Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Én csak most olvasom. Holliday IR. Marcus Thigpen az új visszahordó. 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
😀😀😀 Nem hiszem el.. lehet a Cousins lesz a kezdő LT vasárnap 😀D11
Ez az igazi halloween-i horror 😀

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
statisztikabuzi vagyok, szóval ez tök jó:  www.buccaneers.com/news/article-graphics/Data-Crunch-Lavonte-David/09d11835-0b2f-4c18-9110-a64f4a0e71a4
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
😀😀😀 Nem hiszem el.. lehet a Cousins lesz a kezdő LT vasárnap 😀
több mint 9 éve
buccaneer 490
Barront ennyiert nem lett volna szabad elengedni. Egy 4+6 nem segit annyit a franchiseon, mint a jateka raadasul igen fiatal jatekos. lovie hetrol hetre alulmulja onmagat, meg az is aki kinevezte.Delonso_
A mondatod végében tapintottál rá a legfőbb lényegre. 😀
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Barront ennyiert nem lett volna szabad elengedni. Egy 4+6 nem segit annyit a franchiseon, mint a jateka raadasul igen fiatal jatekos. lovie hetrol hetre alulmulja onmagat, meg az is aki kinevezte.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Régi cucc, de hangosan röhögtem azért😀


Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nemtudom mi lesz itt...de nagyon nem jó irányba mennek itt a dolgok. Nem gondoltam volna, hogy egyszer le fogom ezt írni, de ennél még a Schiano korszak is jobb volt. 2012ben legalább összehozott egy 7-9-et, de ha így megy tovább Smithnek még a 4-12 se lesz meg, ami a tavalyi díszes mérleg volt.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
vicc ami tampában zajlik.....
több mint 9 éve
buccaneer 490
Szerintem többet ér. Lynch óta nem volt a franchise-nak ilyen látványosan játszó safety-je. Nagyon jó kis alapanyag Barron. Tudom unalmas, de megint az edzőkig mennék vissza, amikor Barron passz elleni játékát hozzák fel az emberek. Barátaim! Barron idekerülése óta tud mondani bárki is közületek olyan safety edzőt csapatunknál, akinek a keze nyoma ott van Barron játékán? Szerintem nem. Erre sem most Mikal Smith sem Tony Oden nem volt alkalmas. Senki sem igazította hozzá csapatunknál, az egyébként baromi jó alapképességeit az NFL-hez. Szerencsétlennek szinte autodidakta módon kellett csinálnia amit csinált és azt nem is tette olyan rossz szinten. A Rams-nek nagy hiányossága a secondary így persze, hogy rácsaptak Barronra, mint tyúk a takonyra. És szerintem ár alatt. Nem tudom ott ki a DB edző és milyen szakértelemmel van megáldva. De meglepődnék, ha nem állná meg a helyét St.Louis-ban Barron, mert összességében úgy gondolom ezt itt is megtette. Egy dolog van, aminek a mélységét nyilván nem ismerjük. Ez pedig a játékosnál rendre visszatérő kisebb sérülések. Ha a Bucs részéről ez lett volna a trade igazi indoka, akkor viszont L.S. egy zseni. Amit az elmúlt időszak történései alapján kurvára kétlek.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
4 és 6?
hát SOKKAL többet nem ér, viszont ennyiért meg nem volt értelme eladni, azon kevés kezdőink közé tartozott, akik elitek persze nem voltak, de simán hoztak kezdő szintet. most csináltunk még egy lyukat.

érdemes lenne megint csinálni egy listát az elmúlt 5 évben draftolt játékosainkról, a legrosszabbul draftoló csapatok közt lehetünk, de már a meccseinket megnézni sincs energiám, nem, hogy ez...
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Úgynézki van lejjebb... Én már nem is kommentálnám hosszan a történteket, mondanám, hogy majd jövőre, de...

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Már nem csak a Pats visz el "olcsón" játékosokat? Beszarás! 😀 Barront ennél én is sokkal többre tagsáltam. Na mindegy, ezek Lovie-nak erre is van valami "bődületes" húzása.buccaneer
Ez tényleg az. Jackson meg Martin pedig itt maradt. Nem sikerült tőlük megválni a határidő előtt. V-Jax már eddig is hatalmas kedvvel játszott. Hát majd most!!! Ez a Barron trade pedig... most olvasom a hozzászólásokat, a külföldi fórumokon, facebookon stb... egy darab pozitív sincs. De a kedvencem a "véletlen rossz safety-t cseréltél el te fasz" Lovie Smith egy idióta, mert erre már nincs jobb szó. Nevetséges. Casillas-ért nem kár amúgy. De ha azt nézem, hogy folyton hozza a le nem draftolt kutyaütőket, akiket egyfojában forgat a gyakorlócsapat meg a keret között, mikor ki nem válik be éppen. Ha a kezdő linebackerek sérültek. Vicc... az egész. Ez az egész csapat nevetséges. Volt itt egy rájátszást érő keret, erre egy baromarcú mivel semmit sem ért a focihoz, két év alatt semmire sem ment vele. Erre idehoznak egy másikat, aki nem hogy semmire sem megy vele, de még le is rombolja a keretet. Nem ám a gyenge láncszemekkel kezdi. Be nem látná, hogy a nagyszerű szerzeményei, mint Verner, vagy a láthatatlan Johnson szart sem érnek, Collinsszal, meg a kutyaütő Cousinsszal együtt. Nem... áhhh egy mondatot akartam írni, de még regényig tudnám folytatni. De már nincs hozzá kedvem, rég vették el valamitől ennyire. Főleg, ahogy a draft is meg volt oldva. Jó játékosok, csak pont semmi szükség rájuk a jelenlegi sémában, akire meg lett volna jött hátul, és szart sem ér. Mindegy... hagyjuk.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Már nem csak a Pats visz el "olcsón" játékosokat? Beszarás! 😀 Barront ennél én is sokkal többre tagsáltam. Na mindegy, ezek Lovie-nak erre is van valami "bődületes" húzása.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Barron-t sajnálom. Nekem egyik személyes kedvencem volt. És szerintem egyáltalán nem volt rossz játékos, sőt tehetséges volt, de az egész biztos, hogy egy negyedik meg egy hatodik körösnél többet ért. Mint ahogy az is, hogy Major Wright a nyomába sem ér semmilyen szinten.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Azért mekkora lol, hogy mik voltak a needjeink anno és milyen játékosokat tartottak ezen a poszton top prospectnek. TR volt az RB akik sokan hozzánk jósoltak és Blackmon meg a WR és CB poszton meg Claiborne. 1/5-ről cseréltünk a Jagsel. Jót nem tudtunk volna húzni, akárhová nyúl Dominik fos volt top prospect, hangsúlyozom a needjeinket nézve. Az egyetlen needünk az MLB volt ahova értelmes játékost lehetett volna találni egy bizonyos Luke Kuechly... De 1/7re nem szokás MLB-t húzni... 2 ővel mögöttünk vitte a Panthers... Bocs a sok pontért, de itt is leszóltak páran mikor LB-t magasan mockoltam, nem értem én ezeket a hülye "szokásokat"
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Rams traded fourth- and sixth- round picks to Buccaneers for S Mark Barron, per source. by Schefter

Hát ez sztem viszont így fos... 1/7 😥
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jonathan Casillas -> Pats
Mark Barron -> RamsDexxter Tailor
Kiváncsi vagyok Barronért mit kapunk? Cassilas az nyílván egy 9edik kör 😀 Egyébként Barronért nem kár
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Cassilast a Patshez tradeltük
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jonathan Casillas -> Pats
Mark Barron -> Rams


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
A "nullával" túlzásba estem az egész csapatot tekintve, de azért az nyilvánvaló, hogy ez az O nem túl jó, és ott a nulla talán nem is túlzó, főleg ha trade lesz pl. VJ-vel, Martinnal.

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Az a lényeg, hogy jön Charles Sims a megváltó, és többet tudunk futni végre! 😀 Nem kell ide Evans, ASJ, támadófal, támadó koordinátor meg semmi! Csakis sikeres thrid down futások kellenek! 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Ha ezt a csapatot a nulláról kell újjáépíteni, akkor ott az építőnek is mennie kell a picsába, ugyanis az újjáépítés folyamata elméletben már javában tart. Szerintem egyébként nem. Ennek a csapatnak van azért komoly magja, az már más kérdés, hogy mennyire boldogulsz a rád bízott anyaggal. Lovie Smith és stábja erre nem képes, amiért elméletben ugyancsak menniük kéne a picsába. Szóval a konklúzió ugyanaz.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Az lehet a pechetek, hogy a Skins "példáján" okulva, nem sokan fogják két év draftját odadobni egy QB miatt valakinek. Ha megtartják a magas picket, és mondjuk behúzzátok Mariotát, akkor meg akár Glennon rögtön felkerülhet a trade listára, 4.-5. kört szerintem adna ért bárki, amivel meg bőven beljebb lehettek, akár annyira, hogy esetleg feljebb tradeltek a 2.-3. körből.

Millió lehetőségetek van, de az biztos hogy ezt a csapatot kb. 0-ról kell újraépíteni. Én tuti eltradelném VJ-t, Martint, de akár Glennont is, ha ennyire magas pick van. Onnantól a határ a csillagos ég: 3-4 szezon múlva.

Kérdés, hogy Smith képes-e erre.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na...még kb 1 győzelmet jósolok a kedvenc kalózainknak. Talán a Falconst meg tudják fogni a 10. héten. Többi meccs tuti bukó. Ha a Raiders meg a Jax behúz 2-3 meccset akkor lehet gondolkodni az 1/1 trade-en😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin