NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én bírom a Raiderst, vonzódok a rossz csapatokhoz.. :/ Amúgy halvány lila fingom sincs, hogy mért ilyen hoki a Tampa idén is. Jó a játékos alapanyag, de lassan kezdem elhinni hogy csak elfogult vagyok. De hogy ne csaka rosszat nézzük gondolok itt az FA-inkre. Nekem nagyon szimpatikus Lansanah és Murphy. Ráadásul Murphy helyi gyerek és Bucs szurkoló is. Gholston is kezd alakulni. Én úgy gondolom, hogy reményvesztett a csapat egy része a két szerencsétlen QB-nk miatt. Én egy limitált feltámadásban még bízok 5 győzelem összejöhet sztem a szezon végére.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Mindenféle irónia és rosszindulat nélkül kérdezem tőletek meg az előző hozzászólások kapcsán is. Mi a jóságos gatyamadzag van Tampában, hogy ennyire nem működik semmi?
Ennek a csapatnak van egy fasza arculata, volt egy fantasztikus időszaka, amikor SB-t is nyertetek és nekem mindig is szimpatikus csapat volt az utóbbi évek botrányos időszakáig a Bucs. Szóval itt lenne egy alakulat, ami minden évben szeretne újjáépülni, meg valahogy tudok is azonosulni a névvel, a dizájnnal, elgondolással...de, ami itt megy idén (is), az több, mint lelombozó. Ennyire nem rossz a játékos alapanyag (vagy igen?!). Személy szerint Doug Martin-t mindig is csíptem, hogy egy példát említsek, most meg ha jól tudom, elkezdtétek árulni őt is...nem akarok megbántani senkit, de nálatok nagyobb WTF társaság nem nagyon van most a ligában, hiába áll "rosszabbul" a Raiders. Velük például sehogy sem tudnék azonosulni, de ez meg már az én bajom.Minitron
És így kerek a világ! 😀😀gaben
Hát, ezért van az, hogy a Ganxtával nagyon egyezik a jéghokis ízlésünk, de az amerikai focis meg nem 😀

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Mindenféle irónia és rosszindulat nélkül kérdezem tőletek meg az előző hozzászólások kapcsán is. Mi a jóságos gatyamadzag van Tampában, hogy ennyire nem működik semmi?
Ennek a csapatnak van egy fasza arculata, volt egy fantasztikus időszaka, amikor SB-t is nyertetek és nekem mindig is szimpatikus csapat volt az utóbbi évek botrányos időszakáig a Bucs. Szóval itt lenne egy alakulat, ami minden évben szeretne újjáépülni, meg valahogy tudok is azonosulni a névvel, a dizájnnal, elgondolással...de, ami itt megy idén (is), az több, mint lelombozó. Ennyire nem rossz a játékos alapanyag (vagy igen?!). Személy szerint Doug Martin-t mindig is csíptem, hogy egy példát említsek, most meg ha jól tudom, elkezdtétek árulni őt is...nem akarok megbántani senkit, de nálatok nagyobb WTF társaság nem nagyon van most a ligában, hiába áll "rosszabbul" a Raiders. Velük például sehogy sem tudnék azonosulni, de ez meg már az én bajom.Minitron
És így kerek a világ! 😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Mindenféle irónia és rosszindulat nélkül kérdezem tőletek meg az előző hozzászólások kapcsán is. Mi a jóságos gatyamadzag van Tampában, hogy ennyire nem működik semmi?

Ennek a csapatnak van egy fasza arculata, volt egy fantasztikus időszaka, amikor SB-t is nyertetek és nekem mindig is szimpatikus csapat volt az utóbbi évek botrányos időszakáig a Bucs. Szóval itt lenne egy alakulat, ami minden évben szeretne újjáépülni, meg valahogy tudok is azonosulni a névvel, a dizájnnal, elgondolással...de, ami itt megy idén (is), az több, mint lelombozó. Ennyire nem rossz a játékos alapanyag (vagy igen?!). Személy szerint Doug Martin-t mindig is csíptem, hogy egy példát említsek, most meg ha jól tudom, elkezdtétek árulni őt is...nem akarok megbántani senkit, de nálatok nagyobb WTF társaság nem nagyon van most a ligában, hiába áll "rosszabbul" a Raiders. Velük például sehogy sem tudnék azonosulni, de ez meg már az én bajom.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szinte az összes igazolt játékosra. McCown tavaly nagyon jól helyettesítette Cutlert. Verner tavaly kiváló évet produkált Nashville-ben. Collins egészen ígéretes produkciót produkált Cinci-ben beugróként. Wright is sokkal jobb teljesítményt nyújtott Chicago-ban mint itt és Michael Johnson-ról is méltán feltételeztük, hogy egy szörnyeteg lesz. Most mindegyik pocsék formában van. Rájuk gondoltam itt legfőképp.buccaneer
Igen pont ezért kérdeztem.. Ezekkel nagy pénz kapó FA-kel mindig az az érzése az embernek, hogy nem játszani jöttek ők csak zsebre vágni a pénzt meg bulizni és napozni. Az felsorolt játékosaknak volt egy-egy jó szezonja mi megadtuk nekik a nagy szerződést, ők meg basznak úgy focizni ahogy azt annyi pénzért kellene. Goldson is ilyen. Az elmúlt évek igazolásai közül egyedül V-Jax tett is le valamit az asztalra, de már idénre neki is tele lett a hócipője, nem csodálom...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Szinte az összes igazolt játékosra. McCown tavaly nagyon jól helyettesítette Cutlert. Verner tavaly kiváló évet produkált Nashville-ben. Collins egészen ígéretes produkciót produkált Cinci-ben beugróként. Wright is sokkal jobb teljesítményt nyújtott Chicago-ban mint itt és Michael Johnson-ról is méltán feltételeztük, hogy egy szörnyeteg lesz. Most mindegyik pocsék formában van. Rájuk gondoltam itt legfőképp.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Pedig Raheem-nek is sokat kellett magyarázkodnia! 😀 A 10-6 után elhittük, hogy jó lesz ez! De nem lett. S most hol tartunk? Még annál is lejjebb. Az feltűnő nekem, hogy azért a régi játékosok mint pl. Barber is Lovie mellé áll. Mellé állnak, mert senki nem mondja ki nyíltan, hogy Lovie és a stábja ocsúdjon már fel a ködbe burkolódzó hülye kis világukból, mert nem látják a szakadékot, ami felé vezetik a franchise-t! Mindenki csak a játékosokat hibáztatja. egyértelmű, hogy ők is beleteszik a maguk részét a sikertelenségben, de azok a játékosok akik tudtak korábban legalább egy jó szintet hozni, most itt miért játszanak úgy, hogy lehet még a HFL is erős liga lenne nekik? Ezt kellene megmagyaráznia Lovie-nak! De ahogy írjátok, csak ködösít.buccaneer
Kikre gondolsz itt a korábban jól játszó, de most meg szarul játszók alatt?
több mint 9 éve
buccaneer 490
Pedig Raheem-nek is sokat kellett magyarázkodnia! 😀 A 10-6 után elhittük, hogy jó lesz ez! De nem lett. S most hol tartunk? Még annál is lejjebb. Az feltűnő nekem, hogy azért a régi játékosok mint pl. Barber is Lovie mellé áll. Mellé állnak, mert senki nem mondja ki nyíltan, hogy Lovie és a stábja ocsúdjon már fel a ködbe burkolódzó hülye kis világukból, mert nem látják a szakadékot, ami felé vezetik a franchise-t! Mindenki csak a játékosokat hibáztatja. egyértelmű, hogy ők is beleteszik a maguk részét a sikertelenségben, de azok a játékosok akik tudtak korábban legalább egy jó szintet hozni, most itt miért játszanak úgy, hogy lehet még a HFL is erős liga lenne nekik? Ezt kellene megmagyaráznia Lovie-nak! De ahogy írjátok, csak ködösít.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Lol, Lovie Glennon lecseréléséről azt mondta, Glennon a Bucs jövőbeli irányítója.
De most azért lecserélte egy 35 évesre. 😀Stez
én erre tegnap már csak simán bzmegelni tudtam a Bucsnationön.
idegtépően komolyanvehetetlen minden nyilatkozata. jó, nyilván, ritkán őszinték az edzők kifelé, de ő mióta itt van, csak ködösít.
már visszasírom Raheem nyakatekert, össze-vissza magyarázó, sehova nem tartó sajtótájékoztatóit 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol, Lovie Glennon lecseréléséről azt mondta, Glennon a Bucs jövőbeli irányítója.
De most azért lecserélte egy 35 évesre. 😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Harbaugh nálam nagyon is komoly eredményeket ért el az addig hanyatló Stanfordnál, többre vélem azt a sikert, mint Schianóét, annak ellenére, hogy Schiano mérlege jobb volt. Stez
Mi a hanyatló Stanfordhoz képest az a Rutgers, mely 1869 óta az égvilágon szinte semmit nem ért el és Schiano tényleg a semmiből építette fel a programot egy országosan megbecsült csapattá? (Tulajdonképp neki köszönhető a Knights Big Tenhez való csatlakozása is btw.)

Érdemes elolvasni az idézett cikket, számos érdekesség van benne, felütésként pl. ez:
I didn’t know what I didn’t know, which is dangerous,” he says of his entrance into the NFL.

Carroll lett a mentora és példaképe, simán lehet, hogy hasonlóan alakul a sorsuk.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Harbaugh nálam nagyon is komoly eredményeket ért el az addig hanyatló Stanfordnál, többre vélem azt a sikert, mint Schianóét, annak ellenére, hogy Schiano mérlege jobb volt.
Az általad idézett rész inkább ennek szólt, ami abszolút szubjektív véleményem, hogy én Harbaugh NFL-ben, és azon kívül is jobb edzőnek gondolom. Schianónak szvsz nagy falat egy NFL csapat, ahogy a Bucs is az volt. Ez nem zárja ki, hogy NCAA-ben ismét sikeres legyen, legkésőbb 1-2 éven belül úgy is találni fog munkát.
Kettejük stílusát, a TB öltözőre gyakorolt hatását meg már, mint jövendőbeli HC-ként néztem, mivel sok volt az összehasonlítás, hogy hasonló karakter, és ha Schianónak nem sikerült megfogni a játékosokat, Harbaughnak sem megy majd. Ezt meg butaságnak vélem. Ebben nyilván már szerepet játszik az is, hogy utóbbira amiatt is fel lehet nézni, mert már egy NFL csapatnál is lerakott valamit az asztalra.
És továbbra is nagyon jó választásnak gondolom, hogy ha idecsábítanák. A játékos alapanyag egyáltalán nem rossz, lesz egy jó pickje is a Bucsnak, Harbaugh mellett jöhet akár a QB pick, akár Glennon, utóbbi is feljavulna.
Nem kis meló rendet rakni a csapat háza táján, de van potenciál a keretben és a majdani erős pickekkel. Állítom, közel nem olyan szar ez a csapat, mint amilyennek az eredményei mutatják.
És az sem lepne meg, ha Lovie tényleg lassan a tankolásra is gondolna, bár örülnék neki, ha annyiban nem jönne össze neki, hogy kirúgják az idény végén. 😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
jut eszembe:

 mmqb.si.com/2014/11/04/nfl-greg-schiano-year-off/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
"Schiano úgy jött az NFL-be, hogy semmit sem rakott le az asztalra"

A 40-15 jobb, mint az 11-21, Schiano-nál meg nyilvánvalóan minden képzeletbeli future Tampa HC jobb munkát fog végezni JELENLEG, mert előbbi már megbukott, ehhez komoly megfigyelőképesség kell.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért Schiano úgy jött az NFL-be, hogy semmit sem rakott le az asztalra, a pofája viszont végig járt, a "nevelési", motivációs módszerei meg szarok voltak.Stez
mivan? vagy ha arra gondolsz, hogy Schiano pár évet dolgozott csak előtte NFL edzőként, akkor ez ugyanúgy igaz volt Harbaugh-ra is, amúgy égbekiáltó hülyeséget írtál

előbbi is lesz még sikeres edző valahol, reményeim szerint NCAA csapatnálbaggio
Igen? Na és melyik NFL csapatnál dolgozott HC-ként a Bucs előtt Schiano? HC-ként tudtommal semelyiknél.
És én nem arról beszéltem, hogy Harbaughnak (vagy Scianónak) milyen tapasztalata VOLT, amikor az NFL-be jött, hanem arról, hogy JELENLEG mit tett le az asztalra.
És lehet, hogy hasonló karakterű edzőkről van szó, én mégis úgy gondolom, hogy a két ember közül játékosként Harbaughra felnéznék, míg azok után, amit itt összehozott, Schianóra nem biztos.
Mi arról beszéltünk, hogy a jelenlegi TB játékosok az öltözőben kire néznének fel jobban, ki tudná őket inkább "kordában tartani". És ez szerintem Harbaugh. Plusz Harbaugh mellett sokkal jobb dolga lenne egy QB-nak is, legyen az Glennon, vagy egy rookie a 2015-ös classból.
Mert ugye az egész téma abból indult, hogy HC váltás kéne, és Harbaughnak kifelé áll a szénája a 49erstől.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Azért Schiano úgy jött az NFL-be, hogy semmit sem rakott le az asztalra, a pofája viszont végig járt, a "nevelési", motivációs módszerei meg szarok voltak.Stez
mivan? vagy ha arra gondolsz, hogy Schiano pár évet dolgozott csak előtte NFL edzőként, akkor ez ugyanúgy igaz volt Harbaugh-ra is, amúgy égbekiáltó hülyeséget írtál

előbbi is lesz még sikeres edző valahol, reményeim szerint NCAA csapatnál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem teljesen értek egyet, mert egy jó újonc QB még önmagában nem elég. Kell azért oda némi szakértelem is az edzőktől, mert pl. ahogy itt a fórumokon is olvasom, Winston is elég "fura" srác. Szóval kell mellé valaki, aki nevelgeti. Na meg nem árt az sem, ha az előtte sorakozók a falban sem csak a kilátást takarják előtte. Ez sincs összerakva, de nagyon nem. És a szakértelem én úgy érzem a jelenlegi stábtól annyira de annyira messze van, mint hasmenésnél a budi. Azt meg nem hiszem, hogy szándékosan ennyire kretének. Akkor ők lennének a legnagyobb királyok, hogy ezt bevállalják. De tutira nem így van.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ez hülyeség egy jó QB romokban lévő franchiseokat képes PO-ba vinni. Luck RGIII pl... Mariota vagy Winston ha le nem csukják képes lehet hasonlóra a jövő évi klasszból. Mi meg jó irányba haladunk ahhoz hogy valamelyikükre legyen sanszunk. Sőt nem vagyok benne biztos hogy nem ez Lovie célja, miután rájött hogy ez így egy hoki
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én ezt már nem is nagyon akarom kommentálni. Basszanak ki mindenkit és jónapot. Elölről kell kezdeni az építkezést az már úgyis jól megy.

Ebből a csapatból 3-4 évig nem lesz PO részvevő. Minimum 3-4 év...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ez tök hülye.
Glennon végre elkezdett ráérezni Evansre és Jacksonra, McCown meg, aki konkrétan két ilyen célponttal sem tudott mit kezdeni, ráadásul állítom, a fal teljesítményén is csak rontott, most kezdő lesz.
Hatalmas fasz ez a Lovie. Remélem kibasszák év végén. Ez max akkor lenne jó döntés, ha már tankolni akarna.

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
teljesen kilátástalan ez az egész
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 456 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már bocsánat de nem normális....... aki egy sexy Rexyvel jutott SB ba annak nem elég Glennon akiben láthatóan több potenciál van... lehet túl jó neki az a baj
több mint 9 éve
buccaneer 490
Josh McCown kezdőben. Csodálkozom, hogy Glennont nem adta oda Smith valakinek mondjuk egy kondícionális 7. körért. 😀
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én úgy láttam, hogy inkább Dimitroff draft húzásai látszottak ülni nálatok az elmúlt pár évben, de Smith nem képes hogy azt a társaságot egy magasabb szintre emelje. ott is elmondható, ami Tampában. Abban a társaságban több van, viszont a két fal egy kicsit kimaradt. Mondjuk nálunk érkeztek ide "úgymond" jó nevek is, csak nem váltak mégsem be. A Raiders-t meg sajnálom, de sebaj. majd Los Angeles-ben vagy San Antonio-ban. Utóbbi egyébként a kedvenc USA városom, az NBA-ben is a Spurs a kedvencem, szóval akkor bajban leszek. 😊 Jim Harbaugh meg igen, szakmailag messze jobb mint Schiano. Én mint írtam örülnék is neki, csak kérdéses, hogy hogyan boldogulna a játékosokkal.buccaneer
Akkor együtt nyergelünk át Raidernek, bár LA lenne az igazi. 😀 Tipik divat drukkerek lennénk 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért Schiano úgy jött az NFL-be, hogy semmit sem rakott le az asztalra, a pofája viszont végig járt, a "nevelési", motivációs módszerei meg szarok voltak.
Harbaugh ezzel ellentétben már most elért valamit, ő tipikus olyan edző, akár mentor is, akire fel lehet nézni. Ez nagy különbség a két edző között, hiába hasonló karakter mindkettő. Szerintem nagyon jól boldogulna a játékosokkal, ráadásul akár Glennonnak, akár a jövendőbeli QB-nak jót tenne az ő jelenléte.