Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
"Ha nyersz, minden jobb. Finomabb a kaja, a barátnőd szebb és a sör is hidegebb." -Rex Ryan.

Aranypofa 😀
több mint 11 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 266 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Van egy jó hírem: nyertetek!

Van egy rossz hírem: lehet ezzel kezd menekülni Rex hátsója 😀dande
Itt és most leírom, ha jövőre is Ryan lesz a Jets HC-je (egy részről elmehet a picsába az egész bagázs), másrészről Pats logót teszek ki Decker helyére egész szezonra.Beki
Szavadon fogunk!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
ulpianus
tudjuk, szidjuk is miatta 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Van egy jó hírem: nyertetek!

Van egy rossz hírem: lehet ezzel kezd menekülni Rex hátsója 😀dande
Itt és most leírom, ha jövőre is Ryan lesz a Jets HC-je (egy részről elmehet a picsába az egész bagázs), másrészről Pats logót teszek ki Decker helyére egész szezonra.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Van egy jó hírem: nyertetek!

Van egy rossz hírem: lehet ezzel kezd menekülni Rex hátsója 😀dande
az már nem, de idziké még lehet sajnos

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van egy jó hírem: nyertetek!

Van egy rossz hírem: lehet ezzel kezd menekülni Rex hátsója 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Gyerekek mi történt ma itt? Pont ma nem láttam a meccset, erre feljövök megnézem mi lett a vége, és nyertünk....Hol marad az 1/1 kérem szépen? 😀Apex
Meglesz az csak 2 évig nem leszünk 1. körünk utána. 😀
több mint 11 éve
Apex New York Jets 3 027
Gyerekek mi történt ma itt? Pont ma nem láttam a meccset, erre feljövök megnézem mi lett a vége, és nyertünk....Hol marad az 1/1 kérem szépen? 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vazze a mai győzelemmel már visszacsúsztunk top5 környékére. 😀Beki
ja basszusWester
Ha csak a Tampa nem fordít a Falcons ellen. 😛
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Vazze a mai győzelemmel már visszacsúsztunk top5 környékére. 😀Beki
ja basszus

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vazze a mai győzelemmel már visszacsúsztunk top5 környékére. 😀
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Valami hihetetlenül inkompetens stáb jött össze támadóoldalon, szerintem itt már történelmi mélységekről beszélhetünk (az lesz csak az igazi, ha az Eagles-nél még utóbb kiderül, hogy Sanchez sem egy rossz QB). Külön rákerestem az edzőkre és eddigi munkájukra:

Assistant Head Coach/Running Backs – Anthony Lynn
2009 óta RB coach, 2008-ban a 4-12-es Browns-nál dolgozott ugyanezen a poszton

Offensive Coordinator – Marty Mornhinweg
Őt különösebben nem kell bemutatni, a Lions-nál HC-ként nagyon beégett, de 2003-tól a Philly-ben újra felépítette magát, 2006-ban már OC-ként a liga legjobbjai közé emelkedett. Utána Reiddel együtt csúszott lefelé, szintén 4-12-es mérleggel távozott előző kenyéradójától.

Quarterbacks – David Lee
2011-ben az Ole Missnél (2-10), '12-ben a Billsnél volt QB coach (6-10).

Wide Receivers – Sanjay Lal
A 2011-ben 8-8-cal végző Oakland WR edzője a Raiders-nél végzett tisztogatás után jött át

Tight Ends – Steve Hagen
Igazi journeyman, 30 év alatt 15 különböző helyen foglalkoztatták, 2011 végén a 4-12-es Browns-tól érkezett

Offensive Line – Mike Devlin
Őt ismerhetitek a legjobban, 2006-tól 2012-ig TE coach volt a Jets-nél.

Assistant Offensive Line – Ron Heller
2013 előtt az egyetlen NFL állása a Jaguars-nál volt, 2011-ben az 5-11-es Jaguars-nél segédkezett, utána két évig a UFL-es Omahánál trenírozta a támadófalat

Offensive Assistant – Tony Sparano Jr.
Apukájáról valószínűleg hallottatok már, vele kapcsolatban csak egy tavalyi cikket idéznék (a felbuktatott Sparano helyét a korábbi safety, Eric Smith vette amúgy át, mint seasonal intern):
 nypost.com/2013/09/17/sparano-jr-maintains-role-with-jets-after-fathers-ouster/

The younger Sparano’s title officially is “seasonal intern,” but according to those on the Jets offense, he is the oil for their offensive engine. “It’s huge,” quarterback Mark Sanchez said of Sparano’s role. “It goes unnoticed, unthanked, but it’s absolutely vital to a team’s success. Just for us to function you need Junior. If Junior gets sick, we’re not in good shape.”

Nyilván kissé demagóg pusztán a győzelem/vereség mutatókra fókuszálni egy-egy pozíciós edzőnél, de ez szerintem a legalja...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian O'Connor ‏@Ian_OConnor 17 p17 perccel ezelőtt
Plane over MetLife with banner saying "Jets rebuilding since 1969." #nyj

Kezdődik, mi lesz itt nagyobb picsázás esetén? 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Hát ez kész 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gexzsegjhsrk88ap8lvr
Jets coaches predetermined throws for Geno Smith
Geno Smith seemed to regress this season. It turns out the New York Jets coaches didn't trust the quarterback and predetermined many of his throws before he was ultimately yanked in Week 8.


Ian Rapoport @RapSheet
How are #Jets handling Geno Smith? I’m told before he was pulled vs. #Bills, coaches dictated his reads. Tried to simplify. It backfired
Most egregious example of heavy-handed coaching? Before Geno Smith’s pick by #Bills CB Stephon Gilmore, he was told to throw it to Harvin.

Ha ebből egy büdös szó is igaz, az egész bagázst picsán kell rúgni a szezon végén és kész.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rajottem a veresegek okara, ha jol emlékszem civilmanu csak a raiders meccs előtt irta ki hogy siman nyerunk. Szóval ő a hibás 😀Wester
Basszuskulcs és tényleg, ez a 2. alkalom a szezonban, hogy civilmanu beírta ezt. 😀
Remélem ez most nem azt jelenti, hogy 50-0-nál nagyobb vereség jön. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rajottem a veresegek okara, ha jol emlékszem civilmanu csak a raiders meccs előtt irta ki hogy siman nyerunk. Szóval ő a hibás 😀Wester
Őszintén szólva ez nekem is eszembe jutott, de most már megnézem. 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Rajottem a veresegek okara, ha jol emlékszem civilmanu csak a raiders meccs előtt irta ki hogy siman nyerunk. Szóval ő a hibás 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Az simán... 😀
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
2 érdekesség:

"The only team in Jets history that was 1-9 was the '96 crew, coached by Rich Kotite."

"Harvin (11 catches last week) and Decker (nine) became the first pair of Jets wide receivers to combine for 20 catches in game since Eddie Bell (12) and Don Maynard (nine) in 1970. Wow."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cimini-től:

"Johnson's big decision, according to people who know him, is figuring out whether to make Rex Ryan the scapegoat or to send Ryan and Idzik out the door together. Ryan is a virtual goner."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 nypost.com/?post_type=article&p=7895661

Costello 3 NFL executive velemenyere tamaszkodva azt varja, hogy Idzik repul a szezon vegen es akar az is lehet h nem lesz GMunk hanem teljes mertekben a HC fogja iranyitani a football opration reszt.Beki
kérdés hogy ki olyan hc aki erre képes

ja látom a cikkben említi grudent meg cowhert, hát nem tudom grudennek nagyon nem örülnék, de cowher is elég rég volt már edzőWester
Az fix, hogy ha GM-et keresünk az picit hátrányként érint majd minket, mert ugye HC keresés elvileg utána jönne, a mázlink talán, hogy idén kevesebb team fog HC-t keresni.Beki
Nem feltétlen ez a sorrend. Van, hogy először a tulajdonos, vagy GM hiányában az erre hivatott személy kinevez egy HC-t, aki fölé keresnek egy GM-et, aki majd a keze alá dolgozik. Azt hiszem a Chiefs-nél van így, de kérdezzétek meg Ulpianus-t, ő biztos jobban tudja nálam. Az igaz, hogy az utolsó meccsét vezeti Rex, ha kikaptok a Steelers-től?peterbadbone
Voltak róla hírek, de engem nagyon meglepne, ha Ryan holnap repülne, de szezon végén fixre távozik.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 nypost.com/?post_type=article&p=7895661

Costello 3 NFL executive velemenyere tamaszkodva azt varja, hogy Idzik repul a szezon vegen es akar az is lehet h nem lesz GMunk hanem teljes mertekben a HC fogja iranyitani a football opration reszt.Beki
kérdés hogy ki olyan hc aki erre képes

ja látom a cikkben említi grudent meg cowhert, hát nem tudom grudennek nagyon nem örülnék, de cowher is elég rég volt már edzőWester
Az fix, hogy ha GM-et keresünk az picit hátrányként érint majd minket, mert ugye HC keresés elvileg utána jönne, a mázlink talán, hogy idén kevesebb team fog HC-t keresni.Beki
Nem feltétlen ez a sorrend. Van, hogy először a tulajdonos, vagy GM hiányában az erre hivatott személy kinevez egy HC-t, aki fölé keresnek egy GM-et, aki majd a keze alá dolgozik. Azt hiszem a Chiefs-nél van így, de kérdezzétek meg Ulpianus-t, ő biztos jobban tudja nálam. Az igaz, hogy az utolsó meccsét vezeti Rex, ha kikaptok a Steelers-től?