Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Az a lényeg, hogy jön Charles Sims a megváltó, és többet tudunk futni végre! 😀 Nem kell ide Evans, ASJ, támadófal, támadó koordinátor meg semmi! Csakis sikeres thrid down futások kellenek! 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Ha ezt a csapatot a nulláról kell újjáépíteni, akkor ott az építőnek is mennie kell a picsába, ugyanis az újjáépítés folyamata elméletben már javában tart. Szerintem egyébként nem. Ennek a csapatnak van azért komoly magja, az már más kérdés, hogy mennyire boldogulsz a rád bízott anyaggal. Lovie Smith és stábja erre nem képes, amiért elméletben ugyancsak menniük kéne a picsába. Szóval a konklúzió ugyanaz.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Az lehet a pechetek, hogy a Skins "példáján" okulva, nem sokan fogják két év draftját odadobni egy QB miatt valakinek. Ha megtartják a magas picket, és mondjuk behúzzátok Mariotát, akkor meg akár Glennon rögtön felkerülhet a trade listára, 4.-5. kört szerintem adna ért bárki, amivel meg bőven beljebb lehettek, akár annyira, hogy esetleg feljebb tradeltek a 2.-3. körből.

Millió lehetőségetek van, de az biztos hogy ezt a csapatot kb. 0-ról kell újraépíteni. Én tuti eltradelném VJ-t, Martint, de akár Glennont is, ha ennyire magas pick van. Onnantól a határ a csillagos ég: 3-4 szezon múlva.

Kérdés, hogy Smith képes-e erre.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na...még kb 1 győzelmet jósolok a kedvenc kalózainknak. Talán a Falconst meg tudják fogni a 10. héten. Többi meccs tuti bukó. Ha a Raiders meg a Jax behúz 2-3 meccset akkor lehet gondolkodni az 1/1 trade-en😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Jackson látványosan motiválatlanul, unottan játszik már itt hetek óta. Tegnap sem volt másként. Van a pályán, de az igyekezet szikrája sincs meg benne. Hat passzal vették célba ha jól emlékszem, ebből egyet tudott (vagy akart) megfogni. Szerintem ő fejben, már máshol játszik. Ami valahol nem 12 milliós gázsihoz tartozó profi mentalitás. Viszont látván az egész idei kínszenvedést, edzőkkel, gameplannel, támadófallal. Meg tudom érteni. Nézni sincs már kedve az embernek, nem hogy részt venni benne. De tényleg, hangsúlyozom, 12 milkáért azért illene.Cay
Teljesen igaz. Ez nem profi hozzáállás. Ez a helyzet sajnos Mankins-szel is.buccaneer
Szegény Mankins még mindig azon gondolkodik szerintem, hogy mit rosszat követett el, ami miatt Tampába száműzték😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Jackson látványosan motiválatlanul, unottan játszik már itt hetek óta. Tegnap sem volt másként. Van a pályán, de az igyekezet szikrája sincs meg benne. Hat passzal vették célba ha jól emlékszem, ebből egyet tudott (vagy akart) megfogni. Szerintem ő fejben, már máshol játszik. Ami valahol nem 12 milliós gázsihoz tartozó profi mentalitás. Viszont látván az egész idei kínszenvedést, edzőkkel, gameplannel, támadófallal. Meg tudom érteni. Nézni sincs már kedve az embernek, nem hogy részt venni benne. De tényleg, hangsúlyozom, 12 milkáért azért illene.Cay
Teljesen igaz. Ez nem profi hozzáállás. Ez a helyzet sajnos Mankins-szel is.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
[quote=CayStez
Remélem elcserélik valami szintén szar csapatba. 😀[/quote]Remélem elviszi a Jax vagy Jets. Inkább a Jets
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Doug Martin
Pats 4.kör , nem kérdés 😀gordon
szerintem kevesebbért is megkapjátok majd, eléggé adja magát a dolog.
Vagy jön cserébe Tim Wright.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jackson látványosan motiválatlanul, unottan játszik már itt hetek óta. Tegnap sem volt másként. Van a pályán, de az igyekezet szikrája sincs meg benne. Hat passzal vették célba ha jól emlékszem, ebből egyet tudott (vagy akart) megfogni. Szerintem ő fejben, már máshol játszik. Ami valahol nem 12 milliós gázsihoz tartozó profi mentalitás. Viszont látván az egész idei kínszenvedést, edzőkkel, gameplannel, támadófallal. Meg tudom érteni. Nézni sincs már kedve az embernek, nem hogy részt venni benne. De tényleg, hangsúlyozom, 12 milkáért azért illene.Cay
A Chargersben holdoutolt a nagy zsozsóért. megemelték neki, végül utána kiment piacra úgy is. Megkapta a hatalmas pénzt. Nem tudom, mit akar még. A csapatnak szarul megy, de mondjuk ha valaki, akkor ő, kb. a keret legjobbjaként valamit tud segíteni. Sosem fogom elfogadni azokat, akik egyszer pénzért sírnak, majd ha azt megkapják, akkor meg a győzelmekért.
Ha meg a csapat nyerni fog, akkor az lesz a baja, hogy nem kap 350 labdát meccsenként. Valami mindig lesz. Az ilyen ember nem csapatjátékos, csak egy önző fasz.
Függetlenül attól, hogy a csapat szar, minden rossz, el is romlott az egész. Az edzői gárda is ratyi, a playcall, a védelem. Akkor is fogja be a pofáját.
Remélem elcserélik valami szintén szar csapatba. 😀

