Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Csak szerintem alapból a játékhívás is fos, hogy ha 2 másodperce van átlagosan a QB-nak arra, hogy célpontot találjon, mert amúgy jön a védő, és a fal meg fos, akkor olyan játékokat kell hívni, ahol hamar szabadulhat a labdától. Na most ezek nem mindig a screen, és RB-passzok, amiket Arroyo erőltet például. Főleg, hogy egy meccsen negyvenszer bepróbálja, és csodálkozik, ha 35-ször nem hoznak belőle semmit sem.
Stez
Na igen. nekem rettenetesen fájó pont az, hogy tampában gyakorlatilag nincs TE játék. Az oké, hogy a futás alapozza meg a passzt és fordítva, de az aki a 3 és 15re középső futást hív az egy gyökér már elnézést. Lehet szar a fal, lehet jó is, ha a játékhívások szarok akkor mindegy mit csinál a csapat a pályán.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Viszont valahol azért van fejlődés:  www.buccaneers.com/news/article-graphics/Data-Crunch-Bucs-Defense/115fcffa-b5ee-421b-924b-630742df179cD11
De most őszintén! Ez téged megnyugtat? 😊
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Viszont valahol azért van fejlődés:  www.buccaneers.com/news/article-graphics/Data-Crunch-Bucs-Defense/115fcffa-b5ee-421b-924b-630742df179c
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A passzjáték is megnyithatja az utat a futójáték előtt.
Csak mérlegelni kell, melyik megy jobban. Hogy megéri-e mondjuk minden 1-2. próbálkozásra futni kb, amikor ha már +2 yardot hoz a futó, azt az edzőnek kell tudnia. Szerintem nem. És igen, igazodni kell a kerethez, a játékosok erősségeihez. Egy jó OC, HC ki tudja használni a játékosokban rejlő pluszt, legyen az sebesség, méret, bármi más.
És egyébként pedig nem igaz, hogy passzjátékkal meghal minden, ha arra készül az ellen. A Packers, a Colts, és sok más csapatnál is arra készülnek, ez nyithatja meg az utat a futásnak, illetve valljuk be, hogy két ilyen WR-ből valaki üresre fogja magát játszani. Csak szerintem alapból a játékhívás is fos, hogy ha 2 másodperce van átlagosan a QB-nak arra, hogy célpontot találjon, mert amúgy jön a védő, és a fal meg fos, akkor olyan játékokat kell hívni, ahol hamar szabadulhat a labdától. Na most ezek nem mindig a screen, és RB-passzok, amiket Arroyo erőltet például. Főleg, hogy egy meccsen negyvenszer bepróbálja, és csodálkozik, ha 35-ször nem hoznak belőle semmit sem.

Ez a fal márpedig fos. Futáshoz viszont rosszabb, mint passzhoz, ez látszik. Plusz egy QB is kihatással van a falra, a mozgásával, a gyors döntéseivel. Na McCown kritikán aluli mindkettőben. Eldobni nem meri a labdát, holott pont két olyan WR-je van, akikhez csak oda kéne dobni a labdát, mert mindketten WR-el a nyakukon lekapdossák a labdákat. És a mozgása Mekinek, húh, zseniális. Kivéve, hogy nem mozog semmit sem. 😀

Minden héten azt látni, hogy ugyanazt erőlteti a TB, ezúttal sem jön be, de azért tolják tovább.

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Mondjuk számítani lehetett rá erősen, és már korábban kellett volna, de most már hivatalosan is szerződést bontottak Tedforddal.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Csak passzolni egy teljes meccsen keresztül azért nem lehet. Lehetnek kiváló elkapóid, meg kiváló qb-d, ami megjegyzem nálunk nincs, mármint az utóbbi, az nem fog működni. Ha kiismerhető vagy, kivédekezhető vagy, bármilyen jók a játékosaid. Ebben igaza van Lovie-nak, csak végrehajtani nem tudja a szerencsétlen. s a legbosszantóbb, hogy aztán nem történik semmi fordulóról fordulóra. A mérkőzésen nincs futás megint, és ezáltal nehézkes a passzjáték is. S ezért van az, hogy teljes nagy süketelésnek hangzik, amit Lovie itt hétről-hétre elejt nekünk. Mert nincs foganatja! Nem történik változás. Ez a baj. S ennek az alap problémája egyrészről valóban az amit ti is mondtok, hogy nincs a játék a kerethez igazítva, de a másik és még nagyobb probléma, hogy Lovie stábja képtelen úrrá lenni a problémákon.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az számomra nem kérdés, hogy utóbbinak mennie kell, de én Lovie-t is elküldeném. Maradni fog, nem vágja ki egy év után a Bucs. Csak azért elgondolkodtató, hogy a csapat odáig jutott, hogy szinte minden meccsén kong a stadion az ürességtől.Stez
Erről már beszélgettünk, hogy olyan szerződést kötött, hogy tuti nem fogják kirúgni, mert ha így lenne akkor jövőre 3 HC-nek a fizezését kellene csengetnie a csapatnak, mert asszem még Schiano lóvéjából is van 1 év, Lovie-nak meg több éve van hátra a szerződése alapján. Addig tuti maradni fog, amíg Schiano le nem nullázódik.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez mind szép és jó, de ha valami fos, esetünkben a támadófal, akkor abból nem lesz csettintésre jó egység, ugyanazokkal az emberekkel. A 12 meccsből 10-en nem ment a futás, akkor miért kell ugyanúgy erőltetni? Én úgy gondolom, egy jó edző hiába tervez el valamit, ha látja, hogy az a valami nem megy, akkor igazodik és változtat. És kihasználja a keret erősségeit, megpróbál rámenni arra, mert nyerni így tud majd a legnagyobb eséllyel meccseket.
Lovie nem tanul semmiből sem. Olyan, mint ha tökre vak lenne, és minden meccsen úgy viselkedik, mint ha az lenne neki az első a csapatnál. Arroyo szintén. Az számomra nem kérdés, hogy utóbbinak mennie kell, de én Lovie-t is elküldeném. Maradni fog, nem vágja ki egy év után a Bucs. Csak azért elgondolkodtató, hogy a csapat odáig jutott, hogy szinte minden meccsén kong a stadion az ürességtől.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Lovie tulajdonképp a passz és a futójáték egyensúlyáról papol itt nekünk, csak azért emeli ki a futójátékot, mert az nem igazán működik. Azt hangoztatja, amit sokan mások az NFL-ben, hogy egy erős futójátékkal akarja a jó passzjátékot megalapozni. A nagy baj az, hogy lassan eltelik egy alapszakasz és szinte egy szemernyit sem léptünk előre a futójátékban, aminek természetesen az O-line az oka. Mankins ide-oda, ez még nem működik. Egy az egyben megverik őket passznál és futásnál is, szabálytalanságok zömét csinálják. Lovie-nak azt kell megértenie, hogy egy jó offense alapja a fal. sokkal nagyobb gondossággal kell kiválogatni a játékosait ide, és megfelelő szakembert kell az élükre állítani. Mert Warhop nem az!
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ezt egyszerűen sosem fogom megérteni. Van egy elképzelésed, hogy belelépsz valamibe. Aztán kiderül, hogy az nem pocsolya, hanem szarkupac. Erre te újra és újra belelépsz, mondván, hogy az akkor se szakkupac. De a végeredmény ugyanaz. Szaros lesz a lábad.

Aki annyira hülye, hogy olyan wr-ekkel a kezei alatt mint v-jax és evans nem a passzjátékot erőlteti azt nemhogy az nfl edzősködéstől de még a meccsek nézésétől is eltiltanám.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lovie-nak van egy elképzelése.
Ha Arroyo megy, akkor ugyanúgy run first gondolkodásmóddal rendelkező OC-t hoz majd a helyére. Tedford is az volt, és ugyebár eredetileg ő lett volna itt a OC.
Úgyhogy nem vagyok biztos benne, hogy egy OC-val nagy változás lesz.Stez
Lovie sose volt run first felfogású edző. Mindenki feltételezi, hogy nem szól bele az offense gameplanbe. Dehogynem. Hülye hozzá, nem érti az irányítposztot egyáltalán, de beleszól. Átváltott a get of the bus running mantrára egy időben, amúgy fuck it, i'am going deep. A botránysegghülye Terry Shea is ezt csinálta, Ron "The QB Burner" Turner, Martz, és amúgy Tice is, csak az utóbbi kettő keze alatt volt egy egyébként szezononként 2000 yard körül termelő futójáték. 6 yardos passz nála nem számít, pálya közepét 10 yardon belül nem használja sose. Ezt csinálja a második csapatnál a keze alatt az ötödik OC. Tedford is ilyen egyébként, szóval én nem lepődök meg, hogy a samesza is ezt erőlteti, építgeti a futójátékot, ez a köret, a főfogás a 20 yard fölötti szőnyegbombázás.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lovie-nak van egy elképzelése.
Ha Arroyo megy, akkor ugyanúgy run first gondolkodásmóddal rendelkező OC-t hoz majd a helyére. Tedford is az volt, és ugyebár eredetileg ő lett volna itt a OC.
Úgyhogy nem vagyok biztos benne, hogy egy OC-val nagy változás lesz.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Egyenlőre én még nem találkoztam ilyennel. Mindenki még csak arról beszél, hogy Lovie bizonyára marad, sőt többen mondják, hogy még egy évet igenis adni kell neki a bizonyításra. Az a baj, hogy tényleg sok az az öt éves szerződés. Stáb tagokról konkrétan nem igazán beszél senki. Pedig lassan ideje lenne.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Vannak már tippek ki lehetne Arroyo utódja? remélem teljes mértékben megszabadul tőle a csapat. nem marad qb edző sem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Burfict és Hunt nem játszik ellenünk. nem mintha ez nagyban növelné a győzelmi esélyeket. 😊
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Nem tudom. azért az előszezonban elég kacskákat rúgott. Nyilván nem jött ki a sérüléséből. Ha viszont most ontani fogja a mezőnygólokat én bedilizek. 😊 Volt már példa rá, hogy valakit elküldtünk, aztán máshol jó volt. 😊 Meg olyan is aki itt is jó volt, mégis elküldtük. 😊buccaneer
BTW számomra még mindig, mintha csak tegnap történt volna, hogy a nyilvánvalóan (maximum) középszerű Nugent kedvéért kiraktuk Bryant-et, aki azóta is top 10 pontosságú rúgó a Falconsnál. ráadásul nem egészen 1 szezonnal azután, hogy a fia temetése utáni napon rúgott be háromból hármat, köztük egy győzelmet érőt...
Sérült volt abban a preseasonben, de akkor is ritka sz*r döntés volt
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem tudom. azért az előszezonban elég kacskákat rúgott. Nyilván nem jött ki a sérüléséből. Ha viszont most ontani fogja a mezőnygólokat én bedilizek. 😊 Volt már példa rá, hogy valakit elküldtünk, aztán máshol jó volt. 😊 Meg olyan is aki itt is jó volt, mégis elküldtük. 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Connor Barth a Broncos csapatában. Kíváncsi leszek.buccaneer
na arra én is...TheBerzerker
Barth nem rossz rúgó, csak ráfogták, hogy kissé öregszik, ami talán jogos is lenne, ha nem a magas fizetése lett volna a valódi gond.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Connor Barth a Broncos csapatában. Kíváncsi leszek.buccaneer
na arra én is...

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Connor Barth a Broncos csapatában. Kíváncsi leszek.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Alacsony színvonalú mérkőzésen a játék küzdőszelleme domborodott ki, amelyen a vendég támadók hibáit könyörtelenül kihasználó, masszívan védekező chicagoi csapat fontos győzelmet szerzett.

jók: Paea, Conte, Forte illetve Murphy, McCoy

Marc Trestman: A támadójátékunk döcögött, de jó helyzetkihasználásunknak, és stabil védekezésünknek köszönhetően hoztuk a kötelezőt. Megyünk tovább a megkezdett úton.

Lovie Smith: Sajnálom a szurkolóinkat, mert egy nyerhető mérkőzésen maradtunk alul, amiért csak magunkat okolhatjuk. Továbbra is Josh is our quarterback.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Látom már senkinek nincs kedve mondani semmit a vasárnap után😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Persze. A Falcons vezeti a csoportot. Mert már kétszer játszottak velünk. 😊 Minden viccet félretéve én sem olvastam sehol OC-al kapcsolatos hírt. Amikor nézegettem a múltkor a lehetséges draftról érkező játékosokat Jameis Winston kapcsán megakadt a figyelmem a Florida State vezetőedzőjén Jimbo Fischer-en. Jó lenne valami hozzá hasonló QB mágus, hogy tényleg ne fürödjünk már be állandóan az irányítóinkkal.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Pedig aztán Sims sem volt egy hűde... Viszont érdekes volt a Redskins ellen, hogy a széleken futkározott. Kicsit azért eredményesebben, mint ezek a középső -2 yardos megmozdulások.Cay
lehet hogy alakulnak itt a dolgok, csak Lovie-nak 20szer kell látnia hogy valami szar ahhoz, hogy változtasson.

Most végül mi lett a konklúzió? Idei év végigmegy Arroyo-val?TheBerzerker
Erről én így nem hallottam még konkrétumot, de szerintem végigviszik. És a holtszezonban fognak hozni valakit. Bár okosabb lenne már most, kérdés, hogy tényleg mit akar Lovie a szezonnal. Azért az kemény, hogy a Falcons 4-6-tal jelenleg rájátszás esélyes. 😊 Mi meg "csak" két meccsre vagyunk tőlük. 😊

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Pedig aztán Sims sem volt egy hűde... Viszont érdekes volt a Redskins ellen, hogy a széleken futkározott. Kicsit azért eredményesebben, mint ezek a középső -2 yardos megmozdulások.Cay
lehet hogy alakulnak itt a dolgok, csak Lovie-nak 20szer kell látnia hogy valami szar ahhoz, hogy változtasson.

Most végül mi lett a konklúzió? Idei év végigmegy Arroyo-val?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin