New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 17mp
Jets released QB Tim Tebow, as @BrianCoz reported.

Szeva Timmy.Beki
Rex munkásságának a megkoronázása.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 17mp
Jets released QB Tim Tebow, as @BrianCoz reported.

Szeva Timmy.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A korábbi, draftot megelőző hszemben írtam a sztem kulcsfontosságú, korán orvoslásra szoruló hiányposztokról, hogy az offense-ben a QB, elkapó TE, WR, OG és defense-ben a pass rusher OLB, FS, CB, amit mindenképp meg kell oldani, de ezek közül sztem a QB, OLB és elkapó célpont, ahova korán kellene húzni a poszt fontossága miatt. Már amennyiben Ryan nincs már fél lábbal kirúgva és jövőre kellenek a győzelmek.
Ez félig-meddig be is jött. A 3 athletic freak OLB, akit Ryan kényére-kedvére pakolgathatott volna a védelem bármelyik pontjára hamar kiment, így jött a B terv, 13. pickre Sheldon Richardson, akinek a használatáról már írtam .
Előtérben lesznek a 43as felállások, bármilyen őrült formában. Akár egy Coples-Ellis-Wilkerson-Richardsont is kinézek Ryanből a két szélső DT/DE méretéhez képest extrém mobilitása okán, Sexy Rexy elég őrült az ilyesmikhez 😀. De persze többségben lesz a Coples-Ellis-Wilkerson-Barnes vagy Coples-Wilkerson-Richarson-Barnes vagy 34es felállásnál az OLB Pace és Barnes valamint a NT Ellis/Garay mellett a 2 DE poszton lesz rotálva a három első körös DE.
Ez van, az elmúlt években sem az OLB-ktől jövő pass rush tette elitté a passzjáték ellen a Jets D-t. Inkább a mély secondary, ahol a nickel és a dime felállásoknál is jó játékosok voltak pályán, mindez Ryan remek rendszerében. Ezért is jött Milliner. Revis elment, nincs mit tenni, kellett egy új no1 CB potenciállal rendelkező corner. Nincs új OLB és Revis, de meglepődnék, ha vicc tárgya lenne a D. Milliner a leginkább nfl-kész CB volt idén, jól szerel, off coverben és m2mben is jó. Rögtön játszani fog és sztem nem fog beégni.
Aztán jött a várt QB. Geno igazi „Mornhinweg QB”, eléggé illik a McNabb-Vick vonalba. Én nem vagyok oda érte, de simán lehet jó QB. A New Yorki időhöz és Mornhinweg mélységi passzokat sem nélkülöző WCO-éhez elég erős keze van.
A következő pick is jó helyre jött (bár a QB célpontok továbbra sem jöttek), kellett egy jó OG, Winters pedig az lesz. Igazi gorombán játszó, szigorú fehér OL ember, amilyen egy Kent State-ről és úgy általában a MACből jönni szokott. Wilforkot rögtön úgy torkon vágja majd, hogy csak pislogni fog 😊.
Két pro day videó (ő a combine-os felsőben, #58): és
Kicsit mackósan futja a 40enet, de látszik a második videó végén, hogy milyen lazán mozog és könnyen hajlítja a térdeit.
Meccsen a Rutgers ellen:  www.youtube.com/watch?v=UaSh0Qw0N0w
Nem valami jó meccse, de nem kell vele foglalkozni, mert nem OT lesz. Amikor szűk területen megy a játék, vagy húzást hívnak, szóval OG feledatokat kap, akkor megoldja szépen (1:35nél az a pancake 😊). Amikor egyedül marad egy passrusherrel a szélen és követnie kell lábon, akkor sokszor bajban van.

