Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jött Major Wright.

Jamarcus Webb is szabad egyébként még. 😛
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.bucsnation.com/2014/4/4/5578294/buccaneers-as-game-of-thrones-characters

10/10, Sander még életében összesen nem írt ennyi értelmes dolgot, mint ebbenThrasher
ez kurvajó! 😀
több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
imádtam a játékát!Ez egy vicc...
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
na jó, ez nevetséges.
nagyon jó kis játékos, magas labdáknál remek, csomó lábujjhegyes elkapása volt, szinte az a specialitása, TÉNYLEG annyira komolyak voltak a balhék, hogy egy semmit nem érő 6. körösért megérte kivágni?
max. feltrade-re jó.
baromira nem élvezem ezt az offseasont.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugyan már! Értem én, hogy problémás játékos, de egy 6. körös pick-ért elszórni.
Pont úgy csinálják, mintha tömve lenne a keret jobbnál jobb elkapókkal. 😒MikeInsDale
Jön Evans. 😊

több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Ugyan már! Értem én, hogy problémás játékos, de egy 6. körös pick-ért elszórni.
Pont úgy csinálják, mintha tömve lenne a keret jobbnál jobb elkapókkal. 😒

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ez a Williams még gettómajomnak is béna, miután ledöfte a saját bátyja, most azért perelték be, mer tavaly véletlen felgyújtotta egy bérelt lakás konyháját. hogy lehetnek ilyen idétlen ügyei valakinek... na mindegy, szeretem a játékát.

ja, egyébként igazoltunk mostanában pár játékost is, mindegy.Thrasher
Mike mostantól a Bills játékosa.

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.bucsnation.com/2014/4/4/5578294/buccaneers-as-game-of-thrones-characters

10/10, Sander még életében összesen nem írt ennyi értelmes dolgot, mint ebben
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
ez a Williams még gettómajomnak is béna, miután ledöfte a saját bátyja, most azért perelték be, mer tavaly véletlen felgyújtotta egy bérelt lakás konyháját. hogy lehetnek ilyen idétlen ügyei valakinek... na mindegy, szeretem a játékát.

ja, egyébként igazoltunk mostanában pár játékost is, mindegy.
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
A Sirens című sorozat eheti részében kamu Falcons-Bucs meccset néztek:

- Glennon from the shotgun...
- Win it. No! Interception!
- Falcon ball! That is the third turnover this game, And Glennon is not impressing his coaches at this point. Interception, one fumble. The ball is turned over for the third time...

Felhívja telefonon a meleg haverja:
-Hey, what's the score on the Atlanta-Tampa bay game?
-Shitty helmets 17, shittier helmets in pewter pants 3.
-The buccaneers are the worst. If they got a gay player on Tampa Bay, he ain't coming out of the closet till he gets traded to a team with better uniforms.
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Tackle nem fog jönni, Dotson top RT, és jött Collins az FA-ről nem kis pénzért LTnek! Belülre jött Evan Dietrich-Smith meg van Meredith és talán Nicks. Oniel Cousinss remélem nem éri meg a keretszűkítést. Szóval belül szűken vagyunk ide biztos jön playa az első 3 körben, de kétlem, hogy az 1. elején. Xavier Su'a Filonak nagyon örülnék kedvenc prospectek egyike idén, érte kicsit lejjeb kéne mozogni, hogy helyén húzhassuk ki első körbe. (dream scenario). Tight end: Wright, Stocker, Crabtree és Myers(?). Nem csodálkoznék, ha csak mid-roundba húznánk erre a posztra. DT Pposztra van Spence, aki tavaly jött. plusz FA-n jött Clinton McDonald. Ez a poszt pipa. DE ben kérdés, hogy két eddigi Bustunk hajlandó lesz focizni idén egy kicsit (Clayborn és Bowers). Ide jött MJ aki RDE kérdés itt, hogy megy át erős oldalra vagy marad ezen a poszton és Clayborn megy át LDEnek, vagy esetleg Bowers, akinek ez lenne az eredtije is csak szar. Van még Golston és Means. Annyira ez se vészes. Sztem megoldják, ettől föggtelenül ide is jöhet vki. SOLB-nk nincs, ide mindenképp jön újonc, 2. - 3. körben sztem. A sec teljesnek tűnik. Szóval, ha nincs trade akkor sztem QB-ra és WR-re szűkíthető az 1/7 kérdése! Watkinst indokolhatná, hogy Mike Williams mögött nincs senki, és Mike Williams is egy fasz, ha már itt tartunk (lásd a lábonszúrást épp most). A QB-t meg az új rezsim, és hogy kurvára kéne már egy Frenchise irányító ebbe a putriba.
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
A tavaly PO-ba jutott csapatok közül 6-nak első körös QB-ja volt, 3-nak második, 2-nek 3. és egy Brady volt ugye. Ez alapján semmi nem bizonyítja, hogy az első kör sokkal jobb vagy rosszabb, de nem értem hogy miért kell kizárni, és miért jobb egy WR, aki akár ugyanakkor vagy még nagyobb bust is lehet, lásd a Jags is milyen jól járt.Gyurma Pappa
Nemtudom igazán. Ebben van megérzés is. Nem azt mondom, hogy 100%ban elpazarolt pick lenne egy qb draft, de a jelenlegi felhozatalból úgy érzem, hogy nincs olyan irányító, aki must have kategória, és szükség se feltétlenül van rá. De hát én nem vagyok egy nagy draft szakértő. Szóval javítsatok ki ha tévednék, de qb-n kívül is bőven van erősíteni való terület.

