Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
buccaneer 490
Mondjuk Bevell a Seattle-ből. De ez csak egy opció.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem vagyok közgazdász, de annyit én is tudok, hogy ha egy dologért lényegesen kevesebbet kapok, mint amit ráköltöttem, akkor az nekem hatalmas deficit. Ergó nem éri meg piacra mennem vele. Én a Redskins helyében akkor még egyszer nekifutnék. Ja igen! Grudent ahhoz ki kéne rúgni! 😊 Nincs kizárva, hogy ez fog történni.buccaneer
És ki az az edző aki képes lehet felépíteni újra Griffint úgy hogy van egy szar csapata is mellé, tehát nem a Gida lelke az egyetlen problémája, mert akármennyire is felháborodtak sokan RG3 nyilatkozatán, hogy szar a csapat is nem csak ő. Valljuk be bőven igaza volt. De ez már másik topik 😀
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Najó, csak amikor a -1000 és a -5000 között kell választani, akkor a -1000-et választod. Gruden rendszerében RG3 sosem lesz irányító, vagy legalábbis mire lenne, addigra a kérdés a -5000 és a -15000 között választási lehetőség lesz (a számok semmit nem jelentenek, csak szemléltetnek)

több mint 9 éve
buccaneer 490
Nem vagyok közgazdász, de annyit én is tudok, hogy ha egy dologért lényegesen kevesebbet kapok, mint amit ráköltöttem, akkor az nekem hatalmas deficit. Ergó nem éri meg piacra mennem vele. Én a Redskins helyében akkor még egyszer nekifutnék. Ja igen! Grudent ahhoz ki kéne rúgni! 😊 Nincs kizárva, hogy ez fog történni.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Alapvetően egyetértenék az RG III gondolattal, csak a baj az, hogy egyrészt mivel ennyit költöttek rá, szeretnék gondolom megkérni az árát, s most azért még kétes mennyire tud visszajönni. buccaneer
Közgazdaság 101: semmi sem annyit ér, amennyit költöttek rá, hanem amennyit adnak érte. Ilyen körülménye között RGIII max. egy 3-4. kört ér, és azt is csak azért mert van benne némi upside lehetőség.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Róbertnek az lenne a legjobb pedig ha gyorsan elfelejthetné DC-t és mondjuk valami erős futójátékkal rendelkező csapatba kerülne, ahol olyan fal van előtte mint mondjuk a Brownsban vagy a Phillyben. Amúgy a büdös életben egy mid roundnál többet senki nem adna Griffinért nem hogy első vagy második kör. Két térdszalag sérülés, egy boka, egy nagy lelki és teljesen bizonytalan jövő... Kizárt hogy első kört merjenek kérni érte.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Alapvetően egyetértenék az RG III gondolattal, csak a baj az, hogy egyrészt mivel ennyit költöttek rá, szeretnék gondolom megkérni az árát, s most azért még kétes mennyire tud visszajönni. Bár én is úgy gondolom, hogy képes lehet rá. Minden esetre akkor is kockázatos vállalkozás bevállalni RG III-t. Amennyit bizonyára kérni akarnak majd érte, azért mindenféleképp kockázatos, mert hogy itt első kör szóba fog kerülni, az szinte garantálható. Ez pedig egy kicsit sok a jelen helyzetben. Megjegyzem, amikor RGIII a ligába került, rendkívüli módon csíptem a játékát. Mivel én egyébként is futás párti vagyok, vagy legalábbis azokat a csapatokat szeretem jobban nézni, látványos volt a szememben. Lovie egyébként valóban mobilis irányítót akar. McCown-nal is valami olyan elképzelése volt, mint amit kb. Rodgers bemutat a Packers-ben, csak hát a két irányító nem egy kategória. Sőt, vagy tíz lépcsőfok min. van kettejük között. Na mindegy...
Másrészről visszakanyarodva erre az RGIII gondolatmenetre. Van egy olyan sejtésem, hogy Gruden előbb fog távozni Washingtonból mint az irányító. 😊buccaneer
Na igen. Jelenleg még lehet érte kérni viszonylag magas árat. Én nem lepődnék meg ha a JETS vagy egy olyan csapat vinné el akinek nincs sansza első körben irányítót húzni. Bár ha én választhatnék Cooper és RG3 között akkor nem adnám oda az első körömet RG3-ért. Az a baj, hogy én sem látom a konkrét koncepciót, és emiatt nem nagyon tudom mi az, ami beleillene Lovie elképzeléseibe. az viszont tisztán látszik, hogy tök mindegy ki lesz a QB, ha nincs körülötte megfelelő edzői stáb akkor szart se ér az egész. Ezt pedig csak megtanulta McCown kapcsán.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Alapvetően egyetértenék az RG III gondolattal, csak a baj az, hogy egyrészt mivel ennyit költöttek rá, szeretnék gondolom megkérni az árát, s most azért még kétes mennyire tud visszajönni. Bár én is úgy gondolom, hogy képes lehet rá. Minden esetre akkor is kockázatos vállalkozás bevállalni RG III-t. Amennyit bizonyára kérni akarnak majd érte, azért mindenféleképp kockázatos, mert hogy itt első kör szóba fog kerülni, az szinte garantálható. Ez pedig egy kicsit sok a jelen helyzetben. Megjegyzem, amikor RGIII a ligába került, rendkívüli módon csíptem a játékát. Mivel én egyébként is futás párti vagyok, vagy legalábbis azokat a csapatokat szeretem jobban nézni, látványos volt a szememben. Lovie egyébként valóban mobilis irányítót akar. McCown-nal is valami olyan elképzelése volt, mint amit kb. Rodgers bemutat a Packers-ben, csak hát a két irányító nem egy kategória. Sőt, vagy tíz lépcsőfok min. van kettejük között. Na mindegy...
Másrészről visszakanyarodva erre az RGIII gondolatmenetre. Van egy olyan sejtésem, hogy Gruden előbb fog távozni Washingtonból mint az irányító. 😊
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Oké mondhatjátok hogy minek a ide fürtös, de sztem ő képes a 2012-es teljesítményére, csak nem egy ráerőszakolt rendszerrel, hanem egy hozzá igazodóval. Aztán lehet szépen folyamatosan felépíteni a játékát.
D11
Na látod én pont itt látom a problémát. Egész évben a komplett csapatra olyan rendszer van ráerőszakolva, amiben nem működnek jól. szerinted hagynák, hogy RG3 olyan sémában játszon, ami neki fekszik, ha az nem egyezik meg Lovie elképzelésével? Én kötve hiszem.TheBerzerker
Elvileg McCownt is azért erőlteti mert mobilisabb Glennonnál. Sztem biztos QB húzás, mert ha nem hoz új irányítót akkor az egyenes út a bukáshoz és ezt ő is tudja. Kérdés milyen rendszert akar mert én azt nem vagyok képes átlátni jelenleg, hogy mi a koncepció, de ez lehet az én szégyenem.. 😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Oké mondhatjátok hogy minek a ide fürtös, de sztem ő képes a 2012-es teljesítményére, csak nem egy ráerőszakolt rendszerrel, hanem egy hozzá igazodóval. Aztán lehet szépen folyamatosan felépíteni a játékát.
D11
Na látod én pont itt látom a problémát. Egész évben a komplett csapatra olyan rendszer van ráerőszakolva, amiben nem működnek jól. szerinted hagynák, hogy RG3 olyan sémában játszon, ami neki fekszik, ha az nem egyezik meg Lovie elképzelésével? Én kötve hiszem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hát a D-n sztem látni a fejlődést, nem azt mondom hogy ez megnyugtat de mindenképpen pozitívum. És ugye aki akicsit nem becsüli.. 😀
Más: QB
Hát Mariota nagyon szimpi gyerek, atletikus jó karja van playmaker, de félek úgy járna mint RGIII DC-ben. Winston profi sémából jön egy igazi vadállat. Oké hogy egy fasz, de a zsenit és bolondot is csak egy hajszál választja el. De ha nem kell Winston, akkor Mari helyett sokkal olcsóbban hozhatjuk RG3-at, mellé meg jöhet első körbe a falba ember vagy passrusher. Oké mondhatjátok hogy minek a ide fürtös, de sztem ő képes a 2012-es teljesítményére, csak nem egy ráerőszakolt rendszerrel, hanem egy hozzá igazodóval. Aztán lehet szépen folyamatosan felépíteni a játékát.
Ja igen és van ott egy Amari Cooper is vagy egy szintén karakter problémás DGB aki illene is a kosárcsapatba, ha V-Jax esetleg távozna.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ez oké, csak Mariota szerintem scheme qb. Smith érában tampában meg divat lett az, hogy a játékosokat próbálják egy szisztémához igazítani és nem fordítva. Félő, hogy égtelen nagy szívás lehet belőle.TheBerzerker
én minden fronton Winstont szoktam favorizálni játékosként, de Tampába elismerem, hogy nem ő hanem Mariota kell.
Ez a környezet nem egy Winston-féle MoFo PIMP-nek való, közel laknak a barátai, menne a party&bullshit tovább, Josh Freeman-szintű kálváriát vizionálnék.

Viszont a néma hawaiit nem érdekli más csak a munka, szóval talán ki tudja magát vonni az ingergazdag környezet befolyása alól.Höri
Van abban valami, amit mondasz. Ráadásul Lovie-t nem érzem olyan erőskezű edzőnek, aki képes lehet Winston tökeit megmarkolni és helyrerakni. És ebből szokott lenni a méretes nagy BUST.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ennek ellenére úgy gondolom, Lovie van olyan hülye, és nem hoz QB-t korán.Bazzani
Ha van akkora barom, hogy nem hoz az 1/1-re qb-t akkor marad Hundley, de akkor már ha ekkora ökör lesz akkor remélem behúzza Cooper-t mert ő egy igazi vadállat! Az más kérdés, hogy nem lesz, aki dobáljon neki😀😀😀 Mondjuk ha nem húz qb-t az első körben azt is kinézem, hogy mondjuk RB-et hoz a másodikban, mondjuk Coleman-t, vagy Greene-t.

"Mike Glennon still Bucs' QB of the future."

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mi mindig ilyenkor nyertünk meccseket Lovieval, hogy aztán 5 hellyel hátrébb draftoljunk, szóval készüljetek fel a legrosszabbra.
több mint 9 éve
buccaneer 490
McCown olyan mobilis mint egy bojler, de emögött az OL mögött egy rookie is esélytelen. Cirka 20szor ütötték meg tegnap a Lions védők.
Ansah tegnap konkrétan átugrotta az LT-t aztán tarolt.Bazzani
Ansah részére komolyabb O-line sem szokott megoldhatatlan akadályt gördíteni. Imádom a játékát, egy szörnyeteg.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
McCown olyan mobilis mint egy bojler, de emögött az OL mögött egy rookie is esélytelen. Cirka 20szor ütötték meg tegnap a Lions védők.
Ansah tegnap konkrétan átugrotta az LT-t aztán tarolt.Bazzani
Jó, nem a Lions DL-t kell alapul venni, ők idén sokakat agyonütnek.
És ha jól láttam, akkor a kezdő LT nem is játszott a Bucsnál. Plusz erre rájön Hoyer, aki nem tud, vagy nem mer megmozdulni sem a zseben belül, sem kilépni onnan.
Azért is ütik meg folyton a védők, mert amellé, hogy az OL is fos, McCown még tartogatja a labdát, nem meri eldobni soha senkinek, és álló célpontként közben magára hozza a védőket, persze, hogy ütni is fogják.
Valóban szar az OL, de én folyamatosan nézem, hogy egy-egy akár mobilis, akár a zsebben jobban mozgó QB mennyi pluszt ad az OL-nek, és azért baromira nagyot.
Egy Mariotának sem lenne könnyű dolga ilyen fal mögött, de azért szerintem szemmel látható javulást hozna mégis a falba is.
Glennont is ütötték, amikor ő kezdett, mégis a dobások felénél több ideje volt, és ez nem véletlen.
Plusz én most a rookie QB-nál hozzávettem azt is, hogy ott lesz egy draft, előtte egy FA, még a fal is javulni fog várhatóan, mire valaki jönne.

Ennek ellenére úgy gondolom, Lovie van olyan hülye, és nem hoz QB-t korán.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
McCown olyan mobilis mint egy bojler, de emögött az OL mögött egy rookie is esélytelen. Cirka 20szor ütötték meg tegnap a Lions védők.
Ansah tegnap konkrétan átugrotta az LT-t aztán tarolt.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha a Tampa lesz az 1/1, akkor szerintem nem lesz QB pick. Én szerintem Lovie tényleg akkora hülye, hogy eladja a picket, és hátra tradel. Lehet ez jó poén volt a Ramsnél, meg kurva sokat kaptak a pickért, de ők azóta is szenvednek, míg a Skins egy egészséges Griffinnel bement a PO-ba.

Én mindenképpen a QB picket favorizálnám ide, megdobná a gyenge OL-t is, és levegőben is sokkal veszélyesebb lenne az offense, mert McCown... Siralmas.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez oké, csak Mariota szerintem scheme qb. Smith érában tampában meg divat lett az, hogy a játékosokat próbálják egy szisztémához igazítani és nem fordítva. Félő, hogy égtelen nagy szívás lehet belőle.TheBerzerker
én minden fronton Winstont szoktam favorizálni játékosként, de Tampába elismerem, hogy nem ő hanem Mariota kell.
Ez a környezet nem egy Winston-féle MoFo PIMP-nek való, közel laknak a barátai, menne a party&bullshit tovább, Josh Freeman-szintű kálváriát vizionálnék.

Viszont a néma hawaiit nem érdekli más csak a munka, szóval talán ki tudja magát vonni az ingergazdag környezet befolyása alól.

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Jelenleg a Tampa birtokolja az 1/1es picket, szóval nem kell feltradelni Mariotaért. 😀😀iktriad
Mariota lesz az 1/1? Lovie valószínű őt húzná be, de nemtudom mennyire lenne az jó. Eléggé elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban.TheBerzerker
Semmi sem biztos (csak a halál meg az adók ahogy a mondás tartja), de szerintem őt érdemes 1/1el idehozni. Minden más pozícióra úgyis tudtok venni embereket FAben. 😀😀iktriad
Ez oké, csak Mariota szerintem scheme qb. Smith érában tampában meg divat lett az, hogy a játékosokat próbálják egy szisztémához igazítani és nem fordítva. Félő, hogy égtelen nagy szívás lehet belőle.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg a Tampa birtokolja az 1/1es picket, szóval nem kell feltradelni Mariotaért. 😀😀iktriad
Mariota lesz az 1/1? Lovie valószínű őt húzná be, de nemtudom mennyire lenne az jó. Eléggé elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban.TheBerzerker
Semmi sem biztos (csak a halál meg az adók ahogy a mondás tartja), de szerintem őt érdemes 1/1el idehozni. Minden más pozícióra úgyis tudtok venni embereket FAben. 😀😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Jelenleg a Tampa birtokolja az 1/1es picket, szóval nem kell feltradelni Mariotaért. 😀😀iktriad
Mariota lesz az 1/1? Lovie valószínű őt húzná be, de nemtudom mennyire lenne az jó. Eléggé elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Az pedig Lovie-tól lenne az év trollkodása így az 1/1-gyel, ha akarna még meccset nyerni. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg a Tampa birtokolja az 1/1es picket, szóval nem kell feltradelni Mariotaért. 😀😀
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Tudjátok milyen HC kell Tampába? Olyan mint Jeff Fisher a Rams-nél. A Redskins elleni meccsen azt a 6 embert küldte ki az érmedobáshoz, akiket az RG3 trade kapcsán draftolt. Irdatlanul röhögtem! Nálam ez volt az év trollkodása😀😀😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin