Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
V-Jaxra is kiváncsi leszek h marad vagy megy
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Itt csak én nem vágyok annyira Mariotára? 😀D11
Nyugi elhozzuk RG3-t a Redskinstől az 1/1-ért cserébe 😀 Vagy Cutlert a Bearstől.. 😀

Viccet félretéve idegesítő, hogy még a top pick tulajdonosaként sem lehetünk nyugodtak, nem-e csinál hülyeséget a vezetőség. Nálam is egyértelmű a Mariota > Winston amúgy 😊

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Itt csak én nem vágyok annyira Mariotára? 😀
több mint 9 éve
buccaneer 490
Hát a hajam majd kitéptem. Szegény Bucs, sosem szurkoltam még ennyire, hogy ne sikerüljön valami. Edwards-ból meg remélem a próféta szólott. Na meg azt is, hogy Lovie a drafton jól fog dönteni.Cay
várjunk csak, Herm ezt nem most, hanem a szezon előtt mondta xD Pittsburgh-Tampa SB-t tippeltbaggio
Jah, valóban. 😊 Minden évben van egy ilyen, kurva jó lesz a Tampa jellegű benyögése valakinek. Azt hittem már megkaptuk a jövő évit is. Fúúú micsoda igazolások, jövőre playoff. Ahhh micsoda edzők, jövőre Super Bowl. Azt hittem ezek már a Mariota-val a Buccaneers jellegű előrejelzések. 😀Cay
Persze! Csak igazad ne legyen, hogy ez az állat 1/1-re draftol egy puntert! 😀
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Hát a hajam majd kitéptem. Szegény Bucs, sosem szurkoltam még ennyire, hogy ne sikerüljön valami. Edwards-ból meg remélem a próféta szólott. Na meg azt is, hogy Lovie a drafton jól fog dönteni.Cay
várjunk csak, Herm ezt nem most, hanem a szezon előtt mondta xD Pittsburgh-Tampa SB-t tippeltbaggio
Jah, valóban. 😊 Minden évben van egy ilyen, kurva jó lesz a Tampa jellegű benyögése valakinek. Azt hittem már megkaptuk a jövő évit is. Fúúú micsoda igazolások, jövőre playoff. Ahhh micsoda edzők, jövőre Super Bowl. Azt hittem ezek már a Mariota-val a Buccaneers jellegű előrejelzések. 😀

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát a hajam majd kitéptem. Szegény Bucs, sosem szurkoltam még ennyire, hogy ne sikerüljön valami. Edwards-ból meg remélem a próféta szólott. Na meg azt is, hogy Lovie a drafton jól fog dönteni.Cay
Én még azért titokban mindig várom, hogy Lovie eltakarodjon a stábjával együtt. Tudom, hogy ez nem túl valószínű, de akkor lenne teljes az örömöm.buccaneer
Én is szeretném, de nem fog megtörténni sajnos.
Egyébként ez a tegnapi szánalmas volt igazából. A játékosok előtt le a kalappal, mert az első félidőben szartak az ellenfélre, mentek előre és hajtottak, látszik, hogy ők akartak. Na most a másodikban olyan szinten látszott, hogy rájuk szóltak, hogy vegyenek vissza, hogy az valami félelmetesen feltűnő volt, az utolsó két perc meg végképp nevetséges, a Bucs időt kér a Saintsnek, utána azonnal benyel egy TD-t, ahol a védők rá sem mozdultak a támadóra. 😀 Majd McCown benyelte direkt a sacket, majd a safetyt is. Szánalmas volt az egész.

Lovie meg látjuk, tényleg ennyire hülye egyébként. Szezon közben nyomja a hülyeségeit, totál szar a játékhívás, szenved a csapat a barom miatt, aztán amikor tényleg veszíteni kell, akkor ilyen feltűnően, az utolsó negyedben kell véletlenül elbuknia a meccset. 😀
Egészen nagy vicc a faszi, valahogy mint ha nem is kommunikálna a saját csapatával egyébként.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Hát a hajam majd kitéptem. Szegény Bucs, sosem szurkoltam még ennyire, hogy ne sikerüljön valami. Edwards-ból meg remélem a próféta szólott. Na meg azt is, hogy Lovie a drafton jól fog dönteni.Cay
Én még azért titokban mindig várom, hogy Lovie eltakarodjon a stábjával együtt. Tudom, hogy ez nem túl valószínű, de akkor lenne teljes az örömöm.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Hát a hajam majd kitéptem. Szegény Bucs, sosem szurkoltam még ennyire, hogy ne sikerüljön valami. Edwards-ból meg remélem a próféta szólott. Na meg azt is, hogy Lovie a drafton jól fog dönteni.Cay
várjunk csak, Herm ezt nem most, hanem a szezon előtt mondta xD Pittsburgh-Tampa SB-t tippeltbaggio
Ez a faszi, amúgy hülye.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Hát a hajam majd kitéptem. Szegény Bucs, sosem szurkoltam még ennyire, hogy ne sikerüljön valami. Edwards-ból meg remélem a próféta szólott. Na meg azt is, hogy Lovie a drafton jól fog dönteni.Cay
várjunk csak, Herm ezt nem most, hanem a szezon előtt mondta xD Pittsburgh-Tampa SB-t tippelt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Hát a hajam majd kitéptem. Szegény Bucs, sosem szurkoltam még ennyire, hogy ne sikerüljön valami. Edwards-ból meg remélem a próféta szólott. Na meg azt is, hogy Lovie a drafton jól fog dönteni.

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hú bazdmeg, izgulós lett, majdnem sikerült elbaszni egy nyeréssel 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
 espn.go.com/blog/tampa-bay-buccaneers/post/_/id/4729/edwards-bucs-are-super-bowl-bound


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ha most tényleg az lesz, aminek látszik, akkor Lovie egy kretén ostoba fogyatékos barom!!!! Azonnal követelem, hogy takarodjon, nemhogy Tampából, de Floridából úgy ánblokk!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Remélem megverjük a Saintset és Winston jön 😀D11

choose life
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
olyan csak nincs,hogy mindkét csapat veszteni szeretne.Janek
Csak nehogy mi meg pont most akarjunk nyerni... 😀Tibes
nektek sokkal több a "vesztenivalótok" egy W-vel, mint nekünk. mi max 200-300 "trade értéket" bukhatunk, ti minimum 4-800-at (tudom, hogy nem szentírás a draft pick érték táblázat, de szemléltetni most jó)

több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
olyan csak nincs,hogy mindkét csapat veszteni szeretne.Janek
Csak nehogy mi meg pont most akarjunk nyerni... 😀

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
olyan csak nincs,hogy mindkét csapat veszteni szeretne.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Én is azt gondolom, hogy Mariota-val jobban járunk mint Winstonnal. Őt viszont csak 1/1-el vihetjük el. Vajon engedi ezt nekünk a Saints?
több mint 9 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Most már inkább bukjunk az 1/1-ért. 😀 Nagyon szerettem volna év elején, hogy az idei drafton Mariota hozzánk kerüljön, de megláttam a keretet és jött Lovie Smith, sima playoff esélyes csapat benyomását keltettük, szóval gondoltam ez a hajó elúszott. Aztán csak sikerült az edzői stábnak negatívan rácáfolni a várakozásaimra és elsüllyesztették a hajót, így 1 meccsre vagyunk attól, hogy Mariota mégis csak hozzánk kerüljön. 😀 Remélem lesz annyi esze Smith-nek, hogy szezon után tisztogatást tartson az edzői stàbban.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Remélem megverjük a Saintset és Winston jön 😀
több mint 9 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Boldog karit minden Bucs fannak! 🏈
több mint 9 éve
buccaneer 490
Power ranking? Cleveland? Mondjuk azt nem tudom egy meccs alapján ennyire temetni kellene-e Manzielt, de arra rájöttem, hogy váltás alsónemű nélkül ne olvassam el a Bowl.hu erősorrendet. 😀buccaneer
2. hét.
Elkezdték temetni! xDgaben
Igen. Most már meg lehet rendelni a márványt! 😀
több mint 9 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Legalább van miért izgulni a szezon végén... -->  www.buccaneers.com/news/article-smith/Bucs-Draft-Order-Scenarios/58b2fce9-8acf-4f35-a1c8-a86806c6a7f7

Mariota vagy Winston, remélem ez lesz a fő kérdés, ha nem QB-t húzunk akkor... nem fogok meglepődni az a baj 😀

több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
úhh, a linkből elsőre azt hittem a hokicsapatról van szó...


több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Power ranking? Cleveland? Mondjuk azt nem tudom egy meccs alapján ennyire temetni kellene-e Manzielt, de arra rájöttem, hogy váltás alsónemű nélkül ne olvassam el a Bowl.hu erősorrendet. 😀buccaneer
2. hét.
Elkezdték temetni! xD

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "