Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
 www.buccaneers.com/multimedia/videos/Mike_Evans_OneHanded_Catch/1b53f8a0-79c8-4869-8f67-e0cf1430950c

ő + VJax...omg Glennon 5000 yard 😀Borbinho
Ezt a videót így naponta 10x megnézem 😀
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.buccaneers.com/multimedia/videos/Mike_Evans_OneHanded_Catch/1b53f8a0-79c8-4869-8f67-e0cf1430950c

ő + VJax...omg Glennon 5000 yard 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nicks egy óriás csecsemő, és ha a HC meg tudja fegyelmezni, akkor ott van benne a potenciál. Schiano erre alkalmatlan volt, Smith talán megoldja.

Ha nem, akkor megint le fog sérülni, vagy a túlsúly vagy szimpla igénytelenség miatt.

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Srácok Carl Nicks-ről mit lehet tudni? Mit jósoltok mi lesz vele?sevarafa
abból kiindulva, hogy az 5. körig nem draftoltunk OG-t, és hogy elengedtük Zuttah-t, aki belül bárhol egész jól bevethető, és hogy jelenleg csak noname OG-k vannak rajta kívül a keretben, biztos nagyon jónak látjuk az egészségét.
mert oké, hogy Dietrich-Smith is rotálható, na de akkor meg center nincs.
szal nagyon arra építünk, hogy Nicks végigbírja az évet.
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Srácok Carl Nicks-ről mit lehet tudni? Mit jósoltok mi lesz vele?sevarafa
jó esetben campig kibírja sérülés nélkül aztán mehet az IR-re.Petikievak01
Ez bíztató 😀sevarafa
azért várd meg a Bucs szurkolók véleményét is , lehet hogy ők ezt máshogy látják 😀

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Srácok Carl Nicks-ről mit lehet tudni? Mit jósoltok mi lesz vele?sevarafa
jó esetben campig kibírja sérülés nélkül aztán mehet az IR-re.Petikievak01
Ez bíztató 😀
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Srácok Carl Nicks-ről mit lehet tudni? Mit jósoltok mi lesz vele?sevarafa
jó esetben campig kibírja sérülés nélkül aztán mehet az IR-re.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Srácok Carl Nicks-ről mit lehet tudni? Mit jósoltok mi lesz vele?
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
fú, tudom, hogy ilyenkor direkt ködösítenek az edzők, de Smith eddig őrjítő, néhány nappal azután, hogy Glennonról azt mondta, hogy ő lesza a jövőben a QB-nk, ma McCownra mondta ugyanezt.
nem meglepő ez persze, csak hát na.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Brutális csapat épül Tampában:

OL: Collins-Nicks-EDS-Edwards/Pamphile-Dotson
WR: Jackson, Evans, Herron
TE: ASJ, Myers
RB: Martin, Sims
Q: McCown, Glennon

DL: Gholston-McCoy-McDonald-Johnson
LB: David-Fletcher-Foster
CB: Verner-Jenkins-Banks
S: Wright-Barron

Nem semmi keret.Hulkeinstein
és szerencsére már edző is van 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Brutális csapat épül Tampában:

OL: Collins-Nicks-EDS-Edwards/Pamphile-Dotson
WR: Jackson, Evans, Herron
TE: ASJ, Myers
RB: Martin, Sims
Q: McCown, Glennon

DL: Gholston-McCoy-McDonald-Johnson
LB: David-Fletcher-Foster
CB: Verner-Jenkins-Banks
S: Wright-Barron

Nem semmi keret.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
"Azta kurva mi lesz itt?!" - ez volt az első mondat ami az eszembe jutott tegnap ASJ kihúzásánál. 3 ekkora állatot megfogni felkötheti a gatyáját bármelyik secondary ellenünk. 6-5, 230 | 6-5, 231 | 6-5, 262 ....
D11
Nálunk Yawin Smallwood állítólag képes TE-k ellen a szokottnál hatékonyabban fellépni. Ha picit többet játszatjuk a vártnál, akkor ASJ-vel brutális csatákat fognak tolni, de hát ez még túl messze van, hogy okos legyek. Mindenesetre remélem, hogy igazam lesz, én nagyon szerettem volna, ha ASJ-t mi húzzuk...

Evans meg 😀 😀 😀 😀berger90
egyre kevésbé tudom eldönteni, hogy a riválisaink választásait puszta gyűlöletből fikázod, vagy mert nem ismered a prospecteket, esetleg a needeket, vagy mert szimplán jólesik szembemenni a közkonszenzussal?shawnka
azt aláírom, hogy talán nem minden prospectet ismerek a legapróbb részletekig. viszont ez most nem fikázás volt, Evans tényleg gecijó, csak a nyilatkozaton röhögtem, lásd alább Thrasher idézésében.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
"Azta kurva mi lesz itt?!" - ez volt az első mondat ami az eszembe jutott tegnap ASJ kihúzásánál. 3 ekkora állatot megfogni felkötheti a gatyáját bármelyik secondary ellenünk. 6-5, 230 | 6-5, 231 | 6-5, 262 ....
D11
Nálunk Yawin Smallwood állítólag képes TE-k ellen a szokottnál hatékonyabban fellépni. Ha picit többet játszatjuk a vártnál, akkor ASJ-vel brutális csatákat fognak tolni, de hát ez még túl messze van, hogy okos legyek. Mindenesetre remélem, hogy igazam lesz, én nagyon szerettem volna, ha ASJ-t mi húzzuk...

