New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Lassan kiderül, hogyan képzeli az FO a közeljövőt. Annak ellenére, hogy D buzi vagyok, most mégis úgy érzem, hogy az O-nak nagyobb szüksége lenne az azonnali impact-re. Ha Austin érkezne, én a seggem verdesném a földhöz 😀leeon83
Austin sokat nem tudna segíteni amig sancho a qb.

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Lassan kiderül, hogyan képzeli az FO a közeljövőt. Annak ellenére, hogy D buzi vagyok, most mégis úgy érzem, hogy az O-nak nagyobb szüksége lenne az azonnali impact-re. Ha Austin érkezne, én a seggem verdesném a földhöz 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Ha behúznánk Star Lotuleleit, milyen durva lenne a DL (és persze fiatal): Coples-Lotulelei-WilkersonBeki
Best 3-4 DL in da League

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha behúznánk Star Lotuleleit, milyen durva lenne a DL (és persze fiatal): Coples-Lotulelei-Wilkerson
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Állítólag a Niners-szel vagytok tárgyalásba, akik feljönnének 1/13-ra Richardsonért.empty taxi
Tökéletes lenne, igaz a picket nem várnám meg, de egy extra 2. kört jelenthetne ez.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Az a vicc hogy azt írják hogy Mayock mockja számunkra álomdraft lenne, de én sztem bűn lenne 1/13-ra TE-t húzni

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Tavon Austin azt nyilatkozta, hogy mikor beszélt Ryannel ő közölte vele h van egy terve vele.
Tavaly drafton Coples ugyanezt mondta h Ryan megígérte neki ha bent lesz 1/16-on behúzzuk és így is lett.Beki
Pont, hogy több dimenziós:
"He's Percy Harvin, Roscoe Parrish and Andrew Hawkins all wrapped into one. Put him in slot, in motion, in backfield. Want to add more spread-option? Austin is your guy to create mismatches."
Legjobb tulajdonságai között: versatility. Pl. visszahordás...civilmanu
Ok, rosszul fejeztem ki magam, sorry. Akkor úgy mondom, hogy neki egy tökéletes támadórendszer kell, hogy kiteljesedjen, ezt pedig én egy nagyon passzorientált, spread-alapú dologban látom, ami nem biztos, hogy nálunk megvan. Másrészt ő inkább slotban veszélyes, a mi helyzetünkben pedig egy WR-re top15 picket kiadni kicsit pazarlás, bármennyire is van benne tehetség. Akkor már sokkal inkább egy falember, vagy Vaccaro, feltéve, hogy a pass rushert megoldjuk 1/9-re. Aztán ki tudja, lehet, hogy morci leszek egy darabig, aztán felvidulok az újonc szezonját látva, lásd Wilkerson 😊toam
Itt a lényeg

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Tavon Austin azt nyilatkozta, hogy mikor beszélt Ryannel ő közölte vele h van egy terve vele.
Tavaly drafton Coples ugyanezt mondta h Ryan megígérte neki ha bent lesz 1/16-on behúzzuk és így is lett.Beki
Pont, hogy több dimenziós:
"He's Percy Harvin, Roscoe Parrish and Andrew Hawkins all wrapped into one. Put him in slot, in motion, in backfield. Want to add more spread-option? Austin is your guy to create mismatches."
Legjobb tulajdonságai között: versatility. Pl. visszahordás...civilmanu
Ok, rosszul fejeztem ki magam, sorry. Akkor úgy mondom, hogy neki egy tökéletes támadórendszer kell, hogy kiteljesedjen, ezt pedig én egy nagyon passzorientált, spread-alapú dologban látom, ami nem biztos, hogy nálunk megvan. Másrészt ő inkább slotban veszélyes, a mi helyzetünkben pedig egy slot WR-re top15 picket kiadni kicsit pazarlás, bármennyire is van benne tehetség. Akkor már sokkal inkább egy falember, vagy Vaccaro, feltéve, hogy a pass rushert megoldjuk 1/9-re. Aztán ki tudja, lehet, hogy morci leszek egy darabig, aztán felvidulok az újonc szezonját látva, lásd Wilkerson 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Állítólag a Niners-szel vagytok tárgyalásba, akik feljönnének 1/13-ra Richardsonért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Tavon Austin azt nyilatkozta, hogy mikor beszélt Ryannel ő közölte vele h van egy terve vele.
Tavaly drafton Coples ugyanezt mondta h Ryan megígérte neki ha bent lesz 1/16-on behúzzuk és így is lett.Beki
Nem lesz ő bent 😀 Legalábbis remélem

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tavon Austin azt nyilatkozta, hogy mikor beszélt Ryannel ő közölte vele h van egy terve vele.
Tavaly drafton Coples ugyanezt mondta h Ryan megígérte neki ha bent lesz 1/16-on behúzzuk és így is lett.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tampa Bay topicba írtam pont az imént, így itt is megemlítem, hogy sok helyről olvastam azt, hogy ez lesz Cromartie és Holmes utolsó szezonja a Jetsnél, ha csak vmi jelentős paycutba nem mennek bele.

Perpill 90,6M foglalt a 2014-es capből és 35 játékosnak van szerződése (ugye ez még ki fog egészülni az idei draftoltakkal), amely az idei 123M-es caphez nézve 32,4M cap spacet jelent.

Cromartie 2014-es cap hitje 14,98M, Holmesé 10,75M, Sanchezé 13,1M.

