New York Jets
30 feliratkozó
több mint 11 éve
Srácok nem akarom az ördögöt a falra festeni, de BigBen az elmúlt 2 meccsén összesen 12 TD-t passzt osztott ki, tegnap 5 különböző célpontnak. 😀Bekiamikor az idei még egy győzelemről álmodoztam nem a PIT elleni meccsre gondoltam 😊
több mint 11 éve
Antonio brown jövő héten 200+ yard és min 2 TD
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Elvileg Genonak volt idén 80% feletti passzaránya is, de ez most mindegy.Megnéztem a statisztikát és abból úgy jön le, h annyira nem is voltunk rosszak. (a kevés pontot leszámítva) Milyen volt a meccs pár szóban összefoglalva? 😊Luciferezt akartam kérdezni én is 😊 Vick passzolt yardja kevés, de a 21/28 talán az idei szezon legjobb passzaránya 😊mzperx
Nekem az volt az egész meccsen az érzésem, hogy a Chiefs akkor szerzett volna pontokat, amikor szeretett volna, de végig magabiztosan vezettek. Az első félidőben volt egy jól felépített, asszem 9 perces drive-unk, amely Decker TD-vel végződött, itt elővettük Chris Johnson-t, aki feltűnően nagyon élt ekkor és nem tudtak vele mit kezdeni.
Vick passzolt yardjainak nagy része az utolsó drive-okból származott, amikor 2 TD-s előnynél a Chiefs gyakorlatilag csak azt engedte, hogy középre passzoljunk és pörögjön az óra, ekkor született Harvin 42 yardos elkapása is, persze ez most annyira nem érdekel, mert végre egy elkapónk 100 yard fölé jutott. Simms is benn volt egy drive erejéig. Igazából mindent elmond offense oldalról, hogy 4 4. kísérletből egyet sem tudtunk megoldani. Kiemelni CJK, Harvin, Decker triót lehet.
Védelemmel majdnem csak azt csináltak, amit szerettek volna. DL futás ellen volt jó, összesen 12 tackle-ben közreműködtek (írom ezt azok ellenére, hogy 100 yard felett futott a Kansas). Harris és Davis mintha pályán sem lettek volna. Pryor-t elvileg sérülés miatt láttuk alig, de én ebben nem vagyok biztos, Allen ismét egy katasztrófa volt, de az újonc Marcus Williamsnek akadtak biztató pillanatjai.
Majd jövő héten a Steelers komolyabb elkapó gárdája ellen megnézhetjük mire megyünk.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Srácok nem akarom az ördögöt a falra festeni, de BigBen az elmúlt 2 meccsén összesen 12 TD-t passzt osztott ki, tegnap 5 különböző célpontnak. 😀
több mint 11 éve
Megnéztem a statisztikát és abból úgy jön le, h annyira nem is voltunk rosszak. (a kevés pontot leszámítva) Milyen volt a meccs pár szóban összefoglalva? 😊Luciferezt akartam kérdezni én is 😊 Vick passzolt yardja kevés, de a 21/28 talán az idei szezon legjobb passzaránya 😊
több mint 11 éve
Megnéztem a statisztikát és abból úgy jön le, h annyira nem is voltunk rosszak. (a kevés pontot leszámítva) Milyen volt a meccs pár szóban összefoglalva? 😊
GO JETS!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
LOL basszus mibe hogy jobban fog játszani mint bármelyik eddigi cbnk a szezonbanWesterTekintve h a Chiefs annyira nem acélos WR poszton bejöhet ezen jóslatod, de az eddig pályára lépők közül csak jobb lehet. 😊
több mint 11 éve
LOL basszus mibe hogy jobban fog játszani mint bármelyik eddigi cbnk a szezonban
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCimini 2 p2 perccel ezelőttCB Marcus Williams an UDFA from N. Dakota State. What does this say about Josh Thomas, Phillip Adams and Kyle Wilson? #nyj
😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
CB Marcus Williams starts for injured Darrin Walls. He's UDFA signed off practice sqd this wk. Why am I thinking about Vance Joseph? #nyj
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Geno inactive, így jelentősen megnőttek Simms esélyei a játékra. 😀
több mint 11 éve
Mert ha odaérnek, akkor nem ejti majd el a labdát? Dehogynem.Feltéve, ha neki tud iramodni mielőtt oda nem érnek.BekiBrutális a Chiefs D szóval én nem lepődnék meg, főleg hogy vick mennyire szereti elejteni a labdátWesterfelhívtuk a csapathoz Simmst, szerintem ma játszani is fogWesterGeno probable besorolást kapott a mai meccsre, de nyilván Simms is beöltözik ma. Mondjuk, ha már Simms is pályára lép az már annyit tesz, hogy ismét 6 turnover körül tartunk majd. 😀Beki
Szar napja lesz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Feltéve, ha neki tud iramodni mielőtt oda nem érnek.Brutális a Chiefs D szóval én nem lepődnék meg, főleg hogy vick mennyire szereti elejteni a labdátWesterfelhívtuk a csapathoz Simmst, szerintem ma játszani is fogWesterGeno probable besorolást kapott a mai meccsre, de nyilván Simms is beöltözik ma. Mondjuk, ha már Simms is pályára lép az már annyit tesz, hogy ismét 6 turnover körül tartunk majd. 😀Beki
több mint 11 éve
Brutális a Chiefs D szóval én nem lepődnék meg, főleg hogy vick mennyire szereti elejteni a labdátfelhívtuk a csapathoz Simmst, szerintem ma játszani is fogWesterGeno probable besorolást kapott a mai meccsre, de nyilván Simms is beöltözik ma. Mondjuk, ha már Simms is pályára lép az már annyit tesz, hogy ismét 6 turnover körül tartunk majd. 😀Beki
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
felhívtuk a csapathoz Simmst, szerintem ma játszani is fogWesterGeno probable besorolást kapott a mai meccsre, de nyilván Simms is beöltözik ma. Mondjuk, ha már Simms is pályára lép az már annyit tesz, hogy ismét 6 turnover körül tartunk majd. 😀
több mint 11 éve
felhívtuk a csapathoz Simmst, szerintem ma játszani is fog
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Na úgy látszik Darrin Walls nem játszik hétvégén, szóval allen - philip adams kezdő várható. Nem baj a 9-7 még így is meglehet 😀Wester
több mint 11 éve
Na úgy látszik Darrin Walls nem játszik hétvégén, szóval allen - philip adams kezdő várható. Nem baj a 9-7 még így is meglehet 😀
Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szimplán kihagynám azt h megint jó edzésünk volt, mert ezt a kutya sem hiszi már el. 😊Manish Mehta @MMehtaNYDNmiért Beki, te mit mondanál? "sorry, megint szarok leszünk?" Maximum lemondasz.Amadeus91
Rex: "Today we had a good practice." #nyj
Most komolyan, hogyan van bőr a képén ilyet nyilatkozni minden héten? A csapat egy kalap szar, rajtunk és rajta röhög mindenki, jobb is lesz ha kivágják a fenébe ebből elegem van már.Beki
több mint 11 éve
Rex maga sem hiszi el ezeket, de azért gondolom saját magát is megpróbálja meggyőzni ilyenkor. Nyilván annyiban nem hazudik, hogy lehet, hogy az edzéseken jól megy, csak gondolom ott egyrészt nem is teljes intenzitással játszanak, másrészt ilyen secondary ellen lehet, hogy Vick is látszólag normálisabbnak néz ki.Csak tudod, amikor ez elhangzik hétfőn, akkor kikapunk (nah ne mintha a tények mást jósolnának).BekiManish Mehta @MMehtaNYDNCsak nem mondhatja, hogy szar edzés volt, gyengék a QB-k, fos a secondary. 😊
Rex: "Today we had a good practice." #nyj
Most komolyan, hogyan van bőr a képén ilyet nyilatkozni minden héten? A csapat egy kalap szar, rajtunk és rajta röhög mindenki, jobb is lesz ha kivágják a fenébe ebből elegem van már.Beki
Azért mondja, mert már tényleg nem tud mást. Mindenki tudja, hogy kamu, de év végéig még ez megy majd.Stez
És hát mondom, amúgy sem mondhatja azt, hogy szar a csapat. Valamit pedig mondania kell. Így is sokat sejtető volt, amikor közölte, hogy fogalma sincs igazából a QB helyzetről és arról, ki lesz a kezdő.
Most kezd rájönni, hogy teljesen káosz van és kicsúszott a kezei közül az irányítás. Egyébként nekem az a véleményem, hogy ebben a szarban sokkal jobban benne van Idzik keze, aztán Ryan viszi majd el a balhét. Menjen ő is, ez alap, de ha idzik marad, akkor baszhatjátok.
több mint 11 éve
Manish Mehta @MMehtaNYDNmiért Beki, te mit mondanál? "sorry, megint szarok leszünk?" Maximum lemondasz.
Rex: "Today we had a good practice." #nyj
Most komolyan, hogyan van bőr a képén ilyet nyilatkozni minden héten? A csapat egy kalap szar, rajtunk és rajta röhög mindenki, jobb is lesz ha kivágják a fenébe ebből elegem van már.Beki
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Csak tudod, amikor ez elhangzik hétfőn, akkor kikapunk (nah ne mintha a tények mást jósolnának).Manish Mehta @MMehtaNYDNCsak nem mondhatja, hogy szar edzés volt, gyengék a QB-k, fos a secondary. 😊
Rex: "Today we had a good practice." #nyj
Most komolyan, hogyan van bőr a képén ilyet nyilatkozni minden héten? A csapat egy kalap szar, rajtunk és rajta röhög mindenki, jobb is lesz ha kivágják a fenébe ebből elegem van már.Beki
Azért mondja, mert már tényleg nem tud mást. Mindenki tudja, hogy kamu, de év végéig még ez megy majd.Stez
több mint 11 éve
Manish Mehta @MMehtaNYDNCsak nem mondhatja, hogy szar edzés volt, gyengék a QB-k, fos a secondary. 😊
Rex: "Today we had a good practice." #nyj
Most komolyan, hogyan van bőr a képén ilyet nyilatkozni minden héten? A csapat egy kalap szar, rajtunk és rajta röhög mindenki, jobb is lesz ha kivágják a fenébe ebből elegem van már.Beki
Azért mondja, mert már tényleg nem tud mást. Mindenki tudja, hogy kamu, de év végéig még ez megy majd.