Innentől borult teljesen az általam gondolt haditerv és jött az, amit Jakehomer jól leírt az eredménykövetőben: építkezés az alapoktól a következő évEKRE. De azt is írhattam volna, hogy a mostani szezon kárára. A két fal erősítését, vagy inkább mélyítését helyezték előtérbe, ezért jött backup OT posztra Aboushi, aki korábban első körbe is volt írva, de aztán ezek a hangok szépen elhaltak. Átlagos felépítésű és erejű, közepesen atletikus OT. 5. kört megért.
Jött Peterman is mélyíteni a falat FA-n, de ez még mindig nem volt elég nekik, jött William Campbell, a Michigan DT-je szintén depth-nek. Ő az atletikusságával hívta fel magára a figyelmet a pro day-én:
As reported earlier, defensive tackle William Campbell measured 6045/311lbs, timed 4.98s-to-5.08s in the forty and completed 35 reps on the bench. The New York Jets and New England Patriots have workouts planned for Campbell, whom I felt should have been invited to the combine. In high school, Campbell was a three-year starter at offensive tackle and a two-year starter at defensive tackle for Cass Technical (Mich.) High School.
There is a feeling that he might be a better offensive line prospect than defensive lineman in the NFL.
Hogy a védő- vagy a támadófalba szánják, az jó kérdés. A Pats is scoutolta ezerrel, egy kis borsot is törtek ezzel a pickel az orruk alá.
A passzjáték előretörését és javulását ígérte Ryan, hát ezt nem új célpontok draftolásával oldották meg...
Ehelyett „jött a 4. körben” Ivory, aki egészségesen ennyit simán ér, az más kérdés, h akkor Goodson miért jött annyi zsozsóért. Passzorientáltabb offense? Hiszem, ha látom.
Pláne a Bohanon pick után 😀. Úgy látszik ő lesz a Jets Leonard Weaver-e. Egy eléggé terminátor FB, aki passzjátékban Connornál sokkal jobb.
Sztem jó választás a draft végén. Legalább húzott a csapat egy kezdőt a 3. napon 😊.

TE? WR? FS? Ugyan minek?
Az UDFA piac legelején általában a megmaradó hiányposztokra jönnek az első igazolások (könnyebb megegyezni valakivel, ha jó esélye van a rosterre), akik nem árt, ha az UDFA piacon a posztjukon a legjobbak között vannak. Az első órát én kivártam, kíváncsi voltam ki jön és nem is kellett csalódnom.
Jött AZONNAL Rontez Miles FSnek, akiről már lehetett olvasni eleget 😊.
Jött még a CB depth mélyítésére Mike Edwards, aki nem rossz CB. 5’10 alatti éppen, de jó mozgású kompakt corner. És kinézetét tekintve illik a secondary-be 😀 : Egy dime back/returner posztot talán elcsíphet.
Dustin Keller utódjának jött Mike Shanahan a Pittből. Többnyire WR-t játszott a Panthers-ben, de elkapó TE lesz a profiknál. Méretei: 6’4 és 241.
Chris Pantale klasszikus TE a Boston College-ról, 6’5, 254. Egy korábbi bowl meccsen (#81): Tom Coughlinnál ilyen jó méretű, UDFA fehér TE-ekből lesznek rendszerint korrektül használható Jake Ballardok meg Bear Pascoe-k. Hátha New Yorknak ezen a felén is összejön. Ez jó választás volt.
És végül a WR poszt mélyítése se maradt ki. Jött a combine-ra is meghívott small school prospect, Ryan Spadola, a Lehigh-ról.  www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000154773/2013-Combine-workout-Ryan-Spadola
És az egyik hátsó körbe várt kedvencem, a higanymozgású Zach Rogers a Tennesse-ről, ahol Rogers, Patterson vagy Hunter mögött sok rivaldafényt nem kaphatott, de ettől ő még egy jóféle WR. Sztem 53as rosteren lesz. Ez nagyon jó igazolás volt.

Hogy mitől lehet jobb a csapat, mint tavaly?
Offense-ben új OC + új QB + lényegesen nem gyengült, két OG-t cserélő OL egy tapasztaltabb Howarddal + WR corps egy másodéves WR Hillel, egészséges Holmes-szal + jobb RB corps-szal, Connornál sokoldalúbb FB-vel. Csupán egy Kellerrel mínusz oldalon.
Defense-ben meg Ryan úgyis megoldja 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"The New York Daily News reports Mark Sanchez hasn't requested to be released or traded.
Sanchez is twisting in the wind following Gang Green's selection of Geno Smith, but he's just going to let things play out. With his $8.25 million salary full guaranteed, Sanchez doesn't need to force the issue. Coach Rex Ryan has pledged Sanchez will take the first snap at Jets' OTAs on Monday, but it's a purely ceremonial act. The odds are high Sanchez will be cut loose with a June 1 designation."

én sem kérném a helyében 😀

Tebow cut?Amadeus91
Tebow cutot még mindig tutira mondják, míg megértem h Sanchez nem erőlteti a cutolását, ugyan a cut miatt a garantált pénzt megkapná, de nem hiszem h találna magának új csapatot. 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
"The New York Daily News reports Mark Sanchez hasn't requested to be released or traded.
Sanchez is twisting in the wind following Gang Green's selection of Geno Smith, but he's just going to let things play out. With his $8.25 million salary full guaranteed, Sanchez doesn't need to force the issue. Coach Rex Ryan has pledged Sanchez will take the first snap at Jets' OTAs on Monday, but it's a purely ceremonial act. The odds are high Sanchez will be cut loose with a June 1 designation."

én sem kérném a helyében 😀

Tebow cut?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
UDFA igazolásaink:

DE Troy Davis, Central Florida
CB Mike Edwards, Hawaii
OC Dalton Freeman, Clemson
OT Trey Gilleo, Northern Arizona
DT Roosevelt Holliday, Eastern Illinois
DT Jake McDonough, Iowa State
FS Rontez Miles, California University of Pennsylvania
DT Spencer Nealy, Texas A&M
TE Chris Pantale, Boston College
OG Mark Popek, South Florida
WR Zach Rogers, Tennessee
TE Mike Shanahan, Pittsburgh
WR Ryan Spadola, Lehigh
WR K.J. Stroud, Bethune-Cookman
WR Antavius Wilson, Marshall
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egy veterán még biztos jön majd vagy a roster cutoknál vagy hamarosan.Robilluma
Én Rhodes-ot megpróbálnám.Beki
Én is, de nem könnyű megszerezni, a Browns is biztos versenyben van érte, mert ők is csak egy 6. körös safety-t húztak Slaughter személyében a lyukas FS posztra. És az új DC, Horton edzette őt tavaly.
Quintin Mikellt is fel lehetne szedni. Ő is simán elkaristolna olyan szinten, mint Bell tavaly.Robilluma
Akár ő is igen.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Egy veterán még biztos jön majd vagy a roster cutoknál vagy hamarosan.Robilluma
Én Rhodes-ot megpróbálnám.Beki
Én is, de nem könnyű megszerezni, a Browns is biztos versenyben van érte, mert ők is csak egy 6. körös safety-t húztak Slaughter személyében a lyukas FS posztra. És az új DC, Horton edzette őt tavaly.
Quintin Mikellt is fel lehetne szedni. Ő is simán elkaristolna olyan szinten, mint Bell tavaly.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egy veterán még biztos jön majd vagy a roster cutoknál vagy hamarosan.Robilluma
Én Rhodes-ot megpróbálnám.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Egy draftelemzést írsz majd? Wester
Majd írok egyet estefelé.

Miles sztem kezdeni fog. Sztem tervbe volt ő ezért nem draftoltunk S-t.Wester
Ez érdekes helyzet. Nem vagyok biztos benne, h így volt, mert a 7. kör végén simán elvihette volna bárki, nem lehet erre bazírozni. Mindenesetre nagyon jó pickup végül, és ez a lényeg.
Könnyű volt sztem meggyőzni, mert nem sok helyen lenne versenyben egy UDFA a kezdőért. Az azért meglepő, h több safety nem jött UDFA-n. Egy veterán még biztos jön majd vagy a roster cutoknál vagy hamarosan.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rontez Milesrol mit erdemes tudni? 😀Beki
Asszem eleg lesz nekunk a jelenlegi 3 S a rosterunkon. 😀Beki
Ki fog kimaradni? Mert Miles lesz a kezdő FS 😊 😉.
Én nagyon örülök ennek az igazolásnak (ha már nem a Steelers-be ment, akkor ide jöjjön). Ryan képezni biztos tudja majd és bízom benne, h karaktergondok se lesznek. Remélem látjuk majd játszani.Proxi
Hogy kezdő lesz-e azt nem tudom, de jó esélyei vannak h megélje a végső rostert (feltéve ha FA-ról nem hozunk FS-t, mert pl. Kerry Rhodes elérhető még), mert perpill Bush, Allen és Landry rendelkezik csak szerződéssel. 😊Robilluma
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Rontez Milesrol mit erdemes tudni? 😀Beki
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/771432Proxi
Ezután még volt egy pro day-e, amiről van összefoglaló:
 www.youtube.com/watch?v=xgUN9lWZouk
4:12-4:42 -> Beszarás, ahogy kinéz 😀.
2:10-2:17 -> Short shuttle (nagyon robbanékony, remek!)
5:10-7:00 -> Pozíciós drillek (backpedal közepes, de nem rossz, viszont brutál indulósebesség előrefelé, látszik, h pusztító ütköző safety)

Asszem eleg lesz nekunk a jelenlegi 3 S a rosterunkon. 😀Beki
Ki fog kimaradni? Mert Miles lesz a kezdő FS 😊 😉.
Én nagyon örülök ennek az igazolásnak (ha már nem a Steelers-be ment, akkor ide jöjjön). Ryan képezni biztos tudja majd és bízom benne, h karaktergondok se lesznek. Remélem látjuk majd játszani.Robilluma
Egy draftelemzést írsz majd?
Miles sztem kezdeni fog. Sztem tervbe volt ő ezért nem draftoltunk S-t.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Rontez Milesrol mit erdemes tudni? 😀Beki
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/771432Proxi
Ezután még volt egy pro day-e, amiről van összefoglaló:

4:12-4:42 -> Beszarás, ahogy kinéz 😀.
2:10-2:17 -> Short shuttle (nagyon robbanékony, remek!)
5:10-7:00 -> Pozíciós drillek (backpedal közepes, de nem rossz, viszont brutál indulósebesség előrefelé, látszik, h pusztító ütköző safety)

Asszem eleg lesz nekunk a jelenlegi 3 S a rosterunkon. 😀Beki
Ki fog kimaradni? Mert Miles lesz a kezdő FS 😊 😉.
Én nagyon örülök ennek az igazolásnak (ha már nem a Steelers-be ment, akkor ide jöjjön). Ryan képezni biztos tudja majd és bízom benne, h karaktergondok se lesznek. Remélem látjuk majd játszani.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Idzik tegnap elmondta, hogy a depth megerősítése is fontos cél volt számunkra az idei drafton és lássuk be h ezt az OL esetében sikerült el is érni. 😊

Draft előtti roster OL téren:
LT: Ferguson
LG: Ducasse
C: Mangold, Schlauderaff
RG: Colon
RT: Howard

Draft során érkezett:
Winters, Aboushi, Campbell és FA útján Peterman

Winters egyetemi évei alatt LT volt, de LG-ben is tökéletes, ezen a poszton várhatóan kezdő lesz. Aboushi szintén LT volt, így Ferguson backupja lesz, Campbell OG lesz, de sztem max PS tag, míg Peterman RG.

Tehát jelenleg az OL rész:
LT: Ferguson, Aboushi
LG: Winters, Ducasse
C: Mangold, Schlauderaff
RG: Colon, Peterman
RT: Howard

Vastagon kiemeltem a várható kezdőket. RG-ben Colon és Peterman nálam még nem egyértelmű. Mondjuk Aboushi ugyan LT-t játszott, de olvastam olyat is h RT-t is képes játszani, szóval elég jól sikerült megerősítenünk az OL-t.
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Elvileg 81 jatekosunk volt rosteren, igy 9 UDFA igazolas varhato.

Rontez Milesrol mit erdemes tudni? 😀Beki
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/draft_2013/771432

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Asszem eleg lesz nekunk a jelenlegi 3 S a rosterunkon. 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beki! Szerintem Robilluma tudna neked mesélni Miles-ról nemkeveset. 😊

több mint 11 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Rontez Milesrol mit erdemes tudni? 😀Beki
Ezt mindenképp 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Elvileg 81 jatekosunk volt rosteren, igy 9 UDFA igazolas varhato.

Rontez Milesrol mit erdemes tudni? 😀
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Eddigi UDFA igazolások:

Dobpergéééééééééééééééééééééés

Cal of PA FS Rontez Miles 😀 😀
Texas A&M DT Spencer Nealy
Hawaii Cornerback Mike Edwards.
Pittsburgh TE Mike Shanahan,

Megjinxeltem bandwagonistaként 😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kimberley A. Martin ‏@KMart_LI 26 perc
Idzik said WR is a high priority, but "we only had 8 picks and I'd say we're not done yet." #nyj #jets
több mint 11 éve
Törölt felhasználó


Új GM, új QB.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Fullback, anyám borogass.
több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
Bohanon, Tommy FB
több mint 11 éve
Stylee New York Jets 480
Tippek?