Evans meg 😀 😀 😀 😀berger90
egyre kevésbé tudom eldönteni, hogy a riválisaink választásait puszta gyűlöletből fikázod, vagy mert nem ismered a prospecteket, esetleg a needeket, vagy mert szimplán jólesik szembemenni a közkonszenzussal?
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
sztem van pár vicc pickünk. herron draft meg 😀😀😀 lesz házifutóverseny dempsel
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
hozhatnánk pár jó udfa-t Clowney csapatrársát leigazoltuk. sutton asszem vonaton vagyok szal szara net az ic-n 😀 jöhetne c jones. meg lyerla még.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
"Azta kurva mi lesz itt?!" - ez volt az első mondat ami az eszembe jutott tegnap ASJ kihúzásánál. 3 ekkora állatot megfogni felkötheti a gatyáját bármelyik secondary ellenünk. 6-5, 230 | 6-5, 231 | 6-5, 262 ....
D11
Nálunk Yawin Smallwood állítólag képes TE-k ellen a szokottnál hatékonyabban fellépni. Ha picit többet játszatjuk a vártnál, akkor ASJ-vel brutális csatákat fognak tolni, de hát ez még túl messze van, hogy okos legyek. Mindenesetre remélem, hogy igazam lesz, én nagyon szerettem volna, ha ASJ-t mi húzzuk...

Evans meg 😀 😀 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
haha, jó, tudom, megragadtam a lényeget, de Evans nyilatkozata:
"It's in the great state of Florida. I'd love to play there [with] the great weather. I don't know if Tampa has a beach or not - I'm not too up-to-date on the [geography] of it. If it has a beach, then it's going to be easy for me, because I grew up in Galveston [Texas], and they have a beach down there."

Tampa BAY Buccaneers...
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Herron megjött, hogy a legendás Demps vetélytársa legyen. lélegzetvisszafojtva várom, melyikük fog előbb IR-re kerülni
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
állj, ez nekem le se esett:
azért, hogy felmozduljunk az 5. körbe, és szerezzünk egy képzetlen OT-t, adtuk az idei 7. köröst, meg azt a jövő évi 5. köröst, amit Zuttah-ért kaptunk a Ravenstől 😊 megérte.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
'mkay, az 5. körben már jött 2 O-lineman, ebből az egyik egy project OT.
Nicks, az anyád úristenit, le ne sérülj...
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Saintsék gyorsan húztak is egy Stanley Jean-Baptistet 😀D11
Egyértelmű válasz volt szvsz, főleg ha hozzávesszük Benjamint is. Alapvetően örülök, hogy így alakult, SJB (imádom a rövidítéseket 😀) titkos favoritom volt.Gyurma Pappa
Jah igen a másik kövér srác is ebbe a csoportba került 😀
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Saintsék gyorsan húztak is egy Stanley Jean-Baptistet 😀D11
Egyértelmű válasz volt szvsz, főleg ha hozzávesszük Benjamint is. Alapvetően örülök, hogy így alakult, SJB (imádom a rövidítéseket 😀) titkos favoritom volt.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
"Azta kurva mi lesz itt?!" - ez volt az első mondat ami az eszembe jutott tegnap ASJ kihúzásánál. 3 ekkora állatot megfogni felkötheti a gatyáját bármelyik secondary ellenünk. 6-5, 230 | 6-5, 231 | 6-5, 262 ....
Saintsék gyorsan húztak is egy Stanley Jean-Baptistet 😀 Amúgy még ASJ-vel kapcsolatban nem akarok mohonak látszani vagy maximalistának, de 'kövérnigga' feje van fogyhatna kicsit mondjuk 10 fontot. Dotson is szép nagy állat nem fog hiányozni az a kis súly viszont egy kis plusz speedet kapna. Én így 4.7-4-8 környékére lőném, remélem nem vagyok túl optimista.
Charles Sims...... Bazdmeg pick. Faszomnak? Ráadásul reach is. Dunát lehet rekeszteni RB-kből. Smithnek nem tetszenek, hogy kicsik ezért ez a pick. De ez a srác messze van Fortétól. Ja tud elkapni is. Ne szórakozzunk már, akkora kezei vannak mint egy lánynak. Meg különben is Doug is tud elkapni. Agyfasz tavaly elszórtunk egy picket Glonnonra, most egy tök feleslegesen egy RB-re... OG, OLB? Jones, Telvin Smith, Yankey remélem kicsúszik valamelyik a 4-edik körből
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Interjúm a tegnapi választott ASJ edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/16/the-coachs-view-austin-seferian-jenkins/


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Akkkor basztok rá, ha Lovie kimondja egyszer, hogy XY is our quarterback. Onnantól nincs visszaút. Sims valóban nem needre jött, de a csávó egy kiköpött Matt Forte, és hát az nem egy rossz dolog.tüsi91
mondjuk tényleg nem szeretném, ha Glennonból egy Grossman-sztori válna 😊
Forte, nem Forte, így, hogy pont a guard a legnagyobb need, a futó teljesítménye is korlátozva van, azért nagyon izé ez.
mindegy, ilyenkor mindig beletörődök, hogy ők jobban értenek hozzá, és kivárok inkább...