Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kurvára siralmas, erre már nincsen jobb szó. 😀
Lovie-ra és McCownra együttesen tökéletes jelző.
Előbbi tutira tankol és nem akar nyerni, üvölt az egészről. Utóbbi egyszerűen csak akkora fos, amit ritkán látni. 😊

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Terry Shea, Ron Turner, Mike Tice, Tedford. Őket választotta Lovie. + Mike Martz, de ő nem tudom mennyire volt a saját döntése. Szóval én annyira nem lennék optimista.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Épp az SNF-re készülök, és az egyik Dallas blogon arról megy a pletyi, hogy Rod Marinelli harmadszor is összeállna Lovie-val jövőre.

Legutóbb Chicagóban dolgoztak össze, és akkor a Seattle valamint a Houston ajánlatát is elutasította Lovie kedvéért.

pont pont pontHöri
És ő lesz az új OC? 😊
Mert a defense oldalon azért nincsenek olyan nagy gondok.Bazzani
Jó poén, de Arroyónál lehet ő is normálisabb játékokat hívna. 😀
Amúgy azért egy új DC is bőven elfér az edzői stábba, csak nem az az elsődleges, hanem az OC. Ha a mostani DC marad, akkor sincs baj, az OC kérdés viszont egyenesen #1.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Épp az SNF-re készülök, és az egyik Dallas blogon arról megy a pletyi, hogy Rod Marinelli harmadszor is összeállna Lovie-val jövőre.

Legutóbb Chicagóban dolgoztak össze, és akkor a Seattle valamint a Houston ajánlatát is elutasította Lovie kedvéért.

pont pont pontHöri
És ő lesz az új OC? 😊
Mert a defense oldalon azért nincsenek olyan nagy gondok.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Épp az SNF-re készülök, és az egyik Dallas blogon arról megy a pletyi, hogy Rod Marinelli harmadszor is összeállna Lovie-val jövőre.

Legutóbb Chicagóban dolgoztak össze, és akkor a Seattle valamint a Houston ajánlatát is elutasította Lovie kedvéért.

pont pont pont

több mint 9 éve
buccaneer 490
Én Mariota-t és Scherff-et kértem karácsonyra a Mikulástól. Apukám azt mondta ne akarjak mindent egyszerre! 😊
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
ESPN draft ranking:

Leonard Williams* DE 6'5" 290 USC 96 1
Marcus Mariota* QB 6'4" 211 Oregon 95 2
Randy Gregory* DE 6'6" 245 Nebraska 95 3
Shane Ray* DE 6'2½" 240 Missouri 94 4
Amari Cooper* WR 6'1" 205 Alabama 94 5
Jameis Winston* QB 6'4" 235 Florida State 93 6
Cedric Ogbuehi OT 6'5¾" 300 Texas A&M 93 7
Brandon Scherff OT 6'4⅝" 320 Iowa 92 8
Devante Parker WR 6'2⅝" 207 Louisville 92 9
Leonard Floyd* OLB 6'3" 226 Georgia 92 10
Landon Collins* S 6'0" 212 Alabama 91 11
Danny Shelton DT 6'1⅞" 332 Washington 91 12
Dante Fowler Jr.* DE 6'2½" 271 Florida 91 13
Kevin White WR 6'2⅞" 211 West Virginia 91 14
La'El Collins OT 6'4½" 324 LSU 90 15
Melvin Gordon* RB 6'0⅝" 207 Wisconsin 90 16
Eddie Goldman* DT 6'3½" 315 Florida State 90 17
T J Clemmings OT 6'4½" 313 Pittsburgh 89 18
Devin Funchess* WR 6'4⅝" 235 Michigan 89 19
Vic Beasley DE 6'2⅞" 220 Clemson 89 20
Andrus Peat* OT 6'6¾" 315 Stanford 88 21
Todd Gurley* RB 6'0½" 230 Georgia 88 22
Shaq Thompson* OLB 6'2" 224 Washington 88 23
Ifo Ekpre-Olomu CB 5'9¼" 185 Oregon 88 24
Tevin Coleman* RB 6'0" 210 Indiana 87 25
Jaelen Strong* WR 6'3¾" 212 Arizona State 87 26
Marcus Peters* CB 5'11" 193 Washington 87 27
A J Cann OG 6'3¼" 315 South Carolina 87 28
Ty Montgomery WR 6'1¼" 210 Stanford 86 29
Daryl Williams OT 6'5¼" 330 Oklahoma 86 30
Trae Waynes* CB 0 Michigan State 85 31
Tyrus Thompson OT 6'5¼" 320 Oklahoma 85 32

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Akko minek kell mcown? Tankolni glennonnal is lehetett volna, aki ha jól nyomja jó kis trade alap lehetett vna, ha meg középszer akkor marad backupnak...peach
McCown-t a tavalyi éve miatt hozták tampába. Én már akkor se értettem miért, vagyis az elején még azt hittem backup lesz Glennon mögött, de végül nem így lett.
Glennon szerintem most is jó trade alap. Pont most olvastam az nfl.com-on Rosenthal cikkét azokról a csapatokról, akiknek qb needjük van, és ott is Glennon trade alapként emlegetik.
Majd a draftnál kiderül igazam volt-e😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Akko minek kell mcown? Tankolni glennonnal is lehetett volna, aki ha jól nyomja jó kis trade alap lehetett vna, ha meg középszer akkor marad backupnak...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na igen. Reméljük tradel Kellyért, és aztán kinevezi a saját helyére. 😀

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Lovie vagy nagyon hülye vagy helyén van az esze. Ez lehet, hogy összeesküvés elmélet, de kicsit olyan mintha direkt fosná el az egész szezont, ahogy a Colts csinálta Luck kapcsán. Legalábbis Tedford műtétje után Arroyo erőltetése erre utalhat. Produkált 2 győzelmet jókor jó időben, de azok se veszélyeztetik nagyon a jó draft helyet ha jól csinálja. Ha leadja a maradék meccset és behúzza az 1/1-re majd Mariota-t akkor nagyon is jól működött az elgondolás, és exponenciálisan fog emelkedni a népszerűsége és a székének a helye a következő szezonban. Persze lehet csak én látom ezt mostmár bele a dologba és nem ez volt a célja a 2-3 forduló után, mindenesetre gyanús, hogy nem 1 nem 2 nyerhető meccset bukott be simán a csapat egyértelmű rossz edzői döntések miatt.
TheBerzerker
Ez sztem már akkor ki fog derülni, mikor látjuk, hogy személyi összetételben hogyan változik Lovie stábja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ebbe semmi meglepő sincs, amikor új rezsim jön egy csapathoz, az általában hozza a saját kedvenceit, akikben jobban bízik. Glennon ennek esett áldozatául McCownnal, aki azóta, hogy ismét kezdő lett, egyetlen jó meccset produkált talán, a Skins ellenit, bár szerintem ott is Evans tette őt naggyá, a többit simán lehozta volna Glennon is ilyen szinten.
Ezek, hogy Glennoné a jövő és hasonlók, semmire sem szolgálnak, hazugság, tudja mindenki, csak nem mondhatja azt Lovie, hogy szarik Glennonra, akkor sem rakja kezdőbe. Én is sajnálom őt, bár azt kétlem, hogy valahol ő standard kezdő lesz, annyira szerintem nem jó. Erős backup, inkább azt mondanám.
A QB kérdés vele és nélküle is fennáll, ha van esze Lovie-nak, akkor innen már tankol, bár szerintem már pár hete ezt csinálja. 😀 És elhozza a legjobb QB-t 1/1-gyel és nem szarozik, mert első év ide vagy oda, ő is közel van a kibaszáshoz.
Nyilván előtte FA-n a támadófalat erősíteni kell, és hozni kell egy OC-t. Azért amikor már tudja, hogy mondjuk az övé lesz az 1/1, és tudja, kik jönnek a draftra, akkor már könnyebb olyan OC-t is hozni, aki mondjuk Mariotából vagy Winstonból a legjobbat tudja kihozni, és rájuk tud rendszert szabni.
Csak a lényeg, hogy nem tökéletesen rendszeridegen játékosokat, meg edzőket kellene hozni, mint amilyen például Arroyo, bár Arroyo szerintem alapból egy hatalmas barom, és egy fos OC, rendszertől függetlenül.
Az offense-ben van a nagyobb potenciál, egy új QB-val, jobb fallal, Evansszel ők tudnak meccset nyerni a jövőben jó eséllyel, tehát belőlük kell kihozni a legjobbat.
Én egyébként lehet, hogy Winstont hoznám, balhék ide vagy oda.Stez
Lovie vagy nagyon hülye vagy helyén van az esze. Ez lehet, hogy összeesküvés elmélet, de kicsit olyan mintha direkt fosná el az egész szezont, ahogy a Colts csinálta Luck kapcsán. Legalábbis Tedford műtétje után Arroyo erőltetése erre utalhat. Produkált 2 győzelmet jókor jó időben, de azok se veszélyeztetik nagyon a jó draft helyet ha jól csinálja. Ha leadja a maradék meccset és behúzza az 1/1-re majd Mariota-t akkor nagyon is jól működött az elgondolás, és exponenciálisan fog emelkedni a népszerűsége és a székének a helye a következő szezonban. Persze lehet csak én látom ezt mostmár bele a dologba és nem ez volt a célja a 2-3 forduló után, mindenesetre gyanús, hogy nem 1 nem 2 nyerhető meccset bukott be simán a csapat egyértelmű rossz edzői döntések miatt.

