Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Valameddig még lehet. van erre egy időhatár, de most meg nem mondom mennyi az pontosan. McCown meg sajnos nem Manning. Gondolom pont ezért nem lett ennyi éves koráig kezdő QB. Trestman tavaly jól tudott vele együtt dolgozni, mert ha máshoz annyira nem is az irányító játékhoz azért fenemód ért. Arroyo ugyebár a tizedét nem tudja annak. Gondolom ez az első számú indoka, hogy ekkora a kontraszt McCown tavalyi és az idei szereplése között.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor már nem kommunikálhatnak rádión a QB-val.
Mondjuk most, hogy ezt felhoztad, elképzeltem, ahogy baszki a 35 éves veterán csókának el kell magyarázni, hogy ki blitzel majd, mire számítson, és melyik célpontját nézze elsőként. XD

több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem! 😀 Amikor feláll a védelem, még van valamennyi idő, hogy a sisakba szerelt technikán keresztül kommunikáljanak. Mivel remélhetőleg történt ellenfél elemzés, néha elő lehet vételezni a játékot. Egyébként sajnos én is azt tartom valószínűnek, hogy hagyják még dolgozni Lovie-t legalább egy évig, akárhogy is végződjék ez az évad. Viszont így már az sejthető, hogy QB draft lesz.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És a play indulása előtt a QB edző majd elkezd üvöltözni a pályára McCownnak, hogy honnan jön a blitz, mi fog történni? 😊
Chicagóban annyi volt a rejtély, hogy kapott a segge alá egy jó rendszert, egy jó TE-t, két jó WR-t, egy elit futót, aki futni is, elkapni is kiválóan tudott, és a fal is jobb volt előtte. Ez pusztán egy komplett offense különbség csak.
És már tavaly is az esetek felében a WR-jei mentették meg őt a pickektől, meg a halom imcompletetól a bravúros elkapásaikkal.
A fal fos előtte, a pass rushereknek álló célpont, mert a zsebből alig mozog ki, és ha érzi a nyomást, azonnal földre zuhan inkább. Lovie-ék 8-10 yardos játékokat nyomatnak vele, de igazából még az sem jó neki, nem tudja, hogy mikor hová dobja a labdát, sokáig is tartogatja egyébként.
A meccs megnézése után is csak azt tudom mondani, hogy Lovie-ék tankolni akarnak már, aztán most a Jets győzelme után gondolom röhögnek a markukba, és várják, hogy a Raiders is bemákoljon egy meccset.
Egyébként szerintem sem rúgják ki év végén, ez viszont türelem ide vagy oda, a vezetőségtől hatalmas hiba lesz.

több mint 9 éve
buccaneer 490
McCown nem tudja ilyen szinten olvasni a védelmeket, teljesen igaz. Neki kell egy olyan QB edző aki lényegében megmondja mi fog történni. De pont ezért kell hatványozottan, hogy a pass protection-t végre tudja hajtani a fal és a többi blokkoló játékos. Nálunk ez nem működik fordulóról fordulóra. Azt, hogy McCown-nak mik a korlátai pont lovie Smith-nek kellett volna tudnia a legjobban. Mindent el kellett volna követnie, hogy kellő védelmet kapjon. Ez sem történt meg.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Gondolom ezt Biermann miatt írod és valóban így is volt. De nálunk már rendre visszatérő probléma ez, hogy a blitz-eket nem tudjuk felvenni. Bosszantó, hogy ennyi forduló után is ugyanott tartunk ebben, mint a legelején. Ezért is mondom, hogy Warhop takarodjon már a picsába, mert ez döbbenet. De ez a Falcons játszott már Dalton ellen, Eli manning ellen, Flacco és Stafford ellen, akik közül egy sem villámlábú. Még talán megkockáztatom, hogy McCown bármelyiknél mobilisabb. Mégsem tudtak ekkora nyomást rájuk helyezni, mint most McCown-ra.buccaneer
A blitzek kapcsán az irányító mobilitásánál fontosabb szempont a QB pre-snap readje, átlátja-e h ki akar blitzelni meg honnan, ennek alapján ki a hot read a célpontok közül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Igen, tegnap volt "nagyon szép" blitzfelvétel. Csinál az ellenfél egy váltást, Cousinsnál meg lefagy a rendszer, és újrabootol kb. Egy valaki meg üresen átszalad mellette. Azért ebben szerintem is keményen ott van Warhop munkássága. Főleg, hogy ez is egész éves gond már lassan.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Gondolom ezt Biermann miatt írod és valóban így is volt. De nálunk már rendre visszatérő probléma ez, hogy a blitz-eket nem tudjuk felvenni. Bosszantó, hogy ennyi forduló után is ugyanott tartunk ebben, mint a legelején. Ezért is mondom, hogy Warhop takarodjon már a picsába, mert ez döbbenet. De ez a Falcons játszott már Dalton ellen, Eli manning ellen, Flacco és Stafford ellen, akik közül egy sem villámlábú. Még talán megkockáztatom, hogy McCown bármelyiknél mobilisabb. Mégsem tudtak ekkora nyomást rájuk helyezni, mint most McCown-ra.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Na meg ez a Falcons védőfal. Senki ellen nem tudnak virítani csak a Bucs ellen. Pompás! George Warhop elmehet a picsába!buccaneer
Ebbe azért az is benne van, Nolan idén kurvára nem mert eddig blitzelni (pedig amikor hatékony volt a védelme korábban akk szinte mindig az őrületes agresszió jellemezte), tegnap igen, mondjuk ez sztem elsősorban McCown személye miatt van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
buccaneer 490
Így már ül a találat. 😀 A hétvégére kanyarodva borzasztó ezt nézni. Én most adtam fel. Nem nézek az idén több Bucs meccset. egyébként kis érdekesség az elküldött játékosainkról, akikből mi nem tudtunk kihozni semmit. Barron (rams) sack és 2 irányító siettetés. Ennyi. Ha egy kicsit úgy alkalmazták volna őt, amit tud, talán többre mentünk volna a passzsiettetéssel is, mert a mi 4-3-as DE-jeink fordulók óta nem termeltek még ennyit sem. Vagy Danny gorrer (Ravens) . 1 db. interception. Ez csak így gyorsan tegnap. Nagy lúzer csapatot választottunk barátaim! Na meg ez a Falcons védőfal. Senki ellen nem tudnak virítani csak a Bucs ellen. Pompás! George Warhop elmehet a picsába!
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Persze, hogy nem megy senki sehová. Ezért kong az ürességtől a stadion! 😀buccaneer
Magamat értettem a közönség alatt 😀
több mint 9 éve
buccaneer 490
Persze, hogy nem megy senki sehová. Ezért kong az ürességtől a stadion! 😀
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Csak szerintem 100%, hogy Lovie marad?Bazzani
Csak a kozonseg megyDelonso_
Amíg McCoy és Lavonte itt játszik addig senki se megy sehova 😊
több mint 9 éve
buccaneer 490
Csak szerintem 100%, hogy Lovie marad?Bazzani
A 100% talán merész vállalás, de én is valószínűnek tartom, hogy maradni fog.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csak szerintem 100%, hogy Lovie marad?Bazzani
Csak a kozonseg megy
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Csak szerintem 100%, hogy Lovie marad?Bazzani
Nem. Én és Lovie is ezt hisszük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Csak szerintem 100%, hogy Lovie marad?Bazzani
Nem

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak szerintem 100%, hogy Lovie marad?

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
lavonte nem fog holnap játszani?o_o
több mint 9 éve
buccaneer 490
Bevell elgondolkoztató lehetőség lenne, ha aktuális lenne a váltás. Bowles és Sutton már nekem is eszembe jutott és Rob Ryan-t is jó szakembernek tartom. Bár most került Miami-ba nálam még Bill lazor (OC) is elgondolkoztató. Viszont ez az ugrás nagyon nehéz. Volt már rá példa, hogy egyébként nagyon jó szakemberek is befürödtek a vezetőedzősködéssel. De ezért van a csapatoknak tulajdonosa és GM-e. Hogy meglássák, kiben van a legnagyobb lehetőség.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Pont az a durva, azt mondom, hogy Tedfordot idén senki nem látta. Még sem csináltak semmit...
Ez meg pont témába vág: 😀
 tdmagazin.hu/hirek/ot-trener-akibol-jovore-foedzo-lehet

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyáltalán Tedford hívja még a playeket? Úgy értem, visszatért a csapathoz végül?
OC-t meg azért nem nagyon kéne szezon közben váltani. Új playbookot, sémát nem nagyon hozhat, miel nincs idő a megtanulására és a gyakorlására. Ilyen téren a játékhívás változhat meg. Mondjuk az a Browns ellen más is volt, több passz, agresszívebb hívást láttam picikét, de nem véletlen, hogy azért haladt is a Bucs offense valamit, meg Evans is elmebeteg volt. Sőt, Vincy is hozta a yardokat, annak ellenére, hogy volt dropja, meg volt Glennonnak szar passza felé. És emlékezzünk Glennon pickjére, amikor Evans lazán verte a duplázást, és ha GLennon nem dobja 3 yarddal rövidebbre, vagyis mögé a labdát, akkor nem pick, hanem sima TD.
Ja, meg két elszórakozott FG, megint -6 pont...
Ennek az offensenek jobban fekszik ez a játékhívás. Csak McCownnal meg ott lesz a probléma, hogy egyrészt nem mer dobni, inkább kivár 4-5 másodperceket és benyeli a sackeket, másrészt meg nem mozog sem a zsebben, sem onnan ki, álló célpont a pass rushereknek. És beszari, sokszor néztem, hogy Glennon simán feldobja Evansre, vagy Jacksonra, amikor 1-1-ben vannak a védőjükkel szemben, és főleg előbbi rendre meg is oldja. Nem veri meg a CB-t, de nincs is szüksége rá, a méreteinek és a jó kezének hála röhögve húzza le a labdákat bárki mellett. McCown viszont nem meri megjátszani ezeket a matchupokat, mint ha nem bízna a WR-ekben, sőt, nem is ismerné az elkapóit. És szvsz ez az, ami a Browns ellen megadta azt a pluszt, ami győzelmet hozhatott volna, ha nem balfaszkodja el akár Glennon, akár az ST azt a két FG-t.
Számomra ez a McCown húzás egyértelmű jele annak, hogy Lovie tankolni akar.

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Pont tegnap nézegettem a statisztikáit ezeknek a "nagy" FA igazolásoknak. Az idei, és a tavalyi évüket. Johnson egyébként annyira nem tér el statokban, Viszont látszik, hogy teljesen máshogy használhatták őt, vagy többször odaérhetett, ha nem is bezsákolni az irányítót, de pl szemmel látni, hogy jóval több leütött labdája volt. Idén egy sincs...
Verner. Na arról tényleg ne beszéljünk. 22 levédekezett passzkísérlet és 5 int tavaly. Hát ez brutál adat... idén meg... a negyedét sem hozza. Collins... ne is beszéljünk róla. Hat millió egy évre... nevetséges.
Ez az egész csapat nincs összerakva. Semmilyen szinten. A speciális egység ... pfff. Nem, hogy a feladatát nem tudja ellátni, de már egy sima mezei blokkolással is vért izzadnak, aztán bele is sülnek. A 7. héten keresgélünk visszahordókat? Komolyan? nem tűnt fel a táborban, hogy Pattonnak nem megy?
Az idei sikertelenségben megint nagyon benne van az edzőgárda keze. Egy látványosan nem működő sémát használnak, olyat amiben nem érzik jól magukat a játékosok, és mégsem váltanak.
A QB coach kb semmit sem tud tanítani a QB-knak.
Tedfordot pedig nem akarom bántani. De az idei játékhívásaink rengeteg meccsbe kerültek. Az pedig a GM felelőssége úgy gondolom, hogy egész rohadt szezonban nem oldotta meg, hogy legyen OC a háznál. Láttatok már ilyen szintű balfaszkodást valaha? OC nélkül fut egy csapat egész évben. És senki nem csinál semmit... Rohadt férges ez az alma, a gondok pedig mélyen gyökereznek...

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
És így kerek a világ! 😀😀gaben
Hát, ezért van az, hogy a Ganxtával nagyon egyezik a jéghokis ízlésünk, de az amerikai focis meg nem 😀Minitron
Erre inkább nem írok véleményt. 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
 www.youtube.com/watch?v=StbJtB0xLk4 a két legjobb játékosunk