Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Pedig aztán Sims sem volt egy hűde... Viszont érdekes volt a Redskins ellen, hogy a széleken futkározott. Kicsit azért eredményesebben, mint ezek a középső -2 yardos megmozdulások.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Igen, mert chicagoi oldalról is ugyanaz a képlet. Jeffery és Marshall két bődületes nagy állat. Nehéz tartani őket. Ez végül is a Bears fő fegyvere. Nagyon hasonló felépítésű egyébként a két csapat. De hát tudjuk, hogy nem véletlenül! 😊buccaneer
haha😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen, mert chicagoi oldalról is ugyanaz a képlet. Jeffery és Marshall két bődületes nagy állat. Nehéz tartani őket. Ez végül is a Bears fő fegyvere. Nagyon hasonló felépítésű egyébként a két csapat. De hát tudjuk, hogy nem véletlenül! 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most már előbb-utóbb Sims fog szerintem nálunk előtérbe kerülni. Smith benne látja a tampai Matt Forte-t. 😊 De tőlem Rainey is futhat. Csak nyisson neki a fal, mert anélkül nehéz lesz. én egyébként is imádom a jó futójátékot. Evans az kemény dió lesz nekik egyébként szerintem. legalábbis amilyen formába lendült. 😊buccaneer
Igen ezen gondolkodtam én is. Hogy ha 2 embert is állítanak rá akkoris ott van V-Jax. Ő mondjuk annyira nem biztos pont most, mint Evans, de ha McCown nem lesz egy balfasz, akkor az őrületbe tudják majd kergetni a chicagoi védelmet.
A másik oldalon meg, ha nem sikerült nyomást helyezni Cutlerre, akkor nagyjából szart se ér majd az egész.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Most már előbb-utóbb Sims fog szerintem nálunk előtérbe kerülni. Smith benne látja a tampai Matt Forte-t. 😊 De tőlem Rainey is futhat. Csak nyisson neki a fal, mert anélkül nehéz lesz. én egyébként is imádom a jó futójátékot. Evans az kemény dió lesz nekik egyébként szerintem. legalábbis amilyen formába lendült. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Megmentjük Marc Trestman állását. 😊 A 200+ yard ellenére is. 😊 Nehéz kérdés egyébként, mert két csalódott társaságról van szó, akik közül talán a Medvéknek annyiból áll a zászló, hogy ott már Trestman nem engedhet meg magának már ilyen vereségeket.buccaneer
De nem túl acélosak sem passz sem futás ellen. Mindkettőnél középmezőny, bár a futásblokk szarabb. Rohadtmód kéne 1 jó meccs Rainey-től.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Megmentjük Marc Trestman állását. 😊 A 200+ yard ellenére is. 😊 Nehéz kérdés egyébként, mert két csalódott társaságról van szó, akik közül talán a Medvéknek annyiból áll a zászló, hogy ott már Trestman nem engedhet meg magának már ilyen vereségeket.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább beszéljünk arról, hogy mi lesz a medvékkel vasárnap.TheBerzerker
Reméljük 206 elkapott Evans yard. 😀

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Inkább beszéljünk arról, hogy mi lesz a medvékkel vasárnap.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Na! Még nem is hallottam felőle. 😊 De minek? Gray tök ugyanaz a stílus. Nem értem én sem. 😊
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem is lesz könnyű melót találnia! Főleg amíg a csapatok a bűvészkalapból elő tudnak rántani ilyen Gray féle futókat. 😊buccaneer
Visszajött hozzànk két évre..mégsem volt olyan nehéz,bár én ezt a lépést nem értem.. 😀
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem is lesz könnyű melót találnia! Főleg amíg a csapatok a bűvészkalapból elő tudnak rántani ilyen Gray féle futókat. 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Igen, de most kivételesen nem ütött le senkit, csak több játékidőt akart magának. Viszont állítólag az érkezésekor világosan elmondták neki, hogy LeVeon Bell mellett kiegészítő szerepet szánnak neki. lehet Ben Tate érkezik majd az Acélosokhoz a helyére. pedig most kivételesen jól megvolt a csapattársaival. Példának okáért Bell-lel együtt tartóztatták őket le marihuána birtoklás miatt. 😀 Nehéz pali, de én azért csípem a játékát, nekünk pl. tök jó lenne egy hozzá hasonló játékstílusú, igazi igás ló running back.buccaneer
Ott inkább Bell vitte el a balhét helyette, mert neki még nem volt gondja a yarddal. Mondjuk nemtudom mennyire volt meg jól a többiekkel.
Pouncey: "that's one of the best things he could've done." <--- Ez elég árulkodó. Szerintem pont, hogy rombolta az öltözői morált, és miután Tomlin nem tudtam helyre rakni kibaszta. Hozzáteszem helyesen.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Igen, de most kivételesen nem ütött le senkit, csak több játékidőt akart magának. Viszont állítólag az érkezésekor világosan elmondták neki, hogy LeVeon Bell mellett kiegészítő szerepet szánnak neki. lehet Ben Tate érkezik majd az Acélosokhoz a helyére. pedig most kivételesen jól megvolt a csapattársaival. Példának okáért Bell-lel együtt tartóztatták őket le marihuána birtoklás miatt. 😀 Nehéz pali, de én azért csípem a játékát, nekünk pl. tök jó lenne egy hozzá hasonló játékstílusú, igazi igás ló running back.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nah Blount-ot kivágta a Steelers. 😊Cay
Ja tegnap voltam. Majd Lovie odaadja nekik Martin-t😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Nah Blount-ot kivágta a Steelers. 😊

több mint 9 éve
buccaneer 490
Akármelyik verzióról is lenne szó, Hoyer szerintem ennyit senkinek sem ér.buccaneer
Ha Hoyer tampába menne, akkor ő lenne a következő McCown😊 Max kicsit fiatalabb kiadásban. Legalább fiatalabb pár évvel mint Arroyo😀 Draft pikket semmiképpen nem ér szerintem még hátsó kört sem. Most őszintén én továbbra se értem mennyivel lenne vele előrébb a csapat ha ott van Glennon. Kivéve ha tényleg trade van a dolog mögött.

Én továbbra is azt mondom, vagy húzzanak qb-t az első körben, vagy legyen Glennon az első számú qb. Neki se jó az, hogy folyton szórakoznak vele, még akkor sem ha a nyilatkozataiból én folyton azt szűröm le, hogy szívesen maradna tampában és mindent megtesz a csapatért. Ha meg nem marad akkor meg lenne rá vevő bőven szerintem.TheBerzerker
Ez szerintem is abszolút így van.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Akármelyik verzióról is lenne szó, Hoyer szerintem ennyit senkinek sem ér.buccaneer
Ha Hoyer tampába menne, akkor ő lenne a következő McCown😊 Max kicsit fiatalabb kiadásban. Legalább fiatalabb pár évvel mint Arroyo😀 Draft pikket semmiképpen nem ér szerintem még hátsó kört sem. Most őszintén én továbbra se értem mennyivel lenne vele előrébb a csapat ha ott van Glennon. Kivéve ha tényleg trade van a dolog mögött.

Én továbbra is azt mondom, vagy húzzanak qb-t az első körben, vagy legyen Glennon az első számú qb. Neki se jó az, hogy folyton szórakoznak vele, még akkor sem ha a nyilatkozataiból én folyton azt szűröm le, hogy szívesen maradna tampában és mindent megtesz a csapatért. Ha meg nem marad akkor meg lenne rá vevő bőven szerintem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem problémás jelen pillanatban a Bucs öltözője szerintem. Az eredménytelenség ellenére sem. a játékosok tulajdonképpen kiállnak Lovie mellett. Azt meg már McCoy korábban is megüzente, amikor először vetődött fel Incognito neve, hogy ez itt az ő csapata, szóval nem tűr semmi huncutságot az öltözőben. 😊buccaneer
Na McCoy aztán szépen rendbe tenné Incognito-t. Amúgy én is olvagattam a Bucs öltözőjéről, és meglepően tapasztaltam, hogy a szar eredmények ellenére tényleg pozitív a hangulat. Azt nemtudom mennyire labilis a helyzet, és azt se tudom, hogy Incognito-t mennyire lehet belekényszeríteni egy már adott öltözői képbe. Rizikó van benne, de én úgy gondolom olyan nagy kockázatot nem jelenthet. Eléggé lejáratta ő már magát ahhoz, hogy képes legyen beállni a sorba. Akkor se buknának nagyot Lovie-ék ha jövőre kibasznák.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Akármelyik verzióról is lenne szó, Hoyer szerintem ennyit senkinek sem ér.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha jól emlékszem az új CBA már fixen leszabályozza azóta, hogy két első kört kell adni ilyen esetben. Ezért írtam amit. Casselt második körért (+Vrabel) igazolta a Chiefs, illetve előtte Jared Allent 1+3 ha jól mondom. De ezt már nem lehet.ulpianus
Nem, a két első kör már korábban is benne volt. A FT intézményének elsődleges hozzáadott értéke, hogy a régi csapat így még egy évig nem engedi ki a FA piacra a játékost. Ha valaki még így is meg akarja szerezni (és kínál neki hosszú távú szerződést), akkor a régi csapatnak joga van ezt az ajánlatot match-elni vagy két első körért elengedni.

A Cassel trade tulajdonképpen (a) kis(ebbik) kapu kihasználása, ugyanis a FT-gel ellátott játékos trade-elhető (mint az RFA tenderelt is). Itt nincs előre leszabályozott ellenérték, kerül, amibe kerül. Viszont - elméletileg - az új csapat nem egyezhet meg előtte a játékossal. Nos, ez az, amit épeszű GM nem vállal be (Cassel-t elhozza 2. körért és egy éves 16 millás szerződéssel, hátha sikerül vele megegyezni egy év alatt), ezért működik véleményem szerint az előbb leírt folyamat.

szerk. A játékos is védve van, hogy szándékai ellenére ne cseréljék el. Ha aláírja a (non exclusive) FT-tag-et, akkor garantálttá válik a fizetése; elcserélhetetlen lesz. (Az exclusive FT-nél értelemszerűen nem is tárgyalhat senkivel, cserébe a fizetése az új idény TOP5 fizetésének átlaga lesz - több pénzt kap érte.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ha jól emlékszem az új CBA már fixen leszabályozza azóta, hogy két első kört kell adni ilyen esetben. Ezért írtam amit. Casselt második körért (+Vrabel) igazolta a Chiefs, illetve előtte Jared Allent 1+3 ha jól mondom. De ezt már nem lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy KC szurkolónak nem lehet újdonság egy irányító tag-elés utáni trade-je, főleg nem, ha egykori Pats backup QB-ról van szó.😊

Sub rosa új csapat megegyezik a régivel a trade áráról és egyidejűleg az irányítóval a hosszú távú szerződéséről. Ezután régi csapat kiosztja a tag-et, elcseréli, új csapat megköti a szerződést.

Mindenki boldog. Régi csapat kapott ellenértéket lejáró szerződésű játékosáért, új csapat nyomott áron jut a hőn áhított áruhoz, játékos zsebre teszi a (viszonylag) nagy lét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A tag egyrészt drága móka. A két franchise tag egyaránt top 5 (posztonkénti) fizuátlagot jelent. Ami egy punternél még oké. Ellenben Hoyernek top 5 átlag (nem ötödik legnagyobb!) QB pénzt adni, és aztán meghirdetni, hááát vannak kétségeim hányan jelentkeznének.
Főleg, hogy exclusive franchise tag esetén nem is tárgyalhat mással.
Oké, adnak nem exlusiveot, tárgyalhat. Ami viszont fixen két első körös ellenértéket taksál, azt ember nem fogja megadni érte egyéves kontraktus alatt, hogy jövőre megint tárgyaljanak.
Marad a transition tag. Ami top10 QB fizu átlaga, az sem akármi. Ekkor tárgyalhat akárkivel. Csakhogy ekkor nem jár az elengedő csapatnak semmi ellenérték. Ennek így tehát nem sok értelme van ha ellenértékért tagelik. Matchelhetik (megadják amit a másik klub kínált (többet), ekkor a játékos marad), de az sem jó út ha eladni akarják.

Lehet valamit nem jól mondtam. Amennyiben mégis, akkor látható, nekem miért nem áll össze ez az elmélet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk az nem kérdés, hogy QB-t kellene hozni draftról, de én azt is olvastam, hogy egy trade sem elképzelhetetlen, talán Hoyert emlegették lehetséges célpontként.
Stez
Hoyer FA lesz a szezon után.empty taxi
Tudom, tag+trade keretein belül gondolták szerintem

  Felkapott fórum témák