A helye még 1-2 évig tuti biztos lesz, legalábbis addig, amíg Schiano-t ki nem fizetik. Legkorábban a következő szezon után repülhet ha nem hoz eredményt. Azért nem repül még idén, mert amilyen szerződést kötött, jövőre 3 HC-t fizethetne a csapat.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebbe semmi meglepő sincs, amikor új rezsim jön egy csapathoz, az általában hozza a saját kedvenceit, akikben jobban bízik. Glennon ennek esett áldozatául McCownnal, aki azóta, hogy ismét kezdő lett, egyetlen jó meccset produkált talán, a Skins ellenit, bár szerintem ott is Evans tette őt naggyá, a többit simán lehozta volna Glennon is ilyen szinten.
Ezek, hogy Glennoné a jövő és hasonlók, semmire sem szolgálnak, hazugság, tudja mindenki, csak nem mondhatja azt Lovie, hogy szarik Glennonra, akkor sem rakja kezdőbe. Én is sajnálom őt, bár azt kétlem, hogy valahol ő standard kezdő lesz, annyira szerintem nem jó. Erős backup, inkább azt mondanám.
A QB kérdés vele és nélküle is fennáll, ha van esze Lovie-nak, akkor innen már tankol, bár szerintem már pár hete ezt csinálja. 😀 És elhozza a legjobb QB-t 1/1-gyel és nem szarozik, mert első év ide vagy oda, ő is közel van a kibaszáshoz.
Nyilván előtte FA-n a támadófalat erősíteni kell, és hozni kell egy OC-t. Azért amikor már tudja, hogy mondjuk az övé lesz az 1/1, és tudja, kik jönnek a draftra, akkor már könnyebb olyan OC-t is hozni, aki mondjuk Mariotából vagy Winstonból a legjobbat tudja kihozni, és rájuk tud rendszert szabni.
Csak a lényeg, hogy nem tökéletesen rendszeridegen játékosokat, meg edzőket kellene hozni, mint amilyen például Arroyo, bár Arroyo szerintem alapból egy hatalmas barom, és egy fos OC, rendszertől függetlenül.
Az offense-ben van a nagyobb potenciál, egy új QB-val, jobb fallal, Evansszel ők tudnak meccset nyerni a jövőben jó eséllyel, tehát belőlük kell kihozni a legjobbat.
Én egyébként lehet, hogy Winstont hoznám, balhék ide vagy oda.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az egészben én Glennont sajnálom nagyon. Nagyon nem vártak tőle a "szakértők" semmit előzetesen, ahhoz képest becsülettel produkált és fejlődött. Megérdemelne egy igazi esélyt. Nem, nem lettem Tampa szurkoló 😉 (most ez úgy hangozhatott😀), csak nehezen viselem az igazságtalanságot, és szerintem elég igazságtalanul bánnak vele.dande
Én ezt régóta mondom. Nem olyan rossz a srác.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az egészben én Glennont sajnálom nagyon. Nagyon nem vártak tőle a "szakértők" semmit előzetesen, ahhoz képest becsülettel produkált és fejlődött. Megérdemelne egy igazi esélyt. Nem, nem lettem Tampa szurkoló 😉 (most ez úgy hangozhatott😀), csak nehezen viselem az igazságtalanságot, és szerintem elég igazságtalanul bánnak vele.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ez irányító kérdés is meg nem is. Mariota-val tényleg be lehetne húzni egy franchise qb-t, és be is kell, de én régóta mondom, hogy a gond nem itt van. Ez a csapat Glenonnal is tudott volna eredményes lenni, ha van mögötte olyan szakmai stáb, aki érti a dolgát. Viszont számomra egyre egyértelműbb, hogy el lesz trade-elve, McCown meg vagy második lesz vagy lapátra kerül. Szerintem inkább az utóbbi. Glennon-ért még kapni is lehetne valamit, nem érdemes őt ideláncolni és lassan ő is eljut oda, hogy inkább elmegy. Még ha pár héttel ezelőtti nyilatkozatai nem is erről tanúskodtak. Mindenesetre tök mind1 ki fog irányítani, ha nem lesz mögötte háttér meg előtte fal.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
A Bucs nehezebb feladvány, de kb 1 W-n múlna.Höri
ezzel mondjuk nem vállaltál nagy rizikót, mivel jelenleg sincsenek sokkal messzebb tőle 😊baggio
Jogos. Azért így írtam mert itt a coaching eléggé lent van, főleg támadóoldalon, szóval az ő fülébe is tudnának hülyeséget mondani. De nyilván egy elit QB nagyobb önállóságot kapna a jelenlegi katyvaszhoz képest, ami a legnagyobb probléma.Höri
szerintem a Jets-nél még nagyobb az edzőknél a káosz, össze is írtam pár hete a stáb bűnlajstromát:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
New York Jets - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Bucs nehezebb feladvány, de kb 1 W-n múlna.Höri
ezzel mondjuk nem vállaltál nagy rizikót, mivel jelenleg sincsenek sokkal messzebb tőle 😊baggio
Jogos. Azért így írtam mert itt a coaching eléggé lent van, főleg támadóoldalon, szóval az ő fülébe is tudnának hülyeséget mondani. De nyilván egy elit QB nagyobb önállóságot kapna a jelenlegi katyvaszhoz képest, ami a legnagyobb probléma.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
A Bucs nehezebb feladvány, de kb 1 W-n múlna.Höri
ezzel mondjuk nem vállaltál nagy rizikót, mivel jelenleg sincsenek sokkal messzebb tőle 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igazad lehet, de szerintem itt jelenleg Mariota is megégne, RG3 is, de ő ugyebár csak olcsóbb lenne most mint MM.D11
Azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy a jelenlegi keretbe be mernéd illeszteni PM-et vagy Brady-t? Mert ugyanez van a Jets-nél is, értem én, hogy a potenciális új franchise qb mindig maga a Messiás, csak attól még az edzői stáb, a támadófal, az elkapógárda és a futójáték ugyanaz marad. Pontosan erről írt Kölcsey is a Husztban: "És mond: [szurkoló], mit ér epedő kebel e romok ormán?" 😊baggio
a Jets nyerné a csoportot Brady-vel, ezt majdnem tutira mondom.
A Buccs nehezebb feladvány, de kb 1 W-n múlna.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Igazad lehet, de szerintem itt jelenleg Mariota is megégne, RG3 is, de ő ugyebár csak olcsóbb lenne most mint MM.D11
Azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy a jelenlegi keretbe be mernéd illeszteni PM-et vagy Brady-t? Mert ugyanez van a Jets-nél is, értem én, hogy a potenciális új franchise qb mindig maga a Messiás, csak attól még az edzői stáb, a támadófal, az elkapógárda és a futójáték ugyanaz marad. Pontosan erről írt Kölcsey is a Husztban: "És mond: [szurkoló], mit ér epedő kebel e romok ormán?" 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jaj csak meg ne verjük a Pantherst :/
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem vagyok közgazdász, de annyit én is tudok, hogy ha egy dologért lényegesen kevesebbet kapok, mint amit ráköltöttem, akkor az nekem hatalmas deficit. Ergó nem éri meg piacra mennem vele. Én a Redskins helyében akkor még egyszer nekifutnék. Ja igen! Grudent ahhoz ki kéne rúgni! 😊 Nincs kizárva, hogy ez fog történni.buccaneer
És ki az az edző aki képes lehet felépíteni újra Griffint úgy hogy van egy szar csapata is mellé, tehát nem a Gida lelke az egyetlen problémája, mert akármennyire is felháborodtak sokan RG3 nyilatkozatán, hogy szar a csapat is nem csak ő. Valljuk be bőven igaza volt. De ez már másik topik 😀D11
Ki rakja össze őt?
Jelenleg önmagán kívül senki sem tudja. RG egy lusta pöcs az edzők elmondása szerint is, aki mentálisan jól láthatóan jelenleg a nullán van.
Elsősorban saját magának kéne változnia hozzáállásban a dolgokhoz, és utána jöhet az, hogy még egy edző is megerősíti abban, hogy bizony bízik benne. Én remélem, hogy ez nem Lovie lesz. Ráadásul Griffinnek mi kell? Pont az, ami az idei évben itt nagyon nincsen meg. Jó rendszer, jó OC, jó OL, jó futójáték. Tehát könnyen lehet, hogy ő itt meghalna, és azt már nem bírná el, hogy a meccseket neki kell nyernie.
És tetszik vagy sem, meg kell tanulnia zsebből játszani, és passzolni. Gruden is ezt akarta neki megtanítani, főleg miután egy súlyos sérülésen már túl van. Lehet, hogy neki nem tetszik, hogy nem akarják, hogy folyamatosan futkorásszon, de csak a saját érdeke megtanulni zsebből irányítani, majd ha erre rájön, akkor lehet változás.

Ha a Bucsé lesz az 1/1, akkor nem is próbálkoznék Griffinnel, itt van Mariota, aki hozzáállásában más ember, tanul-tanul és tanul, a játékkal foglalkozik, és szarik a médiára, nem úgy, mint Griffin ugyebár. És legalább annyiból is előrébb tart, hogy még megvannak a térdei, és mobilis QB ugyebár.
Elé FA-n és drafton hozni kell falat, illetve Lovie-éknak a nagy feladat az lesz, hogy egy olyan OC-t hozzanak, aki kihozza az offense-ből azt, amiben erős.Stez
Igazad lehet, de szerintem itt jelenleg Mariota is megégne, RG3 is, de ő ugyebár csak olcsóbb lenne most mint MM. Más téma, hogy én kedvelem Griffint szóval nem kívánhatom neki hogy ide kerüljön. Nem tudom melyik kezembe harapjak. 😀 Sztem ide Winston jobb lenne csak kérdés, hogy van e olyan hülye aki bevállalná a srácot 1/1-re Mariota előtt. Kétlem.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok közgazdász, de annyit én is tudok, hogy ha egy dologért lényegesen kevesebbet kapok, mint amit ráköltöttem, akkor az nekem hatalmas deficit. Ergó nem éri meg piacra mennem vele. Én a Redskins helyében akkor még egyszer nekifutnék. Ja igen! Grudent ahhoz ki kéne rúgni! 😊 Nincs kizárva, hogy ez fog történni.buccaneer
És ki az az edző aki képes lehet felépíteni újra Griffint úgy hogy van egy szar csapata is mellé, tehát nem a Gida lelke az egyetlen problémája, mert akármennyire is felháborodtak sokan RG3 nyilatkozatán, hogy szar a csapat is nem csak ő. Valljuk be bőven igaza volt. De ez már másik topik 😀D11
Ki rakja össze őt?
Jelenleg önmagán kívül senki sem tudja. RG egy lusta pöcs az edzők elmondása szerint is, aki mentálisan jól láthatóan jelenleg a nullán van.
Elsősorban saját magának kéne változnia hozzáállásban a dolgokhoz, és utána jöhet az, hogy még egy edző is megerősíti abban, hogy bizony bízik benne. Én remélem, hogy ez nem Lovie lesz. Ráadásul Griffinnek mi kell? Pont az, ami az idei évben itt nagyon nincsen meg. Jó rendszer, jó OC, jó OL, jó futójáték. Tehát könnyen lehet, hogy ő itt meghalna, és azt már nem bírná el, hogy a meccseket neki kell nyernie.
És tetszik vagy sem, meg kell tanulnia zsebből játszani, és passzolni. Gruden is ezt akarta neki megtanítani, főleg miután egy súlyos sérülésen már túl van. Lehet, hogy neki nem tetszik, hogy nem akarják, hogy folyamatosan futkorásszon, de csak a saját érdeke megtanulni zsebből irányítani, majd ha erre rájön, akkor lehet változás.

Ha a Bucsé lesz az 1/1, akkor nem is próbálkoznék Griffinnel, itt van Mariota, aki hozzáállásában más ember, tanul-tanul és tanul, a játékkal foglalkozik, és szarik a médiára, nem úgy, mint Griffin ugyebár. És legalább annyiból is előrébb tart, hogy még megvannak a térdei, és mobilis QB ugyebár.
Elé FA-n és drafton hozni kell falat, illetve Lovie-éknak a nagy feladat az lesz, hogy egy olyan OC-t hozzanak, aki kihozza az offense-ből azt, amiben erős.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Mondjuk Bevell a Seattle-ből. De ez csak egy opció.buccaneer
Mondjuk Seattleben van miből várat építeniD11
én ilyenkor beírom az illető nevét a jobb oldalsáv keresőjébe itt a bowl.hu-n, majd az esetek többségében foghatom is a hasam a nevetéstől 😊baggio
Azért csak összerakta Wilsont az nflre és nyertek egy SB-t. A szurkolók meg gyorsan felejtenek 😀