Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
szegény embert az ág is húzza  www.sbnation.com/2014/12/21/7431401/tampa-bay-lightning-strike-buccaneers-packersDexxter Tailor
Villám csapott a tampai Raymond James Stadium parkolójába a Green Bay-Tampa Bay meccsről távozó szurkolók közé. A legfrissebb hírek szerint 5-7 emberbe csaphatott a villám, őket kórházba szállították

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szegény embert az ág is húzza  www.sbnation.com/2014/12/21/7431401/tampa-bay-lightning-strike-buccaneers-packers


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
buccaneer 490
Power ranking? Cleveland? Mondjuk azt nem tudom egy meccs alapján ennyire temetni kellene-e Manzielt, de arra rájöttem, hogy váltás alsónemű nélkül ne olvassam el a Bowl.hu erősorrendet. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És pont ezért lesz Cooper az 1/1, hiszen pótolni kell a távozó Jacksont. 😀
"McCown is our quarterback!" XD

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mondjuk most nézem, hogy ez faszság, mert a mai TNF Titans-Jags. Szóval ez nem jöhet így ki.buccaneer
Igen pont ezt akartam írni. A mérlegek és az erősségi mutatók alapján ha leadja a meccset Lovie, akkor a tampánál lesz az 1/1. Szinte minden mock draft Mariota-t jósolja a bucs-hoz.

Bár leadásról vicces beszélni akkor, amikor a Green Bay és a Saints jön az utolsó 2 fordulóban😊 Főleg az utolsó meccs olyan amin a Saints továbbjutása múlhat, főleg a divízón belüli mutatók miatt is.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Mondjuk most nézem, hogy ez faszság, mert a mai TNF Titans-Jags. Szóval ez nem jöhet így ki.
több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem tudom hogy osztottak, szoroztak, de ha a két győzelemmel bíró csapatok leadják a meccseket, akkor az ESPN szerint a Titans lesz az 1/1, a Jags a 2. és csak 3. helyen draftolhat a Bucs.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊buccaneer
Már azt is pletykálják, hogy Cutler is lapátra kerül. Mondjuk én őt már vagy 3 éve lapátra tettem volna.TheBerzerker
Az jó lenne, azzal végleg szétbarmolnák a franchise következő 3-4 évét (19,5 milliós dead moneyt hagyna maga után Culter, jövőre 3 milliós "veszteséget" okozna az elküldése). 2016-ban lehet először "jól" kivágni, szóval egy évet még el fognak vele küszködni. Nem akar a Bears Raiders lenni.Gyurma Pappa
Én semmibe nem nézem Cutlet-t, de még így is elcserélném a bamba fasz Schaub-al.
Viszont a Tampa valszeg. rámegy valamelyik "sztár" egyetemi irányítóra, ami megint el fog cseszni vagy 2-3 évet az építkezésben.gaben
Engem nem érdekel, hogy építkeznek ha végre már tényleg azt is teszik majd. Mert egyenlőre csak süllyedni tudott a kalózhajó nem emelkedni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊buccaneer
Már azt is pletykálják, hogy Cutler is lapátra kerül. Mondjuk én őt már vagy 3 éve lapátra tettem volna.TheBerzerker
Az jó lenne, azzal végleg szétbarmolnák a franchise következő 3-4 évét (19,5 milliós dead moneyt hagyna maga után Culter, jövőre 3 milliós "veszteséget" okozna az elküldése). 2016-ban lehet először "jól" kivágni, szóval egy évet még el fognak vele küszködni. Nem akar a Bears Raiders lenni.Gyurma Pappa
Én semmibe nem nézem Cutlet-t, de még így is elcserélném a bamba fasz Schaub-al.
Viszont a Tampa valszeg. rámegy valamelyik "sztár" egyetemi irányítóra, ami megint el fog cseszni vagy 2-3 évet az építkezésben.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerintem meg pont hogy nem egy olyan irányító, aki győzelemre vezet egy franchise-t. Kelly túlságosan is bízik benne, pedig be fog vele fürödni előbb vagy utóbb. Sőt már most sem játszik jól szerintem. Ha jól tudom viszont, akkor az idény végén lejár a szerződése.buccaneer
Azért én is túlzásnak érzem, hogy építeni lehet rá egy franchise-t, de szerintem jó kezekben egy korrekt backup irányító tud lenni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Szerintem meg pont hogy nem egy olyan irányító, aki győzelemre vezet egy franchise-t. Kelly túlságosan is bízik benne, pedig be fog vele fürödni előbb vagy utóbb. Sőt már most sem játszik jól szerintem. Ha jól tudom viszont, akkor az idény végén lejár a szerződése.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az Eagles-nél Kelly is elkezdett belehibázni a szituba. 😊 Azt hogy Sanchez kezd, nem lehet megkérdőjelezni, mert megsérült az előtte álló QB. Viszont, hogy ennyire kivenni a kormánykereket a Sproles-McCoy páros kezéből és ennyire Sanchez kezébe adni... Szerintem nagy hiba.buccaneer
Mindenesetre az látszik, hogy Sanchez nem annyira szar, mint amilyennek ki lett kiáltva Rexy kezei alatt. Mondjuk igazi teher nincs rajta most beugró qb-ként. Viszont akárhonnanis nézzük a buttfumble-el legendává vált!😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Az Eagles-nél Kelly is elkezdett belehibázni a szituba. 😊 Azt hogy Sanchez kezd, nem lehet megkérdőjelezni, mert megsérült az előtte álló QB. Viszont, hogy ennyire kivenni a kormánykereket a Sproles-McCoy páros kezéből és ennyire Sanchez kezébe adni... Szerintem nagy hiba.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊buccaneer
Már azt is pletykálják, hogy Cutler is lapátra kerül. Mondjuk én őt már vagy 3 éve lapátra tettem volna.TheBerzerker
Az jó lenne, azzal végleg szétbarmolnák a franchise következő 3-4 évét (19,5 milliós dead moneyt hagyna maga után Culter, jövőre 3 milliós "veszteséget" okozna az elküldése). 2016-ban lehet először "jól" kivágni, szóval egy évet még el fognak vele küszködni. Nem akar a Bears Raiders lenni.Gyurma Pappa
Tudom, hogy kapott zsíros szerződést, de én már se értettem. Egy végtelenül irritáló beképzelt pöcsnek tartom, aki sosem semmit nem tett le az asztalra ahhoz, hogy ekkora pofája legyen.

Én már jópár évvel ezelőtt kivágtam volna.TheBerzerker
OFF

Ugye mondanom sem kell, hogy ha ő lenne az Eagles irányítója, valószínűleg vezetnénk az NFC-t...

ONmustaine
Miért mi a bajod Szancsival?😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊buccaneer
Már azt is pletykálják, hogy Cutler is lapátra kerül. Mondjuk én őt már vagy 3 éve lapátra tettem volna.TheBerzerker
Az jó lenne, azzal végleg szétbarmolnák a franchise következő 3-4 évét (19,5 milliós dead moneyt hagyna maga után Culter, jövőre 3 milliós "veszteséget" okozna az elküldése). 2016-ban lehet először "jól" kivágni, szóval egy évet még el fognak vele küszködni. Nem akar a Bears Raiders lenni.Gyurma Pappa
Tudom, hogy kapott zsíros szerződést, de én már se értettem. Egy végtelenül irritáló beképzelt pöcsnek tartom, aki sosem semmit nem tett le az asztalra ahhoz, hogy ekkora pofája legyen.

Én már jópár évvel ezelőtt kivágtam volna.TheBerzerker
OFF

Ugye mondanom sem kell, hogy ha ő lenne az Eagles irányítója, valószínűleg vezetnénk az NFC-t...

ON

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊buccaneer
Már azt is pletykálják, hogy Cutler is lapátra kerül. Mondjuk én őt már vagy 3 éve lapátra tettem volna.TheBerzerker
Az jó lenne, azzal végleg szétbarmolnák a franchise következő 3-4 évét (19,5 milliós dead moneyt hagyna maga után Culter, jövőre 3 milliós "veszteséget" okozna az elküldése). 2016-ban lehet először "jól" kivágni, szóval egy évet még el fognak vele küszködni. Nem akar a Bears Raiders lenni.Gyurma Pappa
nem mondom, hogy erre sok esély van, de ha március előtt tradelnék Cutlert, $4 millió dead money lenne utána, és $12,5 milliót spórolnának a capben.

choose life
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊buccaneer
Már azt is pletykálják, hogy Cutler is lapátra kerül. Mondjuk én őt már vagy 3 éve lapátra tettem volna.TheBerzerker
Az jó lenne, azzal végleg szétbarmolnák a franchise következő 3-4 évét (19,5 milliós dead moneyt hagyna maga után Culter, jövőre 3 milliós "veszteséget" okozna az elküldése). 2016-ban lehet először "jól" kivágni, szóval egy évet még el fognak vele küszködni. Nem akar a Bears Raiders lenni.Gyurma Pappa
Tudom, hogy kapott zsíros szerződést, de én már se értettem. Egy végtelenül irritáló beképzelt pöcsnek tartom, aki sosem semmit nem tett le az asztalra ahhoz, hogy ekkora pofája legyen.

Én már jópár évvel ezelőtt kivágtam volna.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊buccaneer
Már azt is pletykálják, hogy Cutler is lapátra kerül. Mondjuk én őt már vagy 3 éve lapátra tettem volna.TheBerzerker
Az jó lenne, azzal végleg szétbarmolnák a franchise következő 3-4 évét (19,5 milliós dead moneyt hagyna maga után Culter, jövőre 3 milliós "veszteséget" okozna az elküldése). 2016-ban lehet először "jól" kivágni, szóval egy évet még el fognak vele küszködni. Nem akar a Bears Raiders lenni.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊buccaneer
Már azt is pletykálják, hogy Cutler is lapátra kerül. Mondjuk én őt már vagy 3 éve lapátra tettem volna.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Most néztem a Bears meccsét a Saints ellen. Halljátok, azért ott Chicagóban is elkövet mindent a vezetőség, hogy a mélybe taszítsa azt a farnchise-t. Tökre mint Tampában. Nem hiába dolgozott ott Lovie. 😊
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Valahogy én is így vagyok ezzel, mert amit ebből a védelemből is sikerült kihozni a Frazier - Smith kooperációnak, az valami vicc. Végül is az év meglepetés csapata lettünk, csak nem pont abban az értelemben, ahogy szerettük volna. És ez még mindig a legkevésbé problémás csapategység volt.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Jogos! 😊 Egyébként erre a Marinelli témára visszakanyarodva, én nem tudom mennyi a realitása az ő szerepvállalásának a Bucs stábjában, de mindenképpen szívesebben látnám mint Frazier-t.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Mondjuk azokat a futásokat is tight end blokkok hozták, a falnak köze nem volt a dolgokhoz... 😊 Amikor meg Sims alkotott testcsellel oldotta meg, falembert a környéken nem láttam. 😊

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Örüljetek végre izgalmas a szezon nekünk is! Igazi inverz play off, csak azért izgulok, hogy kikapjanak a kalózok és meglegyen az 1/1😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Az ember már tényleg foggal-körömmel próbálja meglátni a jót is! Legalább volt némi futás. Ez is valami. Meg Verner is kezd felébredni így a szezon végére. 😊