Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 095 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát a hajam majd kitéptem. Szegény Bucs, sosem szurkoltam még ennyire, hogy ne sikerüljön valami. Edwards-ból meg remélem a próféta szólott. Na meg azt is, hogy Lovie a drafton jól fog dönteni.Cay
Én még azért titokban mindig várom, hogy Lovie eltakarodjon a stábjával együtt. Tudom, hogy ez nem túl valószínű, de akkor lenne teljes az örömöm.buccaneer
Én is szeretném, de nem fog megtörténni sajnos.
Egyébként ez a tegnapi szánalmas volt igazából. A játékosok előtt le a kalappal, mert az első félidőben szartak az ellenfélre, mentek előre és hajtottak, látszik, hogy ők akartak. Na most a másodikban olyan szinten látszott, hogy rájuk szóltak, hogy vegyenek vissza, hogy az valami félelmetesen feltűnő volt, az utolsó két perc meg végképp nevetséges, a Bucs időt kér a Saintsnek, utána azonnal benyel egy TD-t, ahol a védők rá sem mozdultak a támadóra. 😀 Majd McCown benyelte direkt a sacket, majd a safetyt is. Szánalmas volt az egész.

Lovie meg látjuk, tényleg ennyire hülye egyébként. Szezon közben nyomja a hülyeségeit, totál szar a játékhívás, szenved a csapat a barom miatt, aztán amikor tényleg veszíteni kell, akkor ilyen feltűnően, az utolsó negyedben kell véletlenül elbuknia a meccset. 😀
Egészen nagy vicc a faszi, valahogy mint ha nem is kommunikálna a saját csapatával egyébként.

több mint 11 éve
buccaneer 490
Hát a hajam majd kitéptem. Szegény Bucs, sosem szurkoltam még ennyire, hogy ne sikerüljön valami. Edwards-ból meg remélem a próféta szólott. Na meg azt is, hogy Lovie a drafton jól fog dönteni.Cay
Én még azért titokban mindig várom, hogy Lovie eltakarodjon a stábjával együtt. Tudom, hogy ez nem túl valószínű, de akkor lenne teljes az örömöm.
több mint 11 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Hát a hajam majd kitéptem. Szegény Bucs, sosem szurkoltam még ennyire, hogy ne sikerüljön valami. Edwards-ból meg remélem a próféta szólott. Na meg azt is, hogy Lovie a drafton jól fog dönteni.Cay
várjunk csak, Herm ezt nem most, hanem a szezon előtt mondta xD Pittsburgh-Tampa SB-t tippeltbaggio
Ez a faszi, amúgy hülye.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Hát a hajam majd kitéptem. Szegény Bucs, sosem szurkoltam még ennyire, hogy ne sikerüljön valami. Edwards-ból meg remélem a próféta szólott. Na meg azt is, hogy Lovie a drafton jól fog dönteni.Cay
várjunk csak, Herm ezt nem most, hanem a szezon előtt mondta xD Pittsburgh-Tampa SB-t tippelt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Hát a hajam majd kitéptem. Szegény Bucs, sosem szurkoltam még ennyire, hogy ne sikerüljön valami. Edwards-ból meg remélem a próféta szólott. Na meg azt is, hogy Lovie a drafton jól fog dönteni.

több mint 11 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Hú bazdmeg, izgulós lett, majdnem sikerült elbaszni egy nyeréssel 😀
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
 espn.go.com/blog/tampa-bay-buccaneers/post/_/id/4729/edwards-bucs-are-super-bowl-bound


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ha most tényleg az lesz, aminek látszik, akkor Lovie egy kretén ostoba fogyatékos barom!!!! Azonnal követelem, hogy takarodjon, nemhogy Tampából, de Floridából úgy ánblokk!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
Remélem megverjük a Saintset és Winston jön 😀D11

built for this shit

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
olyan csak nincs,hogy mindkét csapat veszteni szeretne.Janek
Csak nehogy mi meg pont most akarjunk nyerni... 😀Tibes
nektek sokkal több a "vesztenivalótok" egy W-vel, mint nekünk. mi max 200-300 "trade értéket" bukhatunk, ti minimum 4-800-at (tudom, hogy nem szentírás a draft pick érték táblázat, de szemléltetni most jó)

több mint 11 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
olyan csak nincs,hogy mindkét csapat veszteni szeretne.Janek
Csak nehogy mi meg pont most akarjunk nyerni... 😀

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
olyan csak nincs,hogy mindkét csapat veszteni szeretne.

több mint 11 éve
buccaneer 490
Én is azt gondolom, hogy Mariota-val jobban járunk mint Winstonnal. Őt viszont csak 1/1-el vihetjük el. Vajon engedi ezt nekünk a Saints?
több mint 11 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Most már inkább bukjunk az 1/1-ért. 😀 Nagyon szerettem volna év elején, hogy az idei drafton Mariota hozzánk kerüljön, de megláttam a keretet és jött Lovie Smith, sima playoff esélyes csapat benyomását keltettük, szóval gondoltam ez a hajó elúszott. Aztán csak sikerült az edzői stábnak negatívan rácáfolni a várakozásaimra és elsüllyesztették a hajót, így 1 meccsre vagyunk attól, hogy Mariota mégis csak hozzánk kerüljön. 😀 Remélem lesz annyi esze Smith-nek, hogy szezon után tisztogatást tartson az edzői stàbban.

több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Remélem megverjük a Saintset és Winston jön 😀
több mint 11 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Boldog karit minden Bucs fannak! 🏈
több mint 11 éve
buccaneer 490
Power ranking? Cleveland? Mondjuk azt nem tudom egy meccs alapján ennyire temetni kellene-e Manzielt, de arra rájöttem, hogy váltás alsónemű nélkül ne olvassam el a Bowl.hu erősorrendet. 😀buccaneer
2. hét.
Elkezdték temetni! xDgaben
Igen. Most már meg lehet rendelni a márványt! 😀
több mint 11 éve
Tibes Tampa Bay Buccaneers 202
Legalább van miért izgulni a szezon végén... -->  www.buccaneers.com/news/article-smith/Bucs-Draft-Order-Scenarios/58b2fce9-8acf-4f35-a1c8-a86806c6a7f7

Mariota vagy Winston, remélem ez lesz a fő kérdés, ha nem QB-t húzunk akkor... nem fogok meglepődni az a baj 😀

több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
úhh, a linkből elsőre azt hittem a hokicsapatról van szó...


több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Power ranking? Cleveland? Mondjuk azt nem tudom egy meccs alapján ennyire temetni kellene-e Manzielt, de arra rájöttem, hogy váltás alsónemű nélkül ne olvassam el a Bowl.hu erősorrendet. 😀buccaneer
2. hét.
Elkezdték temetni! xD

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
szegény embert az ág is húzza  www.sbnation.com/2014/12/21/7431401/tampa-bay-lightning-strike-buccaneers-packersDexxter Tailor
Villám csapott a tampai Raymond James Stadium parkolójába a Green Bay-Tampa Bay meccsről távozó szurkolók közé. A legfrissebb hírek szerint 5-7 emberbe csaphatott a villám, őket kórházba szállították

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
szegény embert az ág is húzza  www.sbnation.com/2014/12/21/7431401/tampa-bay-lightning-strike-buccaneers-packers


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
buccaneer 490
Power ranking? Cleveland? Mondjuk azt nem tudom egy meccs alapján ennyire temetni kellene-e Manzielt, de arra rájöttem, hogy váltás alsónemű nélkül ne olvassam el a Bowl.hu erősorrendet. 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 095 — Whoops, looks like something went wrong.
És pont ezért lesz Cooper az 1/1, hiszen pótolni kell a távozó Jacksont. 😀
"McCown is our quarterback!" XD

több mint 11 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mondjuk most nézem, hogy ez faszság, mert a mai TNF Titans-Jags. Szóval ez nem jöhet így ki.buccaneer
Igen pont ezt akartam írni. A mérlegek és az erősségi mutatók alapján ha leadja a meccset Lovie, akkor a tampánál lesz az 1/1. Szinte minden mock draft Mariota-t jósolja a bucs-hoz.

Bár leadásról vicces beszélni akkor, amikor a Green Bay és a Saints jön az utolsó 2 fordulóban😊 Főleg az utolsó meccs olyan amin a Saints továbbjutása múlhat, főleg a divízón belüli mutatók miatt is.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin