Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Én úgy láttam, hogy inkább Dimitroff draft húzásai látszottak ülni nálatok az elmúlt pár évben, de Smith nem képes hogy azt a társaságot egy magasabb szintre emelje. ott is elmondható, ami Tampában. Abban a társaságban több van, viszont a két fal egy kicsit kimaradt. Mondjuk nálunk érkeztek ide "úgymond" jó nevek is, csak nem váltak mégsem be. A Raiders-t meg sajnálom, de sebaj. majd Los Angeles-ben vagy San Antonio-ban. Utóbbi egyébként a kedvenc USA városom, az NBA-ben is a Spurs a kedvencem, szóval akkor bajban leszek. 😊 Jim Harbaugh meg igen, szakmailag messze jobb mint Schiano. Én mint írtam örülnék is neki, csak kérdéses, hogy hogyan boldogulna a játékosokkal.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Egyébként viccen kívül lehet h smithel nem járnátok rosszul, azt bebizonyította nálunk, hogy tud szarból várat építeni, ne felejtsük el, hogy ez a frenchise atomjaira hullott 2007ben, ehhez képest 2012ben főcsoport döntőztünk. Egyszerűen csak nem szabad elkövetni azt a hibát, hogy ha felépítette a po contender csapatot akkor a helyén hagyjátok, kérdezés nélkül azonnal ki kell baszni és hozni vkit aki képes felhúzni az utolsó bástyát is a várban... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Komolyan hihetetlenek a "vezetőink". Ennyire fogalmatlan csapatvezetést mindkét oldalon! Értem én, hogy nem lehet mindenki bajnok; de azért még megerőltethetnék magukat egy cseppet. Rólunk is mindent elmond, hogy egy kiégett rúgó a csapat "arca". Szerintem Smith biztos marad a helyén, ahogy Haribó is. Rossz kilátások!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Uhhh... Mike Smith. Azt tényleg nem kéne. Amúgy őt kivágják idén már, én is úgy hallottam. Majd a Raidersszel közösen megrendezzük a "Toilet Bowl-t" melynek a fődíja Jim Harbaugh lesz. 😀
Amúgy Smith kapcsán itt gondolom nem feltétlen a bérletekről van szó. Hanem minden ebből adódó dologra is. Pl olvastam a hivatalos oldal a Barron trade-del foglalkozó cikkénél egy kommentet, hogy "soha többé nem veszek számozott mezt." Ugyanis hármat vett a gyerek az elmúlt időszakban, és egyik játékos sincs már itt. Tehát gondolom ezalatt pénzkiesés lehet valóban a mezeladásokból, a büféből és szinte mindenből, ha az emberek elfordulnak a csapattól. Ugye az nem feltétlen a bérleteket érinti csak.Cay
Igen, ez így már ül. ahogy a blogon foglalkoztunk is vele, a 4 évvel ezelőtti csapatból egyes-egyedül McCoy tagja már csak a keretnek. Ez nehezen nevezhető állandóságnak. tényleg pénzkidobás így egy mezt venni. Bár én még mindig feszítve viselnék egy 40-es Alstott mezt! Mondjuk belegondolva ez más is. Na mindegy! Jim Harbaugh-ra rátérve én ugyan szakmailag őt is jó választásnak tartanám, azonban nevelési módszerei nagyon hasonlatosak Schianoéhoz, ami itt nálunk már egyszer nem vált be. Igaz a tavalyihoz képest is nagy a keret változás. Nem tudom ezek a jelenlegi játékosok hogyan reagálnának egy ilyen típusu edzőre. Nem lenne jó megint, ha év közben jönnének rá, hogy ők ezzel a fazonnak nem akarnak játszani. Őt amúgy is nagyon a Raiders-szel emlegetik, ahol dolgozott már egyszer régebben. Akkor visazont talán Tony Sparano is megérdemelne egy HC posztot. Nem tudom. 😊buccaneer
Schiano a stílusa mellett szalmailag is kevés volt egy HC posztra. Harbaugh azért más kategória.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Uhhh... Mike Smith. Azt tényleg nem kéne. Amúgy őt kivágják idén már, én is úgy hallottam. Majd a Raidersszel közösen megrendezzük a "Toilet Bowl-t" melynek a fődíja Jim Harbaugh lesz. 😀
Amúgy Smith kapcsán itt gondolom nem feltétlen a bérletekről van szó. Hanem minden ebből adódó dologra is. Pl olvastam a hivatalos oldal a Barron trade-del foglalkozó cikkénél egy kommentet, hogy "soha többé nem veszek számozott mezt." Ugyanis hármat vett a gyerek az elmúlt időszakban, és egyik játékos sincs már itt. Tehát gondolom ezalatt pénzkiesés lehet valóban a mezeladásokból, a büféből és szinte mindenből, ha az emberek elfordulnak a csapattól. Ugye az nem feltétlen a bérleteket érinti csak.Cay
Igen, ez így már ül. ahogy a blogon foglalkoztunk is vele, a 4 évvel ezelőtti csapatból egyes-egyedül McCoy tagja már csak a keretnek. Ez nehezen nevezhető állandóságnak. tényleg pénzkidobás így egy mezt venni. Bár én még mindig feszítve viselnék egy 40-es Alstott mezt! Mondjuk belegondolva ez más is. Na mindegy! Jim Harbaugh-ra rátérve én ugyan szakmailag őt is jó választásnak tartanám, azonban nevelési módszerei nagyon hasonlatosak Schianoéhoz, ami itt nálunk már egyszer nem vált be. Igaz a tavalyihoz képest is nagy a keret változás. Nem tudom ezek a jelenlegi játékosok hogyan reagálnának egy ilyen típusu edzőre. Nem lenne jó megint, ha év közben jönnének rá, hogy ők ezzel a fazonnak nem akarnak játszani. Őt amúgy is nagyon a Raiders-szel emlegetik, ahol dolgozott már egyszer régebben. Akkor visazont talán Tony Sparano is megérdemelne egy HC posztot. Nem tudom. 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Uhhh... Mike Smith. Azt tényleg nem kéne. Amúgy őt kivágják idén már, én is úgy hallottam. Majd a Raidersszel közösen megrendezzük a "Toilet Bowl-t" melynek a fődíja Jim Harbaugh lesz. 😀
Amúgy Smith kapcsán itt gondolom nem feltétlen a bérletekről van szó. Hanem minden ebből adódó dologra is. Pl olvastam a hivatalos oldal a Barron trade-del foglalkozó cikkénél egy kommentet, hogy "soha többé nem veszek számozott mezt." Ugyanis hármat vett a gyerek az elmúlt időszakban, és egyik játékos sincs már itt. Tehát gondolom ezalatt pénzkiesés lehet valóban a mezeladásokból, a büféből és szinte mindenből, ha az emberek elfordulnak a csapattól. Ugye az nem feltétlen a bérleteket érinti csak.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Lehet az defensive HC is, csak akkor kell egy nagyon jó QB és OL edző. Viszont ezeknek a megtalálása nem Glazerék erős oldala, sajnos.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Ha nem offensive HC-t hoznak Glazerék, akkor hülyék.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Csak én már kurvára unom, hogy ebben a csapatban mindig csak az építkezés megy és minden évben az elejéről. Ezért megy az egy helyben toporgás. Minden év úgy indul, hogy elmondják az elemzők, hogy milyen jó emberanyag van tampában mégsem történik semmit. Pénz van, meleg van, tengerpart van, csak edzők nincsenek, akik picsán rúgnak egy V-Jax-et, és támogatják egy kicsit a mindenki által tehetségesnek tartott Mike Glennon-t. Ehelyett van Lovie Smith, aki hétről hétre saját magát köpi pofán a nyilatkozataival, és van mellette egy olyan támadókoordinátor, aki fiatalabb az első számú irányítónál, és akinek a mérlegét inkább nem is ecsetelném, mert nincs kedvem kiszámolni, hogy 95 vagy 98% a vereségi rátája.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ki jöhetne a helyére?Cay
Mike Smith 😀😀peach
Hát! Inkább ne! 😊 De nektek is új vezetőedző után kell néznetek, az szinte borítékolható. Azt hiszem ez az év volt nála a türelmi idő vége, vagy valami ilyet hallottam. Vége a dalnak. 😊
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ki jöhetne a helyére?Cay
Mike Smith 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Szerintem ez nem jelent akkora bevétel kiesést a Glazer családnak. De rátapintottál a dolgok lényegére, mert Lovie-val akár szakmailag, akár népszerűségben a Bucs lehúzhatja jövőre a rolót. Ki jöhetne helyére? Nagyon nehéz a kérdés. Hogy erre válaszoljon az ember, tényleg ott kellene lenni testközelben. Na meg nem ártana egy kicsit érteni is a focihoz. 😊 Olyan neveket tudnék mondani, akiket már a Bucs Blogon is említettem. Hogy jó vezetőedzők lennének-e azt nem tudom, de jelen helyzetben és az elmúlt években nagyon jól dolgoztak a területükön. Ők a következők: Bill Lazor ( Miami OC), Todd Bowles ( Arizona DC), Bob Sutton (Kansas DC). Esetleg OC posztra Clyde Christensen ( indianapolis QB coach) DC posztra pedig esetleg Mike Waufle (St. Louis DL coach). Ismétlem, nem tudom hogy ezzel a szintugrással megbirkóznának-e az adott nevek. Csak azt tudom, hogy mostanában jó munkát végeznek. Egyébként bizonyára az egyetemeken is vannak kiváló edzők, akik rátermettek. De őket abszolút nem ismerem, hacsak nincs NFL múltjuk.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Lovie most azt mondogatja, hogy kevés a termelt pont, az irányító játékon kellene javítani. Az ő szavaival élve "Megint megnézik a lehetőségeket" ( mindig ezeket a szavakat használja, ha nem működnek a dolgok) mivel McCown is újra bevethető. Ha visszahozza Josh-t gondolom tovább "emeli" a már eddig is ragyogó népszerűséget, ami körülveszi őt Tampában. 😊buccaneer
Pont olvastam Smith kapcsán, hogy már pedzegetik, vajon menni fog-e az idény végén. Mert, hogy nagyon akarta mindenki, most meg szinte közellenség. És ha marad ez a szar mérleg valószínűleg kivágják már idén, mert ahogy mindig mondod te is Glazerék eléggé pénzorientáltak, Smith pedig már olyan közütálatnak örvend, hogy már most sem nagyon mennek ki az emberek meccsre, és paráznak, hogy nem tudják jövőre eladni a bérleteket ha marad. Az a bevétel pedig jobban kéne nekik, mint Smith meg a lóvé ami kárba megy. A szurkolóknak mindig kell jövőképet adni, hogy beruházzanak a bérletekbe. Vagy valami ilyesmit olvastam. Szerintetek kivágják? Ki jöhetne a helyére?

több mint 9 éve
buccaneer 490
Lovie most azt mondogatja, hogy kevés a termelt pont, az irányító játékon kellene javítani. Az ő szavaival élve "Megint megnézik a lehetőségeket" ( mindig ezeket a szavakat használja, ha nem működnek a dolgok) mivel McCown is újra bevethető. Ha visszahozza Josh-t gondolom tovább "emeli" a már eddig is ragyogó népszerűséget, ami körülveszi őt Tampában. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Lassan kezd az egész csapat belefásulni a helyzetbe. Az pedig sosem vezet semmi jóhoz.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
A tegnapi még überkirály volt a többihez képest. 😊
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Kívülállóként is fájdalmas volt nézni a tegnapit, Glennont meg nem láttam még ennyire szarnak.

Perception is reality.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ha már állatkodás: 2&1 pass, 3&1 pass, 4&1 pass. Ha nem nézném ki a "balfaszkodás" minden szintjét az idei managemantből. Azt hinném, hogy ez a meccs be lett dobva. Smith gyűjti a "drágaszááágait". Ezalatt a draftcetliket értem. Szeretném azt hinni legalábbis, és nem hogy ennyire kretének vagyunk Arroyo-val az élen.Cay
Ha már "drágaszááág", akkor Smith miért nem SB gyűrűket gyűjt, hogy a nyavalya vigye el! 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Attól félek, hogy jövőre is marad Smith. Nemtudom minek kell történnie ahhoz, hogy egy HC-t, aki ekkora reményekkel megy egy csapathoz 1 év után kibasszanak. A szar szezont is meg lehet magyarázni egy darabig a draft cetlikkel az a baj. Szóval én még plusz 1 évet simán jósolok neki.TheBerzerker
Egy 2-14, 3-13-as szezon után simán el lehet küldeni szvsz.empty taxi
Oké, de ez akkor feltételezi a jövő évet is a részéről.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Attól félek, hogy jövőre is marad Smith. Nemtudom minek kell történnie ahhoz, hogy egy HC-t, aki ekkora reményekkel megy egy csapathoz 1 év után kibasszanak. A szar szezont is meg lehet magyarázni egy darabig a draft cetlikkel az a baj. Szóval én még plusz 1 évet simán jósolok neki.TheBerzerker
Egy 2-14, 3-13-as szezon után simán el lehet küldeni szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Attól félek, hogy jövőre is marad Smith. Nemtudom minek kell történnie ahhoz, hogy egy HC-t, aki ekkora reményekkel megy egy csapathoz 1 év után kibasszanak. A szar szezont is meg lehet magyarázni egy darabig a draft cetlikkel az a baj. Szóval én még plusz 1 évet simán jósolok neki.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Ha már állatkodás: 2&1 pass, 3&1 pass, 4&1 pass. Ha nem nézném ki a "balfaszkodás" minden szintjét az idei managemantből. Azt hinném, hogy ez a meccs be lett dobva. Smith gyűjti a "drágaszááágait". Ezalatt a draftcetliket értem. Szeretném azt hinni legalábbis, és nem hogy ennyire kretének vagyunk Arroyo-val az élen.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Meddig hagyják? Amíg el nem tradeli Evanst is. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Evans király, használni kell, de alapból az egész offense jobban ment így, hogy több passzt hívtak
teszem hozzá, hogy alapból két FG el lett baszva, ami -6 pont, illetve Glennon első pickjénél Evans simán verte Hadent, ha Glennon eldob odáig, az is sima TD
szóval az offense legalább kezd éledezni, igaz, nem túl acélos Browns védelem ellen, de egynek jó
egy balfasz csapat ez, de mondjuk ezt az utat járta a Panthers is, és nem tudtak nyerni, aztán idővel el elkezdett változni. 😀
kérdés, hogy meddig hagyják Smith-t, hogy kedvére állatkodjon a csapat élén, én biztos kibasznám 😀

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Állítólag az Eagles egy késői körös pickért vitte volna VJ-t, de keveseltétek az árat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...