Amúgy Brady is 6. körös volt anno asszem😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
1.7-re, ha needre akarunk húzni és értékesebb posztra akkor erős oldali DE jöhet, QB jöhet, Watkins vagy Evans, vagy falba húzunk, de tackle poszton megvagyunk guardot 1.7re meg hülyeség szintén. OG-t inkább a 2. körbe húzogatnék. TE-et semmiképp nem fogunk húzni 1.7-re! Kizárt dolog. Ha kimennek a TOP QBk, Clowney és nem marad WR se, amit kétlek hogy megvalósulna. Akkor letrade sanszos lehet, sőt. Ha nincs kiszemeltünk vagy kimegy plusz picket nyerni igencsak jó lenne.D11
Én a qb-ben nem látok nagy lehetőséget. Manziel baromi nagy bust lesz, Bridgewater nemtudom mennyire illene a tampai képbe, de inkább ő akkor már mint Bortles. De továbbra is úgy gondolom, hogy nem kell első körös irányító. Seahawks se Wilson miatt nyert SB-t. Én azt mondom Watkins vagy Robinson kellene az első körben. Van egy 3. körös iárnyító Glennon személyében, aki eddig egy káosszal teli időszakban kapott csak lehetőséget. Ki kellene dobni a kukába? Nem gondolnám. Bár az is igaz, hogy új coach új qb.TheBerzerker
Nem is Tate vagy Harvin miatt, de nem is az OL miatt. Nem értem, hogy miért tartod nagyobb kockázatnak egy QB húzását, mint egy WR-t vagy OL-t.

A tavaly PO-ba jutott csapatok közül 6-nak első körös QB-ja volt, 3-nak második, 2-nek 3. és egy Brady volt ugye. Ez alapján semmi nem bizonyítja, hogy az első kör sokkal jobb vagy rosszabb, de nem értem hogy miért kell kizárni, és miért jobb egy WR, aki akár ugyanakkor vagy még nagyobb bust is lehet, lásd a Jags is milyen jól járt.

több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
1.7-re, ha needre akarunk húzni és értékesebb posztra akkor erős oldali DE jöhet, QB jöhet, Watkins vagy Evans, vagy falba húzunk, de tackle poszton megvagyunk guardot 1.7re meg hülyeség szintén. OG-t inkább a 2. körbe húzogatnék. TE-et semmiképp nem fogunk húzni 1.7-re! Kizárt dolog. Ha kimennek a TOP QBk, Clowney és nem marad WR se, amit kétlek hogy megvalósulna. Akkor letrade sanszos lehet, sőt. Ha nincs kiszemeltünk vagy kimegy plusz picket nyerni igencsak jó lenne.D11
Én a qb-ben nem látok nagy lehetőséget. Manziel baromi nagy bust lesz, Bridgewater nemtudom mennyire illene a tampai képbe, de inkább ő akkor már mint Bortles. De továbbra is úgy gondolom, hogy nem kell első körös irányító. Seahawks se Wilson miatt nyert SB-t. Én azt mondom Watkins vagy Robinson kellene az első körben. Van egy 3. körös iárnyító Glennon személyében, aki eddig egy káosszal teli időszakban kapott csak lehetőséget. Ki kellene dobni a kukába? Nem gondolnám. Bár az is igaz, hogy új coach új qb.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
1.7-re, ha needre akarunk húzni és értékesebb posztra akkor erős oldali DE jöhet, QB jöhet, Watkins vagy Evans, vagy falba húzunk, de tackle poszton megvagyunk guardot 1.7re meg hülyeség szintén. OG-t inkább a 2. körbe húzogatnék. TE-et semmiképp nem fogunk húzni 1.7-re! Kizárt dolog. Ha kimennek a TOP QBk, Clowney és nem marad WR se, amit kétlek hogy megvalósulna. Akkor letrade sanszos lehet, sőt. Ha nincs kiszemeltünk vagy kimegy plusz picket nyerni igencsak jó lenne.
több mint 10 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Egyre inkább úgy érzem, hogy Watkins-t elviszik a Bucs elől. Van más opciós is, bár ha belegondol az ember, hogy mennyire számít biztoskezűnek a két qb nem biztos, hogy a hosszú nagy passzokra kell játszani a jövőben. Egy jó TE lehet, hogy többet nyomhat a O lineban első körben.
Viszont ha marad is a 7. pikkre valami hype-olt irányító akkor sem érzem azt, hogy most feltétlenül arra lenne szükség.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Abszolút nem értem ezt a Zuttah trade-et.
Elszórták egy draft pick-ért, mintha tele lennénk jó falemberekkel. @)MikeInsDale
Rebuild, nincs nagy kérdés. Shianoféle hülyeséget rendbe kell tenni. Azért eléggé szánalmas, hogy ez előző era egyetlen igazolása vált be (VJ). Nicks kérdéshez: ő azért csúszott annyit, annak idején, mert igen komoly magatartásbeli problémái vannak, gyakorlatilag egy nagy gyerek. Nálunk úgy fegyelmezte Payton, hogy leküldte a második csapathoz edzeni, mikor túlsúlyosan jelent meg edzésen. Nálatok mindkét évben túlsúlyos volt, két éve amikor a sérülése volt, a hivatalos mérlegelés szerint legalább 30 fonttal nehezebb volt, mint kéne. Ő bizony képes arra is, hogy simán ne szedjen antibiotikumot, vagy ne csinálja, amit kell, ha nem ugrálnak rajta ezerrel.

Szóval nekem úgy tűnik, ez a két év óriási elvesztegetett idő volt nektek, ráadásul közben hasznos játékosok mentek a kukába. Offense szempontjából biztos hogy nem Smith a legjobb megoldás, de talán a roster ezen oldalán is csinál egy kisebb rendet. A kiváló D-hez elég lehet egy közepesnél kicsivel jobb O, lásd Carolina.Gyurma Pappa
Hát a védelem miatt nem aggódok, de a támadó alakulatra ráférne egy kis ráncfelvarrás.
Remélem a draftról hoznak minőségi játékosokat. (G,WR,TE) Eddig szimpatikus az új vezetés, remélem a bajos játékosokat is sikerül eredményes munkára fogniuk.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Abszolút nem értem ezt a Zuttah trade-et.
Elszórták egy draft pick-ért, mintha tele lennénk jó falemberekkel. @)MikeInsDale
Rebuild, nincs nagy kérdés. Shianoféle hülyeséget rendbe kell tenni. Azért eléggé szánalmas, hogy ez előző era egyetlen igazolása vált be (VJ). Nicks kérdéshez: ő azért csúszott annyit, annak idején, mert igen komoly magatartásbeli problémái vannak, gyakorlatilag egy nagy gyerek. Nálunk úgy fegyelmezte Payton, hogy leküldte a második csapathoz edzeni, mikor túlsúlyosan jelent meg edzésen. Nálatok mindkét évben túlsúlyos volt, két éve amikor a sérülése volt, a hivatalos mérlegelés szerint legalább 30 fonttal nehezebb volt, mint kéne. Ő bizony képes arra is, hogy simán ne szedjen antibiotikumot, vagy ne csinálja, amit kell, ha nem ugrálnak rajta ezerrel.

Szóval nekem úgy tűnik, ez a két év óriási elvesztegetett idő volt nektek, ráadásul közben hasznos játékosok mentek a kukába. Offense szempontjából biztos hogy nem Smith a legjobb megoldás, de talán a roster ezen oldalán is csinál egy kisebb rendet. A kiváló D-hez elég lehet egy közepesnél kicsivel jobb O, lásd Carolina.

több mint 10 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
hát elkapó téren nem állunk valami jól VJAX meg a mostanába balhés Mike Williams azt annyi....
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
éééés Mike Williamst combonszúrta a saját testvére. tombol a tanya.
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Abszolút nem értem ezt a Zuttah trade-et.
Elszórták egy draft pick-ért, mintha tele lennénk jó falemberekkel. @)

több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
lehülyéztem korábban, aki arról beszélt, hogy elpasszolhatjuk így, hogy jött Dietrich-Smith.
nagyon remélem, hogy mondjuk a szezon felénél nem fog hiányozni egy ennyire rugalmas belső falember, vagy akár már a legelején, figyelembe véve Nicks egészségét
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
P. Schrager ‏@PSchrags 13 p
We have 1st trade of NFL meetings. Reporting Bucs trade OL Jeremy Zuttah to Ravens for a 2015 mid-round draft pick. @NFLonFOX @FOXSportsLive
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
nickelbe oké
több mint 10 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
"Former USF CB Mike Jenkins is back in town. He has signed a one-year deal with the Bucs, team announces."

Úgy látom a védelem, amit Lovie Smith összerak elég ütőképes lesz, akár a kiemelkedő támadó alakulattal rendelkező csapatok ellen is. Eddig pozitív, amit látok az új vezetőségtől. Azt tudtuk, hogy a védelmet nagyon megerősítik, de azért néhány hasznos támadó játékost is igazoltak. Az elkapó brigád még hagy kivánni valót maga után, de remélem ezt a problémát is megoldják. 😀