Cut esetén felszabaduló cap space:
Cro 9,5M
Holmes 8,25M
Sanchez 8,3M
Összesen: 26,05M

Tannenbaum fantasztikusan végezte a dolgát...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nah még 16 óra és kezdődhet a draft, nem bánnám, ha Idzik megszivatna minket és vhogy sikerülne kitradelni az egyik pickkel akár a 2. körbe is.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Idzik elmondta az ESPN-nek, hogy számos telefonhívást kapott már csapatoktól, akik felakarnak tradelni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg szerint Rex Ryan imádja Warmackot, míg Idzik inkább Coopert prefarálja.

Rich Cimini is tweetelte, hogy akikről a buzzok szólnak nálunk mint 1. körös opciók közöttük van Warmack és Cooper, továbbá Eifert, Mingo és Jarvis Jones, illetve hozzátette h QB 1. körben nem valószínű.

Tavon Austin pedig kiemelte, hogy Ryan nagyon sok időt töltött vele és sokat beszélgetett.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Újabb:
Mornhinweg állítólag imádja Nassib játékát és a játékos is elmondta, hogy hatalmas érdeklődést mutatunk iránta, amelyet egy ebéd is jelzett.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Breer szerint intéztünk jó pár telefonhívást, hogy letradelnénk, de a top10 nagy része is így tenne. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Újabb draft pletyka:

Conor Orr ‏@ConorTOrr
Ryan Nassib told @ZBerm that the #jets are one of a few teams that have shown a heavy interest. Real possibility at 13 if the Bills pass?
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Figyu mán, mondjuk Mingo már elkelt, de Arthur Brown, Dion Jordan és Jarvis Jones még benn maradt.
Melyik kéne? Jordan nem pass rusher, Jones csak az, és nyaki sérülése van.
civilmanu
Jordan pass rusher (is 😊), Arthur Brown meg hiába OLB-ként van jelölve, ő 34 ILB vagy 43 LB. És sztem nem lesz elérhető a 2. körben, erre fogadni is mernék. Ő a legjobb nem pass rusher LB idén. Ha a 17. picknél a Steelers nem viszi el, akkor agygörcsöt kapok (ha még benn lesz egyáltalán, mert a Rams-nél van 43 OLB need) .
Jarvis Jones-nál is azt kapnék, de más miatt... (Persze pont tegnap garantálta, hogy a 18. választásnál már biztos nem lesz benn 😂 , és ráadásul viziten is volt a Steelers-nél, huhh, már most izzadok, hogy ne őt válasszuk)
A Jets-nek sem kellene 9/13-ra bevállalni. De sztem nincs a térképen Ryannél, ő inkább az atletikusabb LBket szereti újabban.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Figyu mán, mondjuk Mingo már elkelt, de Arthur Brown, Dion Jordan és Jarvis Jones még benn maradt.
Melyik kéne? Jordan nem pass rusher, Jones csak az, és nyaki sérülése van.
Ha LB helyett Safety kell, akkor Vaccaro helyett inkább Cyprien, jobb coverage-ben. (Pedig Vakaró milyen becenév lehetőség már...)
Az 1/9 -re támadó falember kell, ehhez ragaszkodom 😊civilmanu
A felsorolt 3 név közül számomra egyértelműen Dion Jordan lenne a megoldás. 2 méter feletti magasság, kb. 100 kg, aki igenis rendelkezik pass rusher képességekkel és ahogy Robilluma is írta 4-3 end és 3-4 OLB poszton lehet használni, bár nekünk utóbbi kell egyértelműen, de Ryan nagyon jól ki tudná őt használni. Sőt simán oda lehet állítani akár TE-k levédekezésére is, ami lássuk be a mi csoportunkban a Pats ellen pl. igen jó lenne, de a lényeg h Jordan sokoldalú játékos, így az én választásom rá esne.
1/9-re csak akkor húznék OL-t ha Mingo és Jordan kiment.
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Figyu mán, mondjuk Mingo már elkelt, de Arthur Brown, Dion Jordan és Jarvis Jones még benn maradt.
Melyik kéne? Jordan nem pass rusher, Jones csak az, és nyaki sérülése van.
Ha LB helyett Safety kell, akkor Vaccaro helyett inkább Cyprien, jobb coverage-ben. (Pedig Vakaró milyen becenév lehetőség már...)
Az 1/9 -re támadó falember kell, ehhez ragaszkodom 😊

Go Jets!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Míg Arthur Brown inkább 2-3. körben kelhet majd el.Beki
Azt nem tudom hol álmodtad, 1. körös, esetleg 2. kör elejejjncaa
2. kör ott van. 😉
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Míg Arthur Brown inkább 2-3. körben kelhet majd el.Beki
Azt nem tudom hol álmodtad, 1. körös, esetleg 2. kör eleje


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 first-pick.com/ Akinek van kedve draftot szimulálni. 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én a Chance Warmack/Jonathan Cooper (OG), és Mingo/Arthur Brown (LB) húzást várok az első körben. Másodikban E.J Manuel ha még benn van, vagy Escobar, elkapó TE, mivel blokkoló van bőven.civilmanu
Láttam tegnap egy olyan smokescreent, mely szerint az Eagles is nagyon szereti Mingot és 1/4-re esélyes lehet, de ez tuti csak ködösítés, így én ha nem lesz trade (ami kétlek sztem 1/13-ra lesz trade partner) akkor 1/9-n Jordan/Mingo, 1/13-ra Warmack/Vaccaro várnék.