Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Azért az valahol mennyire szar már, hogy így tudunk örülni egy ennyire széthulló redskins felett aratott győzelemnek...😀

Azért mert nyert a csapat attól én még mindig nem látom Lovie csapat építési koncepciójját. Amiben biztos vagyok az az, hogy lesz egy Glennon trade valamikor, lehet csak a jövőévi holtszezonban de tuti lesz. Az már többször bebizonyosodott, hogy tampában nem Glennon a jövő. Én sajnálom valahol mert tehetséges gyerek és jó kezekben elég lenne a csapatnak. Ha lesz bent értelmes QB szerintem Lovie be fogja húzni. Esély van rá, mert Mariota körül nagy a hype de van egy két szörnyeteg még az első körben, szóval simán lehet, hogy az lesz vele, mint idén Fotbal Jánossal, aztán Lovie a 4. 5. helyen behúzza.

Nemtudom mennyire akar tankolni, de valamit muszáj lesz csinálnia, mert ez az O line még mindig fos. Engem nem fog megtéveszteni azzal, hogy lenyomták a redskins-t akik azt se tudták milyen rendezvényen vannak. Majd ha az elkövetkezendő 3 meccsen is hasonlót látok akkor azt mondom oké.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Ez egy nagyon dekoncentrált Redskins volt, de a győzelmet nem kell megmagyarázni. Ennyit egyébként arról, hogy Lovie-ék tankolnak, meg Mariotáért mennek. Nyerni akartak eddig is, és ezután is ezt akarják majd. csak ez eddig kevés sikerrel valósult meg. Mindegy. legalább az ilyen győzelmek adnak az embernek valami reménysugarat. Sok jó teljesítmény volt. Evans az igen! ő a WOW kategória! De jó volt most pass protection terén a fal is, igaz a futáshoz való nyitás még mindig nem tetszik. David, Lansanah, Banks, McDonald is jó volt, sőt nekem egyre jobban kezd tetszeni ez a Smith nevű gyerek. Jó rotációs játékos válhat belőle megfelelő kezekben. S végre Michael Johnson is mutatott valami ahhoz hasonlót, mint amit tud. Domináltuk egyébként rendkívüli mód a Redskins O-line-t. Ez volt a győzelem kulcsa. Végre legalább egy hétig jó Bucs szurkolónak lenni. Szerintem ebben az idényben, ilyen gyalázatosan gyenge csoportban, eddig is így kellett volna lennie.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Azért én draft ide, vagy oda örülök ennek a győzelemnek. Hiányzott már, hogy ne csak a fogalmatlanság magas fokát kelljen a pályán látnom. Evans hetek óta nagyon jól nyomja, de ez a mai, ahogy Thrasher is mondja "WOW" Volt is egy kiírás... 2003 óta nem kapott el újonc 200+ yardot és 2 TD-t első évében, egy meccsen. Illetve még egy érdekesség, utoljára Randy Moss tudott három egymást követő meccsen is száz yard fölé menni újonc évében, még 1998-ban. Tényleg nem kizárt, hogy itt valami nagy dolgot látunk éppen születni. Legalábbis nagyon remélem. A defense is jó volt. Oké, a Redskins támadóegység szegény nagyon kritikán aluli volt, de akkor is jó volt nézni. Mint ahogy azt is, hogy végre ezen az oldalon is próbálkoztak Lovie-ék új dolgokkal, amik itt, ezen a találkozón működtek.
Jó volt na. 😊

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Úgy döntöttem, kap még egy esélyt a csapat, bízva abban, hogy a Redskins túl fog minket balfaszkodni, és ez egyfelől sikerült is, másfelől viszont WOW, Evans!
Nagyon szeretném, hogy ne ő legyen a következő Clayton/Martin.
A McCownhoz való visszatérés miatt anyáztam, de azért rövidtávon rendben van ez így, hogy elmúlt a szezon eleji teljesen fogalmatlan játéka, jövőre meg meglátjuk... Ha QB-draft, akkor QB-draft, tökmindegy...
Rossz csapatot, pontosabban rossz offense-t vertünk meg, de kit érdekel ez ma?
több mint 9 éve
buccaneer 490
A holtszezonban szerintem menni fog Martin, de valószínűnek tartom, hogy Mason Foster is.Estleg V-Jax. Azt már Lovie bemutatta, hogy nála nem Glennon a jövő. Barront már elküldte. Dotson sem a kedvence. Nincs a földön annyi draftcetli, amikkel minőségi újítást lehet produkálni ennyi poszton. Ja és kell egy RG, mert az lényegében nincs. FA piacon meg az idei bevásárlás vagy befürdés -ki hogy akarja hívni- után nem nagyon fogunk tudni virgonckodni. Szóval Lovie tankolhat amennyit akar inkább szétomlóban ez a csapat, mint épülőben. Vagy legalábbis nehéz elképzelni, pláne egy ilyen - ki merem jelenteni- minden tekintetben alkalmatlan edzői stáb mellett.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Nem értem, hogy miért aggódtok, kb. a Saints meccs óta látszik (de a trade pletykák erre durván rá is erősítettek), Smith keményen tankol. Nem ennyire hülye sem ő, sem a FO többi része, de nem akar a játékos fejlesztéssel foglalkozni, inkább drafton felszedi az elérhető legjobb playereket, gondolom lesz egy-két nagyobb FA igazolás is (OT?).

Egy kérdés maradt: QB vagy sem. Ha Glennon a jövő, akkor vagy letrade vagy esetleg még morcosabb védelem érdekében pass rusher (elférne a szélen egy playmaker), esetleg OT. De simán lehet, hogy Glennon is átváltásra kerül egy draftcetlire. Ha sikerül letradelni (ezt most ugye lehetetlen megmondani, a középcsapatok közül most nehéz megmondani, hogy ki van QB needben és ki hajlandó feláldozni mondjuk két év első körét valakiért), akkor bőven elférnek skill playerek.

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Ja! Olyan neveket emlegetnek mint Chudzinski, aki nem vált be, mint Cleveland HC. Vagy Koetter a Falcons-ból. Vagy mint Schottenheimer a Rams OC-je. Esetleg a vérszegény Jets offense koordinátora Mornhinweg, aki előtte Philly-ben is mutatott vérszegény produkciókat. Ja ki ne felejtsem a Raiders-es Greg Olson-t. Egyik név "jobb" mint a másik. Nem lennék boldog tőlük.buccaneer
Tíz forduló kellett ahhoz, hogy ezt realizálják. Mert amúgy nem lehet tudni már kb. két hónapja mindezt. Csak ismételni tudom magam, Lovie Smith és a managemant feje olyan mélyen benne van a saját seggükben, hogy már a szagokat sem érzik. Pedig kurva jó lenne ha végre kihúznák onnan, és kicsit körbesandítanának mi folyik körülöttük.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Ja! Olyan neveket emlegetnek mint Chudzinski, aki nem vált be, mint Cleveland HC. Vagy Koetter a Falcons-ból. Vagy mint Schottenheimer a Rams OC-je. Esetleg a vérszegény Jets offense koordinátora Mornhinweg, aki előtte Philly-ben is mutatott vérszegény produkciókat. Ja ki ne felejtsem a Raiders-es Greg Olson-t. Egyik név "jobb" mint a másik. Nem lennék boldog tőlük.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Elvileg Tefford már nem lesz OC nálunk sem idén se soha.
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Sajnos egy running back-nél nagyon kiszámíthatatlan az, hogy egy sérülésből hogyan tér vissza. Az az igazság, hogy csak keveseknek sikerül. Ezért is kopnak gyorsan. Pozíciójukból adódóan a legtöbben könnyen sérülnek, majd csak nehezen vagy egyáltalán nem tudnak visszatérni a régi szintre. Sajnos úgy néz ki Martin is ezeknek a táborát fogja gyarapítani. Nagyon sajnálom, mert én kiváló képességű futónak tartottam. De vannak dolgok, amik átírják a történések várható menetét. A sérülés sajnos ilyen.buccaneer
Petersonnak sikerült. És most hagyjuk az idei botrányát.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
buccaneer 490
Sajnos egy running back-nél nagyon kiszámíthatatlan az, hogy egy sérülésből hogyan tér vissza. Az az igazság, hogy csak keveseknek sikerül. Ezért is kopnak gyorsan. Pozíciójukból adódóan a legtöbben könnyen sérülnek, majd csak nehezen vagy egyáltalán nem tudnak visszatérni a régi szintre. Sajnos úgy néz ki Martin is ezeknek a táborát fogja gyarapítani. Nagyon sajnálom, mert én kiváló képességű futónak tartottam. De vannak dolgok, amik átírják a történések várható menetét. A sérülés sajnos ilyen.
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Martin jó futó? Tudja a kuki, mondjuk alapból nem tudok komolyan venni valakit, aki három meccset sem tud játszani sorozatban. Martin szerintem pontosan ugyanazon a szinten van, mint Blount, aki nyomott egy nagyon jó szezont, majd utána bárhová ment, konstansan nem tudott #1 RB-vé válni. Rainey ratyi, de mondjuk nem véletlen, hogy ő azért elfutkározott két hete szar fallal is, míg Blount nem. Hasonló a szitu, mint Richardsonnal a Coltsban, lassú, nem túl agilis, mire eldönti, merre fut, már odaér a védő. Érdekes módon Bradshawhoz nem érnek oda. A fal utálja Trentet, és átengedik a védőket? Kétlem.
Nyilván Martin sem rossz egyébként, csak megvannak egy ilyen fal mögött nem nagyon van meg benne a nagy játék. Ráadásul tényleg hozott egy jó szezont, azóta folyamatosan sérült. Nekem ez kevés volt, hogy kijelentsem róla, hogy jó futó. Össze sem merem hasonlítani Fortéval, akinek talán egy súlyos sérülése volt, de egyébként állandóan futkározik 1000 yardokat, és elkap mellé 500 yardokat, pedig mindjárt 29.Stez
Sztem Martin mellesleg megítélhetetlen kategória jelenleg, jó rookie szezon egy szarrá sérült fal mögül, aztán sérülés, aztán most megint sérülgetés plusz amikor meg nem akkor meg szar fal új séma, új edzők stb... Jobb lenne ha elmenne, talán akkor nem fürdök be vele GM-ként is...
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Az se mindegy, hogy egy QB "beugró" sérülés miatt, vagy első számú irányító. McCown tavalyi szereplése mögött erősen ott volt a beugrás adta felszabadultság. Nem volt rajta akkora teher, mint most első számú QB-ként. Ha tavaly chicagoban gyengén szerepelt volna azon a pár meccsen valószínű senki sem akarta volna megölni, de itt más a helyzet. A fő gond vele az, ami a játékán is látszik. Nem bírja a nyomást, nem tud dönteni, és ha beledöglik és a hívott játék szerint dobál. Ezért volt annyi INT-je olyan szituációkban, amikor egyszerűen a földre kellett volna basznia a labdát. McCown nem nfl szint. Azt is megmerem kockáztatni, hogy még Glennon is fényévekre van tőle.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Most Koenan rossz teljesítményét- puntok hosszának átlaga az utolsó a punterek között-is boncolgatják. Állítólag O'Dea utasítására változtatta meg a puntolási stílusát, csak nem igazán jön be a dolog. Ráadásul azóta a labdáival is többet szaladgál vissza az ellenfél. Mondjuk az így kívülről is látszott, hogy valami nem kerek. O'Dea is csodálatos egységet rak itt össze nekünk.buccaneer
Na ez is, tényleg erről nem is beszéltünk. Falcons ellen is volt két kemény 24 yardos puntja. Röhej... emlékszem egy meccs momentumában ezt a kommentátorok is kiemelték.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Most Koenan rossz teljesítményét- puntok hosszának átlaga az utolsó a punterek között-is boncolgatják. Állítólag O'Dea utasítására változtatta meg a puntolási stílusát, csak nem igazán jön be a dolog. Ráadásul azóta a labdáival is többet szaladgál vissza az ellenfél. Mondjuk az így kívülről is látszott, hogy valami nem kerek. O'Dea is csodálatos egységet rak itt össze nekünk.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg nem emiatt fos McCown. Trestman hozzáadott valamit, ez tény, de még mindig, mellette elit futó volt, aki elkapásban is királykodott, a tavalyi Bears OL sem volt rossz, Bennett jó TE, mellé volt egy elit, meg egy feltörekvő, jó fiatal WR is, aki segített neki. És mint az imént említettem, nem egyszer mentette meg ez utóbbi hármas valami bravúros elkapással, vagy játékkal McCown seggét. Hogy a Trestman és az Arroyo közötti különbség a kontraszt? Bizony, meg még jó 8-9 játékos az offenseből.
De ebbe kár is belemenni, McCown szar, Lovie-ék meg tankolnak.
Mondjuk a helyzet siralmas, a stadion kong az ürességtől, nem tudom, hogy vajon meddig engedik ámokfutni Lovie.tStez
Itt is van jó futó.. jó nem Forte, de Martin nem rossz játékos. Elkapók is jó. ASJ is jó TE. Jó csikócsapat, de nem érzem ennyire szignifikánsnak a különbséget a két egység között. Egyedül a fal... Nem csak pass protectionben szégyen, de futni se lehet mögüle. És a dühítő, hogy jó nevek érkeztek Dotson sztem nagyon jó RT, tavaly Collins pass protban no 1 volt. Fel nem foghatom mi változott a Tacklenél? Középen EDS is jó kis center Rodgers majdnem sírvafakadt mikor elengedték. Mi változott velük? Mi lett Mankinsel? Mért nem draftoltunk magasabban guardot, aki nem project hanem azonnali upgrade? Mért zavartuk el Zutahot? Mért nem látom a fejlődést a falban? Csak látszani kellene, hogy kezd összeszokni a társaság? Mert nyílván ez is fontos.D11
Szerintem pedig nagy a különbség. ASJ az egyetemen jó TE volt, idén többször volt sérült, eddig semmit sem bizonyított. Szerintem is jó LESZ, de azt kijelenteni, hogy Bennett szintű jelenleg, az túlzás. Martin jó futó? Tudja a kuki, mondjuk alapból nem tudok komolyan venni valakit, aki három meccset sem tud játszani sorozatban. Martin szerintem pontosan ugyanazon a szinten van, mint Blount, aki nyomott egy nagyon jó szezont, majd utána bárhová ment, konstansan nem tudott #1 RB-vé válni. Rainey ratyi, de mondjuk nem véletlen, hogy ő azért elfutkározott két hete szar fallal is, míg Blount nem. Hasonló a szitu, mint Richardsonnal a Coltsban, lassú, nem túl agilis, mire eldönti, merre fut, már odaér a védő. Érdekes módon Bradshawhoz nem érnek oda. A fal utálja Trentet, és átengedik a védőket? Kétlem.
Nyilván Martin sem rossz egyébként, csak megvannak egy ilyen fal mögött nem nagyon van meg benne a nagy játék. Ráadásul tényleg hozott egy jó szezont, azóta folyamatosan sérült. Nekem ez kevés volt, hogy kijelentsem róla, hogy jó futó. Össze sem merem hasonlítani Fortéval, akinek talán egy súlyos sérülése volt, de egyébként állandóan futkározik 1000 yardokat, és elkap mellé 500 yardokat, pedig mindjárt 29.

És ezen felül itt egy fos játékrendszer van, egy olyan OC-val, akinél az is lehet, hogy egy szurkoló jobban hívja a playeket, a csávót nem lehet komolyan venni. A falnél pedig nem lényeg, hogy kit milyen sémába raksz be, nagyon nem. A támadófalban is kissé bonyolultabb rendszerek vannak annál, mint sem "blokkold meg a védőt, aki feléd jön". Még Mankins is szenved, aki aztán abszolút elit LG sok-sok éve.
Add össze ezt a sok néhol kis, néhol nagy különbséget a tavalyi Bears O és az idei Bucs O között. Az már elég nagy difi.

több mint 9 éve
buccaneer 490
Most éppen Edwards is IR listára került, bár én benne is max. egy Jamon Meredith szintű játékost látok. Zuttah elengedése valóban hiba volt. Akkor nagyon meggyengült a fal közepe. És ő tudott centert és guardot is játszani. EDS attól még bőven elfért volna. S nem tudom jövőre összerakja-e magát megint Mankins, de tőle mindenképpen sokkal jobb játék kellene. Főleg ha a fizuját is belevesszük a számításba.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Ha szóba jön a fal, leginkább kommunikációs hibákról szoktak beszélni. Meg javarészt valóban azokat látni. Ez tényleg az összeszokottság hiánya, illetve edzői munka kérdése, hogy mennyire gyorsan fognak belejönni, és hogy oldják meg. Szerintem Warhop nem valami zseniális ezen a téren, ahogy látom. Illetve ugye a szezon elején a guard pozíció volt bajos, bár már szerintem annyira nem botrányos, mint akkor. Most meg a bal oldali tackle pozíció. Collins-t, egyszerűen bármelyik DE félrelökte eddig max kb. másfél másodperc alatt. Ezért dobálják rá a sok holdingot is, mert aztán meg kapálódzik az embere után. Nála nem tudom mi változhatott tavalyhoz képest valóban... lehet ennyire zavarja a sérülése, ami miatt most végül már Cousins játszik ugye? Aki meg egyébként ugyan akkora kutyaütő. De még mindig jobb bal oldali tackle-nek mint guardnak volt. A Zutah dolgot meg ugye senki sem érti szerintem. Talán az lehet benne, hogy Lovie egy mobilis falat akart még szezon elején összerakni, zóna blokkolásokhoz. Ez kurvára nem sikerült neki, aztán rájött, hogy a fala nem, hogy zóna blokkoláshoz, de semmihez nem jó. Elkezdett kapálózni, így lett a Mankins trade.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szerintem meg nem emiatt fos McCown. Trestman hozzáadott valamit, ez tény, de még mindig, mellette elit futó volt, aki elkapásban is királykodott, a tavalyi Bears OL sem volt rossz, Bennett jó TE, mellé volt egy elit, meg egy feltörekvő, jó fiatal WR is, aki segített neki. És mint az imént említettem, nem egyszer mentette meg ez utóbbi hármas valami bravúros elkapással, vagy játékkal McCown seggét. Hogy a Trestman és az Arroyo közötti különbség a kontraszt? Bizony, meg még jó 8-9 játékos az offenseből.
De ebbe kár is belemenni, McCown szar, Lovie-ék meg tankolnak.
Mondjuk a helyzet siralmas, a stadion kong az ürességtől, nem tudom, hogy vajon meddig engedik ámokfutni Lovie.tStez
Itt is van jó futó.. jó nem Forte, de Martin nem rossz játékos. Elkapók is jó. ASJ is jó TE. Jó csikócsapat, de nem érzem ennyire szignifikánsnak a különbséget a két egység között. Egyedül a fal... Nem csak pass protectionben szégyen, de futni se lehet mögüle. És a dühítő, hogy jó nevek érkeztek Dotson sztem nagyon jó RT, tavaly Collins pass protban no 1 volt. Fel nem foghatom mi változott a Tacklenél? Középen EDS is jó kis center Rodgers majdnem sírvafakadt mikor elengedték. Mi változott velük? Mi lett Mankinsel? Mért nem draftoltunk magasabban guardot, aki nem project hanem azonnali upgrade? Mért zavartuk el Zutahot? Mért nem látom a fejlődést a falban? Csak látszani kellene, hogy kezd összeszokni a társaság? Mert nyílván ez is fontos.
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
A Panthers is elvérzett ezen a héten. Rohadt nevetséges ez a South idén. De ami a legbosszantóbb, hogy kb hat győzelemmel lehet majd menni innen a playoff-ba, és ez az az év, ahol két meccset sem fogunk nyerni. Pedig nem egy kutyaütő brigáddal játszunk idén. Ez annyira Tampa, hogy még így sem fogunk rájátszásba menni...

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Nem kell kommunikálni senkivel pre snap readhez.
A QBnek olvasnia kell a védelmet. Elsődlegesen a két safetyt. Zóna vagy emberezés várható, milyen stb. Ha fogalma nincs vagy meg van beszélve, akkor hív egy motiont. A legtöbb motion ezért van.
Mindegy, de a várható blitzeket is olvasnia kell. Aztán dönthet arról, hogy jelzi a centernek ezt (aki átírja a blokkokat). Vagy hív egy extra blokkolót, ha van rá mód. Mondjuk a HBnek szól, hogy ne jobbra hanem balra figyeljen elsőnek. Vagy bármit, amit lehet. Akár az egész playt áthívhatja. Időt is kérhet vészesetben.
Na most, ha McCown elég gyatrán olvassa a dolgokat eleve, akkor nyilván vagy nem tesz semmit, vagy nem jól. Van akinek megy, van akinek nem.
Ebből a védők hozhatnak extra nyomást, ha kiszúrják, hogy képtelen olvasni egy egyszerű átmozgást is. Vagy akár szimplán azt, hogy ki mögött áll safety vagy nem áll. Nem korfüggő. Egy képesség, amit lehet tanulni, de tehetség kérdése is. Peyton sem viccből híjva át a doglokat, hanem mert ő elég részletes képet kap arról ami várható. Nyilván nem találja el ő sem mindig. A védők igyekeznek félrevezetni a QBt, és álcázni a tervüket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Az a baj, hogy rohadt igazságtalanok vagytok... nem is tudjátok milyen nehéz ez neki. 😥 😀

több mint 9 éve
buccaneer 490
Kívülről tényleg úgy néz ki, hogy McCown kreativitási szintje a nulla környékén imbolyog. Elkezdi a játékot, aztán ha törik, ha szakad úgy is fejezi be. Képtelen közben alkalmazkodni a körülményekhez. Viszont ismétlem magam, nekem nagyon szembetűnő a különbség a tavalyi és az idei McCown között. Sokkal megfontoltabb volt. Lehet van benne valami, hogy a játékostársai is kisegítették, de végül is itt sem dolgozik rossz elkapókkal szerintem. De mindegy is. Draftról jön majd úgy is az új QB. 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg nem emiatt fos McCown. Trestman hozzáadott valamit, ez tény, de még mindig, mellette elit futó volt, aki elkapásban is királykodott, a tavalyi Bears OL sem volt rossz, Bennett jó TE, mellé volt egy elit, meg egy feltörekvő, jó fiatal WR is, aki segített neki. És mint az imént említettem, nem egyszer mentette meg ez utóbbi hármas valami bravúros elkapással, vagy játékkal McCown seggét. Hogy a Trestman és az Arroyo közötti különbség a kontraszt? Bizony, meg még jó 8-9 játékos az offenseből.
De ebbe kár is belemenni, McCown szar, Lovie-ék meg tankolnak.
Mondjuk a helyzet siralmas, a stadion kong az ürességtől, nem tudom, hogy vajon meddig engedik ámokfutni Lovie.t

több mint 9 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Az a baj, hogy szegény McCownnak kurva sok mindent el kéne magyarázni. Kb. komplett folyamatábrákat lehetne felvésni még a snap-ek előtt. Mert iszonyatosan nincs képben. De amúgy simán oda lehetne rakni a helyére azt a labda adogató gépet, beállítanád irányba, beállítanád hány másodperc múlva, és milyen szögben lője ki a labdát. Kb. McCown is ezt csinálja. Mert nézni, egy percre sem néz szét. De legalább a labdaadogató automata az pontos lenne. Aki meg oda tud hozzá futni és megpaskolgatni, akkor azt beírjuk sack-nek. 😊