Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Hát igen. Még akár egészségesen is. egy újabb sérülés meg szerintem meg is adná neki a kegyelemdöfést. Fejben is nagyon ott fog kelleni lennie a srácnak, hogy szépen lehozza ezt az évet, mert több lehetőség nincs a bizonyításra. Sem nálunk, sem a Patriotsban, ahogy Thrasher írta 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Licht nem nagyon volt elégedett vele az utóbbi időben. Kinti bloggerek írásait olvastam, amik akkor keletkeztek miután középen DT pozícióban próbálgatták Smith-szék. Állítólag borzalmas volt. Viszont a Jags elleni előszezonmeccsen szerintem kifejezetten jól játszott középen. Meg hát mások szerint is. De tényleg látványos volt a játéka. Talán ő is érzi, hogy össze kéne kapnia magát. Hisz nemrég még kezdő volt, ilyen védőfalból mint a mostani pedig nagyon könnyen ki is szorulhat akár.

több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Szerencsétlen Bowersnek az kéne, hogy végre évekig megússza sérülések meg műtétek nélkül, sztem eléggé megtépázták az önbizalmát. A tehetsége megvan ehhez a játékhoz, csak lassan kifut az időből... De Lovie-ék most elégedettek vele nem?

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Bowers meg csak altat, majd idén robbant, vagy jövőre....vagy 2 év múlva.... :p 😀Newman
ja, a Patriotsben, mint ahogy mostanában menni szokott 😀
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mccoy, English, Clayborn 1. körösek, Bowers 2. körös, micsoda elit névsor :pThrasher
Az egyik legalább tényleg elit, az is valami.... 😀
Bowers meg csak altat, majd idén robbant, vagy jövőre....vagy 2 év múlva.... :p 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen Demps számára most jött el a lehetőség, hogy bizonyítsa, a futballpályán is gyors és nem csak az atlétikai versenyeken. 😊 Csak nála mindig attól tartok, hogy egy komoly ütközés, aztán széttörik mint a ropi.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Legalább Demps hátha profitál kicsit ebből.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ábaz, rögtön IR-rel kezdeni egy karriert... :/
na mindegy, James+Rainey elég lesz cserének
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Charles Sims bokaműtét, 12-14 hét pihenő

máris egyszerűbb a RB képlet a DC-n

több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
üdv a fedélzeten 😀 ! én mostanában néztem több forumot a fantasy miatt és egyre több felhasználonál látom a bucs címert, egyre többen vagyunk! 😊)én azota vagyok rajongo amikor freemanek volt az a jo szezonja azóta nem volt a bucsnak sajnos annyira jo idénye 10-6 al végetünk és egy hajszál választota a cspatot a playofftol reméljük hogy az idei is lesz annyira jo! ) 2009 be volt ez a szezonja asszem, azóta nem hagytam ki egy bucs meccsett sem annyira megfogott az nfl és a tampa bay

GOBUCCScsupi4
Én is akkortájt szerettem meg őket, meg sokat maddeneztem és egy online ligában sokáig a Bucst irányítottam 😊 Kár, hogy azóta sem láttunk legalább azt a szintet megközelítő támadójátékot, Freeman meg ugyebár azóta a ligában sincs...

Amúgy üdv Cay, én is pont a napokban csatlakoztam 😀

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
üdv a fedélzeten 😀 ! én mostanában néztem több forumot a fantasy miatt és egyre több felhasználonál látom a bucs címert, egyre többen vagyunk! 😊)én azota vagyok rajongo amikor freemanek volt az a jo szezonja azóta nem volt a bucsnak sajnos annyira jo idénye 10-6 al végetünk és egy hajszál választota a cspatot a playofftol reméljük hogy az idei is lesz annyira jo! ) 2009 be volt ez a szezonja asszem, azóta nem hagytam ki egy bucs meccsett sem annyira megfogott az nfl és a tampa bay

GOBUCCS
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sziasztok,
Cay vagyok. Jómagam kb. 10-12 éve Bucs szurkoló. Egy ideje követem már a fórumot, de a regisztrálásig csak most jutottam el, ezért szégyellem, megvetem, és meg is kövezem magam. De gondoltam idén szeretném veletek is követni az eseményeket. Többen a két évvel ezelőtt alapított Bucs Blogról ismerhettek, ott szoktam hülyeségeket írni, ide majd igyekszem minél kevesebbet összehordani. 😀Cay
😀 Üdv a fedélzeten! Ráfér a topikunkra egy szaktekintély, hátha több érdemi dolog is felvetődik. Illetve kb bárki ráfér a topikra olyan kevesen vagyunk. 😀
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Sziasztok,
Cay vagyok. Jómagam kb. 10-12 éve Bucs szurkoló. Egy ideje követem már a fórumot, de a regisztrálásig csak most jutottam el, ezért szégyellem, megvetem, és meg is kövezem magam. De gondoltam idén szeretném veletek is követni az eseményeket. Többen a két évvel ezelőtt alapított Bucs Blogról ismerhettek, ott szoktam hülyeségeket írni, ide majd igyekszem minél kevesebbet összehordani. 😀

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Mccoy, English, Clayborn 1. körösek, Bowers 2. körös, micsoda elit névsor :p
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
A Tampa Bay Buccaneers bejelentette, hogy szerződtette a defensive end Larry English-t, a San Diego Chargers korábbi elsőkörös választottját.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Egy, Wyatt jól mondja a potenciál kérdést. Másik, hogy milyen sémába húzol. Richardson egy man-blocking sémában jobb, nekem úgy tűnik, hogy mi inkább ZBS-be jobban illő emberkéket hoztunk és ez az irány is. Martinnak volt egy sérülése, semmi kérdés nincs vele kapcsolatban, úgy írod Gyurma mintha a 3 ACLjén lenne túl. De ha ki is dőlne, ami ebben a játékban bárkinél benne van a pakliban, van mögötte depth. És ha idén is mind3 futúnk offos lesz én megeszem a kalapom. Iránytónk nincs, de ha McCown Glennon páros elmenedzsel nekünk akkor van olyan jó a keret, hogy egy pozitív mérleg elvárható és akár PO reményeink is lehetnek. Bevallom én a D-re leszek kíváncsi, papíron állat Smith neve garancia, de ilyentájt mindenki kurva nagy király, aztán kiderül hogy nem. Kulcsjátékosok akiknek nagyot kell lépni tavalyhoz képest vannak bőven: Clayborn, Bowers, Barron, Banks, Goldson és Foster. És akkor még a nem ártana ha nem fürüdnénk be az újakkal, mint tavaly. Szóval ok a D MOST. De hiszem ha látom!
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
dunno, Martin szerintem egyáltalán nem kérdőjeles sérülés tekintetében, McCown meg Glennon közül meg akármelyik eldöcög egy épkézláb fal mögött.
és itt, ahogy nézem, nem arról van szó, hogy idén elvagyunk, és várunk a guard pozícióval, mert könnyen lehet, hogy totál katasztrofális lesz így az offense, annyira meg nem kéne beáldozni egy szezont.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A Bucs legnagyobb baja, hogy nincs igazán iránya a csapatnak. Oké, van egy fasza védelem, pipa. De hogy az O-ban mi fog történni, azt nem tudjuk. Ahogy két éve a 49ersnek az akkor még tropa Westben elég volt egy közepesnél rosszabb O, itt is elég lehetne, ha nem lenne a csoport annyira erős, mint amennyire (és mondjuk a 49ersnél azért Alex Smith volt az irányító, akinél jobb game manager talán nincs is a ligában, és ráadásul ott volt egy Frank Gore, aki meg az aki).

Nem értek egyet Gaboval, szerintem a Bucsnak nagyon el kéne kapnia a fonalat, vagy egy olyan iszonyat szerencseszériának kellene következnie, amit ma ne tudok elképzelni. A másik két csapatra 100%-ban igazat adok.

DE! Szerintem 2-3 év múlva a Bucs és a Panthers is sokkal erősebb lesz, és jó eséllyel fordítva fogunk beszélgetni, mert Brees utáni éra a Saintsnél khmm bizonytalan. És hiába akar Drew még 15 évig játszani, azért a testnek vannak korlátai...

És persze az is simán lehet, hogy nincs igazam 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Az irányítóinkkal annyi a nagy probléma, hogy nem mobilisak és ez ilyen fal mellett tényleg nem néz ki jól. Ha valahogy a Bucs is tudná stabilizálni a támadó falat, akkor teljesen egyetértek a csoport erőviszonyait illetően. Kispest? akkor földik vagyunk. 😊
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Szerintem egyáltalán nem olyan rossz a Bucs keret, mint soka gondolják.
Az én véleményem szerint Lovie elbaszta az irányítókérést, illetve a támadófal tropa, de különben nem sok mindenbe lehet belekötni.
De az egész csoport nekem kifejezetten erősnek tűnik, bármelyik csapat jó lehet 10-6-ra, nünanszokon múlik az egész.
A Saints picit kiemelkedik, de annyira nem, hogy ha bármelyik másik csapat elkapná a fonalat és nagyon összeállna ne tudná megelőzni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Egyébként Smith szerintem baromira jól összerakta a többit. És megkockáztatom, hogy ez a keret van olyan erős, mint a tavalyi Carolina. RB poszton pedig szerintem kimondottan jó a minőségi mélységünk. McCown sem olyan rossz irányító, mint azt sokan gondolják. Csak itt jön amiről eddig beszéltünk. Amíg nincs előttük egy valamirevaló fal cseszhetik az egészet.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Az 1-ből még mindig jobban lehet gazdálkodni, mint a nullából. 😊 Nem mellesleg a draft idején még reménykedett mindenki Nicks visszatérésében. (Pont az általad írtak miatt kár egyébként most pl. horror árért megszerezni Boone-t, ha a fal így is, úgy is hézagos marad. De ha lenne egy Richardson, ugye mindjárt más a helyzet?) A másik, hogy szerintem Edwards-ban sincs több fejlődési potenciál, de gondolom van olyan edző, akinek a keze munkája rá tud cáfolni erre. Hogy ez az edző Tampában dolgozik-e? Biztos nem vagyok benne. 😊
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Wyatt megelőzött, épp ezt akartam írni, hogy a Tampa egyik legkisebb problémája az OL, amikor még azt sem tudjátok, hogy egyáltalán az első számú RB kibír-e 8-nál több meccset vagy hogy a QB ki lesz, vagy akármi.

Egyértelmű: Smith és az FO nem az idei szezonra tervez, és hát őszintén nézve nem is jövőre. 6 feletti W már siker, 8 felett hatalmas siker, a pozitív szezon meg inkább csoda. Nyilván tavaly is láttunk csodákat (mondjuk simán ide kell sorolni a Pantherst is, akik bőven maguk felett teljesítettek reálisan nézve), de ez nem azon fog múlni hogy ki az OG...

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én ezt már többször is elmondtam, a drafton azt nem értettem, hogy az 5. körben miért Edwars-ot választották, amikor egy jelen pillanatban NFL készebb guard is választható lett volna Cyril Richardson személyében. Nem mondom, hogy Edwards nem forrhatja ki magát a későbbiekben, de jelenleg nem lenne mindegy, hogy lenne mondjuk legalább egy bevethető emberünk. Mert ha nem is minden király, amit eddig Cyril a Bills-ben csinál, messze jobb teljesítményt nyújt bármelyik jelenleg rosterünkön lévő guard-nál.buccaneer
És úgy érzed, hogy ennek a Tampa Baynek csak egy OG-re van szüksége ahhoz, hogy IDÉN dobbantson? Mert ha nem, és amúgy is csak egy-két éven belül várható ez, akkor bizony sokkal több értelme van azt húzni, akiben több fejlődési lehetőséget lát a csapat, még akkor is, ha jelenleg valamivel gyengébb, mint egy poszttársa

több mint 9 éve
buccaneer 490
Én ezt már többször is elmondtam, a drafton azt nem értettem, hogy az 5. körben miért Edwars-ot választották, amikor egy jelen pillanatban NFL készebb guard is választható lett volna Cyril Richardson személyében. Nem mondom, hogy Edwards nem forrhatja ki magát a későbbiekben, de jelenleg nem lenne mindegy, hogy lenne mondjuk legalább egy bevethető emberünk. Mert ha nem is minden király, amit eddig Cyril a Bills-ben csinál, messze jobb teljesítményt nyújt bármelyik jelenleg rosterünkön lévő guard-nál.