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Jackson látványosan motiválatlanul, unottan játszik már itt hetek óta. Tegnap sem volt másként. Van a pályán, de az igyekezet szikrája sincs meg benne. Hat passzal vették célba ha jól emlékszem, ebből egyet tudott (vagy akart) megfogni. Szerintem ő fejben, már máshol játszik. Ami valahol nem 12 milliós gázsihoz tartozó profi mentalitás. Viszont látván az egész idei kínszenvedést, edzőkkel, gameplannel, támadófallal. Meg tudom érteni. Nézni sincs már kedve az embernek, nem hogy részt venni benne. De tényleg, hangsúlyozom, 12 milkáért azért illene.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Jackson ennyire gány volt? Azért nekem ez a tegnapi játéka eléggé arra mutat rá, hogy igazából már sztrájkol, nagyban baszik a játékra és a cseréért lobbizik.
Vagy más volt a háttérben? mert nem láttam a meccset, azért kérdezem.Stez
Anno SD-ban fél alapszakaszt holdoutolta egy jó szerződésért, nem ritka tőle a hiszti.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jackson ennyire gány volt? Azért nekem ez a tegnapi játéka eléggé arra mutat rá, hogy igazából már sztrájkol, nagyban baszik a játékra és a cseréért lobbizik.
Vagy más volt a háttérben? mert nem láttam a meccset, azért kérdezem.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2 p2 perccel ezelőtt
While WR Vincent Jackson’s name has been focus of trade speculation, the Buccaneer more likely to be dealt is RB Doug Martin. Teams calling.Beki
na erre nagyon kíváncsi vagyok, hogy a kipukkant Martinért mit kapnánk.
olcsón nem lenne sok értelme eladni, futó sosincs elég.Thrasher
Colts, első körStez
Végül is! A Colts szeret első köröket adni running back-ért. 😀
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2 p2 perccel ezelőtt
While WR Vincent Jackson’s name has been focus of trade speculation, the Buccaneer more likely to be dealt is RB Doug Martin. Teams calling.Beki
na erre nagyon kíváncsi vagyok, hogy a kipukkant Martinért mit kapnánk.
olcsón nem lenne sok értelme eladni, futó sosincs elég.Thrasher
Colts, első körStez
Pats 4.kör , nem kérdés 😀
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Colts, első körStez
:p
direkt nem említettem, elég extrém példa.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2 p2 perccel ezelőtt
While WR Vincent Jackson’s name has been focus of trade speculation, the Buccaneer more likely to be dealt is RB Doug Martin. Teams calling.Beki
na erre nagyon kíváncsi vagyok, hogy a kipukkant Martinért mit kapnánk.
olcsón nem lenne sok értelme eladni, futó sosincs elég.Thrasher
Colts, első kör

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2 p2 perccel ezelőtt
While WR Vincent Jackson’s name has been focus of trade speculation, the Buccaneer more likely to be dealt is RB Doug Martin. Teams calling.Beki
na erre nagyon kíváncsi vagyok, hogy a kipukkant Martinért mit kapnánk.
olcsón nem lenne sok értelme eladni, futó sosincs elég.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2 p2 perccel ezelőtt
While WR Vincent Jackson’s name has been focus of trade speculation, the Buccaneer more likely to be dealt is RB Doug Martin. Teams calling.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
The Bucs have agreed to terms with Gerald McCoy on a new 7 year extension for close to $100 million.vassadi
Gerald McCoy 7 éves, $98 milliós szerződéshosszabbítást írt alá a Buccaneersszel, ebből $51,5 millió garantált.Borbinho
Azt hiszem boruljunk le ezekben az ínséges időkben, és köszönjük meg neki, hogy továbbra is ennek a franchise-nak az arca akar maradni, amikor épp Lovie csapatot "épít" Olyan jó rálátással a dolgokra, mint Höri power rankingjében a cicának lehet, ott a 29.-es pont mellett.Cay
Az a macska hatalmas volt, órákig nevettem. 😊buccaneer
Igen, jópofa. Sajnos túl sok benne a realitás. Nem is vicc, hogy úgy mondjam.... 😊

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nem látogatom sűrűn a topikot, nem is ismerem teljesen a csapatot, de mindig szimpatikusak voltatok (Colts, Lions, Buccs trió a favorit). De egy ilyen rosterrel (amiben vannak nagyon nagy potenciállal rendelkező játékosok, de mégse váltak be) mint a Buccsé, nem lett picit túlfizetve McCoy? bár tény, hogy ligaelit 4-3 DT és bírom is, nem véletlen lett 1/3 Suh mögött. de ez nekem kicsit soknak tűnik, főleg a garantált 50+ (bár nem tudom milyen a lebontása a szerződésnek)Borbinho
McCoy újoncszerződése még nem volt kollektív szerződés. Mi anno dumálgattuk, hogy vajon mennyibe fog fájni, és szintén évi 14 millára tippeltünk, hisz most 12 körül kapott. Az pedig egyértelmű volt, hogy többet fog azért kicsivel kérni. A szerződés nagy összegű, viszont ahhoz képest hogy milyen szerződése volt, mennyit keresnek a hozzá hasonló kaliberű játékosok jelenleg. Szerintem ahhoz mérten teljesen reális. Azért McCoy tényleg rendesen büntet a pályán, függetlenül attól, hogy kik játszanak mellette a falban, vagy épp mikor mennyire gyenge az egész brigád. Ráadásul belőle tényleg azt sem tudom kinézni, hogy akkor most nyugodtan hátradől, és szarik a játékra, csak le ne sérüljön. Szerintem ugyan olyan produktív fog maradni... mondjuk remélem nem kiabálom el. 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
The Bucs have agreed to terms with Gerald McCoy on a new 7 year extension for close to $100 million.vassadi
Gerald McCoy 7 éves, $98 milliós szerződéshosszabbítást írt alá a Buccaneersszel, ebből $51,5 millió garantált.Borbinho
Azt hiszem boruljunk le ezekben az ínséges időkben, és köszönjük meg neki, hogy továbbra is ennek a franchise-nak az arca akar maradni, amikor épp Lovie csapatot "épít" Olyan jó rálátással a dolgokra, mint Höri power rankingjében a cicának lehet, ott a 29.-es pont mellett.Cay
Az a macska hatalmas volt, órákig nevettem. 😊
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Először Watt, majd McCoy, drága lesz JPP😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nézőpont kérdése. Hasznosabb mint Suh.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem látogatom sűrűn a topikot, nem is ismerem teljesen a csapatot, de mindig szimpatikusak voltatok (Colts, Lions, Buccs trió a favorit). De egy ilyen rosterrel (amiben vannak nagyon nagy potenciállal rendelkező játékosok, de mégse váltak be) mint a Buccsé, nem lett picit túlfizetve McCoy? bár tény, hogy ligaelit 4-3 DT és bírom is, nem véletlen lett 1/3 Suh mögött. de ez nekem kicsit soknak tűnik, főleg a garantált 50+ (bár nem tudom milyen a lebontása a szerződésnek)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
fú, ettől pedig féltem, benne volt, hogy nem akarja itt elpazarolni az életét.
persze a személyisége mindig olyannak jött le, hogy amiatt optimista voltam.
örülünk.