezdő guardot, Oniel Cousins lépett egyelőre a helyére, de valahogy nem hiszem, hogy ez jelentős változást hozna...Thrasher
Boone-ról én is olvastam, de egy 2. vagy 3. körös pick sztem azért elég magas ár lenne érte. Elvileg a Giants is érdeklődik. Nicks jól megkavarta a lapokat ezzel a visszavonulással, tekintve, hogy McCown és Glennon sem túl mobilis, mindenképpen erősíteni kellene a falat.Tibes
Giants 3. kört ajánlott érte az sztem best buy lenne számunkra, figyelembe véve, hogy nagy számot is kell neki adni. Ezzel a guard részleggel nem vághatunk neki a szezonnak. Ő vagy Ricsi? Inkább adjunk egy 3. kört 9ersnek 😀
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Sziasztok! Új vagyok, remélem sikerül aktívabbá tennem a fórumot 😀 Nem vagyok túl nagy szakértő, de azért az első előszezon meccs ellenére én sokat várok idén az offense-től. Ti láttok arra esélyt, hogy az O-Line valahogy pozitív impulzust kapjon - feljavuljon?Tibes
Alex Boone 😊
cseréltünk amúgy, Jamon Meredithet kihúztuk, mint lehetséges kezdő guardot, Oniel Cousins lépett egyelőre a helyére, de valahogy nem hiszem, hogy ez jelentős változást hozna...Thrasher
Boone-ról én is olvastam, de egy 2. vagy 3. körös pick sztem azért elég magas ár lenne érte. Elvileg a Giants is érdeklődik. Nicks jól megkavarta a lapokat ezzel a visszavonulással, tekintve, hogy McCown és Glennon sem túl mobilis, mindenképpen erősíteni kellene a falat.

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Sziasztok! Új vagyok, remélem sikerül aktívabbá tennem a fórumot 😀 Nem vagyok túl nagy szakértő, de azért az első előszezon meccs ellenére én sokat várok idén az offense-től. Ti láttok arra esélyt, hogy az O-Line valahogy pozitív impulzust kapjon - feljavuljon?Tibes
Alex Boone 😊
cseréltünk amúgy, Jamon Meredithet kihúztuk, mint lehetséges kezdő guardot, Oniel Cousins lépett egyelőre a helyére, de valahogy nem hiszem, hogy ez jelentős változást hozna...
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Sziasztok! Új vagyok, remélem sikerül aktívabbá tennem a fórumot 😀 Nem vagyok túl nagy szakértő, de azért az első előszezon meccs ellenére én sokat várok idén az offense-től. Ti láttok arra esélyt, hogy az O-Line valahogy pozitív impulzust kapjon - feljavuljon?Tibes
Üdv a fórumon!
Hát illene is valamit hoznia az #O-nek , a Defense szerintem több mint a helyén van/lesz , mégis csak Lovie .... nála azzal soha nem voltak gondok . Egy közepes Offensel már talán be is lehetne jutni a rájátszásba, bár az NFC South nem egy gyenge csoport...... E miatt talán mégse. Wildcard helyek nem kizárt hogy mind az NFC Westben lesznek kiosztva , abban a csoportban se játszanék. Az a gond , hogy az NFC-ben lényegesen több az elit illtve a közepesnél jobb csapatok száma. Ez sok mindent megnehezít . A lényeg , hogy ez csak 1 preseason meccs volt , nem kell semmi komolyat levonni belőle , bár az O-line miatt azért nem lennék nyugodt.

több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
 deadspin.com/why-your-team-sucks-2014-tampa-bay-buccaneers-1619306481

emmost így Tampa szurkerként nem tűnik annyira viccesnek, mint az eddigi részek.
az olvasói kommenteket mondjuk még nem olvastamThrasher
ezt most így Saints szurkolóként sem vicces. a korábbiak sem voltak viccesek szvsz, de lehet az én humorérzékem szar

több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Sziasztok! Új vagyok, remélem sikerül aktívabbá tennem a fórumot 😀 Nem vagyok túl nagy szakértő, de azért az első előszezon meccs ellenére én sokat várok idén az offense-től. Ti láttok arra esélyt, hogy az O-Line valahogy pozitív impulzust kapjon - feljavuljon?

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 deadspin.com/why-your-team-sucks-2014-tampa-bay-buccaneers-1619306481

emmost így Tampa szurkerként nem tűnik annyira viccesnek, mint az eddigi részek.
az olvasói kommenteket mondjuk még nem olvastam
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
azért szerintem eléggé erős ilyen következtetések levonni 1 preseason meccs után , O-line is eléggé fasz volt , tehát nem biztos hogy rögtön a rendszer a szar.

több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
McCown-l egyértelmű, hogy Trestman rendszere tett jót neki, ami Lovie-t illeti az O terén, na az a rendszer egyik QB-nak se tesz jót 😛 Abban bízhattok, hogy a D valóban olyan szuper lesz, hogy elég a Glennon elkarcolgat támadásban.dande
Hát...nem csak a rendszer. A célpontjainak is sokat köszönhetett...amit ő elrontott...azt mások kijavították helyette... 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
McCown-l egyértelmű, hogy Trestman rendszere tett jót neki, ami Lovie-t illeti az O terén, na az a rendszer egyik QB-nak se tesz jót 😛 Abban bízhattok, hogy a D valóban olyan szuper lesz, hogy elég a Glennon elkarcolgat támadásban.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Bármennyire nyomja McCown-t Lovie, nekem még mindig Glennon tűnik jobbnak.MikeInsDale
szar volt mindkettő
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Bármennyire nyomja McCown-t Lovie, nekem még mindig Glennon tűnik jobbnak.

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nem tom, akarunk-e következtetéseket levonni ebből.
az első félidő alapján az O-fal cudar volt, az tuti, Glennon és McCown közül meg nem az előbbi tűnt másodévesnek...

Bowers meglepően életképes volt középen, Meansnek sackje volt, ez zsír.

amúgy ha a Jags tényleg a totál közepes Henire fogja pazarolni az idejét Bortles helyett...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
... tha fuck, nem elég, hoyg rondák, még világítani is fognak?

 deadspin.com/buccaneers-will-debut-reflective-numbers-tomorrow-1617819012Thrasher
Szentjánoskalózok = fény az alagút végén. Innentől Championship.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
... tha fuck, nem elég, hoyg rondák, még világítani is fognak?

 deadspin.com/buccaneers-will-debut-reflective-numbers-tomorrow-1617819012
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
én el nem tudok hinni Smithnek semmit, főleg ilyenkor, még nem sokszor mondott igazat a leigazolása óta. 😊

FB-t szerintem amúgy nem fogunk tartani, inkább valami blokkoló TE-t helyette, mittudomén.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Reménysugarak 😊

“Da’Quan Bowers has been criticized around here a little bit, but I’ve been pretty pleased with what he’s done on the football field,” Smith said Thursday after the Bucs completed their fourth full-padded workout of camp. “Every day that I’ve been the head coach here with him he’s done some pretty good things, and he’s especially done some good things as a pass rusher inside (on passing downs) and outside on first down.”

GM Jason Licht acknowledged as much before the start of camp, saying Bowers might have to prove he can be an impact player to make the team. So far, Smith said, Bowers has proved to be effectively versatile.

“He could help us quite a bit because, as a general rule, we’ll (dress) three (defensive tackles) and three ends (on game days) and we’ll want our seventh (defensive lineman) to be able to play both inside and out,” Smith said.

“And that’s what you have in Da’Quan. He’s right in between — big enough to rush inside on third downs and a good anchor outside on first down. So he gives us some flexibility. And I know he’s been injured a lot, but he hasn’t missed a beat since I’ve been here.”
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Akkor egy 53 as roster tipp

QB
Josh McCown
Mike Glennon

RB
Doug Martin
Mike James
Jeff Demps
Bobby Rainey
Charles Sims

FB
Jorvorskie Lane

WR
Vincent Jackson
Mike Evans
Chris Owusu
Robert Herron
Tommy Streeter

TE
Austin Seferian-Jenkins
Luke Stocker
Tim Wright

OL
Anthony Collins
Demar Dotson
Evan Dietrich-Smith
Jamon Meredith
Patrick Omameh
Kevin Pamphile
Kadeem Edwards
Oniel Cousins
Matt Patchan

DL
Gerald McCoy
Michael Johnson
Clinton McDonald
Steven Means
William Gholston
Akeem Spence
Da’Quan Bowers
Adrian Clayborn
Matthew Masifilo

LB
Lavonte David
Mason Foster
Jonathan Casillas
Dane Fletcher
Danny Lansanah
Ka’Lial Glaud

CB
Alterraun Verner
Johnthan Banks
Mike Jenkins
Leonard Johnson
Danny Gorrer
Deveron Carr

S
Dashon Goldson
Mark Barron
Major Wright
Keith Tandy

K, P, LS
Connor Barth
Michael Koenen
Jeremy Cain
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Steven Means meg szegény ember Khalil Mackje. Fizikai paraméterekben kisértetiesen hasonló számok. Végzős évében Means 77 tackle, 6,5 sack, 11 TFL. Mack 100 tackle, 19 TFL, 10,5 sack. Kicsit jobb, de nem 5 körrel 😀 Smith állatot csinálhat belőle
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Dempsről láttam pár apró részletet a TC-ből, tényleg durva. Illetve hát ez már tavaly is látszott annál a kevés lehetőségnél, ami jutott neki. Ha megtanul visszahordani, és nem sérül le, sztár lehet.

Means brutál robbanékony, jó lenne, ha legalább passz szitukban rendszeresen játszana, mert a tavaly 7%-os snapcount az semmi.
Az meg, hogy Bowerst kipróbáltuk DT-ben, az ilyen utsó szalmaszálnak tűnt...Thrasher
És állítólag nem volt meggyőző belül sem. Viszont olvastam olyat is, hogy kivételes formában van fizikailag. Nem tudom :/ Jó lenne ha mutatna valamit, ha Smith keze alatt se akkor nem tudom hol képesek belőle bármi teljesítményt kicsikarni